, , ,

FILTR OLEJ GALANT L300 LANCER PAJERO MAXIMA PATROL

od
Super Sprzedawcy
okoelk
99,9% poleca sprzedawcę
14,99
Dostawaod 9,00 zł
Czas wysyłki24 godziny
Czas na odstąpienie od umowy14 dni
Liczba sztuk
z 15 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Jakość części (zgodnie z GVO):
      P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
    • Producent części:
    • Rodzaj filtra oleju:
      przykręcany
    • Numer katalogowy części:
      OP 575
    • Wysokość:
      85 mm
    • Średnica zewnętrzna:
      70 mm
    • Typ samochodu:
      Samochody osobowe, Samochody dostawcze
    • Typ silnika:
      benzyna, diesel
    • Numery katalogowe zamienników:
      BLUE PRINT ADC42126, BLUE PRINT ADG02165, BLUE PRINT ADH22106, BLUE PRINT ADH22114, BLUE PRINT ADL142102, BLUE PRINT ADM52107, JAPKO 10316, OPEN PARTS EOF4032.20, QUATTRO FRENI QF14A00001, QUATTRO FRENI QF14A00003, QUATTRO FRENI QF14A00019, QUATTRO FRENI QF14A00128, SWAG 70 93 2100, SWAG 80 10 4333, VAICO V10-0326, VAICO V24-0018, WILMINK GROUP WG1217047, WILMINK GROUP WG1431623, WILMINK GROUP WG1792548, WILMINK GROUP WG1792556
    • Numer katalogowy oryginału:
      AC VFF77EX, AC X119, AC X146, AC X156, AC X577, AC X88, HONDA 15200PH1004, HONDA 15400679003, HONDA 15400679004, HONDA 15400679013, HONDA 15400679023, HONDA 15400MJ0003, HONDA 15400PC6003, HONDA 15400PH1F01, HONDA 15400PH1F02, HONDA 15400PH1F03, HONDA 15400PLC004, HONDA 15400PLMA01, HONDA 15400PLMA02, HONDA 15400PR3003
  • Specyfikacja techniczna produktu
    • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:
      z zaworem zwrotnym
    • Rodzaj zaworu:
      zawór ograniczający ciśnienie
    • średnica zewnętrzna [mm]:
      69,5
    • średnica wewnętrzna 1 [mm]:
      63
    • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:
      55
    • Wysokość [mm]:
      85
    • Wymiar gwintu:
      M 20x1,5
    • Wersja TecDoc:
      0919
    Sprawdź, czy część sprzedawana w ofercie rzeczywiście odpowiada części, której szukasz. Dodatkowe informacje mogą być wymagane, aby upewnić się, że wybrana część zamienna jest odpowiednia dla twojego pojazdu

Opis

FILTR OLEJU

RENOMOWANEJ FIRMY

"FILTRON"

OP 575

DANE PODSTAWOWE:

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA [mm]: 68,5

WYSOKOŚĆ [mm]: 86,5

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 0 986 452 041

KAGER  10-0044

FILTRON OP 545/2

FILTRON  OP 575

MANN  W 610/3

MANN  W 610/2

KNECHT  OC986

NUMERY OE:  

CHRYSLER 05069273AA

CHRYSLER 5069 273AA

FIAT 46544820

FIAT 46751179

FORD 3396825

FORD B6M6-14-302

FORD F32Z 6731 A

GMC 12582255

GMC 25067065

GMC 90511146

GMC 90541162

GMC 93156769

GMC 94314263

GMC 94316263

GMC VOF 225

GMC VOF 28

GMC VOF 500

GMC VOF 88

HONDA 15400-PH1-004

HONDA 15400-PLC-004

HONDA 15400-RTA-003

HONDA 15400-ZJ1-004

HYUNDAI OJE15 14302

ISUZU 8943687200

ISUZU 8-94368-727-0

ISUZU 8-94412-815-0

KIA 0JE15 14302

KIA 26300 2Y500

KIA OFE3R-14-302

KUBOTA 16271 3209 0

MAZDA 1N01-14-302

MAZDA B630-14-302

MAZDA B651-14-302

MAZDA B67114302

MAZDA B6Y2-14-302

MAZDA F2Y0-14-302A

MAZDA F802 23 8029A

MAZDA FE3R-14-302

MAZDA G6Y014302

MAZDA G6Y0-14-302A

MAZDA JE1514302

MAZDA JE1514302A

MAZDA JEY0 14 3029 A

MAZDA JEY0-14-302

MAZDA JEY0-14-302A

MAZDA JEYO14302

MAZDA KL0714302A

MAZDA RFY0 14 3029 A

MAZDA Y70114302A

MITSUBISHI 30A4000100

MITSUBISHI 30A4000103

MITSUBISHI MD017440

MITSUBISHI MD135737

MITSUBISHI MD325714

MITSUBISHI MD352627

MITSUBISHI MD360935

MITSUBISHI MD528109

MITSUBISHI MR934387

MITSUBISHI MZ690072

NISSAN 15208 31U00

NISSAN 15208 31U01

NISSAN 15208 65F00

NISSAN 1520831U00L

NISSAN 1520831U0B

NISSAN 15208-7B000

NISSAN 15208-9E000

NISSAN 15208HC400

NISSAN 15208HC401

NISSAN AY100NS006

OPEL 5650301

OPEL 64 90 07

OPEL 64 90 10

OPEL 64 90 12

OPEL 64 90 13

OPEL 64 90 14

OPEL 90485456

OPEL 90511146

OPEL 90541162

OPEL 90541163

OPEL 91151707

OPEL 91151708

OPEL 93156769

OPEL 93156956

OPEL 94314263

OPEL 94316263

OPEL VOF 225

OPEL VOF 28

OPEL VOF 500

OPEL VOF 88

PROTON MD135737

PROTON PW 510 577 E

PROTON PW510577

SAAB 3200 5769

SUBARU 15208-AA09A

MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU - ZANIM DOKONASZ ZAKUPU SPRAWDŹ CZY DANY FILTR NA 100% PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU !!!!!!

ZASTOSOWANIE W SAMOCHODACH:

MITSUBISHI ASX

1.8 DI-D (2010.06 - ???); 1798.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4N13

1.8 DI-D 4WD (2010.06 - ???); 1798.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4N13

1.6 (2010.06 - ???); 1590.00 ccm - 117.00 KM/86.00 kW; Silnik: 4A92

1.8 DI-D (2010.06 - ???); 1798.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4N13

1.8 DI-D 4WD (2010.06 - ???); 1798.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4N13

MITSUBISHI CARISMA (DA_)

1.8 i 16V (1995.07 - 2006.06); 1834.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1995.07 - 2006.06); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V (1995.07 - 2006.06); 1834.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1997.05 - 2006.06); 1597.00 ccm - 99.00 KM/73.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V GDI (1997.09 - 2006.06); 1834.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: 4G93

1.8 i 16V GDI (2000.10 - 2006.06); 1834.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1998.12 - 2006.06); 1597.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.6 i 16V (2000.09 - 2006.06); 1597.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_)

1.6 i 16V (1996.09 - 2006.06); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V (1996.09 - 2006.06); 1834.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1997.05 - 2006.06); 1597.00 ccm - 99.00 KM/73.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V GDI (1997.09 - 2006.06); 1834.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: 4G93

1.8 i 16V GDI (2000.10 - 2006.06); 1834.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1998.12 - 2006.06); 1597.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.6 i 16V (2000.09 - 2006.06); 1597.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.3 (DA6A) (2000.09 - 2004.10); 1298.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 4 G 13 (12V)

MITSUBISHI COLT III (C5_A)

1.3 (C51A) (1988.04 - 1992.05); 1299.00 ccm - 70.00 KM/51.00 kW; Silnik:

1.3 GL (C61A) (1988.04 - 1990.12); 1299.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 4 G 13

1.3 12V (C51A) (1988.04 - 1992.05); 1299.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 4 G 13 (12V)

1.5 i GLXi (C52A) (1988.04 - 1992.05); 1468.00 ccm - 84.00 KM/62.00 kW; Silnik: 4 G 15

1.5 i (C52A) CAT (1990.07 - 1992.05); 1468.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 15

MITSUBISHI COLT IV (CA_A)

1.3 GLi 12V (CA1A) (1992.04 - 1996.04); 1299.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 4 G 13 (BJ92-.., 12V)

1.6 GLXi 16V (CA4A) (1992.04 - 1996.04); 1597.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 GTi 16V (CA5A) (1992.04 - 1996.04); 1834.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1994.02 - 1996.04); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.6 4x4 (CA4A) (1993.08 - 1995.08); 1597.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI COLT V (CJ_A)

1300 GL,GLX (CJ1A) (1996.05 - 2000.09); 1299.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 4 G 13 (12V)

1600 GLX (CJ4A) (1996.05 - 2000.09); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1500 (CJ2A) (1995.11 - 2005.07); 1468.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: 4 G 15 (16V)

1300 (CJ1A) (2000.09 - 2005.07); 1299.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 4 G 13 (16 V)

1600 (2000.09 - 2005.07); 1597.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI L 200 (K__T)

2.0 (K62T) (1996.06 - ???); 1997.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: 4G63

2.4 4x4 (K75T) (1996.06 - ???); 2351.00 ccm - 132.00 KM/97.00 kW; Silnik: 4G64

2.6 4WD (K33T) (1989.11 - 1995.05); 2555.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: G54B

MAZDA 323 C V (BA)

2.0 (1994.08 - 1998.09); 1995.00 ccm - 141.00 KM/104.00 kW; Silnik: KF

MAZDA 323 F V (BA)

2.0 24V (1994.08 - 1998.09); 1995.00 ccm - 144.00 KM/106.00 kW; Silnik: KF

MAZDA 323 S V (BA)

1.7 TD (1994.05 - 1998.09); 1686.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 4EE1-T

MAZDA 626 III (GD)

2.0 (1987.09 - 1990.10); 1998.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: FE

2.2 12V (1987.11 - 1991.07); 2184.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: F2

1.8 (1987.11 - 1992.05); 1789.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: F8

2.0 12V (1987.09 - 1992.05); 1998.00 ccm - 107.00 KM/79.00 kW; Silnik: FE (12V)

1.6 (1987.06 - 1992.05); 1597.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik:

2.2 12V 4WD (1990.01 - 1992.05); 2184.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik:

MAZDA 626 III coupe (GD)

2.0 (1987.09 - 1990.10); 1998.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: FE

2.2 12V (1988.04 - 1991.12); 2184.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: F2

2.0 12V (1987.09 - 1988.12); 1984.00 ccm - 107.00 KM/79.00 kW; Silnik: FE (12V)

1.8 (1987.09 - 1991.08); 1789.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: F8

MAZDA 626 III Hatchback (GD)

2.0 (1987.09 - 1990.10); 1998.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: FE

2.2 12V (1988.06 - 1992.04); 2184.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: F2

1.8 (1987.11 - 1992.05); 1789.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: F8

2.0 12V (1987.11 - 1992.05); 1984.00 ccm - 107.00 KM/79.00 kW; Silnik: FE (12V)

1.8 (1987.11 - 1992.05); 1789.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik:

2.2 12V 4WD (1987.11 - 1990.07); 2184.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: F2

1.6 (1987.06 - 1992.05); 1597.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik:

MAZDA 626 III Station Wagon (GV)

2.0 (1988.10 - 1997.09); 1998.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: FE

2.2 12V (1989.03 - 1996.11); 2184.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: F2

1.8 (1988.01 - 1992.03); 1789.00 ccm - 88.00 KM/65.00 kW; Silnik: F8

2.0 12V (1987.09 - 1990.01); 1998.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: FE (12V)

2.2 12V 4WD (1991.05 - 1992.11); 2184.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: F2; F2L1

MAZDA 626 IV Hatchback (GE)

2.5 24V (1992.01 - 1997.04); 2497.00 ccm - 165.00 KM/121.00 kW; Silnik: KL

2.5 24V (1994.08 - 1997.04); 2497.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: KL

MAZDA 929 III (HC)

3.0 (1988.01 - 1989.12); 2954.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: JE3

2.2 12V (1989.04 - 1991.06); 2184.00 ccm - 128.00 KM/94.00 kW; Silnik: F2-C

3.0 i (1990.01 - 1991.06); 2954.00 ccm - 167.00 KM/123.00 kW; Silnik: JE3

MAZDA B-SERIE (UF)

2.6 12V 4WD (1990.01 - 1999.06); 2606.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: G6MPV

2.6 (1989.12 - 1991.07); 2605.00 ccm - 124.00 KM/91.00 kW; Silnik:

2.6 i Napęd na 4 koła (1990.01 - 1999.02); 2606.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik:

MAZDA B-SERIE (UN)

2.6 12V 4WD (1999.06 - ???); 2606.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: JK26

2.6 i 4x4 (1999.02 - 2006.11); 2606.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: G6Y1

MAZDA E-SERIE autobus (SR1)

E2000 4WD (1988.10 - 1989.09); 1998.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: FEBN

MAZDA E-SERIE nadwozie pełne (SR2)

E2000 (1991.03 - 1994.05); 1998.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: FE60; FE61

E2000 (1994.06 - 2003.05); 1998.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: FE

E2000 4WD (1987.11 - 1989.09); 1998.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik:

MAZDA MPV I (LV)

3.0 i V6 (LV10) (1995.03 - 1999.09); 2954.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: JE94

3.0 i V6 (1996.05 - 1999.09); 2954.00 ccm - 148.00 KM/109.00 kW; Silnik: JE94

MAZDA MX-3 (EC)

1.8 i V6 (1992.01 - 1994.01); 1845.00 ccm - 133.00 KM/98.00 kW; Silnik: K819

1.8 i V6 (1994.01 - ???); 1845.00 ccm - 129.00 KM/95.00 kW; Silnik: K838

MAZDA MX-6 (GE)

2.5 24V (1992.02 - ???); 2497.00 ccm - 165.00 KM/121.00 kW; Silnik: KL

2.5 i 24V (1994.08 - ???); 2497.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: KL

MAZDA XEDOS 6 (CA)

2.0 V6 (1992.01 - 1994.05); 1995.00 ccm - 144.00 KM/106.00 kW; Silnik: KF1

2.0 V6 (1994.06 - ???); 1995.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: KF1

MAZDA XEDOS 9 (TA)

2.5 24V (1993.07 - 2000.07); 2497.00 ccm - 167.00 KM/123.00 kW; Silnik: KL

2.0 24V (1993.08 - 2000.01); 1995.00 ccm - 143.00 KM/105.00 kW; Silnik: KF

2.3 24V (1995.02 - 2000.01); 2255.00 ccm - 211.00 KM/155.00 kW; Silnik: KJ -ZEM

2.5 V6 (2000.07 - ???); 2497.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: KL

Pasuje do pojazdów

    • HI-TOPIC AM 725 2.7 D Napęd tylnych kół (SS) 2701ccm 75KM/55kW 1993/06-1999/12


    • C-CROSSER ENTERPRISE 2.4 16V (4B12) 2360ccm 170KM/125kW 2009/01-


    • C-CROSSER (EP_) 2.4 16V (SFZ (4B12-MMC)) 2360ccm 170KM/125kW 2008/08-

    • C4 AIRCROSS 1.6 (4A92) 1590ccm 117KM/86kW 2012/04-

    • C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 (4N13) 1798ccm 150KM/110kW 2012/04-

    • C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC (4N13) 1798ccm 150KM/110kW 2012/04-


    • HIJET Furgon (S85) 1.2 D (LDW12) 1221ccm 35KM/26kW 1995/05-1998/03


    • FIORINO Furgon / kombi (225_) 1.4 Natural Power (350 A1.000) 1368ccm 69KM/51kW 2008/06-

    • GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 (199CXB1A, 199DXB1A) (350 A1.000) 1368ccm 77KM/57kW 2006/02-2013/06

    • GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 Natural Power (199BXB1A) (350 A1.000) 1368ccm 77KM/57kW 2009/03-2012/12

    • PANDA Van (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) (188 A4.000) 1242ccm 60KM/44kW 2004/09-2011/12

    • PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (188BXA1A) (188 A4.000) 1242ccm 52KM/38kW 2004/04-2006/04

    • STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B) (843 A1.000) 1368ccm 95KM/70kW 2004/01-2008/08


    • PROBE I 2.2 2184ccm 112KM/82kW 1988/08-1993/07

    • PROBE I 2.2 GT 2184ccm 147KM/108kW 1988/08-1992/12

    • PROBE II (ECP) 2.0 16V (FS) 1991ccm 116KM/85kW 1993/10-1998/03

    • PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V (KL) 2497ccm 162KM/119kW 1993/10-1998/03

    • PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V (KL) 2497ccm 163KM/120kW 1994/12-1998/03


    • ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 (A20A2) 1955ccm 137KM/101kW 1986/01-1986/12

    • ACCORD VI (CK, CG, CH, CF8) 1.8 i (CG8) (F18B2) 1850ccm 136KM/100kW 1998/10-2002/12

    • ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 1.8 i (CH6) (F18B2) 1850ccm 136KM/100kW 1999/12-2002/12

    • ACCORD VII (CL, CN) 2.0 (CL7) (K20A6) 1998ccm 155KM/114kW 2003/02-2008/05

    • ACCORD VII (CL, CN) 2.0 Napęd na 4 koła (CL8) (K20A6) 1998ccm 155KM/114kW 2003/02-2008/05

    • ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) (K24A K24A3) 2354ccm 190KM/140kW 2003/02-2008/05

    • ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.0 (CM1) (K20A6) 1998ccm 155KM/114kW 2003/04-2008/05

    • ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2) (K24A) 2354ccm 190KM/140kW 2003/04-2008/05

    • ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) (R20A3) 1997ccm 156KM/115kW 2008/06-2015/06

    • ACCORD VIII (CU) 2.4 i (CU2) (K24Z3) 2354ccm 201KM/148kW 2008/07-2015/06

    • ACCORD VIII kombi (CW) 2.0 i (CW1) (R20A3) 1997ccm 156KM/115kW 2008/07-

    • ACCORD VIII kombi (CW) 2.4 i (CW2) (K24Z3) 2354ccm 201KM/148kW 2008/07-

    • ACTY (TN) 0.6 (EH) 545ccm 31KM/23kW 1979/08-1986/06

    • CITY sedan (GM2, GM3) 1.4 i-V TEC (L13Z1) 1339ccm 99KM/73kW 2008/09-

    • CIVIC II Shuttle (EE) 1.4 i 16V (EE1) (D14A1) 1396ccm 90KM/66kW 1988/01-1992/12

    • CIVIC IV sedan (ED) 1.6 16V 4x4 (D16A6) 1590ccm 107KM/79kW 1987/11-1991/09

    • CIVIC IV sedan (ED) 1.6 i 16V 4x4 (D16Z2) 1590ccm 110KM/81kW 1989/01-1991/12

    • CIVIC IX (FK) 1.4 i-VTEC (FK1) (L13Z4) 1339ccm 99KM/73kW 2012/02-

    • CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) (R18Z4) 1798ccm 141KM/104kW 2012/02-

    • CIVIC IX (FK) 2.0 i-VTEC Type R (FK2) (K20C1) 1996ccm 310KM/228kW 2015/08-

    • CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) (R18Z4) 1798ccm 141KM/104kW 2014/01-

    • CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1) (D16W4) 1590ccm 125KM/92kW 1998/04-2001/02

    • CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4) (D16B2) 1590ccm 116KM/85kW 1997/01-2001/02

    • CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1) (D14Z5 D14Z6) 1396ccm 90KM/66kW 2001/02-2005/09

    • CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.6 i (D16V1 D16W7) 1590ccm 110KM/81kW 2001/02-2005/09

    • CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 Type-R (K20A2) 1998ccm 200KM/147kW 2001/09-2005/09

    • CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 i Sport (K20A3) 1998ccm 160KM/118kW 2001/09-2005/09

    • CIVIC VII sedan (ES, ET) 1.7 (EU3) (D17A6) 1668ccm 116KM/85kW 2001/02-2005/09

    • CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1) (L13A7) 1339ccm 83KM/61kW 2005/09-

    • CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4) (L13Z1) 1339ccm 100KM/73kW 2008/10-

    • CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) (R18A2) 1799ccm 140KM/103kW 2005/09-

    • CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) (K20Z4) 1998ccm 201KM/148kW 2006/09-

    • CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.3 Hybrid (FA3, FD3) (LDA2) 1339ccm 95KM/70kW 2006/01-

    • CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7) (R18A1 R18A2) 1799ccm 140KM/103kW 2005/09-2012/02

    • CIVIC X liftback (FC_, FK_) 1.0 VTEC (FK6) (P10A2) 988ccm 129KM/95kW 2017/02-

    • CIVIC X liftback (FC_, FK_) 1.5 VTEC (FK7) (L15B7) 1498ccm 182KM/134kW 2017/02-

    • CIVIC X liftback (FC_, FK_) 2.0 Type-R (FK8) (K20C1) 1996ccm 320KM/235kW 2017/06-

    • CR-V II (RD_) 2.0 (RD4) (K20A4) 1998ccm 150KM/110kW 2001/09-2007/03

    • CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) (R20A1 R20A2) 1997ccm 150KM/110kW 2006/10-2012/06

    • CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) (K24Z1 K24Z4) 2354ccm 166KM/122kW 2009/09-

    • CR-V IV (RM_) 2.0 (RE5) (R20A9) 1997ccm 155KM/114kW 2012/10-

    • CR-V IV (RM_) 2.0 AWD (RE5) (R20A9) 1997ccm 155KM/114kW 2012/10-

    • CR-Z (ZF) 1.5 Hybrid (LEA1 LEA3) 1497ccm 121KM/89kW 2012/11-

    • CR-Z (ZF) 1.5 Hybrid (ZF1) (LEA1) 1497ccm 114KM/84kW 2010/06-

    • FR-V (BE) 1.8 (BE1) (R18A1) 1799ccm 140KM/103kW 2007/01-

    • HR-V (GH) 1.6 16V (GH1, GH3) (D16W1) 1590ccm 105KM/77kW 1999/03-

    • HR-V (GH) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) (D16W1) 1590ccm 105KM/77kW 1999/03-

    • HR-V (GH) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) (D16W5) 1590ccm 124KM/91kW 1999/10-

    • HR-V (RU) 1.5 (RU1) 1498ccm 130KM/96kW 2015/08-

    • INSIGHT (ZE_) 1.3 Hybrid (ZE28, ZE2) (LDA3) 1339ccm 88KM/65kW 2009/04-

    • INTEGRA coupe (DC5) 2.0 (K20A3) 1998ccm 160KM/118kW 2002/02-

    • INTEGRA coupe (DC5) 2.0 16V Type-R (K20Z1) 1998ccm 220KM/162kW 2002/02-

    • INTEGRA liftback (DA) 1.5 (D15A1) 1488ccm 86KM/63kW 1985/10-1989/08

      Rok prod. od: 1987/11

    • INTEGRA liftback (DA) 1.6 (DA1, DA3) (D16A3) 1590ccm 120KM/88kW 1986/03-1989/08

      Rok prod. od: 1987/11

    • JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.2 i-DSI (GD5, GE2) (L12A1 L12A4) 1243ccm 78KM/57kW 2002/03-2008/07

    • JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.3 (GD1) (L13A1) 1339ccm 83KM/61kW 2002/03-2008/07

    • JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.4 iDSI (GE3) (L13A6) 1339ccm 83KM/61kW 2006/12-2008/10

    • JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.2 (L12B1) 1198ccm 90KM/66kW 2008/07-

    • JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) (LDA3) 1339ccm 88KM/65kW 2011/04-

    • JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (L13Z1) 1339ccm 100KM/73kW 2008/07-

    • JAZZ IV (GK_) 1.3 (L13B L13B2) 1318ccm 102KM/75kW 2015/09-

    • LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1) (C35A8 J35A8) 3471ccm 295KM/217kW 2006/05-2012/12

    • LEGEND IV (KB_) 3.7 VTEC V6 4WD (KB2) (J37A2 J37A3) 3664ccm 295KM/217kW 2008/07-2012/12

    • S2000 (AP) 2.0 (AP1) (F20C VTEC) 1997ccm 240KM/177kW 1999/06-

    • STREAM (RN) 1.7 16V (RN1) (D17A2) 1668ccm 125KM/92kW 2001/05-

    • STREAM (RN) 2.0 16V (RN3) (K20A1) 1998ccm 156KM/115kW 2001/05-


    • ATOS (MX) 1.1 (G4HD) 1086ccm 58KM/43kW 2003/08-2008/12

    • ATOS (MX) 1.1 (G4HG) 1086ccm 63KM/46kW 2003/08-2008/12

    • i10 (BA, IA) 1.0 (G3LA) 998ccm 67KM/49kW 2013/08-

      Wyposażenie pojazdu: dla pojazdów bez funkcji Start-Stop

    • i10 (BA, IA) 1.2 (G4LA) 1248ccm 87KM/64kW 2013/12-

    • i10 (PA) 1.0 (G3LA) 998ccm 69KM/51kW 2011/01-2017/12

    • i10 (PA) 1.1 (G4HG) 1086ccm 67KM/49kW 2008/01-2013/12

    • i10 (PA) 1.1 (G4HG) 1086ccm 69KM/51kW 2011/04-2013/12

    • i10 (PA) 1.2 (G4LA) 1248ccm 86KM/63kW 2011/04-2013/12

    • i20 (GB, IB) 1.2 (G4LA) 1248ccm 75KM/55kW 2014/11-

    • i20 (GB, IB) 1.2 (G4LA) 1248ccm 84KM/62kW 2014/11-

    • i20 (GB, IB) 1.2 LPGI (G4LA) 1248ccm 83KM/61kW 2014/11-

    • i20 (PB, PBT) 1.2 (G4LA) 1248ccm 86KM/63kW 2012/03-2015/12

    • i20 coupe (GB) 1.2 (G4LA) 1248ccm 84KM/62kW 2015/05-


    • GEMINI 1.7 TD (4EE1) 1686ccm 88KM/65kW 1990/01-1993/12

    • GEMINI sedan 1.7 TD (4EE1) 1686ccm 88KM/65kW 1990/01-1993/12

    • TROOPER III samochód terenowy otwarty 3.5 V6 24V (6VE1) 3494ccm 215KM/158kW 2000/04-2004/08


    • AVELLA liftback 1.3 (B3) 1324ccm 75KM/55kW 1995/11-2001/12

    • AVELLA liftback 1.5 1498ccm 75KM/55kW 1997/02-2001/12

    • CARNIVAL I (UP) 2.5 V6 (KRV6) 2497ccm 165KM/121kW 1999/08-2001/10

    • CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 (K5) 2497ccm 150KM/110kW 2001/10-2006/06

    • CARNIVAL II (GQ) 3.5 (G6CU) 3497ccm 194KM/143kW 2002/07-2006/04

    • SORENTO I (JC) 2.4 (G4JS) 2351ccm 139KM/102kW 2002/08-

    • SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD (G6CU) 3497ccm 194KM/143kW 2002/08-

      Rok prod. do: 2006/07


    • 323 F V (BA) 2.0 24V (KF) 1995ccm 144KM/106kW 1994/08-1998/09

    • 626 I (CB) 1.6 (H6 N NA) 1586ccm 75KM/55kW 1979/05-1982/05

    • 626 I (CB) 2.0 (HE3 M MA) 1970ccm 90KM/66kW 1979/03-1982/05

    • 626 I coupe 2.0 (MA) 1970ccm 90KM/66kW 1978/10-1982/12

    • 626 II (GC) 1.6 (F6) 1587ccm 80KM/59kW 1982/11-1987/06

      Rok prod. do: 1985/06

    • 626 II (GC) 2.0 (FE (8V)) 1998ccm 101KM/74kW 1983/03-1987/09

      Rok prod. do: 1985/06

    • 626 II Hatchback (GC) 1.6 (F6) 1587ccm 80KM/59kW 1983/03-1987/09

      Rok prod. do: 1985/06

    • 626 II Hatchback (GC) 1.6 (F603 F658) 1587ccm 75KM/55kW 1983/03-1987/09

      Rok prod. do: 1985/06

    • 626 II coupe (GC) 1.6 (F603 F658) 1587ccm 82KM/60kW 1982/11-1987/07

      Rok prod. do: 1985/06

    • 626 II coupe (GC) 2.0 (FE (8V)) 1998ccm 102KM/75kW 1982/11-1987/10

      Rok prod. do: 1985/06

    • 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (KL) 2497ccm 163KM/120kW 1994/08-1997/04

    • 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (KL) 2497ccm 165KM/121kW 1992/01-1997/04

    • 818 kombi 1.3 (TC) 1272ccm 60KM/44kW 1974/01-1978/10

    • 818 kombi 1.6 (NA) 1586ccm 75KM/55kW 1977/01-1978/10

    • 929 III (HC) 2.2 i (F2-EGI) 2184ccm 136KM/100kW 1987/05-1988/12

    • 929 III (HC) 3.0 (JE) 2954ccm 190KM/140kW 1987/06-1991/06

    • 929 III (HC) 3.0 (JE3) 2954ccm 170KM/125kW 1988/01-1989/12

    • 929 III (HC) 3.0 i (JE3) 2954ccm 167KM/123kW 1990/01-1991/06

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2000 4WD (FECK) 1998ccm 88KM/65kW 1988/01-1991/07

    • E-SERIE Furgon (SR2) E2000 4WD (FEY7) 1998ccm 86KM/63kW 1987/11-1989/09

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1) E2000 (FECK) 1998ccm 88KM/65kW 1983/01-1991/07

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1) E2000 (FEY7) 1998ccm 86KM/63kW 1988/11-1989/09

    • E-SERIE platforma / podwozie (SD1, SL) E2000 (FE (12V)) 1998ccm 97KM/71kW 1999/09-2004/09

    • MPV I (LV) 3.0 i V6 (JE94 JE96) 2954ccm 148KM/109kW 1989/11-1999/09

    • MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321) (JE96) 2954ccm 154KM/113kW 1988/11-1999/05

    • MX-3 (EC) 1.8 i V6 (K838) 1845ccm 129KM/95kW 1994/01-1997/10

    • MX-6 (GE) 2.5 24V (KL) 2497ccm 165KM/121kW 1992/02-1997/09

    • MX-6 (GE) 2.5 i 24V (KL) 2497ccm 163KM/120kW 1994/08-1997/02

    • RX 7 III (FD) 1.3 Twin Turbo (RE13B) 1308ccm 239KM/176kW 1992/07-2002/08

    • RX-7 II kabriolet 1.3 Turbo (13B-MSP) 1308ccm 200KM/147kW 1989/03-1991/12

    • XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (KF1) 1995ccm 140KM/103kW 1994/06-1999/10

    • XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (KF1) 1995ccm 144KM/106kW 1992/01-1994/05

    • XEDOS 9 (TA) 2.0 24V (KF) 1995ccm 143KM/105kW 1993/08-2000/01

    • XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (KJ -ZEM) 2255ccm 211KM/155kW 1995/02-2000/01

    • XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (KL) 2497ccm 167KM/123kW 1993/07-2000/07

    • XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (KL) 2497ccm 163KM/120kW 2000/07-2002/09


    • ASX (GA_W_) 1.6 LPG 1590ccm 117KM/86kW 2010/06-

    • ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (4A92) 1590ccm 116KM/85kW 2010/05-

    • ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (4A92) 1590ccm 117KM/86kW 2010/06-

    • ASX (GA_W_) 1.8 (4B10) 1798ccm 139KM/102kW 2010/02-

    • ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (4N13) 1798ccm 116KM/85kW 2010/06-

    • ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (4N13) 1798ccm 150KM/110kW 2010/06-

    • ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (4N13) 1798ccm 116KM/85kW 2010/06-

    • ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (4N13) 1798ccm 150KM/110kW 2010/06-

    • ASX (GA_W_) 2.2 Di-D 4WD (4N14) 2268ccm 150KM/110kW 2013/04-

    • CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 103KM/76kW 2000/09-2006/06

    • CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 90KM/66kW 1995/07-2006/06

    • CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 95KM/70kW 1998/12-2006/06

    • CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 99KM/73kW 1997/05-2006/06

    • CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 116KM/85kW 1995/07-1997/07

    • CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) (4G93 (GDI)) 1834ccm 125KM/92kW 1997/09-2006/06

    • CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) (4G93 (GDI)) 1834ccm 122KM/90kW 2000/10-2006/06

    • CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) (4G93 (DOHC 16V)) 1834ccm 140KM/103kW 1995/07-1997/07

    • CARISMA sedan (DA_) 1.3 1298ccm 75KM/55kW 2000/09-2004/10

    • CARISMA sedan (DA_) 1.3 16V (4G13 (16V)) 1299ccm 82KM/60kW 2000/09-2004/10

    • CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 103KM/76kW 2000/09-2006/06

    • CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 90KM/66kW 1996/09-2006/06

    • CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 95KM/70kW 1998/12-2006/06

    • CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 99KM/73kW 1997/05-2006/06

    • CARISMA sedan (DA_) 1.8 (DA2A) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 115KM/85kW 1996/09-1997/09

    • CARISMA sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) (4G93 (GDI)) 1834ccm 125KM/92kW 1997/09-2006/06

    • CARISMA sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A) (4G93 (GDI)) 1834ccm 122KM/90kW 2000/10-2006/06

    • CARISMA sedan (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII (4G63 Turbo) 1997ccm 280KM/206kW 1999/11-2006/06

    • COLT CZC kabriolet (RG) 1.5 (Z23) (4A91) 1499ccm 109KM/80kW 2006/05-2009/07

    • COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1988/04-1992/05

      Rok prod. od: 1990/07

    • COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) (4G67) 1836ccm 136KM/100kW 1990/06-1992/05

    • COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1992/04-1996/04

    • COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 90KM/66kW 1994/02-1996/04

    • COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 114KM/84kW 1993/08-1995/08

    • COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 113KM/83kW 1992/04-1996/04

    • COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) (4G93 (DOHC 16V)) 1834ccm 140KM/103kW 1992/04-1996/04

    • COLT V (CJ_, CP_) 1.5 16V (CJ2A) (4G15 (16V)) 1468ccm 94KM/69kW 1999/10-2003/09

      Rok prod. do: 2000/12

    • COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A) (4G13 (16V)) 1299ccm 82KM/60kW 2000/06-2003/09

    • COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1996/05-2000/06

    • COLT V (CJ_, CP_) 1600 (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 103KM/76kW 2000/09-2003/09

    • COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 90KM/66kW 1996/05-2000/09

    • COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 (3A91) 1124ccm 75KM/55kW 2004/10-2012/06

    • COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 (4A90) 1332ccm 95KM/70kW 2004/06-2012/06

    • COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 Flexfuel 1332ccm 95KM/70kW 2008/10-2012/06

    • COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 LPG (4A90) 1332ccm 95KM/70kW 2004/06-2012/06

    • COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 (4A91) 1499ccm 109KM/80kW 2004/06-2012/06

    • DELICA / SPACE GEAR 2.0 (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 113KM/83kW 1995/09-2002/10

    • ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 150KM/110kW 1991/04-1995/11

    • ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 150KM/110kW 1991/04-1995/11

    • ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) (4G63 (DOHC 16V)) 1997ccm 146KM/107kW 1995/12-1999/04

    • ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V (4G63-T (DOHC 16V)) 1997ccm 214KM/157kW 1995/12-1999/04

    • GALANT VI (EA_) 2.0 (EA2A) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 136KM/100kW 1996/09-2000/09

    • GALANT VI (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) (6A13) 2498ccm 160KM/118kW 2000/09-2004/10

    • GALANT VI (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) (6A13) 2498ccm 163KM/120kW 1996/09-2000/09

    • GALANT VI kombi (EA_) 2.5 V6 24V (EA5W) (6A13) 2498ccm 160KM/118kW 2000/09-2003/10

    • GALANT VI kombi (EA_) 2.5 V6 24V (EA5W) (6A13) 2498ccm 163KM/120kW 1996/09-2000/09

    • L 200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T) (4N15) 2442ccm 154KM/113kW 2015/09-

    • L 200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (4N15) 2442ccm 181KM/133kW 2014/11-

    • L 200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) (4N15) 2442ccm 154KM/113kW 2015/09-

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 90KM/66kW 1986/11-2004/05

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 113KM/83kW 1994/06-1998/10

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W) (4G64 (8V)) 2351ccm 112KM/82kW 1990/11-2004/05

    • L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W) (4G64 (8V)) 2351ccm 112KM/82kW 1986/08-2004/05

    • L 300 III Furgon (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 4WD (P23W, P23V) (4G63 (SOHC 8V)) 1997ccm 86KM/63kW 1988/08-1994/05

      Rok prod. od: 1990/05

    • L 300 III platforma / podwozie (P1_T ) 2.0 (P13T) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 116KM/85kW 1994/07-2000/04

    • L 400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 115KM/85kW 1995/05-2000/05

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (4G37) 1755ccm 86KM/63kW 1989/03-1990/12

      Rok prod. od: 1990/06

    • LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) (4G37) 1755ccm 94KM/69kW 1990/08-1992/06

    • LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) (4G15 (12V)) 1468ccm 84KM/62kW 1988/04-1992/05

      Rok prod. od: 1990/06

    • LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) (4G15 (12V)) 1468ccm 90KM/66kW 1990/06-1992/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1992/06-1994/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) (4G15 (8V)) 1468ccm 84KM/62kW 1988/06-1992/05

      Rok prod. od: 1990/06

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) (4G15 (12V)) 1468ccm 90KM/66kW 1989/05-1992/05

      Rok prod. od: 1990/06

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 113KM/83kW 1992/06-1994/05

    • LANCER IV liftback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) (4G67) 1836ccm 136KM/100kW 1989/11-1992/05

      Rok prod. od: 1990/06

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 90KM/66kW 1994/02-1996/12

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 113KM/83kW 1992/06-1996/12

      Rok prod. do: 1995/11

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 113KM/83kW 1992/06-1996/12

      Rok prod. do: 1995/11

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) EVO II (CE9A) (4G63 Turbo) 1997ccm 261KM/192kW 1994/01-1995/07

    • LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) EVO III (CE9A) (4G63 Turbo) 1997ccm 269KM/198kW 1995/08-1996/07

    • LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W) (4G92 (SOHC 16V)) 1597ccm 113KM/83kW 1992/12-2003/10

      Rok prod. do: 1995/11

    • LANCER VI (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A) (4G13 (12V)) 1299ccm 75KM/55kW 1995/12-2003/08

    • LANCER VI (CJ_, CP_) EVO V (CP9A, CT9A) (4G63 Turbo) 1997ccm 280KM/206kW 1998/01-1998/12

    • LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 (4G13 (16V)) 1299ccm 82KM/60kW 2003/09-2013/12

    • LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) (4G18) 1584ccm 98KM/72kW 2003/09-2013/12

    • LANCER VII kombi (CS_W, CT_W) 1.6 (4G18) 1584ccm 98KM/72kW 2003/09-2008/10

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.5 (4A91) 1499ccm 109KM/80kW 2008/06-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.5 Bifuel (4A91) 1499ccm 109KM/80kW 2010/02-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC (4A92) 1590ccm 117KM/86kW 2010/05-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (4B10) 1798ccm 140KM/103kW 2010/05-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (4B10) 1798ccm 143KM/105kW 2008/02-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel (4B10) 1798ccm 143KM/105kW 2010/01-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (4N13) 1798ccm 116KM/85kW 2010/05-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A) (4N13) 1798ccm 150KM/110kW 2010/06-

    • LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (4B10) 1798ccm 140KM/103kW 2009/03-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.5 (4A91) 1499ccm 109KM/80kW 2008/06-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.5 Bifuel (4A91) 1499ccm 109KM/80kW 2010/03-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC (4A92) 1590ccm 117KM/86kW 2010/05-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 (CX3A) (4B10) 1798ccm 143KM/105kW 2008/06-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Bifuel (4B10) 1798ccm 143KM/105kW 2010/02-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D (4N13) 1798ccm 116KM/85kW 2010/05-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D (CX9A) (4N13) 1798ccm 150KM/110kW 2010/06-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Flex (4B10) 1798ccm 140KM/103kW 2009/03-

    • LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 MIVEC (4B10) 1798ccm 140KM/103kW 2009/03-

    • MIRAGE / SPACE STAR liftback (A0_A) 1.0 (A05A) (3A90) 999ccm 71KM/52kW 2012/05-

    • MIRAGE / SPACE STAR liftback (A0_A) 1.2 (A03A) (3A92) 1193ccm 80KM/59kW 2012/10-

    • OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (4B11) 1998ccm 147KM/108kW 2006/11-2012/11

    • OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD (4B11) 1998ccm 147KM/108kW 2006/11-2012/11

    • OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD (4N14) 2268ccm 140KM/103kW 2010/09-2012/11

    • OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W) (4B12) 2360ccm 170KM/125kW 2007/09-2012/11

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 (GF7W) (4J11) 1998ccm 150KM/110kW 2012/08-

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 4WD (GF7W) (4J11) 1998ccm 150KM/110kW 2012/08-

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 Bifuel 1998ccm 146KM/107kW 2012/10-

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) (4B11 S61 Y61) 1998ccm 121KM/89kW 2012/12-

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) (4B11 S61 Y61) 1998ccm 189KM/139kW 2012/12-

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.2 Di-D (GF6W) (4N14) 2268ccm 150KM/110kW 2012/08-

    • OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.2 Di-D 4WD (GF6W) (4N14) 2268ccm 150KM/110kW 2012/08-

    • PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C) (4G64 (12V)) 2351ccm 112KM/82kW 1991/04-1999/10

    • PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C) (4G64 (12V)) 2351ccm 112KM/82kW 1991/04-2000/04

    • PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 114KM/84kW 2001/11-2007/06

    • PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W) (4G94 (GDI)) 1999ccm 129KM/95kW 2000/10-2007/06

    • PAJERO SPORT III (KS_) 2.4 DI-D 4x4 (4N15) 2442ccm 181KM/133kW 2015/08-

    • SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 116KM/85kW 1996/06-1999/08

    • SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 122KM/90kW 1991/10-1999/08

    • SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 116KM/85kW 1996/06-1999/08

    • SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) (4G93 (SOHC 16V)) 1834ccm 122KM/90kW 1991/10-1999/08

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (4G13 (16V)) 1299ccm 82KM/60kW 2000/09-2004/12

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (4G13 (16V)) 1299ccm 83KM/61kW 1998/12-2004/12

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (4G13 (16V)) 1299ccm 86KM/63kW 1998/06-2004/12

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.6 16V (DG3A) (4G18) 1584ccm 98KM/72kW 2001/01-2004/12

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) (4G93 (GDI)) 1834ccm 118KM/87kW 1998/06-2004/12

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) (4G93 (GDI)) 1834ccm 122KM/90kW 1998/06-2004/12

    • SPACE STAR nadwozie wielkopojemne (MPV) (DG_A) 1.8 MPI (4G93 (DOHC 16V)) 1834ccm 112KM/82kW 2002/10-2004/12

    • SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) (4G63 (SOHC 16V)) 1997ccm 133KM/98kW 1992/10-1998/10


    • PATHFINDER III (R51) 4.0 4WD (VQ40DE) 3954ccm 269KM/198kW 2005/09-


    • ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) (17 DT (TC4EE1) X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1992/03-1998/09

    • ASTRA F Van (T92) 1.7 TD (F70) (X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1995/03-1998/02

    • ASTRA F kombi (T92) 1.7 TDS (F08, C05) (17 DT (TC4EE1) X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1991/12-1998/01

    • ASTRA F liftback (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) (17 DT (TC4EE1) X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1991/12-1998/01

    • COMBO (71_) 1.7 D (17 D (4EE1) X 17 D (4EE1)) 1686ccm 60KM/44kW 1994/07-2001/10

    • COMBO Combi / Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) (A 14 FC) 1368ccm 120KM/88kW 2012/02-

    • COMBO Combi / Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) (A 14 FP) 1368ccm 95KM/70kW 2012/02-

    • COMBO Furgon / kombi (X12) 1.4 (B05) (A 14 FC) 1368ccm 120KM/88kW 2012/02-

    • COMBO Furgon / kombi (X12) 1.4 (B05) (A 14 FP) 1368ccm 95KM/70kW 2012/02-

    • CORSA A Furgon (S83) 1.5 D (F08, W5L) (15 D (4EC1)) 1488ccm 50KM/37kW 1987/06-1989/04

    • CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) (15 D (4EC1)) 1488ccm 50KM/37kW 1987/10-1992/11

    • CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) (15 DT (T4EC1)) 1488ccm 67KM/49kW 1987/10-1993/03

    • CORSA A liftback (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) (15 D (4EC1)) 1488ccm 50KM/37kW 1987/09-1993/03

    • CORSA A liftback (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) (15 DT (T4EC1)) 1488ccm 67KM/49kW 1988/03-1993/03

    • CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) (15 D (4EC1)) 1488ccm 50KM/37kW 1993/03-2000/09

    • CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) (15 DT (T4EC1) X 15 DT (T4EC1)) 1488ccm 67KM/49kW 1993/03-2000/09

    • CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) (17 D (4EE1) X 17 D (4EE1)) 1686ccm 60KM/44kW 1996/02-2000/09

    • CORSA B Furgon (S93) 1.5 D (F08, W5L) (15 D (4EC1)) 1488ccm 50KM/37kW 1994/09-1997/05

    • CORSA B Furgon (S93) 1.7 D (F08, W5L) (17 D (4EE1) X 17 D (4EE1)) 1686ccm 60KM/44kW 1999/08-2000/09

    • FRONTERA B (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6) (6VD1 (DOHC) Y 32 NE) 3165ccm 205KM/151kW 1998/10-2004/07

    • MONTEREY B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G) (6 VE1) 3494ccm 215KM/158kW 1998/07-1999/08

    • VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19) (17 DT (TC4EE1) X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1990/03-1995/11

    • VECTRA A liftback (J89) 1.7 TD (F68, M68) (17 DT (TC4EE1) X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1990/03-1995/11

    • VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19) (X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1995/10-1998/12

    • VECTRA B kombi (J96) 1.7 TD (F35) (X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1996/11-1997/12

    • VECTRA B liftback (J96) 1.7 TD (F68) (X 17 DT (TC4EE1)) 1686ccm 82KM/60kW 1995/10-1998/12


    • 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V (SFY (4B12-MMC) SFZ (4B12-MMC)) 2360ccm 170KM/125kW 2007/02-2013/03

    • 4008 1.6 1590ccm 117KM/86kW 2012/05-

    • 4008 1.8 HDi 1798ccm 150KM/110kW 2012/05-

    • 4008 1.8 HDi AWC (6HZ (4N13)) 1798ccm 150KM/110kW 2012/05-


    • GEN 2 (CM_) 1.3 (S4PE) 1332ccm 95KM/70kW 2004/06-

    • GEN 2 (CM_) 1.6 (S4PH) 1597ccm 110KM/82kW 2004/06-

    • PERSONA 400 (C9_S) 415 GLi/GLSi (4 G 15) 1468ccm 90KM/66kW 1994/01-2000/07

    • PERSONA 400 (C9_S) 416 GLXi (4 G 92) 1597ccm 113KM/83kW 1994/01-2000/07

    • PERSONA 400 liftback (C9_C, C9_S) 1.8 (4 G 93 (DOHC)) 1834ccm 135KM/99kW 2000/08-2001/12

    • PERSONA 400 liftback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi (4 G 15) 1468ccm 90KM/66kW 1994/01-2000/07

    • PERSONA 400 liftback (C9_C, C9_S) 416 GLXi (4 G 92) 1597ccm 113KM/83kW 1994/01-2000/07

    • PERSONA 400 liftback (C9_C, C9_S) 416 i (4 G 92) 1597ccm 95KM/70kW 1995/12-2000/07


    • FORFOUR (454) 1.1 (454.030) (M 134.910) 1124ccm 75KM/55kW 2004/01-2006/06

    • FORFOUR (454) 1.1 (454.033) (M 134.911) 1124ccm 64KM/47kW 2005/02-2006/06

    • FORFOUR (454) 1.3 (454.031) (M 135.930) 1332ccm 95KM/70kW 2004/01-2006/06

    • FORFOUR (454) 1.5 (454.032) (M 135.950) 1499ccm 109KM/80kW 2004/01-2006/06

    • FORFOUR (454) 1.5 (454.032) (M 135.950) 1499ccm 122KM/90kW 2004/01-2006/06


    • V40 kombi (645) 1.8 i (B 4184 SJ) 1834ccm 122KM/90kW 2001/06-2004/06

    • V40 kombi (645) 1.8 i (B 4184 SM) 1834ccm 125KM/92kW 1998/03-2004/06


    • 10 (188) 1.2 60 (188 A4.000) 1242ccm 60KM/44kW 2005/10-


Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Opinie o produkcie

4,96

Opinie o produkcie

Rewelacyjny
4,96/5
(56 ocen)
54
2
0
0
0

20 listopada 2019 od
zgodnie z opisem polecam
11 listopada 2019 od
wszystko zgodnie z opisem!
28 października 2019 od
Polecam
4 października 2019 od
OK
15 marca 2019 od
Wszystko OK

Dostawa i płatność

od 9,00 zł

Dostawa i płatność

Wysyłka z: EŁK, Polska
Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Odbiór w punkcie
koszt dostawy
czas realizacji
Odbiór w punkcie
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
0,00 zł
pon. 25 lis. w punkcie
pon. 25 lis. w punkcie
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
0,00 zł
pon. 25 lis. w punkcie
pon. 25 lis. w punkcie
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
9,00 zł
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
Punkty Poczta pobranie
11,00 zł
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
wt. 26 lis. - śr. 27 lis. w punkcie
Kurier
koszt dostawy
czas realizacji
Kurier
Kurier DPD
15,50 zł
wt. 26 lis. u Ciebie
wt. 26 lis. u Ciebie
Kurier DPD pobranie
18,00 zł
wt. 26 lis. u Ciebie
wt. 26 lis. u Ciebie
Listy i paczki pocztowe
koszt dostawy
czas realizacji
Listy i paczki pocztowe
Paczka48
10,50 zł
śr. 27 lis. u Ciebie
śr. 27 lis. u Ciebie
Paczka48 pobranie
12,50 zł
śr. 27 lis. u Ciebie
śr. 27 lis. u Ciebie

Punkty odbioru

EŁK
GRODZIEŃSKA 2/55
19-300 EŁK
woj. warmińsko-mazurskie
email: oko128@op.pl
tel.: 609 699 546

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Gwarancja

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 Ełk
Dodatkowe informacje

 Proszę przesłać części do reklamacji razem z wystawionym na nie  oryginałem paragonu, (jeżeli była wystawiona faktura to nie trzeba jej   przysyłać), paczką pocztową ekonomiczną na własny koszt (nie przyjmujemy   przesyłek pobraniowych) na adres siedziby firmy. Proszę podać dane do   przelewu.  W przypadku, gdy przedstawiciel producenta uzna roszczenia, zwrócimy pieniądze lub wyślemy nowe części, wedle wyboru  kupującego. Na  rozpatrzenie reklamacji są 30 dni od otrzymania przez  nas przesyłki.  

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Wszystkie metody dostawy dostępne w ofercie
na własny koszt
Adres do zwrotu
"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
Dodatkowe informacje

Przed dokonaniem zwrotu proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zwrotu gotówki za zakupiony towar.

O sprzedającym

okoelk

O sprzedającym

okoelk

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 11 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 21:18

Dane firmy

BARBARA suplicka
"okoelk"
grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
REGON: 281475946
NIP: 848-129-86-77

Kontakt

  • 609 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORYGINALNYCH FILTRÓW TAKICH MAREK JAK:

* MANN

* BOSCH

* KNECHT

* FILTRON

* ORAZ WIELU INNYCH


WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ NOWE I ORYGINALNIE ZAPAKOWANE.         

                                                                                                         

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA ZASTOSOWANIA W DANYM POJEŹDZIE - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU. ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!

Pozostałe informacje

Dokonując zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach za przesyłkę płacisz raz - zakupione przedmioty wysyłam w jednej paczce.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych  

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły przetwarzania tych danych znajdziesz poniżej.  

1. Administrator danych osobowych - Administratorem Twoich danych osobowych jest Barbara Suplicka prowadząca działalność gospodarczą  -dalej jest określana jako MY. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu: 609 699 546, oraz e-mailowo pod adresem  oko128@op.pl , a także listownie na adres: ul. Grodzieńska 2/55, 9-300 Ełk 

2. Cele i podstawy prawne przetwarzania - Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu: zawarcia z Tobą umowy kupna sprzedaży na podstawie Towjego zainteresowania naszą ofertą – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takcih danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L119,s.1) zwane dalej RODO w celu wykonania i na podsatwie zawartej przez Ciebie z nami umowy – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b RODO w celach archiwalnych i księgowych dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym dobierania ich pod kątem Twoich potrzeb z pomocą profilowania (co wyjaśniamy dalej), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO 

3. Odbiorcy danych - Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe: naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, dostawcom usług IT, naszym firmom kurierskim.        

4.  Przekazywanie danych do Państw trzecich lub organizacji mędzynarodowych  - Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego  

5. Okres przechowywania danych  - Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy kupna sprzedaży  przechowujemy przez okres negocjowania umowy oraz do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia.  -  Twoje dane pozyskane w związku z zawarciem umowy kupna sprzedaży przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy  -  Twoje podstawowe dane kontaktowe przechowujemy dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały  

6. Twoje prawa:  Przysługuje Ci :  a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii  b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych  c) prawo do usunięcia danych. Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli. d) ograniczenia przetwarzania danych Możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie; lub nie chcesz, żebyśmy je usunęli, bo są Ci potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń; lub na czas wniesionego przez Ciebie sprzeciwu względem przetwarzania danych.  e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych: Sprzeciw „marketingowy”. Masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu. Sprzeciw z uwagi na szczególną sytuację. Masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach innych niż marketing bezpośredni, a także, gdy przetwarzanie jest nam niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub do sprawowania powierzonej nam władzy publicznej. Powinnaś wtedy wskazać nam Twoją szczególną sytuację, która Twoim zdaniem uzasadnia zaprzestanie przez nas przetwarzania objętego sprzeciwem. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że wykażemy, że podstawy przetwarzania przez nas Twoich danych są nadrzędne wobec Twoich praw lub też że Twoje dane są nam niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.  f) prawo do przenoszenia danych: Masz prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego  dane osobowe Ciebie dotyczące, które nam dostarczyłaś na podstawie umowy lub Twojej zgody. Możesz też zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi  g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego  h) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.   Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami dane kontaktowe w punkcie nr 1  powyżej. 

7. Informacja o dobrowolności/obowiązku podania danych - Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem zawarcia umowy.  Jeżeli nie podasz swoich danych możemy odmówć zawarcia umowy.   

8. Źródło danych - Twoje dane otrzymaliśmy od portalu Allegro.pl oraz bezpośrednio od Ciebie.  

9. Zakres przetwarzanych danych - Będziemy przetwarzać następujące kategorie twoich danych: imię i nazwisko, adres,  adres e- mail, numer telefonu .

Numer oferty: 8303271812

Inni klienci oglądali również

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro