Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

NIELSEN TAR & GLUE usuwa asfalt żywicę i klej

21,90 zł
Przesyłka płatna z góry
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
darmowy zwrot
Przesyłka kurierska
17,90 zł
Paczkomaty 24/7
12,49 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
26,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Pojemność opakowania:
  500 ml
 • Marka:
  Nielsen

Opis

Tar & Glue Remover Profesjonalny środek czyszczący.

NIelsen Tar and Glue Remover to bardzo skuteczny preparat do usuwania smoły, asfaltu, kleju oraz żywicy z powierzchni lakierowanych samochodu. Z łatwością pozwoli pozbyć się zanieczyszczeń z którymi nie radzą sobie inne środki. Jest bardzo wydajny i bezpieczny w stosowaniu na powierzchniach lakierowanych.  Przy czym jest bardzo wydajny. 

Pojemność: 500ml

Dlaczego chemia Nielsen ? 

Firma Nielsen Chemicals została założona w 1969 roku przez Duńczyka, Borga Nielsena. Przedsiębiorstwo obecnie jest w całości firmą brytyjską, posiadającą bazę produkcyjną w hrabstwie Derbyshire. Nielsen wytwarza  najwyższej jakości środki czyszczące, pielęgnacyjne i konserwacyjne dla przemysłu samochodowego. Szeroki asortyment autokosmetyków premium eksportowany jest do ponad 30 krajów na całym świecie.

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: Częstochowa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u DoraZakupy za co najmniej 460.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
12,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
26,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PHU DORA
Niepodległości 39
42-216 Częstochowa
Dodatkowe informacje

Procedura rozpatrywania reklamacji - Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego - P.H.U. Dora, ul.Niepodległości 39, 42-216 Częstochowa. - Po Otrzymaniu reklamowanego produktu, Klient otrzymuje informacje na temat naprawy i ekspertyzy serwisowej. - Odbiór reklamowanego sprzętu następuje wyłącznie w miejscu i formie w jakiej towar ten został dostarczony do Sprzedającego. - Reklamowany sprzęt należy odebrać w terminie 30 dni od powiadomienia Klienta o zakończeniu procedur serwisowych. Ważne - Sprzęt musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu. - Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu). - Klient w przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (jeżeli produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz informacji o okolicznościach jej występowania.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.H.U. DORA
Niepodległości, 39
42-216 Częstochowa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą listową na adres siedziby P.H.U. DORA (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: zakupy.dora@gmail.com Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; Formularz odstąpienia od umowy należy wypełnić tylko w celu odstąpienia od umowy i przesłania go drogą listową, w przypadku odstąpienia drogą elektroniczną wystarczy się skontaktować z sprzedającym i poinformować o tym fakcie. Zwrotu należy dokonać na adres firmy, w przypadku błędu wynikającego z naszej strony kupujący zwolniony jest z opłat spedycyjnych. W innym przypadku obciążony jest on kosztem przesyłki.


Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym

O sprzedającym
DoraZakupy
DoraZakupy
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1632

 

17

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Dorota Foltyńska
P.H.U. Dora
Iłłakowiczówny 1/4
42-200 Częstochowa
REGON: 242804403
NIP: 949-026-23-66

Kontakt

 • 799 *** *** (pokaż)
 • 507 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
08:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep stacjonarny:

DORA

Al. Niepodległości 39

42-216 Częstochowa

DORA jest solidną firmą działającą w branży przemysłowej i środków

czystości od 2012r i choć mogło by się wydawać ze jesteśmy młodą firmą, to

doświadczenie, w branży zbieraliśmy od 1995r. W chwili obecnej dysponujemy solidną pozycją na rynku i nie przestajemy się rozwijać.

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów dla branży motoryzacyjnej:

produktów lakierniczych, chemii oraz kosmetyków samochodowych, środków czyszczących, preparatów i akcesoriów myjniowych oraz innych produktów najbardziej renomowanych producentów z zakresu naszej branży.

Zakupy u nas najlepiej określają trzy słowa: solidnie, tanio i fachowo.

Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś ze współpracy z nami zawsze był w pełni zadowolony. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi.

Pozostałe informacje

Wysyłki i odbiory

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost  lub  Paczkomatem InPost.

Szczegółowe, obowiązujące informacje dotyczące wysyłek i odbiorów znajdują się na poszczególnych aukcjach. Ze względu na brak możliwości dostosowania wagi do ceny, stworzono kilka wariantów i cenników wysyłek.

"Przesyłka kurierska" - 17,90 zł - do 30kg

"Przesyłka kurierska pobraniowa" - 26,00 zł - do 30kg (MAX)

"Paczkomat allegro" - 8,60 zł - max do 1kg

"Paczkomat InPost" 12,49 zł - max do 5kg

W przypadku przekroczenia wagi przesyłki lub zakupu przedmiotów ponad gabarytowych sprzedający ma możliwość wystąpienia o dodatkowe pokrycie kosztów wysyłki i uiszczenia dopłaty. 

Zamówienia realizowane są do godziny 12:00 danego dnia, po tej godzinie zamówienia przechodzą na pracujący dzień następny.

Niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych u nas w ciągu jednego dnia (również w ramach innych naszych aukcji) płacisz tylko za jedną usługę transportową (przesyłka do 30kg). Porównaj koszty transportu z ofertami innych firm, a przekonasz się, że warto kupić właśnie w DoraZakupy. U nas zakupione przez Ciebie wartościowe towary otrzymasz szybko i bezpiecznie. (w przypadku większej kwoty za przesyłkę prosimy o kontakt)

Zamówienia realizowane są do 48h od momentu przyjęcia przez nas zamówienia, o czym kupujący jest informowany drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek komplikacji z zamówieniem kupujący jest o tym fakcie informowany drogą mailową lub telefoniczną.

Czas deklarowany podawany w każdej aukcji jest terminem realizacji zamówienia w optymalnym czasie, możliwości jego realizacji i może ulec zmianie gdyż nie jest on terminem gwarantowanym a jedynie deklarowanym.

Regulamin

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

2. Reklamacje towaru zakupionego przez Internet , należy zgłaszać bezpośrednio. Reklamacje towaru zakupionego przez Internet i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany przez sprzedawcę.  

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.  

4. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad.

Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z  postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).


Ceny Podane w serwisie allegro są cenami internetowymi i obowiązuje jedynie w tym serwisie, dla gwarancji podanej ceny prosimy o zakup po przez w.w serwis aukcyjny.

Nasze serie produktów

Wyświetlenia:88
Numer oferty:6999628947
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry