Mondeo MK3 pedał gazu automat potencjometr 2,0TDCI

od
Nadine_Nime
50,00
Przesyłka płatna przy odbiorze
Odbiór osobisty0,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Używany
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę bez VAT

Opis

INFORMACJE O WYSYŁCE POBRANIOWEJ I NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ W ZAKŁADCE "O SPRZEDAJĄCYM" !!!

Posiadam do sprzedania pedał gazu z potencjometrem do Forda Mondeo MK3 2,0TDCI automat.

NIE ANGLIK!

PN. - SO. od godz. 7:00 !!!

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Wronki, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

WYSYŁAM ZA POBRANIEM !!!

Punkty odbioru

STARE MIASTO 4F
64-510 WRONKI
woj. wielkopolskie

poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Katarzyna Szczechowiak_Imbiorowicz
Stare Miasto 4F
64-510 Wronki
Dodatkowe informacje

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną. Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową, a w szczególności, gdy towar nie ma właściwości, które powinien posiadać lub o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, czy też nie nadaje się do celu, o którym kupujący został poinformowany. Ponadto z wadą fizyczną mamy do czynienia, gdy rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym. Sprzedawca jest również odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej albo jeżeli jest obciążona prawem osoby trzeciej, a także jeżeli ograniczenie w korzystaniu lub rozporządzaniu rzeczą wynika z decyzji lub orzeczenia właściwego organu; w razie sprzedaży prawa sprzedawca jest odpowiedzialny także za istnienie prawa.Jeśli towar został uszkodzony w trakcie transportu to reklamacje będą rozpatrywane jedynie w przypadku sprawdzenia przesyłki przez klienta w obecności kuriera oraz sporządzenia protokołu reklamacji. Musi on zostać sporządzony w chwili dostarczenia przesyłki !!! Jeśli sprzedawany przedmiot jest uszkodzony, bądź posiada wadę fabryczną, podaję informację na ten temat i/lub staram się wadę uwidocznić na zdjęciu. Tylko w przypadku ukrytej wady, która nie została przeze mnie zauważona przyjmuję reklamację. Termin na odesłanie uszkodzonego przedmiotu: 14 dni od daty otrzymania przesyłki !!! Reklamacje z tytułu wad wyszczególnionych w opisie oraz wad, o których kupujący został poinformowany nie będą uwzględniane !!! Reklamacja będzie uwzględniona z dołączonym paragonem/fakturą oraz protokołem zwrotu towaru. W przypadku zagubienia paragonu, należy taką informację umieścić w protokole. Należność za przedmiot zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od otrzymania przeze mnie przesyłki. W przypadku, jeżeli kupujący wybrał sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, nie jest on zobowiązany do zwrotu poniesionych przez kupującego dodatkowych kosztów. Nie odbieram zwrotów przesyłek wysłanych "za pobraniem" oraz bez wcześniejszego ustalenia warunków zwrotu drogą telefoniczną lub mailową !!!!!!!!

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Katarzyna Szczechowiak-Imbiorowicz
Stare Miasto 4F
64-510 Wronki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W przypadku zwrotu towaru z zachowaniem terminu (w myśl art. 7 ust. 1 w zw. z art. 10 ust. 1ustawy z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów czyli 14 dni od daty otrzymania przesyłki) koszt przesyłki w obydwie strony ponosi kupujący. Odpowiedzialność nie obejmuje zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów takich jak transport, koszt demontażu i montażu, badania diagnostyczne itp... W powyższym przypadku do zwracanego przedmiotu należy załączyć paragon/fakturę potwierdzające zakup oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, przesłane przeze mnie na adres mailowy kupującego. 

Kupujący jest zobowiązany odesłać przedmiot w stanie niepogorszonym oraz dobrze go zabezpieczyć na czas transportu. Należność za przedmiot zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od otrzymania przeze mnie przesyłki. W jakich przypadkach sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu towaru kupionego na Allegro? Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu jeśli: - otrzymał oświadczenie o zwrocie wysłane po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru; - zakup kupującego był związany z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą. 

Nie odbieram zwrotów przesyłek wysłanych "za pobraniem" oraz bez wcześniejszego ustalenia warunków zwrotu drogą telefoniczną lub mailową !!!!!!!!!!!

O sprzedającym
Nadine_Nime
Nadine_Nime

97,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 8 lat i 9 miesięcy

Dane firmy

Katarzyna Szczechowiak-Imbiorowicz
Katarzyna Szczechowiak-Imbiorowicz
Stare Miasto 4F
64-510 Wronki
REGON: 301057412
NIP: 595-136-82-16

Kontakt

  • 609****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
07:00 - 21:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

OPIS DZIAŁALNOŚCI. Przedmiotami moich aukcji są U Ż Y W A N E części do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. CZĘŚĆ UŻYWANA NIE JEST NOWĄ I POSIADA ŚLADY UŻYTKOWANIA !!!

Pozostałe informacje

KONTAKT: 609 99 82 73


 !!! UWAGA !!!

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ WCISNĄĆ KLAWISZ F5 W CELU ODŚWIEŻENIA OFERTY!

1. OPCJE DOSTAWY.

Oferuję 2 formy odbioru zakupionego przedmiotu:


1.1 ODBIÓR OSOBISTY -  W SIEDZIBIE FIRMY:

     * STARE MIASTO 4F; 64-510 WRONKI *

PO WCZEŚNIEJSZYM  UZGODNIENIU TELEFONICZNYM POD NR PODANYM W AUKCJI;


1.2 WYSYŁKA - JEDYNIE PACZKĄ POBRANIOWĄ - (TZN. PŁATNE ZA "PRZEDMIOT+PRZESYŁKĘ" LISTONOSZOWI/ KURIEROWI PRZY ODBIORZE). Wysyłka za pobraniem zakupionego przedmiotu użytkownikom posiadającym poniżej 10 komentarzy pozytywnych, bez pełnej aktywacji konta lub z dużą ilością komentarzy negatywnych możliwa jedynie po indywidualnym ustaleniu telefonicznym!!! ********

!!!!!!!!!! P O   Z A K U P I E   P R O S Z Ę   O   P O D A N I E   A D R E S U   D O   W Y S Y Ł K I

W   P O L U  "WIADOMOŚĆ DLA SPRZEDAJĄCEGO"   L U B    S M S -EM.

A D R E S   W P I S A N Y   J E D Y N I E   W   M I E J S C U  "ADRES DO WYSYŁKI"   N I E

J E S T   D O   M N I E   P R Z E K A Z Y W A N Y   P R Z E Z   A L L E G R O !!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W  PRZYPADKU BRAKU POTWIERDZENIA ZAKUPU W CIĄGU 2 DNI (MAILOWO,

TELEFONICZNIE, SMSEM) WYSTĘPUJĘ DO ALLEGRO O ZWROT PROWIZJI !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA OPÓŹNIENIA ORAZ USZKODZENIA PRZESYŁEK WYNIKAJĄCE Z WINY PRZEWOŹNIKA NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI,PONIEWAŻ NIE MAM ŻADNEGO WPŁYWU NA JEGO FUNKCJONOWANIE !!!

W OKRESACH PRZEDŚWIĄTECZNYCH NALEŻY LICZYĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIAMI W DOSTAWACH!!!

W ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121) w art. 548 dodaje się § 3 w brzmieniu: „§ 3. Jeżeli rzecz sprzedana ma zostać przesłana przez sprzedawcę kupującemu będącemu konsumentem, niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy przechodzi na kupującego z chwilą jej wydania kupującemu. Za wydanie rzeczy uważa się jej powierzenie przez sprzedawcę przewoźnikowi(…)”; 

Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń - reklamować usługę u niego i żądać sporządzenia oraz  przekazania protokołu. Kupując na mojej aukcji udzielasz mi pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z Pocztą Polską lub Kurierem - w celu przesłania za jej pełnomocnictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych ani obrotu w świetle przepisów o podatku VAT.

Pełnomocnictwo to służy zminimalizowaniu kosztów przesyłki i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

Na życzenie klienta wystawiam fakturę dla podatników zwolnionych podmiotowo z podatku od towarów i usług

(NIE -VATOWSKĄ!!!)

N I E      M A     M O Ż L I W O Ś C I     W P Ł A T Y     N A     K O N T O    A N I     P Ł A T N O Ś C I      Z A      P O Ś R E D N I C T W E M    P A Y U !!!

NIE WYSYŁAM ZA GRANICĘ !!!

2. UWAGI !!!

DROGI ALLEGROWICZU!!!  

JEŚLI  NIE JESTEŚ PEWIEN/PEWNA CZY DANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO AUTA - NIE KUPUJ, TYLKO NAJPIERW SIĘ UPEWNIJ:

- KONTAKTUJĄC SIĘ  Z NAMI MAILOWO LUB TELEFONICZNIE;- SPYTAJ ZAPRZYJAŹNIONEGO MECHANIKA;

- ITP, ITD.

DOPIERO WTEDY  DOKONAJ ZAKUPU. NIE NARAŻAJ SIĘ NA NIEPOTRZEBNE KOSZTY ZWIĄZANE Z ODSYŁANIEM PRZEDMIOTU I UPOMNIENIE OD ALLEGRO ZA NIEZREALIZOWANĄ TRANSAKCJĘ (5 UPOMNIEŃ = BLOKADA KONTA PRZEZ ALLEGRO.)

W SERWISIE ALLEGRO NIE MA TECHNICZNEJ MOŻLIWOŚCI "ODWOŁANIA" /

"ANULOWANIA" TRANSAKCJI ZAWARTEJ W OPCJI "KUP TERAZ".

Firma Katarzyna Szczechowiak-Imbiorowicz  jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:  podanie danych jest dobrowolne niemniej stanowi warunek konieczny i niezbędny w celu sfinalizowania dokonanego zakupu   przekazane dane osobowe , przetwarzane będą w celach wskazanych powyżej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, tj. w celu wykonania umowy, w tym w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa.  W przypadku konieczności dochodzenia roszczeń lub  obrony przed roszczeniami, dane osobowe mogą być przetwarzane także na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. z uwagi na realizację celów związanych z prawnie usprawiedliwionym celem Administratora, jakim jest dochodzenie roszczeń i obrona przed nimi.    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od końca roku, w którym doszło do zakończenia obowiązywania umowy lub w którym upłynął termin spełnienia świadczenia o charakterze publicznoprawnym, np. zapłaty podatku, chyba że konieczność ich dłuższego przechowywania wynikać będzie z terminu przedawnienia roszczeń, konieczności przetwarzania danych osobowych na potrzeby toczących się sporów sądowych lub z uwagi na obowiązki nałożone na administratora przez przepisy prawa powszechnie obowiązującego.      Administrator informuje, że dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym kategoriom odbiorców danych: podmiotom, które mogą uzyskać do nich dostęp na mocy przepisów prawa, w szczególności organom administracji publicznej,  podmiotom świadczącym usługi obsługi prawnej, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo-płacowej, rachunkowej, dostawcom usług niezbędnych dla wykonania umowy, np. firmie kurierskiej.    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.  Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani nie będą podlegać profilowaniu oraz nie będą przekazywane do Państw  trzecich  


Zdjęcia na moich aukcjach są zdjęciami poglądowymi.


W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM  PROSZĘ O PRZEMYŚLANE ZAKUPY!!!

POZDRAWIAM

NADINE_NIME

Wyświetlenia:27
Numer oferty:6999889254
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro