ODPŁYW LINIOWY 70 cm STAL CHIRURGICZNA NISKI

360,00 zł
36,00 zł x 11 rat (przykład)
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
18,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
23,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 99 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

ODPŁYW LINIOWY, ODWODNIENIE

DANE TECHNICZNE

Model: Mono Slim D 70 

Wymiary (DxSxW) mm: 740 x 110 x 68

Głębokość montażu: 54 mm

Szerokość maskownicy: 70 mm

Długość maskownicy: 700 mm

Wysokiej jakości odpływ polskiej produkcji. 10 lat gwarancji! Wysokowydajny system odpływowy - 60 litrów na minutę, gwarantuje szybkie odprowadzanie wody z posadzki. Podwójny system filtrujący zapobiega zatykaniu odpływu.

Użyty materiał, najwyższej jakości chirurgiczna stal kwasoodporna l316 gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Z tego typu stali wykonuje się m.in. narzędzia chirurgiczne, elektrody rozruszników serca, biżuterię itp.

Odpływy ze stali l316 są nowością na rynku i są wykonywane przez producenta specjalnie dla naszej firmy.

 

Specyfikacja:

 • niewielka głębokość montażu (54 mm)
 • łatwe czyszczenie od góry
 • odpływ Ø 40 mm
 • wysoka przepustowość
 • nóżki ułatwiające wypoziomowanie
 • specjalny, uszczelniający kołnierz z fizeliny polipropylenowej
 • maskownica wykonana ze stali hartowanej odpornej na zarysowania wraz z dystansami tłumiącymi (umożliwiającymi ciche użytkowanie)
 • korytko wykonane ze stali chirurgicznej
 • syfon niski wraz z osadnikiem i pełnym wyposażeniem z wyjściem DN40
 • wysoka wytrzymałość na obciążenie (300 kg)

  

W komplecie:

 • odpływ liniowy stalowy
 • maskownica
 • syfon niski wraz z osadnikiem
 • nóżki stalowe poziomowane do prawidłowego ustawienia odpływu
 • membrana wodoszczelna niezbędna do prawidłowego montażu i późniejszego użytkowania
 • dodatkowe odejście PCV - DN40/50
 • kluczyk ułatwiający otwieranie odpływu do czyszczenia
 • instrukcja montażu

 

Gwarancja producenta: 10 lat

POLSKI PRODUCENT!

Prosimy uważać na odpływy liniowe w niskich cenach. Są to produkty importowane, nie posiadające certyfikacji europejskiej! Produkty te wykonane są najczęściej ze zwykłej stali o bardzo niskiej jakości, która podczas użytkowania szybko zaczyna się uszkadzać (odkształcenia, rdza itp.).

Tylko zakup markowego odwodnienia uchroni Państwa przed niespodziewanymi wydatkami (zalanie sąsiada, demontaż glazury, zakup nowego odpływu).

Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Okrzeszyn, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
120 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

120 miesięcy
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

GO-JA
Okrzeszyn 49
58-420 Lubawka
Dodatkowe informacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ 

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail sklep@abcdladomu.com.pl lub w formie pisemnej na adres GO-JA, Okrzeszyn 49, 58-420 Lubawka. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy (zakupu na Allegro) stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji, Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GO-JA
Okrzeszyn 49
58-420 Lubawka

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY (dotyczy zakupów konsumenckich) 


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną) na adres GO-JA, Okrzeszyn 49, 58-420 Lubawka lub adres e-mail sklep@abcdladomu.com.pl 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy dostępny pod adresem http://www.abcdladomu.com.pl/formularze/zwrot.pdf 

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Produkty nie podlegające zwrotowi są to produkty wykonywane pod indywidualne zamówienie (specjalne modele, kolorystyka inna od standardowej, dodatkowe otwory lub ich brak itp.), informacja o tym, że dany produkt lub jego wersja jest wykonywana pod zamówienie znajduje się w opisie aukcji. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). 


SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY 


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres GO-JA, Okrzeszyn 49, 58-420 Lubawka niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu zwracanego towaru na czas przesyłki. Państwo ponosicie odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe podczas transportu zwracanego towaru, w szczególności wynikające z nieprawidłowego zabezpieczenia towaru na czas transportu. 


Formularz odstąpienia od umowy dostępny pod adresem http://www.abcdladomu.com.pl/formularze/zwrot.pdf

O sprzedającym
kuchenny_dyskont
kuchenny_dyskont
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

238

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Bożena Jankowska
GO-JA Bożena Jankowska
Powstańców Śląskich, 122/43
53-333 Wrocław
REGON: 933045434
NIP: 8991990188

Kontakt

 • 75-********* (pokaż)
 • 518******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Wszystkie towary wystawiane na naszych aukcjach są nowe, pozbawione wad i posiadają gwarancję producenta.

2. Towar wysyłamy za pobraniem tylko osobom posiadającym zarejestrowane konto na Allegro.

3. Na wpłatę za wylicytowany towar oczekujemy przez okres siedmiu dni od zakupu, po tym czasie prosimy o wyjaśnienie.

4. Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić w obecności przewoźnika czy towar nie został uszkodzony (nie tylko paczka z zewnątrz ale również zawartość), w razie jakiegokolwiek uszkodzenia (zarysowanie, odprysk, wgniecenie itp.) należy spisać protokół szkody (odpowiedni druk ma przy sobie kurier), w którym należy dokładnie opisać uszkodzenie towaru, stan opakowania i wszelkie inne zauważone usterki, a następnie, niezwłocznie, skontaktować się z nami i przesłać protokół szkody na adres naszej firmy.

5. Zdjęcia na naszych aukcjach pochodzą z katalogów producentów i przedstawiają dany typ produktu, z przyczyn technicznych nie mogą one jednak być zdjęciami konkretnego sprzedawanego egzemplarza.

Wyświetlenia:12
Numer oferty:7062379249
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry