MERCEDES R171 W171 CHŁODNICA WODY A1715000103

349,00 zł
34,90 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
19,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
23,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent części:
  Mercedes-Benz (oryginalne OEM)

Opis

CHŁODNICA WODY

O NUMERZE FABRYCZNYM MERCEDESA :

A 1715000103 / ( A1715000103 )

SPRZEDAWANA CZĘŚĆ JEST:

ORYGINALNA / UŻYWANA / SPRAWNA

WIDOCZNA NA ZDJĘCIACH

UWAGA:

PRZED ZAKUPEM NA AUKCJI SPRAWDŹ, CZY KUPOWANA PRZEZ CIEBIE CZĘŚĆ

PASUJE DO TWOJEGO MODELU SAMOCHODU.

PASUJE DO MODELU:

MERCEDES-BENZ / R171 SLK

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Ornontowice, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
19,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
23,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

Merc-Lux Rzymski
Zwycięstwa 62
43-178 Ornontowice
woj. śląskie
email: kontakt@merc-lux.com
tel.: 691371439

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 GWARANCJA:

1. Towar zakupiony na naszych Aukcjach jest objęty gwarancją o czym informujemy w naszych Aukcjach na portalu Allegro. Do uwzględnienia gwarancji potrzebny jest dowód zakupu (paragon lub faktura).

2. Gwarancją objęte są także wszystkie części elektryczne i elektroniczne. Przedmioty te są sprawdzane przed wysłaniem oraz zabezpieczone specjalnymi plombami gwarancyjnymi z zewnątrz a także w miarę możliwości - wewnątrz danej części. Są to m.in. moduły, sterowniki, przekaźniki, czujniki, komputery, itp. 

3. Głównym ale nie jedynym warunkiem pozytywnego rozpatrzenia gwarancji jest sprawdzenie, czy posiada on wszelakie założone przez nas plomby gwarancyjne oraz czy nie są one uszkodzone. 

4. Czas rozpatrzenia gwarancji wynosi 7 dni roboczych. 

5. Wszystkie zakupione w naszym Sklepie przedmioty objęte gwarancją, muszą być montowane w specjalistycznych warsztatach. Tylko pisemne oświadczenie warsztatu montującego daną część o niesprawności lub usterce jest podstawą do uwzględnienia gwarancji (w takim przypadku wymagana jest także pieczątka, podpis osoby odpowiedzialnej za montaż oraz telefon kontaktowy do firmy). 

6. W przypadku potwierdzenia usterki przez naszych specjalistów, w pierwszej kolejności wymieniamy część na inną lub część o zamiennych oryginalnych numerach Mercedes-Benz. Jeśli nie posiadamy na stanie części na wymianę, zwracamy pieniądze przelewem na konto w przeciągu 7 dni od daty otrzymania zwrotu. 

7. Kupujący jest zobowiązany na własny koszt dostarczyć zakupioną część w celu przeprowadzenia czynności gwarancyjnych. Koszt ponownego wysłania części w przypadku pozytywnie rozpatrzonej gwarancji pokrywa firma Merc-Lux. 

8. Jeśli odsyłasz towar - wyślij go na własny koszt. W razie pozytywnego rozpatrzenia gwarancji - zwrócimy koszty przesyłki przelewem na konto. W przypadku odesłania nam części za pobraniem - nie przyjmiemy takiej paczki.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Merc-Lux Dariusz Rzymski
Zwycięstwa 62
43-178 Ornontowice
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE:

1. Towar zakupiony na naszych Aukcjach można reklamować o czym informujemy w naszych Aukcjach na portalu Allegro. Do uwzględnienia reklamacji potrzebny jest dowód zakupu (paragon lub faktura).

2. Reklamacją objęte są także wszystkie części elektryczne i elektroniczne. Przedmioty te są sprawdzane przed wysłaniem oraz zabezpieczone specjalnymi plombami gwarancyjnymi z zewnątrz a także w miarę możliwości - wewnątrz danej części. Są to m.in. moduły, sterowniki, przekaźniki, czujniki, komputery, itp. 

3. Głównym ale nie jedynym warunkiem pozytywnego rozpatrzenia reklamacji jest sprawdzenie, czy posiada on wszelkie założone przez nas plomby gwarancyjne oraz czy nie są one uszkodzone. 

4. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 7 dni roboczych. 

5. Wszystkie zakupione w naszym Sklepie przedmioty muszą być montowane w specjalistycznych warsztatach. Tylko pisemne oświadczenie warsztatu montującego daną część o niesprawności lub usterce jest podstawą do uwzględnienia reklamacji (w takim przypadku wymagana jest także pieczątka, podpis osoby odpowiedzialnej za montaż oraz telefon kontaktowy do firmy). 

6. W przypadku potwierdzenia usterki przez naszych specjalistów, w pierwszej kolejności wymieniamy część na inną lub część o zamiennych oryginalnych numerach Mercedes-Benz. Jeśli nie posiadamy na stanie części na wymianę, zwracamy pieniądze przelewem na konto w przeciągu 7 dni od daty otrzymania zwrotu. 

7. Koszty związane z nieuzasadnioną reklamacją (koszty diagnostyczne, koszty przesyłki) pokrywa Kupujący. 

8. Kupujący jest zobowiązany na własny koszt dostarczyć zakupioną część w celu przeprowadzenia czynności reklamacyjnych. Koszt ponownego wysłania części w przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji pokrywa firma Merc-Lux. 

9. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. Jeśli odsyłasz towar - wyślij go na własny koszt. W razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji - zwrócimy koszty przesyłki przelewem na konto. W przypadku odesłania nam części za pobraniem - nie przyjmiemy takiej paczki.

10. W przypadku, gdy Klient zamówił towar i nie odebrał go - zobowiązany jest do pokrycia kosztów przesyłki w oby dwie strony. W przypadku nie uiszczenia w/w opłaty, sprawę kierujemy w pierwszej kolejności do Allegro, następnie powiadamiamy odpowiednie organy prawne.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Merc-Lux Dariusz Rzymski
Zwycięstwa 62
43-178 Ornontowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ZWROTY: 

1. Kupujący ma prawo zwrócić zakupiony towar bez podawania przyczyny.

2. Oświadczenie o zwrocie towaru należy złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania przedmiotu.

3. Towar powinien być odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie, z nienaruszonymi plombami gwarancyjnymi. 

4. Kupujący pokrywa koszt odesłania przedmiotu. Do przesyłki proszę dołożyć paragon lub fakturę za zakupiony przedmiot w celu udokumentowania zwrotu.

O sprzedającym
Merc-Lux
Merc-Lux
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

435

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Dariusz Rzymski
Merc-Lux Dariusz Rzymski
Zwycięstwa 62
43-178 Ornontowice
REGON: 272138705
NIP: 969-009-42-58

Kontakt

 • 691****** (pokaż)
 • 665****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

INFORMACJA

W przypadku dokonania zakupu na mojej aukcji, zgodnie z obowiązkiem wyrażonym w art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informuję, iż: 

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dariusz Rzymski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Merc-Lux” z siedzibą w Ornontowicach (42-178), ul. Zwycięstwa 62; 

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt b RODO, w celu wykonywania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą; 

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy, ale nie dłużej niż dwa lata od dokonania zakupu przedmiotu aukcji; 

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,  

8) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy; 

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.  

Dokonanie zakupu na aukcji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w związku z wykonaniem umowy sprzedaży. 


Kilka słów o nas:

Nasza firma powstała w połowie lat 90'tych z połączenia pasji samochodami zachodnich marek oraz zdobytej na ten temat wiedzy. W obecnej chwili głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż części zamiennych do samochodów marki Mercedes.

Oferujemy bardzo szeroki asortyment części nowych oraz używanych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Dodatkowo w pobliżu naszego sklepu znajduje się warsztat, w którym od razu możesz wymienić nowo zakupione części.

Przeprowadzamy także wszelkiego rodzaju naprawy oraz czynności serwisowe, głównie samochodów marki Mercedes. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego sklepu w Ornontowicach przy ul. Zwycięstwa 62.

Serdecznie zapraszamy!

Pozostałe informacje

Ogólne zasady:

1. Właścicielem Sklepu na portalu Allegro jest firma Merc-Lux Dariusz Rzymski. Siedziba firmy znajduje się w Ornontowicach na ul. Zwycięstwa 62,

woj. śląskie (firma ta, zwana będzie dalej Sprzedawcą lub Sprzedającym), gdzie znajduje się również stacjonarny sklep wraz z zapleczem magazynowym.

2. Osobą kupującą towar na Aukcjach Allegro w naszym Sklepie może być każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada konto w systemie Allegro (osoba ta, zwana będzie dalej Klientem lub Kupującym).

3. Każde złożenie przez Kupującego zamówienia poprzez Sklep jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Akceptacja Regulaminu wiąże się z wyrażeniem zgody na zbieranie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych tejże osoby, jednak w żadnym wypadku nie będą one wykorzystywane ani przekazywane osobom trzecim a jedynie mogą zostać wykorzystane do kontaktu z Kupującym, wysłania oferty handlowej lub reklamowej, informacji o promocjach, itp.

4. Nasz Sklep, zarówno stacjonarny jak i internetowy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. W tych godzinach zbieramy zamówienia e-mail'owe oraz odbieramy telefony od naszych Klientów. W pozostałe dni, tj. soboty, niedziele lub Święta oraz w innych godzinach - nie pracujemy, nie odbieramy e-mail'i oraz telefonów ani nie wysyłamy paczek.

5. Zakupy na kwotę powyżej 3000 zł wysyłamy po uprzedniej wpłacie pieniędzy na nasze konto bankowe. Numer konta prześlemy SMS'em lub e-mail'em.

Składanie zamówień oraz czas ich realizacji:

1. Kupując na naszych Aukcjach oraz w Sklepie Internetowym Klient zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem oraz Warunkami Gwarancji.

2. Każdy zakupiony lub zalicytowany w naszym Sklepie przedmiot zostaje sprawdzony przed wysłaniem a następnie jest pakowany i przekazywany Kurierowi.

3. Paczki nadajemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Każda paczka nadana przed godziną 14.00 jest wysyłana jeszcze tego samego dnia roboczego, co może skrócić czas oczekiwania na przesyłkę. Gwarancją dostarczenia przesyłki na następny dzień jest złożenie zamówienia do godziny 10.00.

4. Czas oczekiwania na paczki wysłane Kurierem wynosi 1-2 dni robocze.

5. Paczki nadane po godzinie 14.00 także zostają wysłane tego samego dnia, jednak czas oczekiwania na przesyłkę może wydłużyć się o 1 dzień roboczy lub w przypadku weekendu - o 3 dni robocze.

6. Wysyłamy paczki Pocztą Polską JEDYNIE NA WYRAŹNE ŻYCZENIE Kupującego. Czas oczekiwania na taką przesyłkę jest znacznie dłuższy niż przesyłki Kurierskie i może wynieść nawet 7 dni roboczych lub nie dojść wcale, za co nie bierzemy żadnej odpowiedzialności.

7. Koszty wysyłki paczki Kurierem uzależnione są od wagi, wymiarów zewnętrznych oraz ilości przedmiotów w paczce.

8. Koszty wysyłki więcej niż jednego przedmiotu zakupionego na naszych Aukcjach są ustalane indywidualnie wg Cennika Kurierskiego.

9. Realizujemy zamówienia wyłącznie na terenie Polski. Nie ma możliwości wysłania przedmiotu za granicę.

10. Czas realizacji zamówienia, tj. od momentu zakupu do chwili przekazania Kurierowi, w niektórych przypadkach może wynieść nawet 24-48h o czym informujemy Kupującego drogą telefoniczną lub e-mail'ową.

11. W przypadku, gdy Kupujący zamówił przedmiot a nie posiadamy go w danej chwili na stanie magazynu, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zakupu. W szczególnych przypadkach, jeśli Klient wyrazi na to pisemną zgodę, sprowadzamy dany towar w przeciągu 14 dni roboczych.

Wyświetlenia:19
Numer oferty:6999786417
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry