Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

MERCEDES W216 W221 SILNICZEK NASTAWNIK NAGRZEWNICY

19,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
16,00 zł
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
7,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
21,00 zł
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
11,49 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent części:
  Mercedes-Benz (oryginalne OEM)

Opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

SILNICZEK, NASTAWNIK NAGRZEWNICY

DO SAMOCHODU MERCEDES CL W216

2006 - 2014

WERSJA EUROPEJSKA !

NIE ANGIELSKA !

....

.

.

.

Dostawa i płatność
od 7,99 zł

Lokalizacja: Zabór, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
11,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3

Punkty odbioru

HENCAR
ŁAZ 26A
66-003 ŁAZ
woj. lubuskie
email: hencarczesci@gmail.com
tel.: 792900131

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 5 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Hencar
Łaz 26a
66-003 Zabór
Dodatkowe informacje


Gwarancja rozruchowa - 14 Dni od daty zakupu. Proponowany sprzęt jest używany i nie ma gwarancji producenta. 

1. Jeżeli towar nie posiada odrębnej karty gwarancyjnej dokumentem gwarancyjnym jest dokument sprzedaży – paragon , faktura vat-marża , faktura Vat. 

2. Gwarancja rozruchowa obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanej rzeczy. 

3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko jeśli sporządzono protokół uszkodzenia przesyłki z firmą dostarczającej przesyłkę. 4. Nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, zjawiska atmosferyczne, przepięcia sieci elektrycznej, niewłaściwa instalacja lub obsługa, jak również eksploatacja niezgodna z przeznaczeniem instrukcji obsługi (nawet jeśli takowa nie była dostarczona z towarem). Gwarancja nie ma też zastosowania w przypadku dokonania przez Klienta nieautoryzowanych napraw. 

4a. Gwarancją nie są objęte części elektryczne, elektroniczne oraz elektromechaniczne. 

5. Jeżeli w okresie gwarancji ujawnią się wady produktu, zostaną one usunięte bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych .Czas naprawy nie obejmuje czasu przesyłek towaru. 

6. Nie dochowanie warunków gwarancji,w szczególności próby samodzielnego demontażu lub naprawy oraz transportowanie towaru do serwisu w sposób umożliwiający jego uszkodzenie, powoduje unieważnienie gwarancji. 

7. Jeśli reklamacja okaże się nieuzasadniona (np.: sprzęt jest sprawny) może zostać pobrana opłata za diagnostykę i ekspertyzę wg kosztów rzeczywistych. Ponadto Klient zostanie obciążony kosztem transportu towaru zarówno do serwisu jak i z powrotem do Klienta wg kosztów wysyłki. 

8. Koszt transportu towaru do serwisu pokrywa Klient. Koszt zwrotu naprawionego/ wymienionego sprzętu pokrywa Sprzedający. 

9. W sytuacji, gdy niemożliwa okaże się naprawa sprzętu, ani jego wymiana, Klientowi zostanie zwrócona cena towaru. W tym celu nastąpi korekta dokumentu sprzedaży. Jeśli korygowana będzie faktura, konieczne będzie odesłanie podpisanej przez Klienta korekty. Należna Klientowi kwota zostanie przesłana w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu podpisanego dokumentu korekty. Kwota ta zostanie zwrócona bądź na podane przez Klienta konto bankowe, bądź przekazem pocztowym. Jednakże w przypadku drugiej formy zwrotu pieniędzy, Klient zostanie obciążony kosztami nadania przekazu pocztowego (o koszt tej usługi zostanie pomniejszona należna Klientowi kwota pieniężna). 

10. Towar zakupiony nie podlega zwrotowi. Wyjątki od tej reguły opisane są w części regulaminu.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Hencar
Łaz 26a
66-003 Zabór

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Formularz odstąpienia od umowy : http://autoczesci-zg.cba.pl/odstapienie_od_umowy.doc

O sprzedającym
autoczesci-zg
autoczesci-zg
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1234

 

12

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Daniel Bartosz
HENCAR
Łaz 26a
66-003 Zabór
REGON: 971284563
NIP: 973-068-07-33

Kontakt

 • 792******** (pokaż)
 • 570******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Telefon: 

792-900-131

570-187-366

E-mail :

hencarczesci@gmail.com

Pozostałe informacje

Regulamin Aukcji. 1. Wszystkie ceny są wartościami brutto zawierają podatek VAT. 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych a zwłaszcza numeru telefonu. 3. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez sprzedawcę. 4. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu, zastrzeżeń zawartych w dokumencie jak i warunków dostawy. 5. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia, w takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia od umowy). 6. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy), lub opóźnienia w jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych. 7. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT. 8. Należności za zamówione towary regulowane są przy odbiorze (gotówka) ewentualnie telefonicznie uzgodniona wysylka kurierska pobraniowa lub w formie przedpłaty przelewem. 9. Należność w formie przedpłaty należy uregulować przelewem na konto : ALIORBANK 30249000050000451089075777 Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać swój login allegro (nazwa użytkownika) oraz numer aukcji. 10. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy lub w przypadku przedpłaty w momencie wpływu środków na konto . 11. Zamówione towary są wysyłane następnego dnia roboczego od momentu potwierdzenia zamówienia lub daty wpływu zapłaty na konto, a w wypadku przesyłek za pobraniem następnego dnia po udanej weryfikacji kupującego (kontakcie telefonicznym z naszej strony). 12. Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży przez sklep internetowy jest dzień odbioru przesyłki. 13. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres firmy . Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, dokument zakupu oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i do 14 dni zwrotu pieniędzy na konto klienta. 14. Klient obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń. 15. Oferta ważna tylko na terenie Polski. 16. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.
Wyświetlenia:18
Numer oferty:6077885628
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry