MASSI WANNA WOLNOSTOJĄCA SIMPLE 170x80 Z SYFONEM

4 479,00 zł
447,87 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
100,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
120,00 zł
sprawdź szczegóły
Dłuższy bok
Liczba sztuk
z 9 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Uszkodzony:
  Nie
 • Rodzaj wanny:
  Tradycyjne
 • Waga (z opakowaniem):
  71 kg
 • Typ:
  Wolnostojąca
 • Materiał wykonania:
  Akrylowa
 • Orientacja:
  Uniwersalna
 • Dłuższy bok:
  170 cm
 • Krótszy bok:
  80 cm
 • Producent:
  Inny producent

Opis

MASSI WANNA WOLNOSTOJĄCA SIMPLE 170x80 cm MSWA-819170 !SYFON GRATIS!

OPIS PRZEDMIOTU - SPECYFIKACJA

 • długość: 170 cm
 • szerokość: 80 cm
 • wysokość: 60 cm
 • objętość: 227 L
 • kolor: biały
 • materiał: akryl
 • grubość: 6-8 mm
 • wariant: wolnostojąca
 • dodatki: syfon klik-klak, stelaż do poziomowania wanny
 • gwarancja: 5 lat
Dostawa i płatność
od 100,00 zł

Lokalizacja: Tychy, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
100,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
120,00 zł
kolejna sztuka
120,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.H. COMBIKOL
Wałowa 37 A
43-100 Tychy
Dodatkowe informacje

P.H. Combikol Piotr Kolonko jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. P.H. Combikol Piotr Kolonko jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia Umowy.Klient, będący konsumentem ma prawo złożenia reklamacji w zakresie wad fizycznych i prawnych produktów nabytych od P.H. Combikol Piotr Kolonko w terminie 2 lat liczonych od dnia wydania produktu Klientowi (w przypadku istnienia wady fizycznej) lub od dnia, w którym dowiedział się o istnieniu wady, a jeżeli dowiedział się o istnieniu wady dopiero na skutek powództwa osoby trzeciej – od dnia, w którym orzeczenie wydane w sporze z osobą trzecią stało się prawomocne (w przypadku wady prawnej).Przy sprzedaży między przedsiębiorcami postanowienia dotyczące rękojmi zostają wyłączone.Celem sprawniejszego rozpatrzenia reklamacji rekomendujemy ich złożenie w formie pisemnej drogą mailową na adres: sklep@combikol.pl lub pocztą pod adres P.H. Combikol Piotr Kolonko, ul. Wałowa 37a, 43-100 Tychy .Klient nie może odstąpić od Umowy, jeżeli wada jest nieistotna.Reklamacje rozpatrywane będą zgodnie z kolejnością ich wpłynięcia, bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PH Combikol
Wałowa 37A
43-100 Tychy

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Aby zachować termin do odstąpienia od Umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od Umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy. Bezpośrednie koszty zwrotu produktów ponosi Klient. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Klientowi m.in. w odniesieniu do umów:o świadczenie usług, jeżeli P.H. Combikol Piotr Kolonko wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Klienta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez P.H. Combikol Piotr Kolonko utraci prawo odstąpienia od Umowy,w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

O sprzedającym
COMBIKOL
COMBIKOL
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

782

 

13

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Piotr Kolonko
P.H. COMBIKOL
Wałowa 37A
43-100 Tychy
REGON: 271050143
NIP: 652-000-28-30

Kontakt

 • 32 ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Prezentujemy Państwu rozbudowany asortyment akcesoriów łazienkowych pochodzących od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się uznaniem Klientów. Sklep internetowy Combikol posiada w swojej ofercie między innymi meble łazienkowe Elita i Oristo, w postaci blatów, luster, czy szafek. Na naszej stronie znajdą Państwo także ceramikę sanitarną, taką jak umywalka z szafką bądź deski do WC i pisuary. Posiadamy eleganckie stelaże podtynkowe oraz dedykowane im przyciski. Wśród wielu kategorii produktów dostępnych na naszej stronie nie mogło zabraknąć takich rozwiązań jak wanny: - prostokątne, - wolnostojące, - akrylowe, - z hydromasażem. Wiemy że nasi Klienci mają zróżnicowany gust i potrzeby, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa również ofertę zawierającą brodziki i kabiny prysznicowe, dostępne w wielu różniących się wyglądem i wielościami modelach. Ponadto jako specjaliści w kwestii wyposażenia łazienkowego, naszym Klientom dostarczamy także baterie wannowe i umywalkowe, deszczownice oraz grzejniki, a także dodatki w postaci wieszaków i uchwytów.

Pozostałe informacje

Transport towarów nie obejmuje wniesienia towaru do domu lub lokalu. Odbiorca zobowiązany jest tę czynność wykonać we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność.

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie przesyłki z towarem w obecności kuriera. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia radzimy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i koniecznie zaznaczyć na nim, iż opakowanie zewnętrzne było uszkodzone. Takie postępowanie znacznie ułatwi i przyspieszy przeprowadzanie reklamacji. Gdyby nie było możliwości sprawdzenia towaru bezpośrednio przy kurierze, ważne jest, aby dokonać oględzin towaru bez zbędnej zwłoki. Reklamacje związane z uszkodzeniem towaru lub brakiem ilościowym, jakościowym w przesyłce są rozpatrywane tylko po przesłaniu skanu protokołu spisanego z kurierem najlepiej w dniu dostawy towaru (lub sporządzonym do 7 dni od otrzymania uszkodzonej przesyłki) oraz zdjęć uszkodzeń.  Procedura odbioru towaru: bardzo prosimy o szczególnie dokładne sprawdzenie ceramiki, luster jak i innych towarów przy kurierze. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze sklepem. Transport towarów nie obejmuje wniesienia towaru do domu lub lokalu. Odbiorca zobowiązany jest tę czynność wykonać we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność.

Wyświetlenia:114
Numer oferty:6999634331
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry