Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

OBRAZ OLEJNY-MICHAŁ KLIŚ- PEJZAŻ ZIMOWY!

750,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
35,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT-marża
 • Czas powstania:
  po 2000

Opis

OBRAZ  OLEJNY- MICHAŁ KLIŚ-(ur. 1945, Bielsko Biała, POLSKA-) PEJZAŻ ZIMOWY.

Obraz: 39 cm x 25 cm

Rama: 40,5 cm x 26,5cm

Materiał: olej na panelu.

Autor; prof Michał Kliś (ur. 1945, Bielsko Biała, POLSKA-) Urodził się 13 września 1945 roku w Bielsku-Białej. Oto bowiem w Łodygowicach, niewielkiej miejscowości położonej w połowie drogi między Bielskiem a Żywcem, spędził pierwszych 19 lat życia. Tam też ciągle powraca, ostatnio również jako animator rozmaitych przedsięwzięć artystycznych.Jest absolwentem (1964 r.) Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej. W latach 1969 - 1974 studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki w Katowicach. Dyplom obronił w pracowni plakatu prof. Tadeusza Grabowskiego. Projektowania książki uczył się pod kierunkiem prof. Stanisława Kluski, a malarstwa u prof. Andrzeja S. Kowalskie­go.Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę pedagogiczną w macierzystej uczelni. W latach 1993 - 1999 był dziekanem katowickiej Filii, a następnie prorektorem ASP w Krakowie ds. Filii. W roku 2001 po wielu latach starań katowicka uczelnia zdobyła samodzielność. Wielki osobisty udział w tej sprawie miał prof. Michał Kliś, który został pierwszym rektorem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach i do dzisiaj z powodzeniem pełni tę funkcję. W roku 1995 Michał Kliś uzyskał tytuł profesora nadzwyczajnego, a od 2000 r. jest profesorem zwyczajnym. Zajmuje się plakatem, grafiką warsztatową i pro­jektową, malarstwem oraz scenografią. Uczestniczył w wielu wystawach zbioro­wych i indywidualnych w Polsce, Słowacji, Czechach, Bułgarii, Niemczech, Francji, Finlandii, Szwajcarii, Belgii, Szwecji, Japonii, Meksyku, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Kuwejcie, na Kubie i we Włoszech. W roku 1973 jeszcze jako student, został laureatem pierwszego ogólnopolskiego konkursu. W następnych latach otrzymał wiele prestiżowych nagród, zyskując w ten sposób znaczącą pozycję w środowisku. Znany jest przede wszystkim jako autor plakatów teatralnych inspirowanych sztuką ludową i folklorem, a także jako oryginalny malarz i grafik. Jego prace znajdują się w zbiorach muzealnych i prywatnych, m.in. w Bielsku-Białej, Katowicach, Poznaniu, Warszawie. Sydney, Nowym Jorku i Watykanie.Równocześnie prof. Michał Kliś jest inicjatorem lub aktywnym uczestni­kiem wielu ważnych przedsięwzięć, w tym Biennale Plakatu Polskiego w Kato­wicach, wydawnictw Biblioteki Katowic"' i ,,Biblioteki Bielska-Białej", a także opracowania monograficznego albumu artysty malarza Ignacego Bieńka. Michał Kliś zajmuje pozycję wybitną w środowisku artystycznym Śląska. O wielkim uznaniu, jakim się cieszy, świadczą m.in. wysokie nagrody za działal­ność kulturalną przyznane mu w latach poprzednich przez prezydentów Bielska-Białej i Katowic.COŚ DLA ZNAWCY !!

Wiek: XX w.

Stan: bardzo dobry.

Nr kat.: 1007346

Dostawa i płatność
od 35,00 zł

Lokalizacja: Tarnów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u galeriauadama za co najmniej 40000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
35,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

GALERIA U ADAMA
RYNEK GŁÓWNY 30/17 1 PIĘTRO
31-010 Kraków
woj. małopolskie
tel.: 508-260-098

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

GALERIA U ADAMA
Krakowska 32A
33-100 Tarnów
woj. małopolskie
tel.: 14-622-02-46

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 

W ZWIĄZKU ZE SPECYFIKĄ SPRZEDAWANEGO TOWARU - PRZEDMIOTY  UŻYWANE / ANTYKI - REKLAMACJE UZGLĘDNIANE SĄ JEDYNIE W PRZYPADKU KIEDY  ZAKUPIONY PRZEDMIOT ODBIEGA OD JEGO OPISU NA AUKCJI, W KTÓREJ ZOSTAŁ  ZAKUPIONY.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.H.ADAM
KRAKOWSKA 32A
33-100 TARNÓW
Dodatkowe informacje

 W ZWIĄZKU ZE SPECYFIKĄ SPRZEDAWANEGO TOWARU - PRZEDMIOTY UŻYWANE /  ANTYKI - REKLAMACJE UZGLĘDNIANE SĄ JEDYNIE W PRZYPADKU KIEDY ZAKUPIONY  PRZEDMIOT ODBIEGA OD JEGO OPISU NA AUKCJI, W KTÓREJ ZOSTAŁ ZAKUPIONY. 

 

 • Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię,  nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem  żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 
 • Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 
 • Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.ADAM ADAM MACIUBA
Krakowska 32A
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje


ZWROT TOWARU:1. Istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakończenia aukcji.2. Zwrot nie obowiązuje przedmiotów które są "uszkodzone" lub "z wadą".( stosowny opis w aukcji)3. Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie zwracanego towaru na swój koszt. 4. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem. 5. Jeżeli reklamowany towar będzie w stanie w jakim został wysłany do klienta, zwracamy wylicytowaną kwotę przelewem na konto. 6. REKLAMACJE ROZPATRYWANE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PRAWNYMI!

 W przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu towaru:koszt przesyłki ponosi kupujący!!!


Przykładowy formularz odstąpienia od umów.pdf
 

O sprzedającym
galeriauadama
galeriauadama
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

11

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Adam Maciuba
F.H. Adam Adam Maciuba
ul. Krakowska 27
33-100 Tarnów
REGON: 850446485
NIP: 872-000-08-54

Kontakt

 • 12-********* (pokaż)
 • 508******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:30 - 18:00
sobota
09:30 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 F.H. Adam Adam Maciuba ul. Krakowska 27 33-100 Tarnów NIP: 872-000-08-54 REGON: 850446485      GALERIA U ADAMA     galeriauadama@wp.pl 


Pozostałe informacje

KOSZT WYSYŁKI

1. Koszt wysyłki jest określany przeze nas dla każdej konkretnej aukcji, ze względu na różną wagę oraz gabaryty przedmiotów. Zawsze wybieramy najtańszą formę wysyłki aby nie zawyżać kosztów.

3. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Pocztexu.Ubezpieczenie na pełną kwotę1

4. Nie doliczmy żadnych kosztów opakowania.

5. Ewentualna zmiana sposobu wysyłki (i tym samym jej koszt) jest również możliwa (np ubezpieczenie, priorytet) ale tylko w granicach naszych możliwości i przede wszystkim w granicach zdrowego rozsądku.

6. Zmiana rodzaju przesyłki jest możliwa po zakończeniu aukcji, a przed wpłaceniem pieniędzy. Natomiast w aukcjach kup teraz należy ja negocjować jeszcze przed dokonaniem zakupu.

PŁATNOŚĆ: Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych!!! Na życzenie wystawiamy falturę VAT MARŻA

1. Podstawowym sposobem płatności i wysyłki jest wplata na konto w Bank Millennium S.A. i wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej. Inne sposoby płatności oraz przesyłki są możliwe tylko w uzasadnionych przypadkach (szczególnie przesyłka pobraniowa).

Nazwa banku i numer konta:

Millenium

Numer rachunku: 50 1160 2202 0000 0000 9858 0713

F.H. ADAM Adam Maciuba

ul. Krakowska 27

33-100 Tarnów

OPAKOWANIE:

1. Każdy przedmiot w zależności od jego specyfikacji jest starannie pakowany w folię bąbelkową, papier oraz karton. Przedmioty kruche i delikatne są pakowana w kilka pudełek.

Odbiór osobisty ,możliwy ,po uprzednim kontakcie  emeilowym ,lub telefonicznym.

Mamy  Galerię w Tarnowie i Krakowie.

NIE WYSYŁAMY TOWARÓW ZA GRANICĘ!!!

Wyświetlenia:61
Numer oferty:6999468759
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry