Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

MERCEDES CLS W219 219 500 KATALIZATOR PAKIET AMG

800,00 zł
80,00 zł x 10 rat
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 50,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Producent części:
  Mercedes-Benz (oryginalne OEM)

Opis

MERCEDES CLS W219 219 500 KATALIZATOR PAKIET AMG

CENA ZA 1 SZTUKE

MERCEDES CLS 219 W 219 5.O 300KM 2006R

UDZIELAMY 14 DNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ

POSIADAM WIELE INNYCH CZESCI DO BUSÓW

ZA USZKODZENIA PODCZAS TRANSPORTU ODPOWIADA FIRMA KURIERSKA

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT 793105833

VIPEX ANDRZEJ GROCHOWSKI

NOWE I UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE

TEL.793105833

E-mail vipex26@wp.pl

KONTO PKO SA

9212 4026 981111 0010 1637 7863

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: ŁUKÓW, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

  

Regulamin gwarancji i reklamacji. Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania. Sprzedaż części prowadzimy także na miejscu, a więc zdarza się, że wystawiona rzecz została sprzedana poprzedniego dnia. Wobec tego nie przyjmujemy negatywnych komentarzy z powodu niedostępności towaru z aukcji. Zwroty i reklamacje towarów przyjmujemy jedynie na koszt klienta. Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania. Koszt wysyłki pokrywa kupujący.Po uznaniu reklamacji wysyłamy klientowi pieniądze na podane przez niego konto bankowe. Nie zwracamy poniesionych przez kupującego kosztów z tytułu montażu, itp. Przed zakupem radzimy upewnić się, czy dana część będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości towaru, czy wysyłki oraz wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nabywca traci gwarancję w wyniku: uszkodzenia mechanicznego części spowodowanego w transporcie lub montażu;uszkodzenia części spowodowanego przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi dokonywanymi przez nabywcę bez konsultacji i zgody sprzedającego;samowolnych napraw części bez konsultacji i zgody Sprzedającego;celowego uszkodzenie części;zastosowania elementów eksploatacyjnych niezgodnych z zaleceniami producenta;uszkodzeń części spowodowanych wadliwym użytkowaniem lub rażącym niedbalstwem;jeżeli dostarczona w ramach gwarancji cześć nie będzie kompletna, sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od gwarancji. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za pośrednie szkody spowodowane wadliwym działaniem silnika takie jak: koszty unieruchomienia pojazdu,dojazdu do sprzedającego , parkowania, holowania, wynajmu samochodów zastępczych. uprawnienia z gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w związku z awarią przedmiotu umowy. Sprzedający gwarantuje Nabywcy poprawne działanie części , na który udzielona została gwarancja, pod warunkiem użytkowania go z należytą profesjonalną starannością, zgodnie z przeznaczeniem. Gwarancja nie obejmuje rzeczy elektrycznych. Nasze używane częsci objęte sa 14-dniową gwarancją rozruchowa od daty zakupu. Tylko czesci nowe okres gwarancji maja 30dni

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

VIPEX ANDRZEJ GROCHOWSKI
ZALESIE 50
21-400 ŁUKÓW
Dodatkowe informacje

 

 Regulamin gwarancji i reklamacji.  Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć  świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania.  Sprzedaż części prowadzimy także na miejscu, a więc zdarza się, że  wystawiona rzecz została sprzedana poprzedniego dnia. Wobec tego nie  przyjmujemy negatywnych komentarzy z powodu niedostępności towaru z  aukcji.  Zwroty i reklamacje towarów przyjmujemy jedynie na koszt klienta.  Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania. Koszt wysyłki pokrywa  kupujący.Po uznaniu reklamacji wysyłamy klientowi pieniądze na podane  przez niego konto bankowe. Nie zwracamy poniesionych przez kupującego  kosztów z tytułu montażu, itp. Przed zakupem radzimy upewnić się, czy  dana część będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu. W razie  jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości towaru, czy wysyłki oraz  wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.  Nabywca traci gwarancję w wyniku: uszkodzenia mechanicznego części spowodowanego w transporcie lub  montażu;uszkodzenia części spowodowanego przeróbkami i zmianami  konstrukcyjnymi dokonywanymi przez nabywcę bez konsultacji i zgody  sprzedającego;samowolnych napraw części bez konsultacji i zgody  Sprzedającego;celowego uszkodzenie części;zastosowania elementów  eksploatacyjnych niezgodnych z zaleceniami producenta;uszkodzeń części  spowodowanych wadliwym użytkowaniem lub rażącym niedbalstwem;jeżeli  dostarczona w ramach gwarancji cześć nie będzie kompletna, sprzedający  zastrzega sobie prawo do odstąpienia od gwarancji.  Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za pośrednie szkody  spowodowane wadliwym działaniem silnika takie jak: koszty  unieruchomienia pojazdu,dojazdu do sprzedającego , parkowania,  holowania, wynajmu samochodów zastępczych.  uprawnienia z gwarancji nie  obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w  związku z awarią przedmiotu umowy.  Sprzedający gwarantuje Nabywcy poprawne działanie części , na który  udzielona została gwarancja, pod warunkiem użytkowania go z należytą  profesjonalną starannością, zgodnie z przeznaczeniem.  Gwarancja nie obejmuje rzeczy elektrycznych. Za uszkodzone przesyłki odpowiada firma kurierska   Nasze częsci objęte sa 14-dniową gwarancją rozruchowa od daty zakupu.

 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

VIPEX ANDRZEJ GROCHOWSKI
ZALESIE 50
21-400 ŁUKOW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

Regulamin gwarancji i reklamacji. Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania. Sprzedaż części prowadzimy także na miejscu, a więc zdarza się, że wystawiona rzecz została sprzedana poprzedniego dnia. Wobec tego nie przyjmujemy negatywnych komentarzy z powodu niedostępności towaru z aukcji. Zwroty i reklamacje towarów przyjmujemy jedynie na koszt klienta. Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania. Koszt wysyłki pokrywa kupujący.Po uznaniu reklamacji wysyłamy klientowi pieniądze na podane przez niego konto bankowe. Nie zwracamy poniesionych przez kupującego kosztów z tytułu montażu, itp. Przed zakupem radzimy upewnić się, czy dana część będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości towaru, czy wysyłki oraz wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nabywca traci gwarancję w wyniku: uszkodzenia mechanicznego części spowodowanego w transporcie lub montażu;uszkodzenia części spowodowanego przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi dokonywanymi przez nabywcę bez konsultacji i zgody sprzedającego;samowolnych napraw części bez konsultacji i zgody Sprzedającego;celowego uszkodzenie części;zastosowania elementów eksploatacyjnych niezgodnych z zaleceniami producenta;uszkodzeń części spowodowanych wadliwym użytkowaniem lub rażącym niedbalstwem;jeżeli dostarczona w ramach gwarancji cześć nie będzie kompletna, sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od gwarancji. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za pośrednie szkody spowodowane wadliwym działaniem silnika takie jak: koszty unieruchomienia pojazdu,dojazdu do sprzedającego , parkowania, holowania, wynajmu samochodów zastępczych. uprawnienia z gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w związku z awarią przedmiotu umowy. Sprzedający gwarantuje Nabywcy poprawne działanie części , na który udzielona została gwarancja, pod warunkiem użytkowania go z należytą profesjonalną starannością, zgodnie z przeznaczeniem. Gwarancja nie obejmuje rzeczy elektrycznych. Nasze częsci objęte sa 14-dniową gwarancją rozruchowa od daty zakupu.

O sprzedającym
vipex26
vipex26
98,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

69

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

ANDRZEJ GROCHOWSKI
VIPEX
ZALESIE 50
21-400 ŁUKÓW
REGON: 030942701
NIP: 8251896908

Kontakt

 • 793****** (pokaż)
 • 793****** (pokaż)

Pozostałe informacje

email: vipex26@wp.pl
telefon: 793105833
telefon: 793105833
Wyświetlenia:189
Numer oferty:6910876934
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry