Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Martwa Zima

163,89 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
12,99 zł
PACZKA W RUCHu
darmowa
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  500 kg

Opis

Martwa Zima

Połączcie swoje siły i stańcie do walki w najnowszym rozszerzeniu do Martwej Zimy ? Wojnie Kolonii! Wojna Kolonii posiada moduł, który pozwoli Wam połączyć Martwą Zimę oraz Martwą Zimę: Długą Noc i stanąć do epickiej bitwy kolonia przeciw kolonii przeznaczonej dla 4-11 graczy! Walka przeciwko innym graczom o surowce oraz panowanie nad lokacjami dostarczy Wam zupełnie nowych wrażeń w tym opanowanym przez zombie świecie. Dodatkowo w Wojnie Kolonii znajdziecie też moduł Samotnego Wilka, czyli gracza-wyrzutka, który balansuje na krawędzi pomiędzy dwoma koloniami, wykonując swoje własne, indywidualne cele.

Wojną Kolonii powinni zainteresować się również ci z Was, którzy posiadają jedynie jeden z dwóch podstawowych zestawów do gry. W pudełku do tego rozszerzenia znajdziecie bowiem 50 zupełnie nowych kart rozdroży, 15 postaci, 11 kart zagrożeń oraz 43 karty przedmiotów! Tchną one na pewno nieco świeżości w kolejne rozgrywki i zapewnią długie godziny nowych, ekscytujących wrażeń!

 • Producent: Cube
 • Autor: Cube
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

MERLIN BUSINESS SERVICES Sp. z o.o.
West Park Ożarów, Poznańska 249
05-850 Ołtarzew
Dodatkowe informacje

Zamawiając produkty w sklepie internetowym merlin.pl, prowadzonym przez Merlin Commerce sp. z.o.o., masz prawo do złożenia reklamacji, gdy produkt jest wadliwy, lub nie spełnia warunków zawartej umowy.

Aby złożyć reklamację wypełnij odpowiedni formularz i odeślij go do nas na adres mailowy kontakt@merlin.pl

Reklamowane towary (wraz z formularzem)  możesz odesłać za pośrednictwem kuriera opłaconego przez nas (aby skorzystać z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo), bądź wysłać samodzielnie na adres naszego magazynu.

W przypadku wyboru opcji odesłania produktów za pośrednictwem kuriera opłaconego przez naszą firmę, po otrzymaniu formularza reklamacji, Pracownik Biura Obsługi Klienta odpowiedzialny za zwroty i reklamacje, skontaktuje się w odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w celu ustalenia adresu, pod którym kurier będzie mógł odebrać produkty.

Informujemy, że nie mamy możliwości umówienia kuriera na konkretną godzinę. Kurier odbiera przesyłki w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9-17.

Możesz skorzystać z gwarancji producenta - jeśli taka została udzielona i nie minął okres gwarancyjny, lub z rękojmi - jeśli towar ma wadę (w tym przypadku na złożenie reklamacji masz 2 lata, licząc od dnia odbioru zamówienia).

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, licząc od dnia otrzymania od Ciebie reklamowanych towarów i formularza z opisem przyczyny reklamacji i oczekiwań dotyczących sposobu jej rozpatrzenia.

Skontaktujemy się z Tobą po rozpatrzeniu reklamacji.

Dla każdej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji – zgodnie z Twoim wyborem wymienimy towar na wolny od wad, zwrócimy środki, naprawimy lub obniżymy jego cenę, chyba, że naprawa lub wymiana na nowy będą niemożliwe lub wymagać będą nadmiernych kosztów (np. jeśli nakład zakupionego przez Ciebie towaru zostanie wyczerpany). W takim przypadku masz prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy.

Wzór formularza reklamacyjnego: https://merlin.pl/public/documents/reklamacja.pdf

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MERLIN BUSINESS SERVICES Sp. z o.o.
West Park Ożarów, Poznańska 249
05-850 Ołtarzew

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Dokonując zakupu w sklepie internetowym merlin.pl masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Możesz dokonać zwrotu całego lub części zamówienia. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy.

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Możesz nam ją przekazać wysyłając odpowiedni formularz na adres kontakt@merlin.pl, a zwracane towary (wraz z formularzem) - odesłać za pośrednictwem kuriera opłaconego przez nas (aby skorzystać z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo), bądź wysłać samodzielnie na adres naszego magazynu.

W przypadku odesłania produktów samodzielnie (na własny koszt), zwrócimy koszt  dostawy przesyłki do magazynu w wysokości najtańszego sposobu dostawy aktualnie oferowanego przez Sklep.

W przypadku wyboru opcji odesłania produktów za pośrednictwem kuriera opłaconego przez naszą firmę, po otrzymaniu formularza odstąpienia, Pracownik Biura Obsługi Klienta odpowiedzialny za zwroty i reklamacje, skontaktuje się w odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w celu ustalenia adresu, pod którym kurier będzie mógł odebrać produkty.

Informujemy, że nie mamy możliwości umówienia kuriera na konkretną godzinę. Kurier odbiera przesyłki w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9-17.

Po otrzymaniu od Ciebie towarów wraz z formularzem odstąpienia od umowy, w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania  od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, dokonamy zwrotu wpłaconych środków. Zwrócimy je stosownie do sposobu płatności jaki wybrałeś na etapie składania zamówienia, tj.:

 • za pośrednictwem metody, której dokonałeś zapłaty za zamówienie – jeśli zamówienie było opłacone z góry,
 • na numer konta, który wskazałeś na formularzu zwrotu – jeśli zamówienie było opłacone przy odbiorze (prosimy o czytelne wpisywanie numerów rachunków bankowych)

Uwaga:

W określonych przypadkach, wskazanych w Regulaminie, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy: https://merlin.pl/public/documents/odstapienie_od_umowy.pdf

O sprzedającym
merlin_pl
merlin_pl
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

3765

 

35

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Merlin Commerce sp. z o.o.
ul. Matuszewska 14
03-876 Warszawa
NIP: 5272647706

Kontakt

 • +48 *** ** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Merlin Commerce sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Merlin Group S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej, prowadząc sklepy merlin.pl, cdp.pl oraz topmall.ua. 

Historia sklepu merlin.pl sięga 1999 roku - to jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce. W ciągu ostatnich 18 lat zdobył zaufanie milionów klientów, co miesiąc realizując dziesiątki tysięcy zamówień.  Naszym celem jest, by merlin.pl był dla Was sklepem pierwszego wyboru, dlatego stawiamy na wysokiej jakości ofertę, dogodne formy płatności i dostawy, a także przyjazną i kompetentną obsługę klienta.


WAŻNE INFORMACJE

 1. Zamówienia zostaną wysłane na adres podany w polu „Adres do wysyłki”.  
 2. Prosimy nie umieszczać żadnych istotnych informacji w polu "Wiadomość dla sprzedającego". Zamiast tego prosimy o użycie opcji "Pytanie o przedmiot", bądź kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta przed zakupem lub dokonaniem opłaty.  
 3. Zamówienia kierowane są do magazynu automatycznie po wpłacie.  Nie ma możliwości zmiany adresu ani zmiany zawartości zamówienia po opłaceniu zamówienia.  
 4. O wysłaniu towaru powiadamiamy e-mailem wraz z numerem przesyłki i fakturą w formie pliku PDF. 
 5. Nie ma możliwości odbioru osobistego w siedzibie firmy.
Wyświetlenia:65
Numer oferty:7458395252
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry