Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Nóżka meblowa H-300 40x40 k. aluminium regulacja

18,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 152 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Przedmiotem aukcji jest aluminiowa NÓŻKA MEBLOWA  H-300mm, 40mmx40mm

 • cena dotyczy 1szt.,
 • wysokość 300mm + 25mm regulacji +/- 5mm,
 • szerokość nóżki  40mm x 40mm +/- 5mm,
 • nóżka aluminiowa,
 • kolor aluminium + szare wykończenie z tworzywa sztucznego,
 • nóżka posiada regulację 25mm.

Nóżka meblowa z profilu aluminiowego o przekroju kwadratu o wymiarach 40x40mm. Na końcach znajdują się elementy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze szarym.

Na pozostałych aukcjach dostępne są inne rozmiary i modele nóżek. Serdecznie zachęcam do obejrzenia.

Produkt gotowy do szybkiego i łatwego montażu.

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie dlatego prosimy o kontakt telefoniczny, tel.: 733067900 lub 512 847 554.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Bogdan Żerański
H. Marusarzówny 6/33
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Dodatkowe informacje

Przed złożeniem reklamacji proszę o kontakt telefoniczny, tel.: 733 067 900 lub 512 847 554. 

WARUNKI REKLAMACJI

Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad. W przypadku wystąpienia wady towaru kupujący ma możliwość reklamowania wadliwego towaru w oparciu o rękojmię uregulowaną przez ustawę Kodeks cywilny. Korzystając z rękojmi Kupujący może, na zasadach oraz w terminach określonych w Kodeksie cywilnym: 

 • złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,         
 • przy wadzie istotnej - złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy.         
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad.         
 • żądać usunięcia wady. 

 

Sprzedawca prosi o składanie reklamacji na podstawie rękojmi drogą elektroniczną lub pisemnie na właściwy adres. 

W celu rozpatrzenia reklamacji złożonej na podstawie rękojmi Konsument w razie potrzeby jest zobowiązany, w przypadku Konsumenta na koszt Sprzedawcy, dostarczyć wadliwy towar na adres ARADO Bogdan Żerański ul. Heleny Marusarzówny 6/33; 44-330 Jastrzebie-Zdrój. 

Sprzedawca zaleca, aby w zgłoszeniu reklamacyjnym zawarte zostały następujące informacje: dane identyfikujące Kupującego, zwięzły opis wady, moment stwierdzenia wady oraz żądanie reklamacyjne Kupującego.  

Każde zalecenie Sprzedawcy, które znajduje się w Regulaminie ma w stosunku do Konsumenta jedynie charakter niewiążącej wskazówki, z której Konsument może, ale nie musi skorzystać. Nieskorzystanie przez Konsumenta z zaleceń Sprzedawcy w żadnym stopniu nie wpływa na prawa Konsumenta, a w szczególności nie wpływa na uprawnienia związane z rękojmią.     

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni.


 

POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ

 

W sytuacji, gdy postępowanie reklamacyjne nie przyniesie oczekiwanego przez Konsumenta rezultatu, Konsument może skorzystać m.in. z:         

  

 • co do zasady bezpłatnej mediacji prowadzonej przez właściwy terenowo Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, do którego należy zwrócić się z wnioskiem o mediację. Lista Inspektoratów dostępna jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595,         
 • co do zasady bezpłatnej pomocy właściwego terenowo stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej, do którego należy złożyć wniosek o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym. Lista sądów dostępna jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596,         
 • bezpłatnej pomocy miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów,         
 • Internetowej platformy ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. 


 

POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Wszelka odpowiedzialność Sprzedawcy w stosunku do Kupującego niebędącego Konsumentem jest wyłączona. 

W przypadku ewentualnego sporu z Kupującym niebędącym Konsumentem sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Sprzedawcy.   

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ARADO Bogdan Żerański
Marusarzówny 6/33
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Ograniczenie prawa do odstąpienia 

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy). 

Dodatkowe informacje

ZWROTY: 

Konsument ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, z zastrzeżeniem poniższych postanowień Regulaminu. Prawo to nie przysługuje przedsiębiorcy.      

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni, od dnia:         

 • w którym Konsument wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie tego towaru,         
 • w którym Konsument wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy, w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno. 

Aby Konsument mógł skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musi poinformować Sprzedawcę, np. korzystając z danych podanych w Regulaminie, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub informacja przekazana pocztą elektroniczną). W tym celu Konsument może, ale nie musi skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy.  

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy Konsument powinien wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, z zastrzeżeniem ust. 7, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany przez Konsumenta o jego odstąpieniu od umowy sprzedaży. 

Sprzedawca zwraca Konsumentowi tylko koszt dostawy towaru do Konsumenta, w wysokości odpowiadającej najtańszemu, zwykłemu, oferowanemu przez Sprzedawcę sposobowi dostawy towaru.   

Bezpośrednie koszty odesłania zwracanego towaru do Sprzedawcy pokrywa Konsument.     

Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Sprzedawca prosi o zwracanie towaru na adres ARADO BOGDAN ŻERAŃSKI ul. Heleny Marusarzówny 6/33; 44-330 Jastrzębie-Zdrój niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży. 

Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

 

BRAK PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY: 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy:  

 • W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.         
 • W której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.         
 • W której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.         
 • W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.         
 • W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.         
 • O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.         
 • W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.         
 • O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.   

  

Przykładowy formularz odstąpienia od umowy

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

 (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) ARADO Bogdan Żerański, ul. Heleny Marusarzówny 6/33; 44-330 Jastrzębie-Zdrój, adres e-mail: arado@interia.eu - Ja ......................................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ 

- Data odbioru ......................................................................................................................................................................................

- Imię i nazwisko Konsumenta(ów) ..................................................................................................................................................................... 

- Adres Konsumenta(ów) ...................................................................................................................................................................................... ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Podpis Konsumenta......................................................................................................................................... (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) 

Data ............................................ (*) Niepotrzebne skreślić.   

O sprzedającym
arado032015
arado032015
99,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

387

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Bogdan Żerański
Arado Bogdan Żerański
ul. Marusarzówny 6/33
44-330 Jastrzębie-Zdrój
REGON: 550727236
NIP: 758-108-65-43

Kontakt

 • 733 *** *** (pokaż)
 • 512 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy firmą dystrybucyjną. Działamy na rynku od 15 lat. Działalność swoją opieramy na sprawdzonych dostawcach towarów. Producenci i importerzy współpracujący z nami posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu i produkcji. Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty obowiązujące w Unii Europejskiej. Wspomniane atesty udostępniamy naszym klientom na życzenie wraz z oferowanym produktem. Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe sprawdzone produkty. Działamy w myśl powiedzenia : Jeden zadowolony klient opowie o tym następnym pięciu, niezadowolony zniechęci następnych dziesięciu. "Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów". Roger Dow 

Pozostałe informacje

Regulamin obowiązujący na naszych aukcjach:

1. Ceny podane na aukcjach zawiera podatek VAT. Na życzenie klienta wystawiamy FV lub paragon.

2. Po wylicytowaniu produktu prosimy przesłać e-mail z potwierdzeniem zakupu i wyborem formy płatności.

3. Produkty wysyłamy po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty / nie dotyczy opcji - za pobraniem /

4. Oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i nieużywane, chyba że zaznaczamy inaczej wyraźnie w aukcji.

5. Podczas kontaktu mailowego prosimy o wpisanie w tytule wiadomości nicku

(nazwy użytkownika) z Allegro a w treści wiadomości ewentualną historię

rozmowy.

6. W wypadku zaginięcia przesyłki składamy reklamację w

firmie kurierskiej lub na Poczcie Polskiej / w zależności od wyboru

opcji u klienta /.

Informujemy o tym mailem klienta, który zakupił

produkt. Wybierając opcję ,, przesyłka polecona ekonomiczna ,, proszę

wziąć pod uwagę termin doręczenia

przez Pocztę Polską / może być czasami dłuższy niż 5 dni roboczych /

7. Jeśli nie dostaniemy w ciągu 7 dni od momentu zakupu wpłaty na konto

lub informacji o formie odbioru osobistego lub wysyłce za pobraniem

wysyłamy przypomnienie, po 7 dniach od tego momentu składamy wniosek o

zwrot prowizji do allegro i w ostateczności wystawiamy komentarz

niepozytywny.

8. Problemy ze sfinalizowaniem lub przebiegiem aukcji, zgłaszamy do administratora Allegro.


Przetwarzanie danych osobowych:      

Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca.      

Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie:          

- umowy, tj. od 25 maja 2018 r. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”);          

- ciążącego na Sprzedawcy obowiązku związanego z rachunkowością tj. od 25 maja 2018 r. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO;         

- prawnie uzasadnionego interesu Sprzedawcy w postaci zapewnienia możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z umową, tj. od 25 maja 2018 r. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO.      

Przetwarzanie danych osobowych Kupującego, podanych podczas składania zamówienia, następuje w celu realizacji zawieranej umowy sprzedaży. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla prawidłowej realizacji zawieranej umowy. W przypadku niepodania danych niemożliwe będzie zawarcie umowy. Po zawarciu umowy dane Kupującego mogą być przekazywane następującym podmiotom:          

- Allegro          

- podmiot realizujący dostawę towarów          

- hurtownia          

- dostawca płatności          

- biuro księgowe          

- hostingodawca          

- podmiot ułatwiajacy optymalizację Sklepu          

- dostawca oprogramowania potrzebnego do prowadzenia sklepu internetowego      

Dane Kupującego będą przetwarzane do momentu, w którym ustanie możliwość dochodzenia ewentualnych roszczeń lub na Sprzedającym przestanie ciążyć obowiązek prawny związany z rachunkowością – w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi później.      

Kupujący ma prawo:          

- dostępu do treści swoich danych osobowych,          

- sprostowania swoich danych osobowych,          

- usunięcia swoich danych osobowych,          

- żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,         

- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych,          

- żądania przeniesienia swoich danych osobowych – od 25 maja 2018 r.      


W celu realizacji powyższych uprawnień należy wysłać e-mail: arado@interia.eu.  W przypadku, gdyby Kupujący uznał, że jego dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje mu prawo złożenia skargi do organu nadzorczego. 

Wyświetlenia:524
Numer oferty:6541990587
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry