Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
 1. zapłać później

Allegro Zapłać Później - Dziś kupujesz, płacisz nawet za 30 dni

 1. zapłać później

Zacznij korzystać z nowej usługi już dziś!

Podczas zakupów wybierz metodę płatności "zapłać później".

Przy pierwszym użyciu podaj swoje podstawowe dane.

Zarządzaj swoimi płatnościami w Allegro dzięki zakładce Allegro Zapłać Później

Podczas zakupów wybierz metodę płatności "zapłać później".

Przy pierwszym użyciu podaj swoje podstawowe dane.

Zarządzaj swoimi płatnościami w Allegro dzięki zakładce Allegro Zapłać Później

Podczas zakupów wybierz metodę płatności "zapłać później".

Przy pierwszym użyciu podaj swoje podstawowe dane.

Zarządzaj swoimi płatnościami w Allegro dzięki zakładce Allegro Zapłać Później

Dlaczego warto?

  masz 30 dni na spłatę bez żadnych kosztów
  płacisz kiedy Ci wygodnie
  możesz przedłużyć termin spłaty o kolejne 30 dni za 5% wartości zamówienia
  poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie spłaty
  możesz odebrać produkt zanim za niego zapłacisz 

Jak to działa?

robisz zakupy

robisz zakupy


sprzedawca od razu otrzymuje zapłatę

sprzedawca od razu otrzymuje zapłatę


dostajesz przesyłkę

dostajesz przesyłkę


masz 30 dni od złożenia zamówienia na spłatę bez kosztów

masz 30 dni od złożenia zamówienia na spłatę bez kosztów

 

chcesz zapłacić jeszcze później? możesz przedłużyć termin o kolejne 30 dni za dodatkową opłatą


chcesz zapłacić jeszcze później? możesz przedłużyć termin o kolejne 30 dni za dodatkową opłatą

Dostępne kategorie

Dziecko, Dom i Ogród, Sport i Turystyka, Zdrowie, Uroda, Elektronika, Kultura i Rozrywka, Moda, Motoryzacja, Supermarket, Kolekcje i Sztuka, Firma

Zakupy, za które możesz zapłacić później - wygodne rozwiązanie, które daje duży spokój w podejmowaniu decyzji.
Po prostu kupujesz dziś, a płacisz nawet za 30 dni. Z możliwością przedłużenia - za niewielką opłatą w wysokości 5% wartości zakupu - o kolejne 30 dni.

Przesuń

Krótki formularz i szybkie sprawdzenie historii zakupów wystarczy, żeby móc korzystać z Allegro Zapłać Później. Udostępnienie dodatkowej opcji płatności, to odpowiedź na potrzebę przystępnej i wygodnej zapłaty, bez obciążania domowego budżetu w danej chwili.

Przesuń

Nowa metoda, która pozwala zapłacić później zwiększa bezpieczeństwo transakcji, jednocześnie wzmacniając zaufanie do sprzedających. Możesz sprawdzić towar w domu przed zapłaceniem za niego, co eliminuje wszelkie niedogodności i obawy towarzyszące zakupom w Internecie.

Przesuń

Oprócz tego, że możesz zapłacić później, bez trudu kupisz w każdym miejscu i czasie. Jest to idealne rozwiązanie dla kupujących mobilnie - jednym kliknięciem załatwisz wszystko.

Przesuń

Kupuj odpowiedzialnie

Nowa usługa Allegro Zapłać Później posiada wiele zalet, które można określić jednym słowem – spokój. Spokojnie kupujesz, spokojnie sprawdzasz produkt i spokojnie płacisz w ciągu 30 dni lub ewentualnie odsyłasz, jeśli chcesz.

Jednak, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów w okolicy terminu późniejszej płatności, warto przemyśleć swoje zakupy wcześniej. Pośpiech nie popłaca, dlatego sprawdź swoje możliwości finansowe kilka razy. Przemyśl dokładnie swoje zakupy. Zastanów się też, czy w ciągu 30 dni będziesz mieć odpowiednie środki, żeby móc spokojnie zapłacić za swoje zakupy.

Chodzi o to, żeby nie płacić niepotrzebnie za przedłużenie terminu spłaty. Naszym celem nie jest zarabianie na procentach. Najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu, co zaprocentuje Twoimi kolejnymi zakupami na Allegro.

Pytania i odpowiedzi

Robisz zakupy dzisiaj, a płacisz w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów - w dowolnym momencie i przy użyciu jednej z metod płatności: szybkiego przelewu, BLIKa lub karty debetowej. Sprzedawca otrzymuje pieniądze od razu, dlatego otrzymasz swoje zakupy w standardowym terminie. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na opłacenie zakupów, możesz przedłużyć termin płatności o kolejne 30 dni w zakładce Allegro Zapłać Później. Przedłużenie terminu spłaty kosztuje 5% wartości Twojego zamówienia. Forma finansowania pozwalająca na późniejszą zapłatę za zakupy, zgodnie z polskim prawem, nazywana jest kredytem konsumenckim.


Gdy wartość Twoich zakupów wraz z dostawą wynosi od 40 zł do 500 zł dla pierwszego zakupu lub od 40 zł do maksymalnie 1500 zł dla kolejnych zakupów (zależnie od kwoty przyznanego potencjału zakupowego). Możesz kupić jeden lub kilka przedmiotów – nawet od różnych sprzedawców.

Oferta, w której kupujesz musi być wystawiona w kategorii dla których Allegro Zapłać Później jest dostępne. Listę dostępnych kategorii znajdziesz tutaj.

Allegro Zapłać Później nie jest dostępne:

 • jeżeli wybierzesz płatność przy odbiorze,
 • w ofertach wystawionych w formacie licytacji,
 • przy płatnościach na cele charytatywne,
 • gdy kupujesz z konta firmowego.

Dodatkowo, aby używać Allegro Zapłać Później musisz spełnić kilka warunków:

 • posiadać zarejestrowane konto Allegro,
 • mieć ukończone 18 lat,
 • posiadać PESEL,
 • przejść pozytywnie weryfikację danych osobowych oraz historii zakupowej,
 • kwota Twoich zakupów musi mieścić się w - szacowanej dla Ciebie - dostępnej kwocie na płatności w usludze Allegro Zapłać Później

Jeśli spełniasz wszystkie warunki korzystania z tej usługi, zobaczysz ją jako jedną z metod płatności do wyboru w formularzu dostawy i płatności.


Weryfikacja trwa nie dłużej, niż kilka sekund od momentu poprawnego wypełnienia danych w formularzu weryfikacyjnym i przesłaniu ich do naszego Partnera.


Tak, ta usługa jest bardzo bezpieczna. Otrzymujesz towar zanim za niego zapłacisz, a do tego nie musisz logować się do banku, czy też podawać danych karty podczas zakupów.


 • wartość zakupu jest wyższa niż szacowana dla Ciebie wartość zakupów z wykorzystaniem Allegro Zapłać Później
 • wartość Twojego zamówienia z kosztami dostawy nie mieści się w przedziale 40 - 500 zł (pierwszy zakup) lub 40 - 1500 zł (kolejne zakupy)
 • chcesz kupić produkt znajdujący się w ofercie z kategorii, dla której usługa Allegro Zapłać Później jest niedostępna. Listę kategorii znajdziesz tutaj
 • chcesz kupić produkt od sprzedawcy, który nie może przyjmować wpłat z Allegro Zapłać Później
 • nie spełniasz wszystkich kryteriów kwalifikujących do korzystania z usługi (na przykład wiek).

Obecnie z usługi Allegro Zapłać Później można skorzystać tylko przy zakupach ofert w kategoriach wymienionych na tej liście


Możesz mieć jednocześnie do spłaty kilka płatności. Pamiętaj jednak, że podczas weryfikacji Twoich danych przez naszego partnera w usłudze (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz e-mail), oszacowana zostanie również kwota, jaką będziesz mógł wykorzystać na płatności z Allegro Zapłać Później.


Zrobisz to z poziomu zakładki Allegro Zapłać Później, w sekcji Allegro Finanse. Znajdź na liście zakupionych produktów interesujący Cię zakup i kliknij przycisk [spłać lub przedłuż], następnie wybierz opcję Spłać teraz. Możesz to również zrobić z poziomu zakładki Kupione - znajdź na liście swoich zakupów produkt opłacony z użyciem Allegro Zapłać Później (taki zakup będzie miał status "Płatność odroczna"). Kliknij w [Zarządzaj płatnością] i wybierz opcję [spłać teraz].


Tak, przypomnimy Ci o nadchodzącym terminie płatności zarówno mailowo, jak i SMSowo, co najmniej na 3 dni przed terminem płatności.


Jeśli spóźnisz się ze spłatą, partner udzielający finansowania może naliczyć dodatkowe opłaty - zgodnie z zapisami umowy o kredyt konsumencki zawartej z partnerem.


W takim przypadku możesz założyć Dyskusję, w której poprosisz sprzedającego o wyjaśnienie. 


Termin spłaty Allegro Zapłać Później nie zmienia zasad zwrotu towaru oraz reklamacji, określonych przez sprzedawcę w opisie oferty. Zgodnie z prawem, jeśli kupujesz u przedsiębiorcy, masz co najmniej 14 dni na odstąpienie od umowy, ale sprzedawca może określić termin dłuższy w swojej polityce.


Jeśli zdecydujesz się zwrócić towar, wybierz opcję [Zwróć część lub całość zakupu], znajdziesz ją w szczegółach Twojego zakupu. Następnie wypełnij dane i kliknij [Odstępuję od umowy] oraz odeślij sprzedawcy zwracane przedmioty. Jeśli wszystko przebiegnie bez problemów i sprzedawca potwierdzi zwrot, wymaganie Twojej płatności zostanie anulowane - zobaczysz to w Szczegółach zakupu, w części Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy. Nie poniesiesz w związku z tym żadnych kosztów - poza ewentualnym kosztem odesłania przesyłki do sprzedającego.


Nie, jeśli korzystasz z metody zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie (spłacasz zakupy na czas), korzystanie z tej metody nie wpływa na Twoją zdolność kredytową.


Tak, zarówno aktywacja usługi jak i zakupy z Allegro Zapłać Później są dostępne w aplikacji mobilnej. 


Masz pytania?

Dowiedz się więcej o Allegro Zapłać Później lub SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro