Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

MONITOR PANORAMICZNY SAMSUNG 22'' DVI-D VGA T220

od Super Sprzedawcy www_inmix_pl
339,00 zł
33,90 zł x 11 rat (przykład)
12 monet
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
darmowa
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
darmowa
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Samsung
 • Rodzaj podświetlania:
  LCD
 • Przekątna ekranu ("):
  22
 • Rozdzielczość natywna:
  1680×1050
 • Czas reakcji (ms):
  2
 • Jasność (cd/m2):
  300
 • Typ matrycy:
  TN
 • Kontrast statyczny (x:1):
  1000
 • Kontrast dynamiczny (x:1):
  20000
 • Kąt widzenia w pionie (°):
  160
 • Kąt widzenia w poziomie (°):
  170
 • Regulacja:
  regulacja pochylenia (góra/dół)
 • Szerokość produktu z podstawą (cm):
  52
 • Wysokość produktu z podstawą (cm):
  44.2
 • Głębokość produktu z podstawą (cm):
  21.5
 • Waga z podstawą (kg):
  5.8
 • Szerokość produktu (cm):
  52
 • Wysokość produktu (cm):
  37.35
 • Głębokość produktu (cm):
  7.45
 • Waga (z opakowaniem):
  7.5 kg
 • Maksymalny pobór mocy (W):
  45
 • Złącza:
  D-Sub (VGA), DVI-D

Opis

Monitor Panoramiczny Samsung 22'' T220

Przekątna ekranu: 22" 

Rozdzielczość: 1 680 x 1 050

Jasność: 300 cd/m2

Porty: 15 pin D-Sub, DVI-D

Kontrast dynamiczny: 20 000:1

27975

Urządzenie NOWE - powystawowe może posiadać mikrozarysowania na obudowie.

Dynamiczny współczynnik kontrastu 20000:1

W jaki sposób można osiągnąć dynamiczny współczynnik kontrastu 20000:1? Monitor dostosowuje jasność i gamma każdej klatki oraz optymalizuje kontrast pomiędzy klatkami. - Jasny obraz: większe podświetlenie za pomocą kontroli gamma. - Ciemny obraz: mniejsze podświetlenie za pomocą kontroli gamma.

MagicSpeed (2 ms GTG)

Dzięki własnej technologii SAMSUNGa RTA (Response Time Accelerator - przyśpieszającej czas reakcji) monitor posiada krótki czas reakcji, redukujący brak ostrości obrazu.

Funkcja MagicBright 3

Funkcja MagicBright3 zapewnia optymalną kombinację ustawień dla różnych zawartości środowisk, w których pracuje użytkownik. Użytkownik posiada łatwy dostęp do OSD za pomocą myszki.

Klawisz wyboru opcji

Funkcja dostosowywana do preferencji użytkownika 4 opcje do wyboru (MagicBright, MagicColor, Color Effect, Image Size).

Funkcja color effect

Oglądaj zdjęcia tak, jak lubisz: tryb fotograficzny. Wybór spośród 4 efektów kolorystycznych: odcienie szarości, zieleń, kolory wody i sepia.

Producent: Samsung

Model: LS22TWHSUV / T220

Rozdzielczość: 1 680 x 1 050

Przekątna ekranu: 22'' (Panoramiczny)

Kąt widzenia (poziomy/pionowy): 170˚ / 160˚ (CR >10)

Jasność: 300 cd/m2

Czas reakcji: 2ms (GTG)

Pobór mocy: 45 W

Kontrast dynamiczny: 20 000:1

Kompatybilność z komputerami Mac: TAK

Głośniki multimedialne: BRAK

Porty: 15 pin D-Sub, DVI-D

USB: NIE

VESA: Brak możliwości montażu na ścianie

Rodzaj zasilacza: Wbudowany

Wymiary: 520,0 x 442,0 x 215,0 mm (z podstawą)

Cechy szczególne: Low Power Consumption (0,3W Power Off, Energy Saving Mode), LED Brightness control, MagicBright3, Image Size, Color Effect, Customized key, MagicWizard & MagicTune, Windows Vista Premium, DVI with HDCP, skalowanie do UXGA

Typ podstawy: Simple

Zestaw zawiera: Monitor Samsung, przewód zasilający, D-SUB

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Bytom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Punkty odbioru

Kompleks AVENIDO
Kędzierzyńska 17/10
41-902 Bytom
woj. śląskie
email: allegro@inmix.pl
tel.: 327973535

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Inmix.pl
Kędzierzyńska 17/10
41-902 Bytom
Dodatkowe informacje

Nie wystawiamy pisemnej gwarancji (wystawiamy FV lub paragon). Sama aukcja jest formą umowy cywilno-prawnej. Na jej podstawie, od momentu zakupu liczy się okres gwarancji, oprócz tego prowadzimy swój rejestr sprzedaży. Długość okresu gwarancji jest wyznaczona na każdej aukcji. W razie reklamacji klient pokrywa koszty przesyłki w jedną stronę a my pokrywamy koszty w stronę powrotną. Zwracany sprzęt nie może być wysłany za pobraniem. W takim przypadku paczka nie zostanie odebrana od kuriera. Zwrot gotówki wykonujemy po sprawdzeniu zawartości paczki wciągu 7 dni roboczych. Do reklamowanego sprzętu prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny. Formularz reklamacji można pobrać kopiując podany link do przeglądarki: http://allegro.inmix.pl/_allegro/Formularze/reklamacja.pdf lub kopiując poniższy tekst do dowolnego edytora tekstowego. 

FORMULARZ REKLAMACYJNY GWARANCJI Data miejscowość ................................, ................................. Reklamujący Imię i nazwisko: ........................................................ Adres: .............................................................................................................................................. Email: ..................................................................... Tel.: ................................................................. Nr zamówienia: ........................................................ Nick z Allegro: .................................................. Towar: .............................................................................................................................................. Marka: .................................................................... Model: .............................................................. Data nabycia towaru: ................................................ Nr dowodu sprzedaży: ....................................... Data powstania wady: .............................................. kiedy i w jakich okolicznościach stwierdzono wadę:................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ Dokładny opis wady: ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ ............................................. podpis Klienta Towar należy odesłać na adres: InMix Marcin Powolik ul. Kędzierzyńska 17 41-902 Bytom. Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. Czas naprawy jest zależny od serwisu, ostateczny termin i zasady naprawy określone zostały w warunkach gwarancji. Dział reklamacji skontaktuje się z Państwem w momencie uzyskania informacji od gwaranta lub serwisu.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

inMIX.pl
Kędzierzyńska 17/10
41-902 Bytom

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby firmy inMIX lub drogą elektroniczną na adres e-mail: serwis@inmix.pl. Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Zwrot wpłaconych pieniędzy zostanie wykonany na konto podane przez Kupującego niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia otrzymania zwracanego towaru. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Formularz zwrotu towaru można pobrać kopiując podany link do przeglądarki: http://allegro.inmix.pl/_allegro/Formularze/zwrot.pdf lub kopiując poniższy tekst do dowolnego edytora tekstowego. FORMULARZ ZWROTU TOWARU ..................., ............................. Data, Miejscowość Nr paragonu (widoczny w prawym dolnym rogu paragonu) lub faktury ............................................ Oświadczam, że z zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów. odstępuję od umowy zawartej dnia .......................... . (Powód zwrotu ........................................................................................................................... ................................................................................................................................................) Proszę o zwrot kwoty ............................ zł (słownie ..................................................................) przelewem bankowym na podany poniżej numer konta (kwota zakupu bez kosztów transportu). Imię i nazwisko: ......................................................................................................... Adres: .................................................................................. ............................................................................................ Nr konta bankowego: .................................................................................................................. Nr telefonu: ............................................................. E-mail: ...................................................... Nick allegro: ................................................... ......................................... podpis Klienta W przypadku, gdy zamówiony produkt będzie nieodpowiedni, mają Państwo możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, z zastrzeżeniem, że towar powinien być nieużywany, czysty, nieuszkodzony, razem z oryginalnym opakowaniem. Towar należy odesłać na adres: InMix Marcin Powolik ul. Kędzierzyńska 17 41-902 Bytom. Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

O sprzedającym
www_inmix_pl
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

7070

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Marcin Powolik
inMIX
Kędzierzyńska 17
41-902 Bytom
REGON: 240062469
NIP: 498-014-76-87

Kontakt

 • 32 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: allegro@inmix.pl
telefon: 32 797 35 35
Wyświetlenia:576
Numer oferty:7256092640
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry