, , ,

FILTR OLEJU ACCORD CIVIC VI PRELUDE i20 i30 LANTRA

od
Super Sprzedawcy
okoelk
99,9% poleca sprzedawcę
15,50
Dostawaod 9,00 zł
Czas wysyłki24 godziny
Czas na odstąpienie od umowy14 dni
Liczba sztuk
z 15 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Jakość części (zgodnie z GVO):
      P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
    • Producent części:
    • Rodzaj filtra oleju:
      przykręcany
    • Numer katalogowy części:
      W 811/80
    • Wysokość:
      75 mm
    • Średnica zewnętrzna:
      80 mm
    • Typ samochodu:
      Samochody osobowe, Samochody dostawcze
    • Typ silnika:
      benzyna, diesel
    • Numery katalogowe zamienników:
      BLUE PRINT ADC42112, BLUE PRINT ADM52106, BLUE PRINT ADM52121, BLUE PRINT ADS72101, BLUE PRINT ADZ92113, QUATTRO FRENI QF14A00018, QUATTRO FRENI QF14A00032, SWAG 83 93 2099, WILMINK GROUP WG1018261, WILMINK GROUP WG1088319, WILMINK GROUP WG1091894, WILMINK GROUP WG1432112, WILMINK GROUP WG1724335, WILMINK GROUP WG1746697, WILMINK GROUP WG1792536, WILMINK GROUP WG1792551, WILMINK GROUP WG1792552, WILMINK GROUP WG1792593
    • Numer katalogowy oryginału:
      KUBOTA 15241-3209-2, KUBOTA 15241-3209-3, KUBOTA 15241-32094, KUBOTA 15241-32099, KUBOTA 15241-39092, KUBOTA 1524132091, KUBOTA 15372-8721-2, KUBOTA 1542132093, KUBOTA 15841-3243-0, KUBOTA 2,706045608e+011, KUBOTA 30401-37580, KUBOTA 30401-37581, KUBOTA 3808721000, KUBOTA 4137894, KUBOTA 70000-14650, KUBOTA 70000-32050, KUBOTA 70000-74034, KUBOTA 7665025431, KUBOTA HH150-32090, KUBOTA HH150-32094
  • Specyfikacja techniczna produktu
    • Wymiar gwintu:
      M 20 X 1.5
    • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:
      57
    • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:
      z zaworem zwrotnym
    • średnica zewnętrzna 2 [mm]:
      65
    • Wysokość [mm]:
      75
    • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]:
      1,0
    • średnica zewnętrzna [mm]:
      80
    • Wersja TecDoc:
      0919
    Sprawdź, czy część sprzedawana w ofercie rzeczywiście odpowiada części, której szukasz. Dodatkowe informacje mogą być wymagane, aby upewnić się, że wybrana część zamienna jest odpowiednia dla twojego pojazdu

Opis

FILTR OLEJU

RENOMOWANEJ FIRMY

"MANN"

W 811/80

DANE PODSTAWOWE:

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA [mm]: 80

WYSOKOŚĆ [mm]: 75

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 0 451 103 316

KNECHT  KC 230

KNECHT  OC205

KAGER  10-0045

FILTRON OP 536

MANN  W 811/80

RACER  R3056

NUMERY OE:

CHRYSLER 03838 011

CHRYSLER 04026 486

CHRYSLER 04186 165

CHRYSLER 04243 445

CHRYSLER 04243 693

CHRYSLER 04243 805

CHRYSLER 04494 477

CHRYSLER 3838011

CHRYSLER 4026486

CHRYSLER 4186165

CHRYSLER 4243445

CHRYSLER 4243693

CHRYSLER 4243805

CHRYSLER 4494477

CHRYSLER MD084963

FORD 9613320

GMC 25013032

GMC 25013451

GMC 649011

HONDA 15400-611-003

HONDA 15400-679-004

HONDA 15400-679-023

HONDA 15400-MJ0-003

HONDA 15400-PH1-F02

HONDA 15400-PH9-004

HONDA 15400-PR3-305

HONDA 15400-PR3-406

HONDA 15400-PR3-505

HONDA 15400-PT7-005

HONDA 15400-PT7-006

HONDA 15410-MB0-003

HYUNDAI 26300 21020

HYUNDAI 26300 21A00

HYUNDAI 26300 35054

HYUNDAI 26300 35056

HYUNDAI 26300 35500

HYUNDAI 26300 35501

HYUNDAI 26300 35502

HYUNDAI 26300-11200

HYUNDAI 26300-21100

HYUNDAI 26300-35004

HYUNDAI 2630035503

HYUNDAI 2630035A00

HYUNDAI 26600 35500

ISUZU 2-94456-641-0

ISUZU 5860001790

ISUZU 5860001800

ISUZU 5-86202-200-0

ISUZU 8 9420 194 2

ISUZU 8 94243 502

ISUZU 8 94430 411

ISUZU 8-93156-998-0

ISUZU 8941110840

ISUZU 8-94201-942-3

ISUZU 8-94430-411-1

ISUZU 8-94430-411-2

ISUZU 9 4201 942

KIA 26300 35500

KIA 26300 35501

KIA 26300 35502

LOTUS A100E6085S

MAZDA 032414300

MAZDA 037023802

MAZDA 0370-23-802B

MAZDA 134514300

MAZDA B35914302

MAZDA B63014300

MAZDA B6Y014300

MAZDA B6Y014302

MAZDA N23123802

MAZDA N3Y614302

MAZDA N3Y6-23-802

MAZDA RF2A-14-302

MAZDA RF79-14-302

MAZDA RFY5-14-302

MAZDA RFYZ14302

MITSUBISHI 4063396

MITSUBISHI K 486201-1

MITSUBISHI K 9665400

MITSUBISHI MB134953

MITSUBISHI MC031805

MITSUBISHI MD001445

MITSUBISHI MD007095

MITSUBISHI MD017440

MITSUBISHI MD069982

MITSUBISHI MD084963

MITSUBISHI MD097003

MITSUBISHI MD136466

MITSUBISHI MD136790

MITSUBISHI MD17440

MITSUBISHI MD322508

MITSUBISHI MD352626

MITSUBISHI MD356000

MITSUBISHI MD409365

MITSUBISHI ME017440

MITSUBISHI MM409365

MITSUBISHI MZ690116

MITSUBISHI MZ690150

MITSUBISHI XD 00145

NISSAN 15208HC254

NISSAN 15208HC300

NISSAN AY100HN022

OPEL 5650304

OPEL 65 03 93

OPEL 650306

OPEL 93156093

OPEL 93156667

OPEL 94201942

OPEL 94243502

OPEL 94430411

OPEL 94456741

SMART 122 180 01 10

SUBARU 15208 AA031

SUBARU 15208AA020

SUBARU 15208AA021

SUBARU 15208AA022

SUBARU 15208AA023

SUBARU 420335400

SUBARU 420335410

SUBARU 420335500

SUBARU 880872100

VAUXHALL 94201942

MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU - ZANIM DOKONASZ ZAKUPU SPRAWDŹ CZY DANY FILTR NA 100% PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU !!!!!!

ZASTOSOWANIE W SAMOCHODACH:

HONDA ACCORD III (CA4, CA5)

2.0 EXi (CA5) (1985.11 - 1987.12); 1955.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: A20A4

HONDA ACCORD III Aerodeck (CA5)

2.0 EX (CA5) (1985.11 - 1989.05); 1955.00 ccm - 106.00 KM/78.00 kW; Silnik: A20A2

HONDA ACCORD V (CC7, CD)

2.2 EXi (CD5) (1993.10 - 1997.12); 2156.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: F22B3

2.2 Vti (CD5) (1993.10 - 1997.12); 2156.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: F22B1

HONDA ACCORD VII (CG, CK)

2.3 (CK2) (2001.01 - 2003.06); 2254.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: F23Z5; F23A1

HONDA ACCORD VII coupe (CG)

3.0 V6 24V (1998.02 - 2003.06); 2997.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: J30A1

HONDA ACCORD VIII (CL_, CM_)

2.4 Vtec E (CM5) (2006.06 - 2008.01); 2354.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: K24A4

HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)

1.6 VTi (EK4) (1995.11 - 2001.02); 1595.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: B16A2

HONDA PRELUDE III (BA)

2.0 i EX 16V (1987.10 - 1990.12); 1958.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: B20A7

2.0 i EX 16V (1987.10 - 1991.12); 1958.00 ccm - 144.00 KM/106.00 kW; Silnik: B20A6

2.2 S (1991.01 - 1996.11); 2156.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: F22A1

HONDA PRELUDE IV (BB)

2.2 VTi-R (BB) (1994.02 - 1997.02); 2157.00 ccm - 193.00 KM/142.00 kW; Silnik: H22A1

HYUNDAI i20

1.4 (2008.09 - ???); 1396.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: G4FA

1.6 (2008.09 - ???); 1591.00 ccm - 126.00 KM/93.00 kW; Silnik: G4FC

HYUNDAI i30

1.4 (2007.10 - ???); 1396.00 ccm - 109.00 KM/80.00 kW; Silnik: G4FA

1.6 (2007.10 - ???); 1591.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: G4FC

2.0 (2007.10 - ???); 1975.00 ccm - 143.00 KM/105.00 kW; Silnik: G4GC-G

1.6 (2008.02 - ???); 1591.00 ccm - 126.00 KM/93.00 kW; Silnik: G4FC

HYUNDAI LANTRA I (J-1)

1.5 i.e. (1990.10 - 1995.11); 1468.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: G15B; G4DJ

1.6 i.e. 16V (1990.10 - 1995.11); 1596.00 ccm - 106.00 KM/78.00 kW; Silnik: G4CR

1.6 i.e. 16V (1990.10 - 1995.11); 1596.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: G4CR

1.8 i.e. 16V (1990.10 - 1995.11); 1836.00 ccm - 127.00 KM/93.00 kW; Silnik: G4CN

HYUNDAI LANTRA II (J-2)

1.6 i (1995.11 - 2000.09); 1599.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: G4GR

1.6 16V (1995.11 - 2000.09); 1599.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: 4G61

1.8 16V (1995.11 - 2000.09); 1795.00 ccm - 128.00 KM/94.00 kW; Silnik: G4GM

2.0 16V (1996.08 - 2000.09); 1975.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: G4GF

1.5 12V (1996.12 - 2000.09); 1495.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: G4EK

1.9 D (1998.03 - 2000.09); 1905.00 ccm - 68.00 KM/50.00 kW; Silnik:

HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2)

1.6 i (1996.02 - ???); 1599.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: G4GR

1.6 16V (1996.02 - ???); 1599.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: 4G61

1.8 16V (1996.02 - ???); 1795.00 ccm - 128.00 KM/94.00 kW; Silnik: G4GM

1.5 12V (1997.04 - ???); 1495.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: G4EK

2.0 16V (1996.12 - ???); 1975.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: G4GF

1.9 D (1998.03 - ???); 1905.00 ccm - 68.00 KM/50.00 kW; Silnik:

HYUNDAI SONATA II (Y-2)

3.0 i V6 (1991.01 - 1993.10); 2972.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: G6AT

HYUNDAI SONATA III (Y-3)

2.0 i (1994.06 - 1996.08); 1997.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: G4CP

2.0 i 16V (1993.05 - 1998.06); 1997.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: G4CP-D

3.0 i V6 (1993.05 - 1998.06); 2972.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: G6AT

2.0 i 16V (1996.06 - 1998.06); 1997.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: G4CP-DM

1.8 i (1993.05 - 1998.06); 1796.00 ccm - 98.00 KM/72.00 kW; Silnik:

1.8 GLS (1996.07 - 1998.05); 1795.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik:

HYUNDAI SONATA IV (EF)

2.7 i V6 (2001.10 - 2005.05); 2656.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: G6BA-Y

2.5 i V6 (1998.08 - 2001.09); 2493.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik:

2.5 V6 24V (1998.06 - 2001.10); 2493.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: G6BV-G

2.0 16V (1998.06 - 2001.10); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: G4JP-G

2.0 16V (2001.10 - 2004.11); 1997.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: G4JP-EG

2.7 V6 (2001.10 - 2004.11); 2656.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik: G6BA-G

2.7 V6 (2002.11 - 2004.11); 2656.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: G6BA

HYUNDAI SONATA V (NF)

2.4 (2008.06 - ???); 2359.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik:

2.4 (2005.01 - ???); 2359.00 ccm - 162.00 KM/119.00 kW; Silnik:

2.0 VVTi GLS (2008.01 - ???); 1997.00 ccm - 165.00 KM/121.00 kW; Silnik:

HYUNDAI SONATA VI (YF)

2.0 (2009.01 - ???); 1998.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik:

2.4 (2009.01 - ???); 2359.00 ccm - 178.00 KM/131.00 kW; Silnik:

HYUNDAI STAREX (H1)

2.4 (1997.06 - ???); 2351.00 ccm - 112.00 KM/82.00 kW; Silnik: G4CS

2.4 4WD (1998.02 - ???); 2351.00 ccm - 112.00 KM/82.00 kW; Silnik: G4CS

HYUNDAI TERRACAN (HP)

3.5 i V6 4WD (2001.12 - ???); 3497.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: G6CU

3.5 i V6 4WD (2001.12 - ???); 3497.00 ccm - 194.00 KM/143.00 kW; Silnik: G6CU

HYUNDAI TRAJET (FO)

2.0 (2000.03 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: G4JP-G

2.7 V6 (2000.09 - ???); 2656.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik: G6BA-G

2.0 (2004.01 - ???); 1975.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: G4GC-G

HYUNDAI TUCSON (JM)

2.0 (2004.08 - ???); 1975.00 ccm - 141.00 KM/104.00 kW; Silnik: G4GC

2.0 Napęd na 4 koła (2004.08 - ???); 1975.00 ccm - 141.00 KM/104.00 kW; Silnik: G4GC

2.7 Napęd na 4 koła (2004.08 - ???); 2656.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: G6BA-G

HYUNDAI XG (XG)

25 (1998.12 - ???); 2493.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik:

30/300 (1998.12 - ???); 2972.00 ccm - 188.00 KM/138.00 kW; Silnik: G6CT-G

350 (2003.04 - ???); 3497.00 ccm - 197.00 KM/145.00 kW; Silnik: G6CU

Pasuje do pojazdów

    • ROCSTA 2.2 D 4x4 (R2) 2184ccm 61KM/45kW 1993/06-1999/12


    • ECONOVAN (KBA, KCA) 2.0 D (RF) 1998ccm 56KM/41kW 1986/03-1992/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • ECONOVAN Furgon (KAA) 2.0 D (RF) 1998ccm 56KM/41kW 1986/03-1992/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym


    • ACCENT I (X-3) 1.3 (G4EH) 1341ccm 60KM/44kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT I (X-3) 1.3 (G4EH) 1341ccm 75KM/55kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V (G4EH) 1341ccm 84KM/62kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V (G4EK) 1495ccm 88KM/65kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V (G4ER) 1495ccm 99KM/73kW 1995/12-2000/01

    • ACCENT II (LC) 1.3 (G4EA) 1341ccm 75KM/55kW 2000/01-2005/11

    • ACCENT II (LC) 1.3 (G4EA) 1341ccm 86KM/63kW 2000/01-2005/11

    • ACCENT II (LC) 1.3 (G4EH) 1341ccm 84KM/62kW 2002/08-2005/11

    • ACCENT II (LC) 1.5 (G4EB) 1495ccm 90KM/66kW 2000/01-2005/11

    • ACCENT II (LC) 1.5 (G4EC-G) 1495ccm 102KM/75kW 2000/09-2005/11

    • ACCENT II (LC) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 105KM/77kW 2002/12-2005/11

    • ACCENT II sedan (LC) 1.3 (G4EA) 1341ccm 75KM/55kW 2000/01-2005/11

    • ACCENT II sedan (LC) 1.3 (G4EA) 1341ccm 86KM/63kW 2000/01-2005/11

    • ACCENT II sedan (LC) 1.5 (G4EB) 1495ccm 90KM/66kW 2000/01-2005/11

    • ACCENT II sedan (LC) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 105KM/77kW 2002/12-2005/11

    • ACCENT III (MC) 1.4 GL (G4EE) 1399ccm 97KM/71kW 2005/11-2010/11

    • ACCENT III (MC) 1.6 GLS (G4ED) 1599ccm 112KM/82kW 2005/11-2010/11

    • ACCENT III sedan (MC) 1.4 GL (G4EE) 1399ccm 97KM/71kW 2005/11-2010/11

    • ACCENT III sedan (MC) 1.6 GLS (G4ED) 1599ccm 112KM/82kW 2005/11-2010/11

    • ACCENT IV sedan (RB) 1.6 (G4FC) 1591ccm 123KM/91kW 2010/11-

    • ACCENT sedan (X-3) 1.3 (G4EH) 1341ccm 60KM/44kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT sedan (X-3) 1.3 (G4EH) 1341ccm 75KM/55kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT sedan (X-3) 1.3 i 12V (G4EH) 1341ccm 84KM/62kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT sedan (X-3) 1.5 i 12V (G4EK) 1495ccm 88KM/65kW 1994/10-2000/01

    • ACCENT sedan (X-3) 1.5 i 16V (G4ER) 1495ccm 99KM/73kW 1995/10-2000/01

    • COUPE (GK) 1.6 16V (G4ED-G) 1599ccm 105KM/77kW 2002/03-2009/08

    • COUPE (GK) 1.6 16V (G4ED-G) 1599ccm 107KM/79kW 2002/03-2009/08

    • COUPE (GK) 2.0 (G4GC-G) 1975ccm 136KM/100kW 2001/08-2009/08

    • COUPE (GK) 2.0 (G4GC-G) 1975ccm 139KM/102kW 2002/03-2009/08

    • COUPE (GK) 2.0 GLS (G4GC-G) 1975ccm 143KM/105kW 2003/02-2009/08

    • COUPE (GK) 2.7 V6 (G6BA-G) 2656ccm 165KM/121kW 2001/01-2009/08

    • COUPE (GK) 2.7 V6 (G6BA-G) 2656ccm 167KM/123kW 2002/03-2009/08

    • COUPE (RD) 1.6 16V (G4GR) 1599ccm 116KM/85kW 1998/03-2002/04

    • COUPE (RD) 1.6 i 16V (G4GR) 1599ccm 114KM/84kW 1996/12-2002/04

    • COUPE (RD) 2.0 (G4DF) 1975ccm 137KM/101kW 1999/08-2002/01

    • COUPE (RD) 2.0 16V (G4DF) 1975ccm 135KM/99kW 2001/03-2002/04

    • COUPE (RD) 2.0 16V (G4GF) 1975ccm 139KM/102kW 1996/08-2002/04

    • ELANTRA (XD) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 105KM/77kW 2003/05-2006/07

    • ELANTRA (XD) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 107KM/79kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA (XD) 1.8 (G4BB G4GB) 1795ccm 132KM/97kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA (XD) 2.0 (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA (XD) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2003/10-2006/07

    • ELANTRA (XD) 2.0 (G4GC-G) 1975ccm 139KM/102kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA sedan (AD, ADA) 2.0 (G4NA) 1999ccm 152KM/112kW 2015/10-

    • ELANTRA sedan (XD) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 105KM/77kW 2003/05-2006/05

    • ELANTRA sedan (XD) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 107KM/79kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA sedan (XD) 1.6 (G4GR) 1599ccm 90KM/66kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA sedan (XD) 1.8 (G4BB G4GB) 1795ccm 132KM/97kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA sedan (XD) 2.0 (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2000/06-2006/07

    • ELANTRA sedan (XD) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2003/10-2006/07

    • ELANTRA sedan (XD) 2.0 (G4GC-G) 1975ccm 139KM/102kW 2000/06-2006/07

    • GALLOPER I 3.0 V6 (6G72) 2972ccm 141KM/104kW 1991/08-1998/07

    • GALLOPER II (JK-01) 3.0 V6 (G6AT) 2972ccm 141KM/104kW 1998/08-2003/12

    • GENESIS coupe 2.0 T (G4KF) 1998ccm 214KM/157kW 2008/01-2012/12

    • GENESIS coupe 2.0 T (G4KF) 1998ccm 275KM/202kW 2011/11-2014/12

    • GENESIS coupe 2.0 T (G4KF) 1998ccm 277KM/204kW 2012/04-2014/02

    • GETZ (TB) 1.3 (G4EA) 1341ccm 85KM/63kW 2003/09-2005/09

    • GETZ (TB) 1.3 i (G4EA) 1341ccm 82KM/60kW 2002/09-2004/03

    • GETZ (TB) 1.4 i (G4EE) 1399ccm 97KM/71kW 2005/08-2010/12

    • GETZ (TB) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 106KM/77kW 2002/09-2005/09

    • H-1 / STAREX nadwozie wielkopojemne (MPV) (A1) 2.4 (G4CS) 2351ccm 112KM/82kW 1997/06-2004/04

    • H-1 / STAREX nadwozie wielkopojemne (MPV) (A1) 2.4 4WD (G4CS) 2351ccm 112KM/82kW 1998/02-2004/04

    • H-1 / STAREX nadwozie wielkopojemne (MPV) (A1) 2.4 4WD (G4JS) 2351ccm 135KM/99kW 2001/06-2004/04

    • H-1 Furgon (A1) 2.4 (G4CS) 2351ccm 112KM/82kW 2000/03-2004/04

    • H100 Autobus (P) 2.4 (G4CS) 2351ccm 122KM/90kW 1993/07-2000/03

    • HIGHWAY VAN 2.0 CVVT (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2003/11-2004/03

    • IONIQ (AE) 1.6 GDI Hybrid 1580ccm 105KM/77kW 2016/03-

    • IONIQ (AE) 1.6 GDI Hybrid 1580ccm 141KM/104kW 2016/03-

    • KONA (OS) 1.6 T-GDi (G4FJ) 1591ccm 177KM/130kW 2017/07-

    • KONA (OS) 1.6 T-GDi 4WD (G4FJ) 1591ccm 177KM/130kW 2017/06-

    • LANTRA I (J-1) 1.5 i.e. (G15B G4DJ) 1468ccm 86KM/63kW 1990/10-1995/11

    • LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V (G4CR) 1596ccm 106KM/78kW 1990/10-1995/11

    • LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V (G4CR) 1596ccm 114KM/84kW 1990/10-1995/11

    • LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V (G4CN) 1836ccm 127KM/93kW 1990/10-1995/11

    • LANTRA II (J-2) 1.5 12V (G4EK) 1495ccm 88KM/65kW 1996/12-2000/09

    • LANTRA II (J-2) 1.6 16V (G4GR) 1599ccm 114KM/84kW 1995/11-2000/09

    • LANTRA II (J-2) 1.6 i (G4GR) 1599ccm 90KM/66kW 1995/11-2000/09

    • LANTRA II (J-2) 1.8 16V (G4GM) 1795ccm 128KM/94kW 1995/11-2000/09

    • LANTRA II (J-2) 2.0 (G4JP) 1997ccm 136KM/100kW 1997/04-2000/05

    • LANTRA II (J-2) 2.0 16V (G4GF) 1975ccm 139KM/102kW 1996/08-2000/09

    • LANTRA II kombi (J-2) 1.5 12V (G4EK) 1495ccm 88KM/65kW 1997/04-2000/10

    • LANTRA II kombi (J-2) 1.6 16V (G4GR) 1599ccm 114KM/84kW 1996/02-2000/10

    • LANTRA II kombi (J-2) 1.6 i (G4GR) 1599ccm 90KM/66kW 1996/02-2000/10

    • LANTRA II kombi (J-2) 1.8 16V (G4GM) 1795ccm 128KM/94kW 1996/02-2000/10

    • LANTRA II kombi (J-2) 2.0 (G4JP) 1997ccm 136KM/100kW 1997/04-2000/05

    • LANTRA II kombi (J-2) 2.0 16V (G4GF) 1975ccm 139KM/102kW 1995/11-2000/10

    • MATRIX (FC) 1.6 (G4ED-G) 1599ccm 103KM/76kW 2001/06-2010/08

    • MATRIX (FC) 1.8 (G4GB-G) 1795ccm 122KM/90kW 2001/06-2010/08

    • PONY (X-1) 1.3 (G13B) 1299ccm 68KM/50kW 1985/10-1989/09

    • PONY (X-2) 1.3 (G4DG) 1299ccm 58KM/43kW 1989/10-1995/01

    • PONY (X-2) 1.3 (G4DG) 1299ccm 67KM/49kW 1989/10-1995/01

    • PONY (X-2) 1.3 1298ccm 69KM/51kW 1989/12-1991/07

    • PONY (X-2) 1.5 (G15B G4DJ) 1468ccm 72KM/53kW 1989/10-1995/01

    • PONY (X-2) 1.5 i (G15B G4DJ) 1468ccm 83KM/61kW 1989/10-1995/01

    • PONY (X-2) 1.5 i (G15B G4DJ) 1468ccm 84KM/62kW 1989/10-1995/01

    • PONY / EXCEL sedan (X-2) 1.5 (G15B G4DJ) 1468ccm 72KM/53kW 1990/01-1995/01

    • PONY / EXCEL sedan (X-2) 1.5 i (G15B G4DJ) 1468ccm 83KM/61kW 1990/01-1995/01

    • PONY / EXCEL sedan (X-2) 1.5 i (G15B G4DJ) 1468ccm 84KM/62kW 1990/01-1995/01

    • PONY 1.4 (4G33) 1439ccm 68KM/50kW 1977/08-1985/12

    • PONY Wagon 1.4 (4G33) 1439ccm 68KM/50kW 1978/02-1986/06

    • PONY sedan (X-1) 1.3 (G13B) 1299ccm 68KM/50kW 1985/10-1989/09

    • PONY sedan (X-1) 1.5 (G15B G4DJ) 1468ccm 72KM/53kW 1985/10-1989/09

    • S COUPE (SLC) 1.5 i (G15B G4DJ) 1468ccm 84KM/62kW 1990/02-1996/05

    • S COUPE (SLC) 1.5 i (G4EK) 1495ccm 88KM/65kW 1992/04-1996/05

    • S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo (G4EK-TC) 1495ccm 116KM/85kW 1991/04-1996/05

    • SANTA FÉ I (SM) 2.0 (G4JP) 1997ccm 135KM/99kW 2001/08-2006/03

    • SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (G4JS-G) 2351ccm 136KM/100kW 2001/02-2006/03

    • SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (G4JS-G) 2351ccm 146KM/107kW 2001/02-2006/03

    • SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (G4JS-G) 2351ccm 136KM/100kW 2001/02-2006/03

    • SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (G4JS-G) 2351ccm 146KM/107kW 2001/02-2006/03

    • SANTA FÉ I (SM) 2.7 (G6EA) 2656ccm 175KM/129kW 2004/08-2006/03

    • SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 (G6BA-G) 2656ccm 173KM/127kW 2001/02-2006/03

    • SANTA FÉ II (CM) 2.4 (G4KE) 2359ccm 174KM/128kW 2010/11-2012/12

    • SANTA FÉ II (CM) 2.7 (G6BA) 2657ccm 170KM/125kW 2006/03-2012/12

    • SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4 (G6BA) 2657ccm 170KM/125kW 2006/03-2012/12

    • SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS (G6EA) 2656ccm 189KM/139kW 2006/03-2009/12

    • SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x4 (G6EA) 2656ccm 189KM/139kW 2006/03-2009/12

    • SANTAMO 2.0 16V (G4JP) 1997ccm 139KM/102kW 1999/05-2002/12

    • SANTAMO 2.0 16V 4x4 (G4CP-D) 1997ccm 139KM/102kW 1999/05-2002/12

    • SONATA II (Y-2) 1.8 i (4G62) 1796ccm 95KM/70kW 1988/09-1993/10

    • SONATA II (Y-2) 2.0 i (G4CP-U) 1997ccm 109KM/80kW 1991/01-1993/10

    • SONATA II (Y-2) 2.0 i 16V (G4CP-D) 1997ccm 130KM/96kW 1991/01-1993/10

    • SONATA II (Y-2) 2.4 i (G4CS) 2351ccm 113KM/83kW 1988/09-1991/08

    • SONATA II (Y-2) 3.0 i V6 (G6AT) 2972ccm 145KM/107kW 1991/01-1993/10

    • SONATA III (Y-3) 1.8 i (G4CM) 1796ccm 98KM/72kW 1993/05-1998/06

    • SONATA III (Y-3) 2.0 i (G4CP) 1997ccm 105KM/77kW 1994/06-1996/08

    • SONATA III (Y-3) 2.0 i (G4EP) 1997ccm 95KM/70kW 1996/08-1998/06

    • SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V (G4CP-D) 1997ccm 139KM/102kW 1993/05-1998/06

    • SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V (G4CP-DM) 1997ccm 125KM/92kW 1996/06-1998/06

    • SONATA III (Y-3) 3.0 i V6 (G6AT) 2972ccm 146KM/107kW 1993/05-1998/06

    • SONATA IV (EF) 2.0 16V (G4JP-EG) 1997ccm 131KM/96kW 2001/10-2004/11

    • SONATA IV (EF) 2.0 16V (G4JP-G) 1997ccm 136KM/100kW 1998/06-2001/10

    • SONATA IV (EF) 2.4 16V (G4BS) 2351ccm 143KM/105kW 1998/03-2001/10

    • SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V (G6BV-G) 2493ccm 160KM/118kW 1998/06-2001/10

    • SONATA IV (EF) 2.7 V6 (G6BA-G) 2656ccm 173KM/127kW 2001/10-2004/11

    • SONATA V (NF) 2.0 GLSI (G4KD) 1998ccm 162KM/119kW 2008/07-2010/12

    • SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS (G4KA) 1998ccm 144KM/106kW 2005/05-2010/12

    • SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS (G4KD) 1998ccm 165KM/121kW 2008/01-2010/12

    • SONATA V (NF) 2.4 (G4KC) 2359ccm 162KM/119kW 2005/01-2010/12

    • SONATA VI (YF) 2.0 Hybrid (G4NA) 1999ccm 150KM/110kW 2011/01-2014/06

    • TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD (G6CU) 3497ccm 194KM/143kW 2001/12-2006/12

    • TRAJET (FO) 2.0 (G4GC-G) 1975ccm 140KM/103kW 2004/01-2008/07

    • TRAJET (FO) 2.0 (G4JP-G) 1997ccm 136KM/100kW 2000/03-2008/07

    • TRAJET (FO) 2.7 V6 (G6BA-G) 2656ccm 173KM/127kW 2000/09-2008/07

    • TUCSON (JM) 2.0 (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2004/08-

    • TUCSON (JM) 2.0 Napęd na 4 koła (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2004/08-2010/03

    • TUCSON (JM) 2.7 (G6BA) 2656ccm 175KM/129kW 2004/08-2009/12

    • TUCSON (JM) 2.7 Napęd na 4 koła (G6BA-G) 2656ccm 175KM/129kW 2004/08-

    • TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi (G4FJ) 1591ccm 177KM/130kW 2015/06-

    • TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi Napęd na 4 koła (G4FJ) 1591ccm 177KM/130kW 2015/06-

    • TUCSON (TL, TLE) 2.0 (G4NA) 1999ccm 155KM/114kW 2015/06-

    • VELOSTER (FS) 1.6 T-GDI (G4FJ) 1591ccm 186KM/137kW 2012/10-

    • XG (XG) 250 (G6BV) 2493ccm 163KM/120kW 1998/12-2005/12

    • XG (XG) 30 (G6CT-G) 2972ccm 188KM/138kW 1998/12-2005/12

    • XG (XG) 350 (G6CU) 3497ccm 197KM/145kW 2002/10-2005/12

    • XG sedan 300 (G6CT) 2972ccm 194KM/143kW 2000/09-2001/12

    • i20 (PB, PBT) 1.4 (G4FA) 1396ccm 101KM/74kW 2008/09-2015/12

    • i20 (PB, PBT) 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/09-2012/12

    • i20 (PB, PBT) 1.6 CRDi (D4FB) 1582ccm 128KM/94kW 2009/01-2012/12

    • i30 (FD) 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2007/10-2011/11

    • i30 (FD) 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2007/10-2011/11

    • i30 (FD) 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2007/10-2011/11

    • i30 (FD) 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/02-2011/11

    • i30 (FD) 2.0 (G4GC G4GC-G) 1975ccm 143KM/105kW 2007/10-2011/11

    • i30 (GD) 1.6 T-GDI (G4FJ) 1591ccm 186KM/137kW 2015/01-

    • i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 T-GDI (G4LD) 1353ccm 140KM/103kW 2016/11-

    • i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.4 T-GDI (G4LD) 1353ccm 140KM/103kW 2017/06-

    • i30 coupe 1.6 T-GDI (G4FJ) 1591ccm 186KM/137kW 2015/01-

    • i30 kombi (FD) 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2007/10-2012/06

    • i30 kombi (FD) 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2009/11-2012/06

    • i30 kombi (FD) 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2008/02-2012/06

    • i30 kombi (FD) 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/02-2012/06

    • i30 kombi (FD) 2.0 (G4GC G4GC-G) 1975ccm 143KM/105kW 2008/02-2012/06

    • i30 kombi (PDE) 1.4 T-GDI (G4LD) 1353ccm 140KM/103kW 2017/03-

    • i40 (VF) 2.0 GDi (G4NC) 1999ccm 165KM/121kW 2014/12-

    • i40 CW (VF) 2.0 GDi (G4NC) 1999ccm 165KM/121kW 2014/12-

    • ix20 (JC) 1.4 (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2010/11-

      Rok prod. do: 2010/11

    • ix20 (JC) 1.6 (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2010/11-

      Rok prod. od: 2016/01

    • ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (G4KD) 1998ccm 163KM/120kW 2010/01-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.)

    • ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (G4KD) 1998ccm 163KM/120kW 2010/01-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.)

    • ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (G4NA) 1999ccm 158KM/116kW 2014/09-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.)

    • ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi (G4NC) 1999ccm 166KM/122kW 2013/08-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.)

    • ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD (G4NC) 1999ccm 166KM/122kW 2013/08-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.)

    • ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 DCVVT-I 4WD (G4KE) 2359ccm 174KM/128kW 2010/07-2013/12


    • CAMPO (KB) 2.0 (KB28) (G200Z) 1950ccm 79KM/58kW 1985/06-1988/12

    • CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48) (G200Z) 1950ccm 79KM/58kW 1985/06-1988/12

    • GEMINI (JT) 1.6 GTI 16V (4XE1) 1588ccm 114KM/84kW 1988/08-1990/12

    • GEMINI 1.6 (4XE1-WU) 1588ccm 132KM/97kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI 1.6 (4XE1-WUT) 1588ccm 180KM/132kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI 1.8 (4XF1) 1809ccm 143KM/105kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.6 i (4XE1-WU) 1588ccm 132KM/97kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.6 i Turbo (4XE1-WUT) 1588ccm 180KM/132kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.8 (4XF1) 1809ccm 143KM/105kW 1990/01-1993/12

    • IMPULSE 1.6 (4XE1-V) 1588ccm 97KM/71kW 1990/01-1993/12

    • IMPULSE 1.6 (4XE1-XUT) 1588ccm 163KM/120kW 1990/01-1993/12

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 (98000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 4WD (94000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 TD (98000) (4FC1T) 1995ccm 69KM/51kW 1989/01-1992/08

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.2 D (98000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.2 D 4WD (94000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.4 D (98000) (4FG1T) 2380ccm 76KM/56kW 1994/01-1996/07

    • MIDI Furgon (98000N) 2.0 (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Furgon (98000N) 2.0 4WD (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Furgon (98000N) 2.2 D (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Furgon (98000N) 2.2 D 4WD (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Furgon (98000N) 2.4 TD (4FG1T) 2380ccm 76KM/56kW 1992/09-1996/07

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.0 4WD (94000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.0 TD (98000) (4FC1T) 1995ccm 69KM/51kW 1989/01-1992/08

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.2 D (98000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.2 D 4WD (94000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.4 TD (98000) (4FG1T) 2380ccm 76KM/56kW 1994/01-1996/07

    • PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo (4ZC1-T) 1995ccm 141KM/104kW 1985/06-1990/12

    • TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.3 (UBS16) (4ZD1) 2254ccm 90KM/66kW 1985/11-1991/12

    • TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.6 i (UBS17) (4ZE1) 2559ccm 116KM/85kW 1987/10-1991/12

    • TROOPER II (UB) 3.2 (6VD1 (SOHC)) 3165ccm 177KM/130kW 1991/08-1998/07

    • TROOPER II samochód terenowy otwarty (UB) 3.2 (6VD1 (SOHC)) 3165ccm 177KM/130kW 1991/08-1998/07

    • TROOPER III 3.0 DTI (4JX1) 2999ccm 159KM/117kW 1998/05-2004/08

      Rodzaj filtra: Filtracja bocznikowa

    • TROOPER III samochód terenowy otwarty 3.0 DTI (4JX1T) 2999ccm 160KM/118kW 2000/04-2004/08

      Rodzaj filtra: Filtracja bocznikowa


    • BESTA Autobus 2.2 D (R2) 2184ccm 65KM/48kW 1992/07-2003/12

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • BESTA Furgon 2.2 D (R2) 2184ccm 65KM/48kW 1996/02-2003/12

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • CARENS II nadwozie wielkopojemne (MPV) (FJ) 2.0 CVVT (G4GC) 1975ccm 139KM/102kW 2004/08-

    • CARENS III nadwozie wielkopojemne (MPV) (UN) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2010/10-

    • CARENS III nadwozie wielkopojemne (MPV) (UN) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 132KM/97kW 2009/08-

    • CARENS III nadwozie wielkopojemne (MPV) (UN) 2.0 CVVT (G4KA) 1998ccm 144KM/106kW 2006/09-

    • CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.7 V6 (G6EA) 2656ccm 189KM/139kW 2006/06-

      Rok prod. do: 2007/10

    • CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 (K5) 2497ccm 150KM/110kW 2001/10-2006/06

    • CEE'D (JD) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2012/05-

    • CEE'D (JD) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2012/05-

    • CEE'D SW (ED) 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2010/10-2012/12

    • CEE'D SW (ED) 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2007/09-2012/12

    • CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2009/07-2012/12

    • CEE'D SW (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 115KM/85kW 2007/09-2012/11

    • CEE'D SW (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2007/09-2012/12

    • CEE'D SW (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2007/09-2012/12

    • CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2009/06-2012/12

    • CEE'D SW (ED) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2007/09-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2006/12-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2006/12-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2009/08-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 115KM/85kW 2007/09-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2006/12-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/02-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2010/10-2012/12

    • CEE'D liftback (ED) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2006/12-2012/12

    • CERATO liftback (LD) 1.6 (G4ED) 1599ccm 105KM/77kW 2004/07-

    • CERATO liftback (LD) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2004/03-2007/05

    • CERATO sedan (LD) 1.6 (G4ED) 1599ccm 105KM/77kW 2004/04-2009/12

    • CERATO sedan (LD) 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2006/05-2009/12

    • CERATO sedan (LD) 1.6 1594ccm 102KM/75kW 2004/04-2009/12

    • CERATO sedan (LD) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2004/04-2007/01

    • JOICE 2.0 (G4CP) 1997ccm 120KM/88kW 2001/09-

    • JOICE 2.0 (G4CP) 1997ccm 139KM/102kW 2000/02-

    • MAGENTIS (GD, MS) 2.0 (G4JP) 1997ccm 136KM/100kW 2001/05-2005/09

    • MAGENTIS (GD, MS) 2.5 V6 (G6BV) 2493ccm 169KM/124kW 2001/05-

    • MAGENTIS (MG) 2.0 (G4KA) 1998ccm 144KM/106kW 2005/11-

    • MAGENTIS (MG) 2.0 (G4KD) 1998ccm 165KM/121kW 2009/09-

    • NIRO 1.6 GDI Hybrid 1580ccm 105KM/77kW 2016/09-

    • NIRO 1.6 GDI Hybrid 1580ccm 141KM/104kW 2016/09-

    • OPIRUS (GH) 3.5 (G6CU) 3497ccm 203KM/149kW 2003/09-

    • OPTIMA 2.0 (G4KD) 1998ccm 170KM/125kW 2012/03-

    • OPTIMA 2.0 (G4ND) 1999ccm 150KM/110kW 2015/09-

    • OPTIMA 2.0 CVVL (G4ND) 1999ccm 163KM/120kW 2015/09-

    • OPTIMA 2.0 GDI Hybrid (G4NG) 1999ccm 156KM/115kW 2016/09-

    • OPTIMA 2.0 GDI Hybrid (G4NG) 1999ccm 205KM/151kW 2016/09-

    • OPTIMA 2.4 2359ccm 175KM/129kW 2010/06-2015/12

    • OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 CVVL 1999ccm 163KM/120kW 2016/09-

    • OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 GDi Hybrid (G4NG) 1999ccm 156KM/115kW 2017/04-

    • OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 T-GDi (G4KH) 1998ccm 245KM/180kW 2016/09-

    • PRO CEE'D (ED) 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2008/02-2012/09

    • PRO CEE'D (ED) 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2008/02-2012/09

    • PRO CEE'D (ED) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2010/06-2012/09

    • PRO CEE'D (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2008/02-2012/09

    • PRO CEE'D (ED) 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/02-2012/09

    • PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2010/10-2013/02

    • PRO CEE'D (ED) 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2008/02-2012/09

    • PRO CEE'D (ED) 2.0 LPG (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2009/01-2009/12

    • PRO CEE´D (JD) 1.6 GT (G4FJ) 1591ccm 204KM/150kW 2013/06-

    • RETONA (CE) 2.0 TD (RF) 1998ccm 83KM/61kW 1999/06-

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • RIO II (JB) 1.4 16V (G4EE) 1399ccm 97KM/71kW 2005/03-

    • RIO II (JB) 1.6 CVVT (G4ED) 1599ccm 112KM/82kW 2005/03-

    • RIO II sedan (JB) 1.4 16V (G4EE) 1399ccm 97KM/71kW 2005/03-

    • RIO II sedan (JB) 1.6 16V (G4ED) 1599ccm 112KM/82kW 2005/03-

    • RIO III (UB) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2011/09-

      Kraj producenta pojazdu: Rosja

    • RIO III sedan (UB) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2011/10-

      Kraj producenta pojazdu: Rosja

    • SORENTO I (JC) 2.4 (G4JS) 2351ccm 139KM/102kW 2002/08-

    • SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD (G6CU) 3497ccm 194KM/143kW 2002/08-

    • SORENTO II (XM) 2.4 CVVT (G4KE) 2359ccm 174KM/128kW 2009/11-

    • SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD (G4KE) 2359ccm 174KM/128kW 2009/11-

    • SOUL (AM) 1.6 (G4FG) 1591ccm 124KM/91kW 2009/09-2014/12

    • SOUL (AM) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 105KM/77kW 2009/02-

    • SOUL (AM) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2009/02-

    • SOUL (AM) 1.6 GDI (G4FD) 1591ccm 140KM/103kW 2011/06-

    • SOUL (AM) 1.6 LPG (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2009/02-2014/12

    • SOUL II (PS) 1.6 CVVT (G4FG) 1591ccm 124KM/91kW 2014/02-

    • SOUL II (PS) 1.6 TGDI 1591ccm 204KM/150kW 2016/11-

    • SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2004/09-

    • SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 i 16V (G4GC) 1975ccm 141KM/104kW 2004/09-

    • SPORTAGE (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD (G6BA) 2656ccm 175KM/129kW 2004/09-

    • SPORTAGE (K00) 2.0 TD 4WD (RF) 1998ccm 83KM/61kW 1997/10-2003/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • SPORTAGE (QL, QLE) 1.6 TGDI (G4FJ) 1591ccm 177KM/130kW 2015/09-

    • SPORTAGE (QL, QLE) 1.6 TGDI AWD (G4FJ) 1591ccm 177KM/130kW 2015/09-

    • SPORTAGE (SL) 2.0 CVVT (G4KD) 1998ccm 163KM/120kW 2010/07-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.), Rosja

    • SPORTAGE (SL) 2.0 CVVT AWD (G4KD) 1998ccm 163KM/120kW 2010/07-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.), Rosja

    • SPORTAGE (SL) 2.0 GDI (G4NC) 1998ccm 166KM/122kW 2014/02-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.), Rosja

    • SPORTAGE (SL) 2.0 GDI AWD (G4NC) 1998ccm 166KM/122kW 2014/02-

      Kraj producenta pojazdu: Czechy, Republika Korei (Korea Płd.), Rosja

    • VENGA (YN) 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2010/02-

    • VENGA (YN) 1.4 LPG (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2010/02-

    • VENGA (YN) 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2010/02-


    • ELAN 1.6 i 16V Turbo (4XE1-T) 1588ccm 167KM/123kW 1989/09-1995/11


    • 3 (BK) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2006/12-2009/06

    • 3 (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 150KM/110kW 2009/01-2013/05

    • 3 (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/01-2013/05

    • 3 sedan (BK) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2006/12-2009/06

    • 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 150KM/110kW 2009/01-2014/09

    • 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/06-2013/05

    • 323 F VI (BJ) 2.0 D (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1998/09-2004/05

    • 323 F VI (BJ) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 2001/01-2004/05

    • 323 F VI (BJ) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/09-2001/12

    • 323 III (BF) 1.7 D (PN27) 1720ccm 54KM/40kW 1986/09-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III (BF) 1.7 D (PN46) 1720ccm 57KM/42kW 1987/01-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Hatchback (BF) 1.7 D (PN27) 1720ccm 54KM/40kW 1986/04-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Hatchback (BF) 1.7 D (PN46) 1720ccm 57KM/42kW 1987/01-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D (PN26 PN54) 1720ccm 56KM/41kW 1989/10-1993/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D (PN26 PN54) 1720ccm 57KM/42kW 1986/11-1989/10

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D (PN26) 1720ccm 54KM/40kW 1986/11-1987/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 P V (BA) 2.0 D (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1996/10-1998/09

    • 323 S V (BA) 1.6 TD (4EE1-T) 1686ccm 82KM/60kW 1994/05-1998/09

    • 323 S V (BA) 2.0 D (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1996/10-1998/09

    • 323 S VI (BJ) 2.0 D (BJ1_) (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1998/09-2004/05

    • 323 S VI (BJ) 2.0 TD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/09-2004/05

    • 5 (CR19) 2.0 CD (RF7J) 1998ccm 110KM/81kW 2005/02-2010/05

    • 5 (CR19) 2.0 CD (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/02-2010/05

    • 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 121KM/89kW 2002/08-2007/08

    • 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/08-2007/08

    • 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/06-2007/08

    • 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 140KM/103kW 2007/08-2009/10

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 D (R2BF) 2184ccm 129KM/95kW 2010/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2009/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 180KM/132kW 2010/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2BF) 2184ccm 125KM/92kW 2009/01-2012/12

    • 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 121KM/89kW 2002/08-2007/08

    • 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/08-2005/02

    • 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/06-2007/08

    • 6 kombi (GH) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 140KM/103kW 2007/12-2010/12

    • 6 kombi (GH) 2.2 D (R2BF) 2184ccm 129KM/95kW 2010/01-2013/07

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2183ccm 180KM/132kW 2010/01-2013/07

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2008/08-2013/07

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2008/08-2011/12

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2BF) 2184ccm 125KM/92kW 2009/01-2010/12

    • 6 sedan (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 121KM/89kW 2002/08-2007/08

    • 6 sedan (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/06-2007/08

    • 6 sedan (GG) 2.0 DI (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/06-2007/08

    • 6 sedan (GH) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 140KM/103kW 2007/08-2010/10

    • 6 sedan (GH) 2.2 D (R2AA) 2183ccm 180KM/132kW 2010/01-2013/07

    • 6 sedan (GH) 2.2 D (R2BF) 2184ccm 129KM/95kW 2010/01-2012/12

    • 6 sedan (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2009/01-2012/12

    • 6 sedan (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/01-2012/12

    • 6 sedan (GH) 2.2 MZR-CD (R2BF) 2184ccm 125KM/92kW 2009/01-2012/12

    • 626 II (GC) 2.0 D (RF46) 1998ccm 63KM/46kW 1983/01-1987/06

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 626 II Hatchback (GC) 2.0 D (RF46) 1998ccm 63KM/46kW 1984/03-1987/06

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 626 V (GF) 2.0 DI TD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/04-2002/10

    • 626 V (GF) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 110KM/81kW 2000/10-2002/10

    • 626 V (GF) 2.0 Turbo DI (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 1998/04-2002/10

    • 626 V Hatchback (GF) 2.0 DITD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/04-2002/10

    • 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 110KM/81kW 2000/10-2002/10

    • 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 1998/04-2002/10

    • 626 V Station Wagon (GW) 2.0 DITD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1999/09-2002/10

    • 626 V Station Wagon (GW) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 110KM/81kW 2000/10-2002/10

    • 626 V Station Wagon (GW) 2.0 Turbo DI (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 1998/04-2002/10

    • CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2012/01-2013/03

    • CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (R2AA) 2184ccm 173KM/127kW 2009/07-2013/03

    • E-SERIE Autobus (SR1) E2200 D (R207) 2169ccm 63KM/46kW 1984/01-1988/02

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Autobus (SR1) E2200 D 4WD (R2) 2184ccm 64KM/47kW 1987/01-2003/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) 2200 D 4WD (R203 R207) 2184ccm 64KM/47kW 1991/03-2003/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2200 D (R2) 2184ccm 71KM/52kW 1997/02-2002/08

      Numer podwozia do: 803500, Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2200 D (R203 R207) 2184ccm 63KM/46kW 1985/05-1988/02

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2200 D (R203 R207) 2184ccm 64KM/47kW 1988/11-2003/12

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2200 D 4WD (R2) 2184ccm 71KM/52kW 1997/02-2003/05

      Numer podwozia do: 803500, Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1) E2200 D (R2) 2184ccm 71KM/52kW 1997/04-1999/07

      Numer podwozia do: 803500, Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1) E2200 D (R281) 2184ccm 64KM/47kW 1988/11-1997/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1, SL) E2200 D (R21N) 2184ccm 71KM/52kW 1999/09-2004/07

      Numer podwozia do: 803500, Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MPV II (LW) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/07-2006/02

    • PREMACY (CP) 2.0 TD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1999/10-2000/07

    • PREMACY (CP) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 2000/07-2005/03


    • 3000 GT coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD (Z16A) (6G72 (DOHC 24V)) 2972ccm 286KM/210kW 1990/01-1999/08

    • COLT CZC kabriolet (RG) 1.5 Turbo (Z23) (4G15T) 1468ccm 150KM/110kW 2006/05-2009/07

    • COLT I (A15_A) 1.2 GL (A151A) (4G11) 1244ccm 55KM/40kW 1978/12-1984/01

    • COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT (A152A) (4G12) 1410ccm 70KM/51kW 1979/05-1984/01

    • COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A) (4G12 T) 1410ccm 105KM/77kW 1981/09-1984/01

    • COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A) (4G16) 1198ccm 55KM/40kW 1984/02-1986/09

    • COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A) (4G16) 1198ccm 60KM/44kW 1986/09-1988/04

    • COLT II (C1_A) 1.3 EL,GL (C11A) (G13B) 1299ccm 67KM/49kW 1986/06-1988/04

    • COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) (4G15 (8V)) 1468ccm 75KM/55kW 1984/09-1988/04

    • COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) (G15B) 1468ccm 70KM/51kW 1985/09-1988/04

    • COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A) (4G32 T/C) 1597ccm 125KM/92kW 1984/02-1988/04

    • COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A) (G32BT) 1597ccm 105KM/77kW 1986/07-1988/04

    • COLT III (C5_A) 1.3 (C51A) (4G13 (8V)) 1299ccm 70KM/51kW 1988/04-1992/05

    • COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1988/04-1992/05

    • COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A) (4G13 (8V)) 1299ccm 60KM/44kW 1988/04-1990/12

    • COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A) (4G15 (8V)) 1468ccm 84KM/62kW 1988/04-1992/05

      Rok prod. do: 1990/05

    • COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A) (4G61) 1596ccm 124KM/91kW 1988/04-1990/05

    • COLT V (CJ_, CP_) 1.5 16V (CJ2A) (4G15 (16V)) 1468ccm 94KM/69kW 1999/10-2003/09

    • COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 CZT (4G15T) 1468ccm 150KM/110kW 2005/03-2012/06

    • CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.6 GSL (A212A) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1982/10-1986/12

    • CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A) (4G32 T) 1597ccm 114KM/84kW 1982/10-1985/05

    • CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A) (4G32 T) 1597ccm 116KM/85kW 1983/07-1985/05

    • CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.8 GSL (A215A) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1986/10-1989/07

    • CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.8 Turbo ECi (A213A) (4G62 T) 1795ccm 136KM/100kW 1984/10-1989/07

    • GALANT I (A12_) 1.6 (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1977/01-1980/08

    • GALANT I (A12_) 2.0 (4G52) 1995ccm 98KM/72kW 1979/01-1980/08

    • GALANT I (A12_) 2.0 GLX (4G52) 1995ccm 86KM/63kW 1977/01-1980/08

    • GALANT I Station Wagon (A12_V) 1.6 GL (A121V) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1979/01-1980/08

    • GALANT I Station Wagon (A12_V) 2.0 GLX (A123V) (4G52) 1995ccm 98KM/72kW 1979/01-1980/08

    • GALANT II (A16_) 1.6 GLX (A161A) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1980/09-1984/05

    • GALANT II (A16_) 2.0 GLS (A163) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 102KM/75kW 1980/09-1984/05

    • GALANT II (A16_) 2.0 Turbo ECi (A164) (4G63-T (ECI)) 1997ccm 170KM/125kW 1982/05-1984/05

    • GALANT II Station Wagon (A16_V) 1.6 GLX (A161V) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1980/09-1984/05

    • GALANT II Station Wagon (A16_V) 2.0 GLX (A163V) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 102KM/75kW 1980/09-1983/06

    • GALANT III (E1_A) 1.6 GLX (E11A) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1984/06-1990/04

    • GALANT III (E1_A) 2.0 GLS (E15A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 102KM/75kW 1984/06-1990/04

    • GALANT III (E1_A) 2.0 GLS (E15A) (G63B) 1997ccm 90KM/66kW 1986/06-1990/04

    • GALANT III (E1_A) 2.0 Turbo ECi (E15A) (4G63-T (SOHC 8V)) 1997ccm 150KM/110kW 1984/06-1990/04

    • GALANT III (E1_A) 2.4 GLS (E16A) (G64B) 2351ccm 112KM/82kW 1985/07-1990/04

    • GALANT IV (E3_A) 1.8 (4G37) 1755ccm 86KM/63kW 1988/11-1992/10

    • GALANT IV (E3_A) 1.8 (E32A) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1988/11-1992/10

      Rok prod. do: 1991/05

    • GALANT IV (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 109KM/80kW 1989/04-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 109KM/80kW 1989/04-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 144KM/106kW 1988/11-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 146KM/107kW 1988/11-1992/10

    • GALANT IV (E3_A) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 144KM/106kW 1989/07-1992/12

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV sedan (E3_A) 1.8 (E32A) (4G37) 1755ccm 86KM/63kW 1987/11-1990/08

    • GALANT IV sedan (E3_A) 1.8 (E32A) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1987/11-1992/10

      Rok prod. do: 1991/05

    • GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 109KM/80kW 1987/11-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 109KM/80kW 1988/12-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 144KM/106kW 1987/11-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 145KM/107kW 1988/11-1992/10

    • GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 144KM/106kW 1988/06-1992/10

      Rok prod. do: 1990/04

    • GALANT VI (EA_) 2.0 (EA2A) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 2000/09-2004/10

    • GALANT VI (EA_) 2.0 (EA2A) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 136KM/100kW 1996/09-2000/09

    • GALANT VI (EA_) 2.4 GDI (EA3A) (4G64 (GDI)) 2351ccm 144KM/106kW 2000/09-2004/10

    • GALANT VI (EA_) 2.4 GDI (EA3A) (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1999/02-2000/09

    • GALANT VI kombi (EA_) 2.0 (EA2W) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 2000/09-2003/10

    • GALANT VI kombi (EA_) 2.0 (EA2W) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 136KM/100kW 1996/09-2000/09

    • GALANT VI kombi (EA_) 2.4 GDI (EA3W) (4G64 (GDI)) 2351ccm 144KM/106kW 2000/09-2003/10

    • GALANT VI kombi (EA_) 2.4 GDI (EA3W) (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1999/02-2003/10

    • GALANT sedan (DJ_, ED_, EF_) 2.4 (4G69) 2378ccm 158KM/116kW 2003/10-

    • GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W) (4G69) 2378ccm 165KM/121kW 2004/04-2011/12

    • L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 86KM/63kW 1987/02-1994/05

    • L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T) (G54B) 2555ccm 103KM/76kW 1989/11-1995/05

    • L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 122KM/90kW 1996/06-2007/12

    • L 300 / DELICA II Autobus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P) (4G32) 1597ccm 65KM/48kW 1981/09-1986/10

    • L 300 / DELICA II Autobus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P) (4G32) 1597ccm 70KM/51kW 1984/11-1987/02

    • L 300 / DELICA II Autobus (LO3_P/G, L0_2P) 1.8 4WD (L035G) (4G62) 1795ccm 82KM/60kW 1984/08-1987/02

    • L 300 / DELICA II Autobus (LO3_P/G, L0_2P) 2.0 4WD (L037G) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 88KM/65kW 1986/11-1987/02

    • L 300 / DELICA II Furgon (L03_P) 1.6 (L032P, L062P) (4G32) 1597ccm 65KM/48kW 1980/05-1986/10

    • L 300 / DELICA II platforma / podwozie (L03_P) 1.6 (L032P, L062P) (4G32) 1597ccm 70KM/51kW 1983/04-1994/04

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W) (4G32) 1598ccm 69KM/51kW 1986/11-2004/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 90KM/66kW 1986/11-2004/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W) (G63B) 1997ccm 87KM/64kW 1986/11-2004/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 88KM/65kW 1986/12-2004/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 90KM/66kW 1986/11-2004/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W) (G64B) 2351ccm 109KM/80kW 1986/11-1990/12

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Furgon (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V) (4G32) 1598ccm 69KM/51kW 1986/11-1994/05

    • L 300 III Furgon (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V) (G63B) 1997ccm 87KM/64kW 1986/11-1996/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III Furgon (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 4WD (P23W, P23V) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 86KM/63kW 1988/08-1994/05

      Rok prod. do: 1990/04

    • L 300 III platforma / podwozie (P1_T ) 2.0 (P13T) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 116KM/85kW 1994/07-2000/04

    • L 400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (4G64 (16V)) 2351ccm 128KM/94kW 1996/09-2005/06

    • L 400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 4WD (4G64 (16V)) 2351ccm 128KM/94kW 1996/09-2005/06

    • LANCER CELESTE coupe (A7_) 1.6 ST (A73A) (4G32) 1597ccm 73KM/54kW 1977/01-1981/06

    • LANCER CELESTE coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A) (4G52) 1995ccm 105KM/77kW 1979/01-1981/06

    • LANCER CELESTE coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A) (4G52) 1995ccm 90KM/66kW 1975/10-1981/06

    • LANCER CELESTE coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A) (4G52) 1995ccm 97KM/71kW 1977/01-1981/06

    • LANCER F (A15_) 1.2 GLX (A171) (4G11) 1244ccm 55KM/40kW 1983/03-1984/01

    • LANCER F (A15_) 1.4 GLX (A172) (4G12) 1410ccm 70KM/51kW 1983/03-1984/01

    • LANCER F (A15_) 1.4 Turbo (4G12 T) 1410ccm 105KM/77kW 1983/03-1984/01

    • LANCER I (A7_) 1.2 (A75A) (4G36) 1238ccm 55KM/40kW 1978/01-1979/09

    • LANCER I (A7_) 1.4 (A72A) (4G33) 1439ccm 68KM/50kW 1978/01-1979/09

    • LANCER I (A7_) 1.6 (A73A) (4G32 GS) 1597ccm 82KM/60kW 1978/01-1979/09

    • LANCER I Station Wagon (A7_V) 1.4 (A72V) (4G33) 1439ccm 68KM/50kW 1978/01-1979/09

    • LANCER II (A17_) 1.2 (A171) (4G11) 1244ccm 54KM/40kW 1980/01-1981/12

    • LANCER II (A17_) 1.4 GLX (A172) (4G12) 1410ccm 68KM/50kW 1979/09-1983/02

    • LANCER II (A17_) 1.6 (A174) (4G32 GS) 1597ccm 82KM/60kW 1979/09-1983/02

    • LANCER II (A17_) 1.6 (A174) (4G32 GS) 1597ccm 84KM/62kW 1981/01-1983/02

    • LANCER II (A17_) 2.0 Turbo ECi (A176) (4G63-T (SOHC 8V)) 1997ccm 170KM/125kW 1981/03-1983/02

    • LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A) (4G16) 1198ccm 60KM/44kW 1986/08-1988/04

    • LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS) (4G16) 1198ccm 55KM/40kW 1984/01-1986/10

    • LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS) (4G15 (8V)) 1468ccm 75KM/55kW 1983/11-1988/04

    • LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS) (G15B) 1468ccm 70KM/51kW 1985/06-1988/04

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) (4G15 (8V)) 1468ccm 75KM/55kW 1985/09-1987/12

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) (4G15 (8V)) 1468ccm 83KM/61kW 1988/09-1990/12

      Rok prod. do: 1990/05

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) (G15B) 1468ccm 70KM/51kW 1985/09-1989/08

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V) (4G15 (12V)) 1468ccm 90KM/66kW 1990/09-1991/12

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (4G37) 1755ccm 86KM/63kW 1989/03-1990/12

      Rok prod. do: 1990/05

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1987/01-1987/12

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (G37B) 1755ccm 83KM/61kW 1987/01-1989/08

    • LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) (4G13 (8V) G13B) 1299ccm 70KM/51kW 1988/08-1992/05

    • LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) (4G13 (8V)) 1299ccm 60KM/44kW 1988/04-1992/05

    • LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1990/07-1992/06

    • LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) (4G15 (12V)) 1468ccm 84KM/62kW 1988/04-1992/05

      Rok prod. do: 1990/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) (4G15 (8V)) 1468ccm 84KM/62kW 1988/06-1992/05

      Rok prod. do: 1990/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) (4G15 (12V)) 1468ccm 90KM/66kW 1989/05-1992/05

      Rok prod. do: 1990/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A) (4G37) 1755ccm 97KM/71kW 1989/09-1992/06

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) (4G67) 1836ccm 136KM/100kW 1989/11-1992/05

      Rok prod. do: 1990/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A) (4G93 (DOHC 16V)) 1834ccm 140KM/103kW 1992/06-1993/12

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 16V (CB5A) (4G93 (DOHC 16V)) 1834ccm 140KM/103kW 1992/06-1993/12

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 GTi 1834ccm 136KM/100kW 1991/07-1993/07

    • LANCER VI (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 90KM/66kW 1995/12-2003/08

    • LANCER VI (CJ_, CP_) 1.8 16V (4G93T) 1834ccm 205KM/151kW 1995/09-2003/08

    • LANCER VI (CJ_, CP_) EVO V (CP9A, CT9A) (4G63 Turbo) 1997ccm 280KM/206kW 1998/01-1998/12

    • LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 (CS9A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 135KM/99kW 2003/12-2013/12

    • LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A) (4G63 Turbo) 1997ccm 265KM/195kW 2004/03-2005/07

    • LANCER VII kombi (CS_W, CT_W) 2.0 (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 135KM/99kW 2003/09-2007/12

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 EVO X 1998ccm 349KM/257kW 2011/10-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A) (4B11 T/C) 1998ccm 295KM/217kW 2008/06-2015/12

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) (4B11 T/C) 1998ccm 241KM/177kW 2008/10-

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.0 (CU2W) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 136KM/100kW 2003/05-2006/10

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.0 4WD (CU2W) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 136KM/100kW 2003/05-2006/10

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W) (4G63-T (DOHC 16V)) 1997ccm 201KM/148kW 2004/04-2006/10

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo-R 4WD (4G63 Turbo) 1997ccm 241KM/177kW 2002/01-2006/10

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (4G64 (16V)) 2351ccm 139KM/102kW 2003/05-2006/10

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) (4G69) 2378ccm 160KM/118kW 2003/11-2006/10

    • OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) (4G69) 2378ccm 162KM/119kW 2003/05-2006/10

    • PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G) (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 141KM/104kW 1988/11-1990/11

      Rok prod. do: 1990/04

    • PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G) (4G54) 2555ccm 103KM/76kW 1983/01-1990/11

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 177KM/130kW 1997/06-1999/10

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 181KM/133kW 1994/06-1997/05

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 150KM/110kW 1990/12-1995/12

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W) (6G74 (DOHC 24V)) 3497ccm 208KM/153kW 1994/06-1999/10

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W) (6G74 (DOHC 24V) 6G74 (SOHC 24V)) 3497ccm 194KM/143kW 1997/07-1999/10

    • PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 150KM/110kW 1990/12-1995/12

    • PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 181KM/133kW 1994/06-2000/04

    • PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (6G74 (DOHC 24V)) 3497ccm 203KM/149kW 2000/04-2007/01

    • PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (6G75) 3828ccm 248KM/182kW 2006/10-

    • PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W) (6G75) 3828ccm 250KM/184kW 2007/02-

    • PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 170KM/125kW 2000/06-

    • PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 177KM/130kW 1998/11-

    • SANTAMO 2.0 16V (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 139KM/102kW 1999/05-2004/12

    • SANTAMO 2.0 16V 4WD (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 139KM/102kW 1999/05-2004/12

    • SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1978/04-1980/07

    • SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123) (4G52) 1995ccm 107KM/79kW 1979/01-1980/07

    • SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123) (4G52) 1995ccm 90KM/66kW 1978/04-1980/07

    • SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123) (4G52) 1995ccm 98KM/72kW 1978/04-1980/07

    • SAPPORO II (A16_A) 1.6 GLX (A161A) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1980/08-1984/09

    • SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSL (A164A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 102KM/75kW 1980/08-1983/08

    • SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSR (A164A) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 112KM/82kW 1980/08-1984/09

    • SAPPORO II (A16_A) 2.0 Turbo ECi (A164) (4G63-T (ECI)) 1997ccm 170KM/125kW 1982/08-1983/08

    • SAPPORO III (E16A) 2.4 (E16A) (4G64 (8V)) 2351ccm 124KM/91kW 1987/06-1990/08

    • SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V6 (6G72 (DOHC 24V)) 2972ccm 205KM/151kW 1990/12-1996/07

    • SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V6 (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 177KM/130kW 1990/12-1996/07

    • SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.0 (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 170KM/125kW 1992/06-1996/10

    • SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 16V (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 1997/06-1999/08

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 2000/05-2002/08

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 136KM/100kW 1999/08-2002/08

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 147KM/108kW 1999/08-2002/08

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1999/08-2003/01

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 4WD (D05V, D05W) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1987/10-1988/08

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1984/01-1988/12

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 102KM/75kW 1985/03-1991/04

      Rok prod. do: 1990/04

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX (D04W) (G63B) 1997ccm 84KM/62kW 1986/06-1988/05

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W) (G63B) 1997ccm 84KM/62kW 1986/06-1988/05

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 101KM/74kW 1988/06-1991/04

    • SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 101KM/74kW 1988/06-1991/04

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0 (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 1998/10-2004/12

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 147KM/108kW 2000/09-2004/12

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1998/10-2004/12

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (4G64 (GDI)) 2351ccm 147KM/108kW 2000/09-2004/12

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1998/10-2004/12

    • STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A) (4G63-T (ECI)) 1997ccm 170KM/125kW 1982/06-1985/12

    • STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A) (4G63-T/C) 1997ccm 180KM/132kW 1985/05-1987/08

    • STARION (A18_A) 2.6 Turbo ECi (A187A) (G54B T/C) 2555ccm 155KM/114kW 1987/09-1990/06

    • TREDIA (A21_) 1.4 GLX (A211) (4G12) 1410ccm 70KM/51kW 1982/10-1985/08

    • TREDIA (A21_) 1.6 GLS (A212) (4G32) 1597ccm 75KM/55kW 1982/09-1987/10

    • TREDIA (A21_) 1.6 Turbo (A212) (4G32 T) 1597ccm 114KM/84kW 1982/09-1985/05

    • TREDIA (A21_) 1.6 Turbo (A212) (4G32 T) 1597ccm 116KM/85kW 1982/09-1984/07

    • TREDIA (A21_) 1.8 GLS (A215) (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1984/08-1986/07

    • TREDIA (A21_) 1.8 GLS 4WD (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1985/04-1986/07

    • TREDIA (A21_) 1.8 Turbo (G62B) 1796ccm 136KM/100kW 1984/08-1986/07

    • TREDIA (A21_) 2.0 GLXi 4WD (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 101KM/74kW 1986/10-1988/03


    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 (TFR16) (23 P 4 ZD1) 2254ccm 98KM/72kW 1994/08-1996/09

    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 (TFR16) (4 ZD1) 2255ccm 94KM/69kW 1991/08-1994/08

    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16) (4 ZD1) 2254ccm 98KM/72kW 1994/08-1996/09

    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16) (4 ZD1) 2255ccm 94KM/69kW 1991/08-1994/08

    • MONTEREY A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G) (6VD1 (SOHC)) 3165ccm 177KM/130kW 1991/08-1994/03

    • MONTEREY B (M98) 3.0 DTI (UBS73D, UBS73G) (4 JX1) 2999ccm 159KM/117kW 1998/07-1999/08

      Rodzaj filtra: Filtracja bocznikowa


    • PERSONA 300 (C9_M) 313i (G 13 B) 1299ccm 75KM/55kW 1996/03-2000/01

    • PERSONA 300 (C9_M) 315 GLSi (G 15 B) 1468ccm 87KM/64kW 1996/09-2000/07

    • PERSONA 300 (C9_M) 315 GLi/GLSi (4 G 15 M) 1468ccm 90KM/66kW 1996/03-2000/07

    • PERSONA 300 (C9_M) 316 (4 G 92) 1597ccm 95KM/70kW 1996/03-2004/07

    • PERSONA 300 (C9_M) 316 GLXi (4 G 92) 1597ccm 113KM/83kW 1996/03-2000/07

    • PERSONA 300 (C9_M) 318 16V GTI (4 G 93 (DOHC)) 1834ccm 135KM/99kW 1996/03-2000/07

    • PERSONA 400 (C9_S) 413 (4G13- P) 1299ccm 75KM/55kW 1994/01-2003/06

    • PERSONA 400 liftback (C9_C, C9_S) 413 GLSi (4G13) 1299ccm 75KM/55kW 1994/01-2000/01

    • SATRIA (C9_M) 1.5 (4 G 15) 1468ccm 86KM/64kW 2000/07-2006/05

    • WIRA 1.3 (4G13) 1298ccm 74KM/55kW 2000/08-

    • WIRA 1.5 (4 G 15) 1468ccm 86KM/64kW 2000/08-

    • WIRA liftback 1.3 (4G13) 1298ccm 74KM/55kW 2000/08-

    • WIRA liftback 1.5 (4 G 15 M) 1468ccm 86KM/64kW 2000/08-


    • FORFOUR (454) 1.5 BRABUS (454.034) (M 122.950) 1468ccm 177KM/130kW 2005/05-2006/06


    • LEGACY IV (BL) 3.0 R AWD (BLE) (EZ30) 3000ccm 245KM/180kW 2003/09-2009/06

    • LEGACY IV kombi (BP) 3.0 R AWD (BPE) (EZ30) 3000ccm 245KM/180kW 2003/09-2009/04

    • OUTBACK (BE, BH) 3.0 H6 AWD (BHE) (EZ30) 3000ccm 209KM/154kW 2000/10-2003/08

    • OUTBACK (BL, BP) 3.0 AWD (BPE) (EZ30) 3000ccm 245KM/180kW 2003/11-2009/09

    • OUTBACK (BR) 3.6 R AWD (BRF) (EZ36D) 3630ccm 260KM/191kW 2009/09-

    • TRIBECA (B9) 3.0 (EZ30) 2999ccm 250KM/184kW 2005/01-

    • TRIBECA (B9) 3.0 (EZ30) 3000ccm 245KM/180kW 2006/10-

    • TRIBECA (B9) 3.6 (EZ36D) 3630ccm 258KM/190kW 2007/09-


Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Opinie o produkcie

5,00

Opinie o produkcie

Rewelacyjny
5,00/5
(3 oceny)
3
0
0
0
0

Dostawa i płatność

od 9,00 zł

Dostawa i płatność

Wysyłka z: EŁK, Polska
Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Odbiór w punkcie
koszt dostawy
czas realizacji
Odbiór w punkcie
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
0,00 zł
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
0,00 zł
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
9,00 zł
2-4 dni robocze
2-4 dni robocze
Punkty Poczta pobranie
11,00 zł
2-4 dni robocze
2-4 dni robocze
Kurier
koszt dostawy
czas realizacji
Kurier
Kurier DPD
15,50 zł
2-4 dni robocze
2-4 dni robocze
Kurier DPD pobranie
18,00 zł
2-4 dni robocze
2-4 dni robocze
Listy i paczki pocztowe
koszt dostawy
czas realizacji
Listy i paczki pocztowe
Paczka48
10,50 zł
2-4 dni robocze
2-4 dni robocze
Paczka48 pobranie
12,50 zł
2-4 dni robocze
2-4 dni robocze

Punkty odbioru

EŁK
GRODZIEŃSKA 2/55
19-300 EŁK
woj. warmińsko-mazurskie
email: oko128@op.pl
tel.: 609 699 546

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Gwarancja

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 Ełk
Dodatkowe informacje

 Proszę przesłać części do reklamacji razem z wystawionym na nie  oryginałem paragonu, (jeżeli była wystawiona faktura to nie trzeba jej   przysyłać), paczką pocztową ekonomiczną na własny koszt (nie przyjmujemy   przesyłek pobraniowych) na adres siedziby firmy. Proszę podać dane do   przelewu.  W przypadku, gdy przedstawiciel producenta uzna roszczenia, zwrócimy pieniądze lub wyślemy nowe części, wedle wyboru  kupującego. Na  rozpatrzenie reklamacji są 30 dni od otrzymania przez  nas przesyłki.  

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Wszystkie metody dostawy dostępne w ofercie
na własny koszt
Adres do zwrotu
"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
Dodatkowe informacje

Przed dokonaniem zwrotu proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zwrotu gotówki za zakupiony towar.

O sprzedającym

okoelk

O sprzedającym

okoelk

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 11 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 12:03

Dane firmy

BARBARA suplicka
"okoelk"
grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
REGON: 281475946
NIP: 848-129-86-77

Kontakt

  • 609 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORYGINALNYCH FILTRÓW TAKICH MAREK JAK:

* MANN

* BOSCH

* KNECHT

* FILTRON

* ORAZ WIELU INNYCH


WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ NOWE I ORYGINALNIE ZAPAKOWANE.         

                                                                                                         

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA ZASTOSOWANIA W DANYM POJEŹDZIE - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU. ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!

Pozostałe informacje

Dokonując zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach za przesyłkę płacisz raz - zakupione przedmioty wysyłam w jednej paczce.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych  

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły przetwarzania tych danych znajdziesz poniżej.  

1. Administrator danych osobowych - Administratorem Twoich danych osobowych jest Barbara Suplicka prowadząca działalność gospodarczą  -dalej jest określana jako MY. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu: 609 699 546, oraz e-mailowo pod adresem  oko128@op.pl , a także listownie na adres: ul. Grodzieńska 2/55, 9-300 Ełk 

2. Cele i podstawy prawne przetwarzania - Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu: zawarcia z Tobą umowy kupna sprzedaży na podstawie Towjego zainteresowania naszą ofertą – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takcih danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L119,s.1) zwane dalej RODO w celu wykonania i na podsatwie zawartej przez Ciebie z nami umowy – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b RODO w celach archiwalnych i księgowych dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym dobierania ich pod kątem Twoich potrzeb z pomocą profilowania (co wyjaśniamy dalej), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO 

3. Odbiorcy danych - Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe: naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, dostawcom usług IT, naszym firmom kurierskim.        

4.  Przekazywanie danych do Państw trzecich lub organizacji mędzynarodowych  - Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego  

5. Okres przechowywania danych  - Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy kupna sprzedaży  przechowujemy przez okres negocjowania umowy oraz do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia.  -  Twoje dane pozyskane w związku z zawarciem umowy kupna sprzedaży przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy  -  Twoje podstawowe dane kontaktowe przechowujemy dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały  

6. Twoje prawa:  Przysługuje Ci :  a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii  b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych  c) prawo do usunięcia danych. Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli. d) ograniczenia przetwarzania danych Możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie; lub nie chcesz, żebyśmy je usunęli, bo są Ci potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń; lub na czas wniesionego przez Ciebie sprzeciwu względem przetwarzania danych.  e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych: Sprzeciw „marketingowy”. Masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu. Sprzeciw z uwagi na szczególną sytuację. Masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach innych niż marketing bezpośredni, a także, gdy przetwarzanie jest nam niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub do sprawowania powierzonej nam władzy publicznej. Powinnaś wtedy wskazać nam Twoją szczególną sytuację, która Twoim zdaniem uzasadnia zaprzestanie przez nas przetwarzania objętego sprzeciwem. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że wykażemy, że podstawy przetwarzania przez nas Twoich danych są nadrzędne wobec Twoich praw lub też że Twoje dane są nam niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.  f) prawo do przenoszenia danych: Masz prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego  dane osobowe Ciebie dotyczące, które nam dostarczyłaś na podstawie umowy lub Twojej zgody. Możesz też zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi  g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego  h) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.   Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami dane kontaktowe w punkcie nr 1  powyżej. 

7. Informacja o dobrowolności/obowiązku podania danych - Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem zawarcia umowy.  Jeżeli nie podasz swoich danych możemy odmówć zawarcia umowy.   

8. Źródło danych - Twoje dane otrzymaliśmy od portalu Allegro.pl oraz bezpośrednio od Ciebie.  

9. Zakres przetwarzanych danych - Będziemy przetwarzać następujące kategorie twoich danych: imię i nazwisko, adres,  adres e- mail, numer telefonu .

Numer oferty: 8327116769

Inni klienci oglądali również

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro