Sprzedaż zakończona

Sponsorowane oferty z tej kategorii

1 z 5

MASSIVE BAITS pellet mieszany 1,5mm-10mm 10kg

od
massivecarp_pl
139,90
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska16,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie22,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa18,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 4 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

MASSIVE BAITS pasza pellet dla ryb 1,5mm-10mm 10kg

VARIO MIXED PELLET 1,5MM-10MM 10KG

Mieszanka najlepszych pelletów o różnej średnicy.

Doskonała praca w łowisku takiej mieszanki dzięki użyciu pelletów o różnym czasie rozpuszczania.

Pozwala to uzyskać niebywale uniwersalną zanętę, która pozwoli utrzymać ryby jak najdłużej w obrębie łowiska.

W skład naszych mieszanek Vario wchodzą prawie wszystkie pellety z asortymentu, od micro pelletów do monster pelletów.

Bardzo dobra baza zanętowa, sprawdza sie przy długotrwałym nęceniu, jak i podczas krótkich zasiadek. Świetnie pracuje z kulkami, w woreczkach i siatkach PVA

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
22,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Massive Marcin Kulig
Pocztowa 14
43-502 Czechowice-Dziedzice
Dodatkowe informacje

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad. 

Jeżeli wbrew powyższemu zobowiązaniu dostarczony Towar zawiera wady, Klient może złożyć reklamację. Reklamację można złożyć bądź drogą elektroniczną lub w formie listu poleconego nadanego na dane adresowe Przedsiębiorcy. 

Reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko, adres e-mail, Klienta, opis Towaru, którego reklamacja dotyczy oraz wskazanie innych okoliczności uzasadniających reklamację, a także żądanie Klienta związane ze składaną reklamacją. 

Sprzedawca rozpoznaje reklamację w terminie do 14 dni od daty jej otrzymania informując Klienta o zajętym stanowisku. Klient, który składa reklamację żądając wymiany Towaru lub usunięcia stwierdzonej wady jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć wadliwy Towar na adres:

Massive Marcin Kulig 

ul. Pocztowa 14, 

43-502 Czechowice-Dziedzice. 

Koszt wymiany lub naprawy ponosi Sprzedawca. Sprzedawca zobowiązuje się wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. W razie uwzględnienia roszczenia Klienta o obniżenie ceny wadliwego Towaru lub w przypadku odstąpienia od umowy w związku z wadą Towaru zwrot świadczenia na rzecz Klienta nastąpi niezwłocznie w sposób analogiczny do wybranego przez Klienta sposobu płatności za Towar, a w przypadku zapłaty za pobraniem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub przekazem pocztowym.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Massive Marcin Kulig
Pocztowa 14
43-502 Czechowice-Dziedzice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Klient, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), będący konsumentem może odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie Towaru. 

Odstąpienie od umowy dotyczyć może wszystkich lub tylko wybranych przez Klienta Towarów objętych umową sprzedaży, z zastrzeżeniem, że w przypadku gdy Towar sprzedawany jest jako komplet, zestaw lub pakiet, odstąpienie możliwe jest w stosunku do całego kompletu, zestawu lub pakietu, nie zaś do poszczególnych jego elementów. 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Sprzedawcę, tj. 

Massive Marcin Kulig w Czechowicach-Dziedzicach, 

ul. Pocztowa 14, 43-502 Czechowice-Dziedzice; 

e-mail: biuro@massive.pl; 

tel. kontaktowy: 600 914431 

o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy, umowę uważa się za niezawartą. Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Klient powinien odesłać lub przekazać Sprzedawcy Towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle Towar przed upływem terminu 14 dni. Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient. Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Ze względu na charakter i rodzaj towarów oferowanych przez Sklep internetowy do sprzedaży prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

O sprzedającym
massivecarp_pl
massivecarp_pl

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 8 miesięcy

Dane firmy

Marcin Kulig
MASSIVE Marcin Kulig
ul. Pocztowa 14
43-500 Czechowice-Dziedzice
REGON: 241116530
NIP: 652-157-75-38

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Firma Massive powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów. Firma zajmuje się produkcja wysokiej jakości przynęt karpiowych takich jak: kulki proteinowe, pellety, liquidy, mieszanki bazowe, komponenty i wiele innych... Dbamy o to, by nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości i współpracujemy z najlepszymi fabrykami w Europie. Firma prowadzi również sprzedaż artykułów i drobnych akcesoriów najlepszych marek karpiowych.

Pozostałe informacje

Produkty Wszystkie produkty oferowane w sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe, wolne zarówno od wad fizycznych, jak i prawnych. Większość produktów dostępna jest w ciągu 3 dni roboczych, przy czym przy każdym produkcie widnieje przybliżona data jego dostępności. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym nie są uwzględniane dni wolne od pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 18 stycznia 1951 roku o dniach wolnych od pracy (Dz.U. 1951.4.28. z późn.zm). Dostawa Przesyłka zawierająca produkt, którą Sprzedawca ma przesłać do miejsca wskazanego przez Klienta będzie niezwłocznie powierzona przewoźnikowi, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy, chyba że umowa stanowi inaczej. Jeżeli produkt nie jest dostępny w magazynie sklepu, termin realizacji zamówienia wydłuża się od kilku do kilkunastu dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia Klient będzie informowany o nich i o stanie realizacji zamówienia. W razie opóźnienia Sprzedawcy Klient może wyznaczyć dodatkowy termin do wydania Towaru, a po jego bezskutecznym upływie może od umowy odstąpić. Przesyłka dostarczana jest za pośrednictwem poczty kurierskiej m.in. FedEx Express Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Poczta Polska S.A. Przy zamówieniu na kwotę powyżej 600,00 zł opłatę za dostarczenie przesyłki zawierającej produkt ponosi Sprzedawca, natomiast przy zamówieniach do kwoty 600,00 zł opłatę ponosi za dostarczenie przesyłki zawierającej produkt ponosi Klient (kupujący). Składając zamówienie Klient każdorazowo zostanie poinformowany o wysokości kosztów transportu i dostawy Towarów, a także konieczności ich poniesienia. Zamówiony produkt można odebrać także osobiście po uprzednim ustaleniu terminu odbioru, bezpośrednio w sklepie, tj.: 43-500 Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa 14, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Gwarancja jakości Wszystkie produkty dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta, na zasadach określonych w dokumencie gwarancyjnym. Stosowna wzmianka jest umieszczona na stronie produktu i zawiera podstawowe informacje potrzebne do wykonywania uprawnień z gwarancji, w szczególności nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela w Rzeczypospolitej Polskiej, czas trwania i terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej, uprawnienia przysługujące Klientowi w razie stwierdzenia wady. W przypadku produktów objętych gwarancją Sprzedawca wydaje Klientowi wraz z produktem dokument gwarancyjny oraz sprawdza zgodność znajdujących się na produkcie oznaczeń z danymi zawartymi w dokumencie gwarancyjnym oraz stan plomb i innych umieszczonych na produkcie zabezpieczeń. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Celem skorzystania z uprawnień wynikających z gwarancji Klient powinien postępować zgodnie z regulacją niniejszego Regulaminu dotycząca Zwrotów i reklamacji powyżej, chyba że dokument gwarancyjny stanowi inaczej. Ceny produktów i płatność Każdym z produktów oznaczony jest ceną, które są podane w polskich złotych (PLN) oraz są cenami brutto, czyli zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Cena nie obejmuje kosztów transportu i dostawy Towarów. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość do zmian cen oraz dodawania lub usuwania produktów znajdujących się w ofercie sklepu, jak również wprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i programów lojalnościowych. Wprowadzenie powyższych zmian nie wpływa na dotychczas zawarte przez Klientów umowy sprzedaży produktów. Klient może dokonać płatności za zakupione produkty w następujący sposób: - kartą kredytową, - przelewem, za pośrednictwem serwisu PayU, który pobiera płatność, - przy odbiorze przesyłki zawierającej produkt, - przelewem, bezpośrednio na rachunek bankowy Sprzedawcy. Ochrona danych osobowych Dane osobowe Klientów, umieszczone w bazie danych sklepu prowadzonego przez Sprzedawcę są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, w tym celem realizacji założonych zamówień i nie są oraz nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany, a także żądania zaprzestania ich wykorzystywania przez Sprzedawcę i usunięcia. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
email: biuro@massivecarp.pl
telefon: 600914431
Wyświetlenia:659
Numer oferty:6999609782
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro