, , ,

FILTR OLEJU ACCORD CIVIC VI PRELUDE i20 i30 LANTRA

od
Super Sprzedawcy
okoelk
99,9% poleca sprzedawcę
19,99
Dostawaod 9,00 zł
Czas wysyłki24 godziny
Czas na odstąpienie od umowy14 dni
Liczba sztuk
z 20 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Jakość części (zgodnie z GVO):
      P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
    • Producent części:
    • Rodzaj filtra oleju:
      przykręcany
    • Numer katalogowy części:
      OC 205
    • Wysokość:
      74 mm
    • Typ samochodu:
      Autobusy, Samochody dostawcze, Samochody osobowe
    • Typ silnika:
      benzyna, diesel
    • Numery katalogowe zamienników:
      ACKOJA A52-0502, AMC Filter FO-013A, AMC Filter MO-429, BLUE PRINT ADC42112, BLUE PRINT ADN12124, BLUE PRINT ADS72101, BLUE PRINT ADZ92113, DJ PARTS FL1037, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1317003, KAVO PARTS FO-013A, KAVO PARTS MO-429, MEYLE 32-14 322 0005, MEYLE 35-14 322 0002, QUATTRO FRENI QF14A00001, QUATTRO FRENI QF14A00018, QUATTRO FRENI QF14A00032, QUATTRO FRENI QF14A00128, Stark SKOF-0860024, TOPRAN 700 329, WILMINK GROUP WG1217053
    • Numer katalogowy oryginału:
      KUBOTA 1524132092, KUBOTA 1524132093, KUBOTA 1524132099, KUBOTA 1537287212, KUBOTA 1584132430, KUBOTA 1627132090, MAZDA AM1514302, MAZDA AM15143029A, MAZDA N32623802, MAZDA R21423802, MAZDA RF01238029B, MAZDA RF2A14302, MAZDA RF2A14302A, MAZDA RF7914302, MAZDA RFY214302, MAZDA RFY2143029A, MAZDA RFY514302, MAZDA RFY6-14-302, MAZDA Y70114302, MAZDA Y70114302A
  • Specyfikacja techniczna produktu
    • Gwintowana złączka:
      M20x1,5
    • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]:
      1,0
    • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:
      51,5
    • Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]:
      63,0
    • Wysokość [mm]:
      73,6
    • średnica obudowy [mm]:
      76,0
    • Rodzaj filtra:
      Filtr przykręcany
    • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego:
      OCS 1
    • Moment dokręcenia [Nm]:
      16
    • Numery handlowe:
      78635690
    • Wersja TecDoc:
      0919
    Sprawdź, czy część sprzedawana w ofercie rzeczywiście odpowiada części, której szukasz. Dodatkowe informacje mogą być wymagane, aby upewnić się, że wybrana część zamienna jest odpowiednia dla twojego pojazdu

Opis

FILTR OLEJU

RENOMOWANEJ FIRMY

"KNECHT"

OC 205

DANE PODSTAWOWE:

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA [mm]: 76

WYSOKOŚĆ [mm]: 73,6

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 0 451 103 316

KNECHT  KC 230

KNECHT  OC205

KAGER  10-0045

FILTRON OP 536

MANN  W 811/80

RACER  R3056

NUMERY OE:

CHRYSLER 03838 011

CHRYSLER 04026 486

CHRYSLER 04186 165

CHRYSLER 04243 445

CHRYSLER 04243 693

CHRYSLER 04243 805

CHRYSLER 04494 477

CHRYSLER 3838011

CHRYSLER 4026486

CHRYSLER 4186165

CHRYSLER 4243445

CHRYSLER 4243693

CHRYSLER 4243805

CHRYSLER 4494477

CHRYSLER MD084963

FORD 9613320

GMC 25013032

GMC 25013451

GMC 649011

HONDA 15400-611-003

HONDA 15400-679-004

HONDA 15400-679-023

HONDA 15400-MJ0-003

HONDA 15400-PH1-F02

HONDA 15400-PH9-004

HONDA 15400-PR3-305

HONDA 15400-PR3-406

HONDA 15400-PR3-505

HONDA 15400-PT7-005

HONDA 15400-PT7-006

HONDA 15410-MB0-003

HYUNDAI 26300 21020

HYUNDAI 26300 21A00

HYUNDAI 26300 35054

HYUNDAI 26300 35056

HYUNDAI 26300 35500

HYUNDAI 26300 35501

HYUNDAI 26300 35502

HYUNDAI 26300-11200

HYUNDAI 26300-21100

HYUNDAI 26300-35004

HYUNDAI 2630035503

HYUNDAI 2630035A00

HYUNDAI 26600 35500

ISUZU 2-94456-641-0

ISUZU 5860001790

ISUZU 5860001800

ISUZU 5-86202-200-0

ISUZU 8 9420 194 2

ISUZU 8 94243 502

ISUZU 8 94430 411

ISUZU 8-93156-998-0

ISUZU 8941110840

ISUZU 8-94201-942-3

ISUZU 8-94430-411-1

ISUZU 8-94430-411-2

ISUZU 9 4201 942

KIA 26300 35500

KIA 26300 35501

KIA 26300 35502

LOTUS A100E6085S

MAZDA 032414300

MAZDA 037023802

MAZDA 0370-23-802B

MAZDA 134514300

MAZDA B35914302

MAZDA B63014300

MAZDA B6Y014300

MAZDA B6Y014302

MAZDA N23123802

MAZDA N3Y614302

MAZDA N3Y6-23-802

MAZDA RF2A-14-302

MAZDA RF79-14-302

MAZDA RFY5-14-302

MAZDA RFYZ14302

MITSUBISHI 4063396

MITSUBISHI K 486201-1

MITSUBISHI K 9665400

MITSUBISHI MB134953

MITSUBISHI MC031805

MITSUBISHI MD001445

MITSUBISHI MD007095

MITSUBISHI MD017440

MITSUBISHI MD069982

MITSUBISHI MD084963

MITSUBISHI MD097003

MITSUBISHI MD136466

MITSUBISHI MD136790

MITSUBISHI MD17440

MITSUBISHI MD322508

MITSUBISHI MD352626

MITSUBISHI MD356000

MITSUBISHI MD409365

MITSUBISHI ME017440

MITSUBISHI MM409365

MITSUBISHI MZ690116

MITSUBISHI MZ690150

MITSUBISHI XD 00145

NISSAN 15208HC254

NISSAN 15208HC300

NISSAN AY100HN022

OPEL 5650304

OPEL 65 03 93

OPEL 650306

OPEL 93156093

OPEL 93156667

OPEL 94201942

OPEL 94243502

OPEL 94430411

OPEL 94456741

SMART 122 180 01 10

SUBARU 15208 AA031

SUBARU 15208AA020

SUBARU 15208AA021

SUBARU 15208AA022

SUBARU 15208AA023

SUBARU 420335400

SUBARU 420335410

SUBARU 420335500

SUBARU 880872100

VAUXHALL 94201942

MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU - ZANIM DOKONASZ ZAKUPU SPRAWDŹ CZY DANY FILTR NA 100% PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU !!!!!!

ZASTOSOWANIE W SAMOCHODACH:

HONDA ACCORD III (CA4, CA5)

2.0 EXi (CA5) (1985.11 - 1987.12); 1955.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: A20A4

HONDA ACCORD III Aerodeck (CA5)

2.0 EX (CA5) (1985.11 - 1989.05); 1955.00 ccm - 106.00 KM/78.00 kW; Silnik: A20A2

HONDA ACCORD V (CC7, CD)

2.2 EXi (CD5) (1993.10 - 1997.12); 2156.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: F22B3

2.2 Vti (CD5) (1993.10 - 1997.12); 2156.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: F22B1

HONDA ACCORD VII (CG, CK)

2.3 (CK2) (2001.01 - 2003.06); 2254.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: F23Z5; F23A1

HONDA ACCORD VII coupe (CG)

3.0 V6 24V (1998.02 - 2003.06); 2997.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: J30A1

HONDA ACCORD VIII (CL_, CM_)

2.4 Vtec E (CM5) (2006.06 - 2008.01); 2354.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: K24A4

HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)

1.6 VTi (EK4) (1995.11 - 2001.02); 1595.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: B16A2

HONDA PRELUDE III (BA)

2.0 i EX 16V (1987.10 - 1990.12); 1958.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: B20A7

2.0 i EX 16V (1987.10 - 1991.12); 1958.00 ccm - 144.00 KM/106.00 kW; Silnik: B20A6

2.2 S (1991.01 - 1996.11); 2156.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: F22A1

HONDA PRELUDE IV (BB)

2.2 VTi-R (BB) (1994.02 - 1997.02); 2157.00 ccm - 193.00 KM/142.00 kW; Silnik: H22A1

HYUNDAI i20

1.4 (2008.09 - ???); 1396.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: G4FA

1.6 (2008.09 - ???); 1591.00 ccm - 126.00 KM/93.00 kW; Silnik: G4FC

HYUNDAI i30

1.4 (2007.10 - ???); 1396.00 ccm - 109.00 KM/80.00 kW; Silnik: G4FA

1.6 (2007.10 - ???); 1591.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: G4FC

2.0 (2007.10 - ???); 1975.00 ccm - 143.00 KM/105.00 kW; Silnik: G4GC-G

1.6 (2008.02 - ???); 1591.00 ccm - 126.00 KM/93.00 kW; Silnik: G4FC

HYUNDAI LANTRA I (J-1)

1.5 i.e. (1990.10 - 1995.11); 1468.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: G15B; G4DJ

1.6 i.e. 16V (1990.10 - 1995.11); 1596.00 ccm - 106.00 KM/78.00 kW; Silnik: G4CR

1.6 i.e. 16V (1990.10 - 1995.11); 1596.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: G4CR

1.8 i.e. 16V (1990.10 - 1995.11); 1836.00 ccm - 127.00 KM/93.00 kW; Silnik: G4CN

HYUNDAI LANTRA II (J-2)

1.6 i (1995.11 - 2000.09); 1599.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: G4GR

1.6 16V (1995.11 - 2000.09); 1599.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: 4G61

1.8 16V (1995.11 - 2000.09); 1795.00 ccm - 128.00 KM/94.00 kW; Silnik: G4GM

2.0 16V (1996.08 - 2000.09); 1975.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: G4GF

1.5 12V (1996.12 - 2000.09); 1495.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: G4EK

1.9 D (1998.03 - 2000.09); 1905.00 ccm - 68.00 KM/50.00 kW; Silnik:

HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2)

1.6 i (1996.02 - ???); 1599.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: G4GR

1.6 16V (1996.02 - ???); 1599.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: 4G61

1.8 16V (1996.02 - ???); 1795.00 ccm - 128.00 KM/94.00 kW; Silnik: G4GM

1.5 12V (1997.04 - ???); 1495.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: G4EK

2.0 16V (1996.12 - ???); 1975.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: G4GF

1.9 D (1998.03 - ???); 1905.00 ccm - 68.00 KM/50.00 kW; Silnik:

HYUNDAI SONATA II (Y-2)

3.0 i V6 (1991.01 - 1993.10); 2972.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: G6AT

HYUNDAI SONATA III (Y-3)

2.0 i (1994.06 - 1996.08); 1997.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: G4CP

2.0 i 16V (1993.05 - 1998.06); 1997.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: G4CP-D

3.0 i V6 (1993.05 - 1998.06); 2972.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: G6AT

2.0 i 16V (1996.06 - 1998.06); 1997.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: G4CP-DM

1.8 i (1993.05 - 1998.06); 1796.00 ccm - 98.00 KM/72.00 kW; Silnik:

1.8 GLS (1996.07 - 1998.05); 1795.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik:

HYUNDAI SONATA IV (EF)

2.7 i V6 (2001.10 - 2005.05); 2656.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: G6BA-Y

2.5 i V6 (1998.08 - 2001.09); 2493.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik:

2.5 V6 24V (1998.06 - 2001.10); 2493.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: G6BV-G

2.0 16V (1998.06 - 2001.10); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: G4JP-G

2.0 16V (2001.10 - 2004.11); 1997.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: G4JP-EG

2.7 V6 (2001.10 - 2004.11); 2656.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik: G6BA-G

2.7 V6 (2002.11 - 2004.11); 2656.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: G6BA

HYUNDAI SONATA V (NF)

2.4 (2008.06 - ???); 2359.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik:

2.4 (2005.01 - ???); 2359.00 ccm - 162.00 KM/119.00 kW; Silnik:

2.0 VVTi GLS (2008.01 - ???); 1997.00 ccm - 165.00 KM/121.00 kW; Silnik:

HYUNDAI SONATA VI (YF)

2.0 (2009.01 - ???); 1998.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik:

2.4 (2009.01 - ???); 2359.00 ccm - 178.00 KM/131.00 kW; Silnik:

HYUNDAI STAREX (H1)

2.4 (1997.06 - ???); 2351.00 ccm - 112.00 KM/82.00 kW; Silnik: G4CS

2.4 4WD (1998.02 - ???); 2351.00 ccm - 112.00 KM/82.00 kW; Silnik: G4CS

HYUNDAI TERRACAN (HP)

3.5 i V6 4WD (2001.12 - ???); 3497.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: G6CU

3.5 i V6 4WD (2001.12 - ???); 3497.00 ccm - 194.00 KM/143.00 kW; Silnik: G6CU

HYUNDAI TRAJET (FO)

2.0 (2000.03 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: G4JP-G

2.7 V6 (2000.09 - ???); 2656.00 ccm - 173.00 KM/127.00 kW; Silnik: G6BA-G

2.0 (2004.01 - ???); 1975.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: G4GC-G

HYUNDAI TUCSON (JM)

2.0 (2004.08 - ???); 1975.00 ccm - 141.00 KM/104.00 kW; Silnik: G4GC

2.0 Napęd na 4 koła (2004.08 - ???); 1975.00 ccm - 141.00 KM/104.00 kW; Silnik: G4GC

2.7 Napęd na 4 koła (2004.08 - ???); 2656.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: G6BA-G

HYUNDAI XG (XG)

25 (1998.12 - ???); 2493.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik:

30/300 (1998.12 - ???); 2972.00 ccm - 188.00 KM/138.00 kW; Silnik: G6CT-G

350 (2003.04 - ???); 3497.00 ccm - 197.00 KM/145.00 kW; Silnik: G6CU

Pasuje do pojazdów

    • ECONOVAN (KBA, KCA) 2.0 D (RF) 1998ccm 56KM/41kW 1986/03-1992/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • ECONOVAN Furgon (KAA) 2.0 D (RF) 1998ccm 56KM/41kW 1986/03-1992/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym


    • STORM coupe 1.6 i 1588ccm 91KM/67kW 1991/04-1993/12

    • STORM coupe 1.6 i 1588ccm 96KM/71kW 1989/01-1991/03

    • STORM coupe 1.6 i 16V (4XE1U) 1588ccm 132KM/97kW 1989/01-1991/03

    • STORM coupe 1.6 i 16V (4XE1U) 1588ccm 132KM/97kW 1991/04-1993/12

    • STORM coupe 1.8 i 16V 1809ccm 142KM/105kW 1991/04-1993/12

    • STORM liftback 1.6 i 1588ccm 91KM/67kW 1991/04-1993/12

    • STORM liftback 1.6 i 1588ccm 96KM/71kW 1989/01-1991/03

    • STORM liftback 1.6 i 16V (4XE1U) 1588ccm 132KM/97kW 1989/01-1991/03

    • STORM liftback 1.6 i 16V (4XE1U) 1588ccm 132KM/97kW 1991/04-1993/12

    • STORM liftback 1.8 i 16V 1809ccm 142KM/105kW 1991/04-1993/12


    • CAMPO (KB) 2.0 (KB28) (G200Z) 1950ccm 79KM/58kW 1985/06-1988/12

    • CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48) (G200Z) 1950ccm 79KM/58kW 1985/06-1988/12

    • GEMINI (JT) 1.6 GTI 16V (4XE1) 1588ccm 114KM/84kW 1988/08-1990/12

    • GEMINI 1.6 (4XE1-WU) 1588ccm 132KM/97kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI 1.6 (4XE1-WUT) 1588ccm 180KM/132kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI 1.8 (4XF1) 1809ccm 143KM/105kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.6 i (4XE1-WU) 1588ccm 132KM/97kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.6 i Turbo (4XE1-WUT) 1588ccm 180KM/132kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.8 (4XF1) 1809ccm 143KM/105kW 1990/01-1993/12

    • IMPULSE 1.6 (4XE1-V) 1588ccm 97KM/71kW 1990/01-1993/12

    • IMPULSE 1.6 (4XE1-XUT) 1588ccm 163KM/120kW 1990/01-1993/12

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 (98000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 4WD (94000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 TD (98000) (4FC1T) 1995ccm 69KM/51kW 1989/01-1992/08

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.2 D (98000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.2 D 4WD (94000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Autobus (94000, 98000) 2.4 D (98000) (4FG1T) 2380ccm 76KM/56kW 1994/01-1996/07

    • MIDI Furgon (98000N) 2.0 (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Furgon (98000N) 2.0 4WD (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Furgon (98000N) 2.2 D (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Furgon (98000N) 2.2 D 4WD (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Furgon (98000N) 2.4 TD (4FG1T) 2380ccm 76KM/56kW 1992/09-1996/07

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.0 4WD (94000) (4ZC1) 1995ccm 83KM/61kW 1988/06-1992/08

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.0 TD (98000) (4FC1T) 1995ccm 69KM/51kW 1989/01-1992/08

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.2 D (98000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.2 D 4WD (94000) (4FD1) 2189ccm 61KM/45kW 1988/06-1992/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MIDI Van (94000, 98000) 2.4 TD (98000) (4FG1T) 2380ccm 76KM/56kW 1994/01-1996/07

    • PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo (4ZC1-T) 1995ccm 141KM/104kW 1985/06-1990/12

    • TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.3 (UBS16) (4ZD1) 2254ccm 90KM/66kW 1985/11-1991/12

    • TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.6 i (UBS17) (4ZE1) 2559ccm 116KM/85kW 1987/10-1991/12

    • TROOPER II (UB) 3.2 (6VD1 (SOHC)) 3165ccm 177KM/130kW 1991/08-1998/07

    • TROOPER II samochód terenowy otwarty (UB) 3.2 (6VD1 (SOHC)) 3165ccm 177KM/130kW 1991/08-1998/07


    • ELAN 1.6 i 16V Turbo (4XE1-T) 1588ccm 167KM/123kW 1989/09-1995/11


    • 3 (BK) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2006/12-2009/06

    • 3 (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 150KM/110kW 2009/01-2013/05

    • 3 (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/01-2013/05

    • 3 sedan (BK) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2006/12-2009/06

    • 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 150KM/110kW 2009/01-2014/09

    • 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/06-2013/05

    • 323 F VI (BJ) 2.0 D (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1998/09-2004/05

    • 323 F VI (BJ) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 2001/01-2004/05

    • 323 F VI (BJ) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/09-2001/12

    • 323 III (BF) 1.7 D (PN27) 1720ccm 54KM/40kW 1986/09-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III (BF) 1.7 D (PN46) 1720ccm 57KM/42kW 1987/01-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Hatchback (BF) 1.7 D (PN27) 1720ccm 54KM/40kW 1986/04-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Hatchback (BF) 1.7 D (PN46) 1720ccm 57KM/42kW 1987/01-1989/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D (PN26 PN54) 1720ccm 57KM/42kW 1986/11-1989/10

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D (PN26) 1720ccm 54KM/40kW 1986/11-1987/08

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 323 P V (BA) 2.0 D (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1996/10-1998/09

    • 323 S V (BA) 1.6 TD (4EE1-T) 1686ccm 82KM/60kW 1994/05-1998/09

    • 323 S V (BA) 2.0 D (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1996/10-1998/09

    • 323 S VI (BJ) 2.0 D (BJ1_) (RF1G) 1998ccm 71KM/52kW 1998/09-2004/05

    • 323 S VI (BJ) 2.0 TD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/09-2004/05

    • 5 (CR19) 2.0 CD (RF7J) 1998ccm 110KM/81kW 2005/02-2010/05

    • 5 (CR19) 2.0 CD (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/02-2010/05

    • 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 121KM/89kW 2002/08-2007/08

    • 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/08-2007/08

    • 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/06-2007/08

    • 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 140KM/103kW 2007/08-2009/10

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 D (R2BF) 2184ccm 129KM/95kW 2010/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2009/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 180KM/132kW 2010/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/01-2012/12

    • 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (R2BF) 2184ccm 125KM/92kW 2009/01-2012/12

    • 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 121KM/89kW 2002/08-2007/08

    • 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/08-2005/02

    • 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/06-2007/08

    • 6 kombi (GH) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 140KM/103kW 2007/12-2010/12

    • 6 kombi (GH) 2.2 D (R2BF) 2184ccm 129KM/95kW 2010/01-2013/07

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2183ccm 180KM/132kW 2010/01-2013/07

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2008/08-2013/07

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2008/08-2011/12

    • 6 kombi (GH) 2.2 MZR-CD (R2BF) 2184ccm 125KM/92kW 2009/01-2010/12

    • 6 sedan (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 121KM/89kW 2002/08-2007/08

    • 6 sedan (GG) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/06-2007/08

    • 6 sedan (GG) 2.0 DI (RF7J) 1998ccm 143KM/105kW 2005/06-2007/08

    • 6 sedan (GH) 2.0 MZR-CD (RF7J) 1998ccm 140KM/103kW 2007/08-2010/10

    • 6 sedan (GH) 2.2 D (R2AA) 2183ccm 180KM/132kW 2010/01-2013/07

    • 6 sedan (GH) 2.2 D (R2BF) 2184ccm 129KM/95kW 2010/01-2012/12

    • 6 sedan (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2009/01-2012/12

    • 6 sedan (GH) 2.2 MZR-CD (R2AA) 2184ccm 185KM/136kW 2009/01-2012/12

    • 6 sedan (GH) 2.2 MZR-CD (R2BF) 2184ccm 125KM/92kW 2009/01-2012/12

    • 626 II (GC) 2.0 D (RF46) 1998ccm 63KM/46kW 1983/01-1987/06

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 626 II Hatchback (GC) 2.0 D (RF46) 1998ccm 63KM/46kW 1984/03-1987/06

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D (RFG5) 1998ccm 82KM/60kW 1994/11-1997/09

    • 626 V (GF) 2.0 DI TD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/04-2002/10

    • 626 V (GF) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 110KM/81kW 2000/10-2002/10

    • 626 V (GF) 2.0 Turbo DI (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 1998/04-2002/10

    • 626 V Hatchback (GF) 2.0 DITD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1998/04-2002/10

    • 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 110KM/81kW 2000/10-2002/10

    • 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 1998/04-2002/10

    • 626 V Station Wagon (GW) 2.0 DITD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1999/09-2002/10

    • 626 V Station Wagon (GW) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 110KM/81kW 2000/10-2002/10

    • 626 V Station Wagon (GW) 2.0 Turbo DI (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 1998/04-2002/10

    • CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (R2AA) 2184ccm 163KM/120kW 2012/01-2013/03

    • CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (R2AA) 2184ccm 173KM/127kW 2009/07-2013/03

    • E-SERIE Autobus (SR1) E2200 D (R207) 2169ccm 63KM/46kW 1984/01-1988/02

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Autobus (SR1) E2200 D 4WD (R2) 2184ccm 64KM/47kW 1987/01-2003/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) 2200 D 4WD (R203 R207) 2184ccm 64KM/47kW 1991/03-2003/05

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2200 D (R203 R207) 2184ccm 63KM/46kW 1985/05-1988/02

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2200 D (R203 R207) 2184ccm 64KM/47kW 1988/11-2003/12

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1) E2200 D (R281) 2184ccm 64KM/47kW 1988/11-1997/03

      Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównym

    • MPV II (LW) 2.0 DI (RF5C) 1998ccm 136KM/100kW 2002/07-2006/02

    • PREMACY (CP) 2.0 TD (RF3F) 1998ccm 90KM/66kW 1999/10-2000/07

    • PREMACY (CP) 2.0 TD (RF4F) 1998ccm 101KM/74kW 2000/07-2005/03

    • TRIBUTE (EP) 2.3 AWD (L3-VE) 2261ccm 150KM/110kW 2004/04-2008/05


    • 3000 GT coupe (Z1_A) 3.0 (6G72 (DOHC 24V)) 2972ccm 224KM/165kW 1990/12-1993/05

    • 3000 GT coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD (Z16A) (6G72 (DOHC 24V)) 2972ccm 286KM/210kW 1990/01-1999/08

    • GALANT IV (E3_A) 1.8 (4G37) 1755ccm 86KM/63kW 1988/11-1992/10

    • GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) (6G73) 2497ccm 170KM/125kW 1992/11-1996/08

    • GALANT V sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) (6G73) 2497ccm 170KM/125kW 1992/11-1996/08

    • GALANT sedan (DJ_, ED_, EF_) 2.4 (4G69) 2378ccm 158KM/116kW 2003/10-

    • L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 86KM/63kW 1987/02-1994/05

    • L 400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (4G64 (16V)) 2351ccm 128KM/94kW 1996/09-2005/06

    • L 400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 4WD (4G64 (16V)) 2351ccm 128KM/94kW 1996/09-2005/06

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A) (4B11 T/C) 1998ccm 295KM/217kW 2008/06-2015/12

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) (4B11 T/C) 1998ccm 241KM/177kW 2008/10-

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 177KM/130kW 1997/06-1999/10

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 181KM/133kW 1994/06-1997/05

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W) (6G74 (DOHC 24V)) 3497ccm 208KM/153kW 1994/06-1999/10

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W) (6G74 (DOHC 24V) 6G74 (SOHC 24V)) 3497ccm 194KM/143kW 1997/07-1999/10

    • PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 181KM/133kW 1994/06-2000/04

    • PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (6G74 (DOHC 24V)) 3497ccm 203KM/149kW 2000/04-2007/01

    • PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (6G75) 3828ccm 248KM/182kW 2006/10-

    • PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W) (6G75) 3828ccm 250KM/184kW 2007/02-

    • PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (6G72 (SOHC 24V)) 2972ccm 177KM/130kW 1998/11-

    • SANTAMO 2.0 16V (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 139KM/102kW 1999/05-2004/12

    • SANTAMO 2.0 16V 4WD (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 139KM/102kW 1999/05-2004/12

    • SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V6 (6G72 (DOHC 24V)) 2972ccm 205KM/151kW 1990/12-1996/07

    • SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V6 (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 177KM/130kW 1990/12-1996/07

    • SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.0 (6G72 (SOHC 12V)) 2972ccm 170KM/125kW 1992/06-1996/10

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 2000/05-2002/08

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 147KM/108kW 1999/08-2002/08

    • SPACE RUNNER (N6_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1999/08-2003/01

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1998/10-2004/12

    • SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (4G64 (GDI)) 2351ccm 150KM/110kW 1998/10-2004/12

    • TREDIA (A21_) 1.8 GLS 4WD (4G37) 1755ccm 90KM/66kW 1985/04-1986/07

    • TREDIA (A21_) 2.0 GLXi 4WD (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 101KM/74kW 1986/10-1988/03


    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 (TFR16) (23 P 4 ZD1) 2254ccm 98KM/72kW 1994/08-1996/09

    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 (TFR16) (4 ZD1) 2255ccm 94KM/69kW 1991/08-1994/08

    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16) (4 ZD1) 2254ccm 98KM/72kW 1994/08-1996/09

    • CAMPO (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16) (4 ZD1) 2255ccm 94KM/69kW 1991/08-1994/08

    • FRONTERA B (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6) (6VD1 (DOHC) Y 32 NE) 3165ccm 205KM/151kW 1998/10-2004/07

    • MONTEREY A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G) (6VD1 (SOHC)) 3165ccm 177KM/130kW 1991/08-1994/03


    • JUMBUCK pick-up 1.5 (4 G 15) 1468ccm 86KM/64kW 2002/05-

    • PERSONA 300 (C9_M) 316 (4 G 92) 1597ccm 95KM/70kW 1996/03-2004/07

    • SATRIA (C9_M) 1.5 (4 G 15) 1468ccm 86KM/64kW 2000/07-2006/05

    • WIRA 1.3 (4G13) 1298ccm 74KM/55kW 2000/08-

    • WIRA 1.5 (4 G 15) 1468ccm 86KM/64kW 2000/08-

    • WIRA liftback 1.3 (4G13) 1298ccm 74KM/55kW 2000/08-

    • WIRA liftback 1.5 (4 G 15 M) 1468ccm 86KM/64kW 2000/08-


Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Opinie o produkcie

5,00

Opinie o produkcie

Rewelacyjny
5,00/5
(10 ocen)
10
0
0
0
0

29 czerwca 2019 od
Wszystko ok. Polecam.

Dostawa i płatność

od 9,00 zł

Dostawa i płatność

Wysyłka z: EŁK, Polska
Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Odbiór w punkcie
koszt dostawy
czas realizacji
Odbiór w punkcie
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
0,00 zł
pon. 25 lis. w punkcie
pon. 25 lis. w punkcie
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
0,00 zł
pon. 25 lis. w punkcie
pon. 25 lis. w punkcie
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
9,00 zł
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
Punkty Poczta pobranie
11,00 zł
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
Kurier
koszt dostawy
czas realizacji
Kurier
Kurier DPD
15,50 zł
wt. 26 lis. u Ciebie
wt. 26 lis. u Ciebie
Kurier DPD pobranie
18,00 zł
wt. 26 lis. u Ciebie
wt. 26 lis. u Ciebie
Listy i paczki pocztowe
koszt dostawy
czas realizacji
Listy i paczki pocztowe
Paczka48
10,50 zł
śr. 27 lis. u Ciebie
śr. 27 lis. u Ciebie
Paczka48 pobranie
12,50 zł
śr. 27 lis. u Ciebie
śr. 27 lis. u Ciebie

Punkty odbioru

EŁK
GRODZIEŃSKA 2/55
19-300 EŁK
woj. warmińsko-mazurskie
email: oko128@op.pl
tel.: 609 699 546

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Gwarancja

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 Ełk
Dodatkowe informacje

 Proszę przesłać części do reklamacji razem z wystawionym na nie  oryginałem paragonu, (jeżeli była wystawiona faktura to nie trzeba jej   przysyłać), paczką pocztową ekonomiczną na własny koszt (nie przyjmujemy   przesyłek pobraniowych) na adres siedziby firmy. Proszę podać dane do   przelewu.  W przypadku, gdy przedstawiciel producenta uzna roszczenia, zwrócimy pieniądze lub wyślemy nowe części, wedle wyboru  kupującego. Na  rozpatrzenie reklamacji są 30 dni od otrzymania przez  nas przesyłki.  

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Wszystkie metody dostawy dostępne w ofercie
na własny koszt
Adres do zwrotu
"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
Dodatkowe informacje

Przed dokonaniem zwrotu proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zwrotu gotówki za zakupiony towar.

O sprzedającym

okoelk

O sprzedającym

okoelk

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 11 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 21:18

Dane firmy

BARBARA suplicka
"okoelk"
grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
REGON: 281475946
NIP: 848-129-86-77

Kontakt

  • 609 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORYGINALNYCH FILTRÓW TAKICH MAREK JAK:

* MANN

* BOSCH

* KNECHT

* FILTRON

* ORAZ WIELU INNYCH


WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ NOWE I ORYGINALNIE ZAPAKOWANE.         

                                                                                                         

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA ZASTOSOWANIA W DANYM POJEŹDZIE - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU. ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!

Pozostałe informacje

Dokonując zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach za przesyłkę płacisz raz - zakupione przedmioty wysyłam w jednej paczce.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych  

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły przetwarzania tych danych znajdziesz poniżej.  

1. Administrator danych osobowych - Administratorem Twoich danych osobowych jest Barbara Suplicka prowadząca działalność gospodarczą  -dalej jest określana jako MY. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu: 609 699 546, oraz e-mailowo pod adresem  oko128@op.pl , a także listownie na adres: ul. Grodzieńska 2/55, 9-300 Ełk 

2. Cele i podstawy prawne przetwarzania - Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu: zawarcia z Tobą umowy kupna sprzedaży na podstawie Towjego zainteresowania naszą ofertą – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takcih danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L119,s.1) zwane dalej RODO w celu wykonania i na podsatwie zawartej przez Ciebie z nami umowy – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b RODO w celach archiwalnych i księgowych dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym dobierania ich pod kątem Twoich potrzeb z pomocą profilowania (co wyjaśniamy dalej), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO 

3. Odbiorcy danych - Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe: naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, dostawcom usług IT, naszym firmom kurierskim.        

4.  Przekazywanie danych do Państw trzecich lub organizacji mędzynarodowych  - Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego  

5. Okres przechowywania danych  - Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy kupna sprzedaży  przechowujemy przez okres negocjowania umowy oraz do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia.  -  Twoje dane pozyskane w związku z zawarciem umowy kupna sprzedaży przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy  -  Twoje podstawowe dane kontaktowe przechowujemy dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały  

6. Twoje prawa:  Przysługuje Ci :  a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii  b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych  c) prawo do usunięcia danych. Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli. d) ograniczenia przetwarzania danych Możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie; lub nie chcesz, żebyśmy je usunęli, bo są Ci potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń; lub na czas wniesionego przez Ciebie sprzeciwu względem przetwarzania danych.  e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych: Sprzeciw „marketingowy”. Masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu. Sprzeciw z uwagi na szczególną sytuację. Masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach innych niż marketing bezpośredni, a także, gdy przetwarzanie jest nam niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub do sprawowania powierzonej nam władzy publicznej. Powinnaś wtedy wskazać nam Twoją szczególną sytuację, która Twoim zdaniem uzasadnia zaprzestanie przez nas przetwarzania objętego sprzeciwem. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że wykażemy, że podstawy przetwarzania przez nas Twoich danych są nadrzędne wobec Twoich praw lub też że Twoje dane są nam niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.  f) prawo do przenoszenia danych: Masz prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego  dane osobowe Ciebie dotyczące, które nam dostarczyłaś na podstawie umowy lub Twojej zgody. Możesz też zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi  g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego  h) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.   Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami dane kontaktowe w punkcie nr 1  powyżej. 

7. Informacja o dobrowolności/obowiązku podania danych - Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem zawarcia umowy.  Jeżeli nie podasz swoich danych możemy odmówć zawarcia umowy.   

8. Źródło danych - Twoje dane otrzymaliśmy od portalu Allegro.pl oraz bezpośrednio od Ciebie.  

9. Zakres przetwarzanych danych - Będziemy przetwarzać następujące kategorie twoich danych: imię i nazwisko, adres,  adres e- mail, numer telefonu .

Numer oferty: 8292462807

Inni klienci oglądali również

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro