Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

NAPINACZ BANDOWNICA DYSPENSER DO PAKOWANIA PALET

496,56 zł
49,65 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
18,50 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
23,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 2000 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  17 kg

Opis

KOMPLETNY ZESTAW DO PAKOWANIA ŁADUNKÓW O WADZE 300,00kg

Wytrzymałość ładunku obliczono dla 4 spięć taśmą. Zestaw pakowy szeroko wykorzystywany w zakładach tartacznych, stolarskich, budowlanych, betoniarskich, gospodarstwach rolnych, sadowniczych i ogrodniczych. Wszędzie tam gdzie istnieje konieczność wiązania materiałów, które wymagają stabilizacji w trakcie ich transportu lub składowania.

  

Zawartość zestawu:

 • taśma w kolorze białym 12mm/1000m, cena 50,36zł brutto
 • stalowe zapinki druciane 12mm 500szt, cena 41,51zł brutto     
 • napinacz do taśmy, cena 110,70zł brutto
 • wózek do taśmy, 293,99zł brutto
 • łączny koszt: 496,56zł brutto 
 • Taśma polipropylenowa

Polski produkt. Mocna taśma polipropylenowa przeznaczona do zabezpieczania towaru na czas transportu. Taśma nie zrywa się, jest solidna i mocna, sprawdzona przez wielu naszych klientów. Kolor taśmy nie wpływa na jej wytrzymałosć i jej pozostałe parametry.

 • Stalowy napinacz

Wykonany z trwałych materiałów. Bezawaryjny, trwały i bardzo solidny. Służy do spinania taśm przy pomocy zapinek drucianych. Prosty w obsłudze, lekki i poręczny. Napinacz napina i odcina taśmę.  Kolor napinacza nie wpływa na jego budowę i działanie.

Sprzedawca jest bezpośrednim importerem produktu. Dzięki temu towar kupujesz w niższej cenie niż u pośredników.

 • Stalowe zapinki druciane

Polski produkt z wysokiej jakości stali. Odpowiednio wyprofilowane i ocynkowane zapinki druciane służą do łączenia taśm podczas spinania ładunków za pomocą napinacza. Taśma zostaje połączona i usztywniona co stanowi gwarancje ochrony ładunku podczas transportu. Wykorzystanie taśmy i zapinki drucianej stanowi bezpieczne połączenie gdyż ten rodzaj zapięcia uniemożliwia poluzowanie ładunku. Zapinka nie ulega korozji i można ją wielokrotnie wykorzystać.

 • Wózek do odwijania taśmy

Zaletą wózka są trwałe, wykonane z metalu i pełne talerze utrzymujące taśmę. Zachowują swój kształt nawet po długotrwałym użytkowaniu. Taśma jest stabilna, nie zawija się i nie plącze. Odwijak przeznaczony jest do pracy z taśmą o średnicy szpuli 200mm. Stalowa rama o grubości 25mm pozwala zachować stabilność całego urządzenia. Wózek posiada wytrzymałe koła gumowe o średnicy 125mm dzięki czemu z łatwością można go przemieszczać w terenie. Podręczna skrzynka na narzędzia umożliwia przechowywanie napinacza oraz zapinek. Taśma w kolorze niebieskim przedstawiona na zdjęciu wózka ma tylko charakter poglądowy. Nie jest przedmiotem sprzedaży.

Instrukcja aplikacji taśmy na zapince drucianej

PODGLĄD ZAPIĘCIA

PODGLĄD ZABEZPIECZONEGO ŁADUNKU

Dostawa i płatność
od 18,50 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Alpako S.C.
Pabianicka 119/131
93-490 Łódź
woj. łódzkie
email: biuro@paczkadziwaczka.pl
tel.: 506-053-235

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 14:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Alpako S.C.
ul. Pabianicka 119/131
93-490 Łódź
Dodatkowe informacje

Opis reklamacji: 

Reklamacja winna zawierać informacje na temat wady przedmiotu, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady. Kupujący winien określić żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży. 

Reklamujący winien podać informacje takie jak: data zakupu oraz nr faktury lub paragonu.

Odesłanie reklamowanego towaru: 

Odsyłając przedmiot w ramach reklamacji, kupujący powinien odpowiednio go zabezpieczyć. Sprzedawca nie odpowiada za uszkodzenia towaru powstałe w transporcie w wyniku nienależytego zabezpieczenia przesyłki przez kupującego. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty transportu ponosi kupujący. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty transportu ponosi sprzedawca (dotyczy tylko transakcji zawartej pomiędzy sprzedawcą o konsumentem).

Termin rozpatrzenia reklamacji złożonej przez konsumenta:

14 dni od otrzymania reklamacji

Sprzedawca jest obowiązany wymienić wadliwy produkt na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla klienta.

Termin rozpatrzenia reklamacji złożonej przez przedsiębiorcę:

Przepisy nie przewidują terminu, w którym sprzedawca powinien ustosunkować się do reklamacji.

Reklamacja z tytułu uszkodzenia towaru w transporcie:

Odbiorca przesyłki zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności  spedytora doręczającego. W przypadku uszkodzeń lub braków należy spisać protokół  szkody. Jest to warunkiem pozytywnie rozpatrzonej reklamacji z tytułu braków lub  uszkodzeń powstałych w trakcie transportu. Obowiązek sprawdzenia  zawartości przesyłki dotyczy każdej przesyłki, także takiej, gdzie nie widać ingerencji osób trzecich.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Alpako S.C.
Pabianicka 119/131
93-490 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot towaru dotyczy transakcji zawartej pomiędzy Alpako S.C. a konsumentem powyżej kwoty zakupu 50,00zł brutto. Zwrot towaru nie dotyczy transakcji zawartej pomiędzy Alpako S.C. a innym przedsiębiorcom.  

Jeśli jesteś konsumentem i dokonałeś zakupu u przedsiębiorcy, to w większości przypadków możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu (a w przypadku świadczenia usługi – od daty zawarcia umowy). 

Aby to zrobić, poinformuj sprzedającego o odstąpieniu. Masz obowiązek odesłać towar w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia, a sprzedający w tym samym czasie powinien zwrócić Ci wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + koszt wysyłki), może on jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 

Jeżeli wybrałeś sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, nie jest on zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Ciebie dodatkowych kosztów. Pamiętaj też, że odsyłasz przedmiot na własny koszt.

Odsyłając przedmiot w ramach odstąpienia od umowy, kupujący powinien odpowiednio go zabezpieczyć. Sprzedawca nie odpowiada za uszkodzenia towaru powstałe w transporcie.

Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu towaru jeśli: 

Otrzymał oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysłane po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru.

Otrzymał towar po upływie 14 dni od daty odstąpienia od umowy przez kupującego.

Przedmiotem sprzedaży są towary wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Towary dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Zakup kupującego był związany z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą.

Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utraci prawo odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
paczkadziwaczka
paczkadziwaczka
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

1256

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

ALPAKO S.C.
ul. Pabianicka 119/131
93-490 Łódź
REGON: 472255378
NIP: 729-24-05-226

Kontakt

 • 506******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Alpako S.C. to dystrybutor materiałów pakowych oraz producent i konwerter materiałów samoprzylepnych dla dużych odbiorców przemysłowych i małych producentów rzemieślniczych. Produkty te obejmują szeroki wachlarz materiałów do pakowania oraz konfekcjonowania. Jako samodzielny konwerter, sprzedawca docina taśmy dwustronnie i jednostronnie klejące. Sprzedawca produkuje wykroje i kształty samoprzylepne, które znajdują szerokie zastosowanie w reklamie i poligrafii. Atrakcyjne ceny uzyskiwane są poprzez bezpośredni import towarów zarówno z Europy jak i dalekiego wschodu. Znajdziesz tu artykuły powszechnego zastosowania oraz nietypowe rozwiązania dla indywidualnych potrzeb wykonywane "pod klienta". Zapraszamy do współpracy.

Pozostałe informacje

 • W przypadku przesyłki za pobraniem, kupujący zobowiązany jest do przygotowania gotówki zgodnie z wartością zamówienia. Brak gotówki podczas próby doręczenia oznacza, iż spedytor nie podejmie kolejnej próby dostarczenia towaru. Przesyłka wróci do nadawcy co wiąże się z obciążeniem kupującego podwójnymi kosztami transportu (koszt pierwszej przesyłki oraz przesyłki zwrotnej).   
 • Sprzedawca nie realizuje przesyłek gabarytowych oraz nie świadczy usługi dostawy na wskazaną godzinę doręczenia.
 • Doręczenia przesyłek za pośrednictwem kurierów doręczających następują w godzinach pracy spedytora doręczającego: 8:00 - 17:00. Nie dotyczy paczkomatów oraz minipaczek. Odbiorca zobowiązany jest do wskazania adresu dostawy, pod którym będzie przebywał we wskazanym wyżej przedziale czasowym. W sytuacji, gdy nastąpią dwie nieudane próby doręczenia przesyłki tj. przesyłka nie zostanie doręczona z powodu nieobecności odbiorcy w miejscu odbioru, kurier doręczający nie podejmie kolejnej próby dostarczenia towaru. Przesyłka wróci do nadawcy co wiąże się z obciążeniem kupującego podwójnymi kosztami transportu (koszt pierwszej przesyłki oraz przesyłki zwrotnej).


Odbiór osobisty:   

 • Odbiór osobisty możliwy jest tylko po dokonaniu rezerwacji drogą elektroniczną (tj, dokonaniu zakupu przez serwis allegro) i potwierdzeniu dostępności towaru przez sprzedawcę. Dokonując rezerwacji należy podać ilość i rodzaj zamawianego towaru oraz rodzaj wybranego dokumentu sprzedaży. Podczas odbioru towaru, odbiorca zobowiązany jest do podania nr rezerwacji. Sprzedawca nie świadczy płatności przy użyciu terminala płatniczego. Możliwa jest tylko płatność gotówkowa lub przedpłata na konto.     
 • Godziny odbioru towaru: 8:00 - 15:30 (poniedziałek - piątek)     
 • Adres odbioru: ul. Pabianicka 119/131 w Łodzi 
Wyświetlenia:23
Numer oferty:7061887120
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry