Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Od 16-08-2018 do 21-08-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.

Microsoft Serwer CAL 2012 PL 5Clt User R18-03762

677,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
15,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Wersja:
  inna
 • Rodzaj:
  OEM
 • Liczba stanowisk:
  5

Opis

MS Win Svr CAL 2012 1pk 5 Clt User OEM R18-03762

Gwarancja: 12 miesięcy
Kod produktu: R18-03762
Producent: Microsoft
Opis produktu

Licencja dostępowa Win Svr 2012 CAL PL - dla pięciu użytkowników

Zoptymalizuj zasoby IT w chmurze

W przypadku tworzenia chmur prywatnych, oferowania usług w chmurze lub bezpiecznego łączenia się z chmurą komunikat jest jasny: Twoja organizacja potrzebuje jednolitego, zintegrowanego podejścia, które umożliwi rozwiązanie podstawowych problemów biznesowych i związanych z technologią IT. Potrzebny jest także szeroki zestaw narzędzi, dzięki którym będzie można skorzystać z nowych aplikacji i usług wdrażanych w infrastrukturze lokalnej oraz w środowiskach chmur publicznych. Najlepszym rozwiązaniem pozwalającym na zaspokojenie tych specyficznych potrze b w celu optymalizacji zasobów IT pod kątem chmury jest zastosowanie systemu Windows Server 2012.

System Windows Server 2012 bazuje na doświadczeniach firmy Microsoft zdobytych podczas tworzenia i obsługi chmur publicznych, które wykorzystano w celu zapewnienia wysoce dynamicznej, dostępnej i ekonomicznej platformy serwerowej do budowy chmur prywatnych. System ten zapewnia przedsiębiorstwom i dostawcom usług hostingowych skalowalne i dynamiczne środowisko umożliwiające współdzielenie udostępnianych zasobów fizycznych przez wielu klientów usług (architektura typu multitenant) oraz odpowiednią dla niego infrastrukturę chmury, która bezpiecznie łączy się z lokalizacjami fizycznymi i umożliwia pracownikom działu IT szybsze i skuteczniejsze reagowanie na potrzeby przedsiębiorstwa.

Cztery filary wartości dodanych systemu Windows Server 2012:

1. Umożliwienie wyjścia poza granice wirtualizacji. System Windows Server 2012 zapewnia dynamiczną infrastrukturę w architekturze typu multitenant, która wykracza poza technologię wirtualizacji i stanowi kompletną platformę do tworzenia chmury prywatnej. Wyjście poza wirtualizację pozwala skalować i zabezpieczać aplikacje, tworzyć chmurę bez zbędnych kosztów i bezpieczniej łączyć się z usługami w chmurze.

2. Zapewnienie siły wielu serwerów, przy zachowaniu prostoty obsługi pojedynczego. System Windows Server 2012 jest wyjątkowo ekonomiczny, ponieważ oferuje zintegrowaną, wysoce dostępną i łatwą do zarządzania platformę wieloserwerową.

3. Możliwość korzystania z każdej aplikacji w dowolnej chmurze. System Windows Server 2012 to szeroka, skalowalna i elastyczna platforma serwerowa, która zapewnia użytkownikom elastyczność tworzenia i wdrażania aplikacji i witryn internetowych lokalnie, w chmurze i w środowisku hybrydowym przy użyciu wspólnego zestawu narzędzi i środowisk programistycznych.

4. System pozwala pracować w nowoczesny sposób. Windows Server 2012 otwiera przed działami IT możliwość zaoferowania użytkownikom dostępu do aplikacji i danych z niemal każdego miejsca czy urządzenia i w rozbudowanym środowisku użytkownika. Upraszcza jednocześnie zarządzanie, zapewnia możliwość kontroli i pozwala utrzymać bezpieczeństwo oraz zgodność ze stosowanymi politykami.

Poza wirtualizację
Gdy potrzebna jest elastyczność i skalowalność chmury prywatnej, wdrażanie rozwiązań w zwirtualizowanym środowisku to za mało. Trzeba wyjść poza technologię wirtualizacji i położyć fundament pod kompletną platformę dla chmury prywatnej. System Windows Server 2012 pozwala organizacjom i dostawcom usług hostingowych wyjść poza wirtualizację, oferując:

• większą skalowalność i wydajność dzięki możliwości budowy środowiska o wysokiej gęstości, które można dopasować
do działania na optymalnym dla użytkownika poziomie;
• połączenie z usługami w chmurze przy użyciu wspólnej tożsamości i środowisku zarządzania w celu zapewnienia bezpieczniejszej oraz bardziej niezawodnej komunikacji między lokalizacjami fizycznymi;
• kompletną platformę wirtualizacji dostarczającą w pełni izolowane środowisko w architekturze typu multitenant oraz
narzędzia gwarantujące realizację umów dotyczących poziomu usług (SLA). Umożliwia ponadto samoobsługą, a także pozwala pobierać opłaty za rzeczywiste użycie na podstawie billingów;.

Dzięki systemowi Windows Server 2012 organizacje mogą wdrażać chmury prywatne w elastycznym środowisku IT, które dynamicznie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb biznesowych. Nowe i udoskonalone funkcje zapewniają wysoką wydajność oraz skalowalność, co sprzyja tworzeniu infrastruktury w architekturze typu multitenant, w której zasoby sieciowe, obliczeniowe i pamięci masowej klientów znajdujące się na jednym hoście są od siebie całkowicie izolowane.
System Windows Server 2012 spełnia także wymagania dostawców usług hostingowych, w tym możliwość izolowania klientów i monitorowania wykorzystania zasobów infrastruktury, a także oferuje nowe usługi, pozwalające tworzyć nowe źródła dochodów. Dostarcza również narzędzi pomagających użytkownikom w przejściu ze środowisk lokalnych do hostowanych przy ciągłości świadczenia usług i niezawodności wymaganej przez przedsiębiorstwa różnej wielkości.

Siła wielu serwerów, prostota jednego
System Windows Server 2012 pomaga specjalistom IT w optymalizowaniu zasobów IT pod kątem chmury i jednoczesnym
szybszym oraz skuteczniejszym zaspokajaniu potrzeb biznesowych, dostarczając wysoce dostępną i łatwą w zarządzaniu wieloserwerową platformę oferującą następujące korzyści:

• Stała dostępność. Nowe i ulepszone funkcje oferują efektywną kosztowo infrastrukturę IT o niemal nieprzerwanym działaniu. Serwery zaprojektowano tak, aby nie przerywały dostarczania usług użytkownikom podczas awarii.
• Efektywność zarządzania. System Windows Server 2012 pomaga działowi IT automatyzować jeszcze większą liczbę
czynności związanych z zarządzaniem i upraszcza wdrażanie rozwiązań wirtualizacji dla dużych środowisk, co jest krokiem
na drodze do pełnej automatyzacji zdalnego zarządzania.
• Opłacalność. System Windows Server 2012 umożliwia - przy użyciu powszechnie dostępnych pamięci masowych, serwerów
i sieci - tworzenie zaawansowanych rozwiązań, wymagających poprzednio sprzętu wysokiej klasy. Zapewnia ponadto wysoką
energooszczędność, dzięki czemu nie powoduje wzrostu kosztów pomieszczeń i utrzymania środowiska.

Dzięki systemowi Windows Server 2012 można lepiej zarządzać systemami za pomocą polityk kontroli konfiguracji, korzystać z zestawu poleceń środowiska PowerShell w celu pełnej automatyzacji platformy serwerowej oraz zwiększyć opłacalność platformy chmury prywatnej.

Każda aplikacja, dowolna chmura
System Windows Server 2012 jest sprawdzoną platformą aplikacyjną i webową zapewniającą dostęp do tysięcy już utworzonych i wdrożonych aplikacji oraz różnorodnych społeczności wykwalifikowanych i doświadczonych programistów. System Windows Server 2012 zapewnia elastyczność potrzebną do tworzenia infrastruktury obejmującej różne lokalizacje na otwartej, skalowalnej i elastycznej platformie dla tradycyjnych aplikacji oraz www.

• Elastyczność. System Windows Server 2012 umożliwia uruchamianie klasycznych lub hybrydowych aplikacji
korzystających z własnego centrum danych i chmury. Można tworzyć aplikacje korzystające z rozproszonych i tymczasowo
odłączonych elementów.
• Skalowalność. System Windows Server 2012 dostarcza środowisko, usługi i narzędzia zwiększające skalowalność
i elastyczność aplikacji uruchamianych w środowisku współdzielonym przez wielu klientów (multitenant). Platforma poprawia także gęstość i efektywność witryn internetowych, jednocześnie umożliwiając dostawcom usług lepsze tworzenie
i dostarczanie środowisk hostingowych oraz zarządzanie nimi.
• Otwartość. System Windows Server 2012 umożliwia uruchamianie aplikacji o kluczowym znaczeniu dla przedsiębiorstwa, a jego możliwości obsługi poszerzono o otwarte standardy, obsługę aplikacje „open source” i różne języki programowania.

Nowoczesny styl pracy
Zoptymalizowana pod kątem chmury technologia IT pozwala na mobilny i elastyczny styl pracy zakładający dostęp do informacji oraz danych niezależnie od używanej infrastruktury, sieci, urządzenia czy aplikacji. Sprzyja także skutecznemu zarządzaniu informacjami i zapewnieniu zgodności z obowiązującymi w danej organizacji politykami czy regulacjami prawnymi, co ma kluczowe znaczenie, gdy wchodzi ona na nowe rynki lub działa globalnie.

System Windows Server 2012 daje działom IT możliwość zapewniania użytkownikom elastycznego dostępu do danych i aplikacji z niemal każdego miejsca przy użyciu popularnych urządzeń, ale bez zubożenia interfejsu i środowiska użytkownika. Upraszcza także zarządzanie i poprawia bezpieczeństwo, kontrolę oraz zgodność z politykami i regulacjami. System Windows Server 2012 oferuje pracownikom działów IT i użytkownikom następujące korzyści:

• Dostęp z niemal każdego miejsca i z każdego urządzenia. Bezproblemowy dostęp na żądanie do zwirtualizowanego
środowiska roboczego z niemal każdego miejsca, w tym z oddziałów przedsiębiorstwa i za pomocą publicznego dostępu
do Internetu.
• Zawsze pełne środowisko systemu Windows. Spersonalizowane i bogate środowisko użytkownika na popularnych urządzeniach oraz szybka i elastyczna adaptacja do zróżnicowanych możliwości sieci.
• Lepsze bezpieczeństwo i zgodność. Centralne zasady audytu i kontroli dostępu umożliwiają korzystanie z danych i zasobów organizacji wyłącznie na podstawie silnych mechanizmów kontroli tożsamości użytkowników, klasyfikacji danych
i uproszczonej administracji dostępem zdalnym.

Rodzaj
 • Biznesowe
 • Serwerowe
Wersja OEM
Licencja CAL
Czas trwania Nieokreślony
Liczba stanowisk / jednostek 5
Szczegóły licencji

Licencja dla 5 Clt User

Architektura Brak danych
Nośnik Brak
Wersja językowa Brak danych
Specyfikacja
Dostępność: W magazynie softCOD
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: R18-03762
Kod EAN: 885370442373
Zdjęcia produktu
Dlaczego warto kupić u nas ?
14 dni na zwrot

Masz pełne prawo zwrócić produkt bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Pewna gwarancja

Pewna gwarancja na produkty w systemie door to door.

Faktura VAT

Za zakupiony towar otrzymasz paragon lub Fakturę VAT 23%, w/w dokument prześlemy drogą elektroniczną.

Szybka wysyłka

Jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do 10:30 zostanie zrealizowane w tym samym dniu.

Odbiór osobisty
Zobacz również
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u iCOD_pl za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

Po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe towar jest wysyłany w ten sam dzień.

Punkty odbioru

iCOD.pl Magazyn
ul.Grażyńskiego 51
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
tel.: 667400020

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

iCOD.pl Magazyn
ul.Grażyńskiego 51
43-300 Bielsko-Biała
Dodatkowe informacje

 INFORMACJE DOTYCZĄCE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta, obowiązującą od dnia 25 grudnia 2014r
Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny
2. Czas na poinformowanie Sprzedającego przez Kupującego o zamiarze odstąpienia od umowy wynosi 14 dni kalendarzowych
liczonych od momentu odbioru / nabycia towaru. W tym czasie Kupujący jest zobowiązany przesłać na adres e-mail
Sprzedającego lub drogą listowną lub wraz z towarem oświadczenie dotyczące odstąpienia od umowy
Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest dostępny poniżej
3. Od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowe na odesłanie towaru
4. Sprzedający powinien zwrócić środki Kupującemu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy
Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania towaru
W przypadku gdy towar zakupiony został na fakturę Vat, do Kupującego zostanie wysłana korekta do faktury Vat
a zwrot środków nastąpi po otrzymaniu podpisanej przez Kupującego korekty do faktury Vat
5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób
wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy
6. Kupujący / konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZWROTU
Zwracany towar należy przesłać na dane Sprzedającego zawarte na paragonie lub fakturze Vat
Do zwracanego towaru proszę dołączyć paragon / kserokopię faktury oraz blankiet gwarancyjny
Na opakowaniu przesyłki z zwracanym towarem proszę umieścić wyraźny napis „ZWROT” 


Formularz do pobrania i dołączenia do paczki:

 https://goo.gl/CYP19J 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

iCOD.pl Magazyn
ul.Grażyńskiego 51
43-300 Bielsko-Biała

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 INFORMACJE DOTYCZĄCE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta, obowiązującą od dnia 25 grudnia 2014r Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny 2. Czas na poinformowanie Sprzedającego przez Kupującego o zamiarze odstąpienia od umowy wynosi 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu odbioru / nabycia towaru. W tym czasie Kupujący jest zobowiązany przesłać na adres e-mail Sprzedającego lub drogą listowną lub wraz z towarem oświadczenie dotyczące odstąpienia od umowy Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest dostępny poniżej 3. Od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowe na odesłanie towaru 4. Sprzedający powinien zwrócić środki Kupującemu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania towaru W przypadku gdy towar zakupiony został na fakturę Vat, do Kupującego zostanie wysłana korekta do faktury Vat a zwrot środków nastąpi po otrzymaniu podpisanej przez Kupującego korekty do faktury Vat 5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy 6. Kupujący / konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru  

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZWROTU Zwracany towar należy przesłać na dane Sprzedającego zawarte na paragonie lub fakturze Vat Do zwracanego towaru proszę dołączyć paragon / kserokopię faktury oraz blankiet gwarancyjny Na opakowaniu przesyłki z zwracanym towarem proszę umieścić wyraźny napis „ZWROT” 

Formularz do pobrania i dołączenia do paczki:

 https://goo.gl/CYP19J 

O sprzedającym
iCOD_pl
iCOD_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

42

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Marek Korzus
Przedsiębiorstwo Handlowe iCOD.pl Marek Korzus
Garncarska, 9
43-300 BIELSKO-BIAŁA
REGON: 072747332
NIP: 937-215-40-98

Kontakt

 • 667****** (pokaż)
 • 667****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: retail@icod.pl
telefon: 667500030
telefon: 667500030
Wyświetlenia:208
Numer oferty:7151711158
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry