Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rozmiar:
  160x200
 • Rodzaj łóżka:
  Podwójne
 • Waga (z opakowaniem):
  0 kg
 • Szerokość mebla:
  167 cm
 • Wysokość mebla:
  109 cm
 • Głębokość mebla:
  208 cm
 • Kolor mebla:
  Czarny
 • Styl:
  industrialny
 • Informacje dodatkowe:
  ze stelażem
 • Producent:
  Signal

Opis

Łóżko Denver (160x200)

Podobno każdy z nas ma romantyczną duszę. Dla tych, którzy są bardziej liryczni i romantyczni mamy fenomenalną propozycję.

Metalowe łóżko Denver to kwintesencja subtelności i nastrojowości w sypialni. Pięknie gięte wezgłowie daje lekkość i delikatność, jednocześnie stabilna konstrukcja zapewnia trwałość i wygodę w użytkowaniu.

Dostępne wersje kolorystyczne:

- Czarny

Wymiary:

- Wysokość: 109 cm

- Szerokość: 167 cm

- Głębokość: 208 cm

Wymiar materaca:

- 160x200

Materiał:

- Metal

Cena nie obejmuje materaca.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 59,00 zł

Lokalizacja: Rzeszów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
59,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
69,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Meble.pl S.A.
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
Dodatkowe informacje

 

Procedura reklamacji


 1. Jeżeli zakupiony  towar zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Meble.pl S.A.  Zgłoszona wada towaru podlega weryfikacji przez serwis, który stwierdzi  czy wada towaru istniała w chwili jego wydania.
   
 2. Reklamowany towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport do specjalistycznego serwisu.
   
 3. Dopuszczalne jest zastosowanie opakowania zastępczego, jednak powinno ono gwarantować odpowiednią ochronę podczas transportu.
   
 4. Towar powinien zostać przysłany kompletny, zwłaszcza z akcesoriami, które mają wpływ na funkcjonalność danego sprzętu lub które mogą być jedną z przyczyn zaistnienia wady towaru lub niezgodności z umową. Wskazane jest dołączenie do towaru szczegółowego opisu występujących wad wraz z informacją w jakiej sytuacji dana wada lub niezgodność  występują. Dodatkowo należy określić żądania reklamacyjne oraz podstawę  prawną realizacji uprawnień. Towar posiadający gwarancję producenta  nie podlega warunkom gwarancyjnym Meble.pl S.A. i może być serwisowany w  punktach autoryzowanych wskazanych przez producenta zgodnie z  warunkami karty gwarancyjnej wydanej przez producenta.
   
 5. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zawarcia umowy (np.  kserokopię dokumentu sprzedaży) i oryginał karty gwarancyjnej, jeżeli  została wydana z towarem (gwarancja producenta). W przypadku ich braku  Meble.pl SA rozpatruje reklamację, o ile sprzedaż towaru zostanie  potwierdzona w Meble.pl S.A.
   
 6.  Klient jest zobowiązany  zgłosić reklamację do Meble.pl S.A. w odpowiedzi na którą zostanie do  niego wysłany kurier po odbiór towaru lub serwis dokonujący naprawy na  miejscu w lokalu klienta.
   
 7. Gdy przedmiotem sprzedaży jest  rzecz używana, sprzedawca odpowiada za wady towaru w przypadku jej  stwierdzenia przed upływem 1 roku.
   
 8. Jeżeli towar nie  zostanie odebrany po zakończeniu procedury reklamacyjnej, Meble.pl S.A.  uprawniony jest do naliczania opłaty za bezumowne przechowywanie  towaru.
   Meble.pl S.A.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Meble.pl S.A.
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia 

Aby  skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze  jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem  lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby  zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa  odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W  przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie  otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z  wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa  sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż  14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o  wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności  dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały  przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie  zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie  poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Instrukcja wypełniania:

Proszę wpisać jeden z następujących fragmentów tekstu w cudzysłowie:

w  przypadku umów o świadczenie usług lub umów, których przedmiotem jest  dostarczanie wody, gazu lub energii elektrycznej, w przypadku gdy nie są  one dostarczane w ograniczonej objętości lub w ustalonej ilości,  dostarczanie energii cieplnej lub dostarczanie treści cyfrowych, które  nie są dostarczane na nośniku materialnym: "zawarcia umowy.";

w  przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy (np.  umowy sprzedaży, umowy dostawy lub umowy o dzieło będące rzeczą  ruchomą): "w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym  osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w  posiadanie rzeczy.";

w przypadku umowy zobowiązującej  do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno: "w  którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym  osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w  posiadanie ostatniej z rzeczy.";

w przypadku umowy  zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami  lub w częściach: "w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii  lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana  przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.";

w  przypadku umów o regularne dostarczanie rzeczy przez czas oznaczony: "w  którym weszli Państwo w posiadanie pierwszej z rzeczy lub w którym  osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w  posiadanie pierwszej z rzeczy.".

 Proszę wpisać Państwa  nazwisko, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, Państwa numer  telefonu, numer faksu i adres e-mail.

Jeżeli  umożliwiają Państwo konsumentowi wypełnienie i przesłanie informacji o  odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną na Państwa stronie  internetowej, proszę wpisać, co następuje:

 "Mogą Państwo również  wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne  jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie  internetowej [proszę wstawić adres strony internetowej]. Jeżeli  skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie  potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym  nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).".

W  przypadku umów zobowiązujących do przeniesienia własności rzeczy, w  których nie zaproponowali Państwo, że odbiorą rzeczy w przypadku  odstąpienia od umowy, proszę wpisać, co następuje: "Możemy wstrzymać się  ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu  dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które  zdarzenie nastąpi wcześniej.".

Jeżeli konsument otrzymał rzeczy w związku z umową:

a)   proszę wpisać:

-    "Odbierzemy rzecz"; lub

-    "Proszę  odesłać lub przekazać nam rzecz lub ... [proszę tutaj wpisać nazwę i  pełny adres pocztowy, w przypadku gdy ma to zastosowanie, osoby  upoważnionej przez Państwa do odbioru rzeczy], niezwłocznie, a w każdym  razie nie później niż 21 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo  o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą  Państwo rzecz przed upływem terminu 21 dni.";

b)   proszę wpisać:

-    "Ponosimy koszty zwrotu rzeczy.";

-    "Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.";

-    Jeżeli  w przypadku umowy zawieranej na odległość nie oferują Państwo  ponoszenia kosztów zwrotu rzeczy, a rzecz ze względu na swój charakter  nie może zostać w zwykły sposób odesłana pocztą: "Będą Państwo musieli  ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy: ... PLN [proszę wpisać  kwotę]"; lub jeżeli nie można, rozsądnie oceniając, wcześniej obliczyć  kosztów zwrotu rzeczy: "Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty  zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na  kwotę około ... PLN [proszę wpisać kwotę]."; lub

-    Jeżeli,  w przypadku umów zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, rzecz ze  względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłana  pocztą, a dostarczono ją do miejsca zamieszkania konsumenta w chwili  zawarcia umowy: "Odbioru rzeczy dokonamy na nasz koszt"; oraz

c)   proszę  wpisać: "Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy  wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.".

 W  przypadku umów dotyczących świadczenia usług lub dostarczania wody,  gazu lub energii elektrycznej, w przypadku gdy nie są one dostarczane w  ograniczonej objętości lub w ustalonej ilości, lub dostarczania energii  cieplnej, proszę wpisać, co następuje: "Jeżeli zażądali Państwo  rozpoczęcia świadczenia usług lub dostarczania wody/gazu/energii  elektrycznej/ energii cieplnej [niepotrzebne skreślić] przed upływem  terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę  proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której  poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.".

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

-    Adresat [Meble.pl S.A. ODSTĄPIENIE OD UMOWY ALLEGRO, ul. Langiewicza 33, 35-021  Rzeszów,]

-    Ja/My(*)  niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy  sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*)  umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o  świadczenie następującej usługi(*)

-    Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

-    Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

-    Adres konsumenta(-ów)

-    Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

-    Data

O sprzedającym
Signal
Signal
97,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

107

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Meble.pl S.A.
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
REGON: 180376240
NIP: 517-027-26-45

Kontakt

 • 17 ** ** *** (pokaż)
 • 17 *** ** ** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Meble.pl to największy sklep internetowy oferujący meble, meble na wymiar, wyposażenie wnętrz, akcesoria meblowe, materiały drewnopochodne z usługami cięcia i nawiercania. Prowadzony jest przez firmę Meble.pl S.A, która swoje początki datuje na 2008 rok. Od tego czasu dorośliśmy do rangi niekwestionowanego lidera w branży meblarskiej. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz u doświadczonego i sprawdzonego sprzedawcy.

Pozostałe informacje

email: signal@meble.pl
telefon: 17 28 38 106
telefon: 17 851 66 88
Wyświetlenia:1641
Numer oferty:6760372855
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry