Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Łóżko LAURA dziecięce 2 osobowe 2-KOLOROWE MIX

849,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
79,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
79,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Bohater:
  inny
 • Szerokość:
  90 cm
 • Długość:
  188 cm
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

Łóżko parterowe LAURA dwukolorowe
dla dwóch osób, dostępne w kilku kolorach
849,- PLN
1. Podstawowe informacje o produkcie
wykonywane przez naszą firmę, z polskiego drewna i materiałów- w 100 % bezpieczne dla dzieci
dostępne w kilku kolorach bazowych ( ramy ) oraz kilku kolorach wstawek
GRATIS: 2x materac piankowy, 2x stelaż FLEX, 2x małe wysuwane pojemniki na pościel
możliwość łączenia kolorów
2. Dane techniczne i opis przedmiotu
ZESTAW ZAWIERA: łóżko, 2x materac piankowy, 2x stelaż FLEX, 2x pojemniki.
Wybór poszewki możliwy tylko na górne spanie
DŁUGOŚĆ: 197,5 cm
SZEROKOŚĆ: 99,5 cm rama główna, funkcja wysuwana 96 cm
WYSOKOŚĆ: 69,5 cm
PRZESTRZEŃ POMIĘDZY POZIOMAMI: 9 cm
POWIERZCHNIA SPANIA: górna - 188x90 cm, dolna - 178x90,

DODATKI: Instrukcja montażu obrazkowa, śrubki, kołki, klej, imbus w zestawie.
Meble są w paczkach do samodzielnego montażu,

Jak połączyć oczekiwania rodziców i dzieci względem łóżka?

Należy wybrać takie łóżko dziecięce, które będzie bezpieczne, zaoszczędzi miejsce a dla naszych pociech, będzie świetną zabawą a spanie w nim sprawi wiele frajdy.
Nasze łóżka posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa,
stosujemy się do wszelkich wymogów produkcyjnych


Zaufaj naszej firmie i wybierz bezpieczne i komfortowe meble dla swojej pociechy.
BEZPIECZNY SEN JEST NAJWAŻNIEJSZY!

KOLOR: rama biała / wstawki niebieskie


KOLOR: rama
biała / wstawki białe


KOLOR:
rama biała / wstawki grafit


KOLOR:
rama biała / wstawki olcha


KOLOR:
rama biała / wstawki sosna


KOLOR:
rama biała / wstawki zieloneKOLOR:
rama biała / wstawki żółty


KOLOR:
rama biała / wstawki różowe


KOLOR:
rama biała / wstawki fioletowe


3. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę ?
4. Zobacz pozostałe aukcje z naszymi meblami
.

Dostawa i płatność
od 79,00 zł

Lokalizacja: Wieruszów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
79,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
79,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

  

Karta użytkownika :

Gwarancja obejmujemy wszystkie nasze wyroby sprzedane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i znajdujące się na jej terytorium w czasie realizowania procesu reklamacji.

Klient (gwarant)jest zobowiązany do zachowania należytej jakości mebla oraz zasad jego użytkowania, zgodnie z przeznaczeniem, w ciągu obwiązującego 12 miesięcznego okresu gwarancji. . Okres objęty gwarancją rozpoczyna się od momentu wydania mebli Kupującemu. Data wydania mebli musi być potwierdzona .

W chwili dostawy kupujący w celu sprawdzenia jakości mebla, jest zobowiązany do obejrzenia mebla i potwierdzenia jego odbioru na stosownym dokumencie.

Producent odpowiada za wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanych meblach oraz za uszkodzenia będące nieuniknionym ich następstwem wówczas, gdy mebel był użytkowany zgodnie z przeznaczeniem i w odpowiednich warunkach.

Producent w terminie do 21 dni powiadomi Kupującego o przyjęciu bądź odrzuceniu reklamacji.

Reklamacje uznane za zasadne będą realizowane w terminie 30 dni roboczych, po uprzednim  telefonicznym, bądź mailowym powiadomieniu Kupującego. W wyjątkowych sytuacjach producent zastrzega sobie prawo przedłużenia terminu.

Niniejsza karta gwarancyjna jest ważna wraz z dowodem zakupu mebli.

W przypadku braku Karty Gwarancyjnej lub dowodu zakupu mebli reklamacje nie będą rozpatrywane.WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRODUCENTA WOBEC ROSZCZEŃ KUPUJĄCEGO

W przypadku gdy przedstawiciel producenta stwierdził silne zabrudzenia tkaniny, skóry naturalnej bądź eko-skóry.

Stwierdzenie szkód powstałych w wyniku niewłaściwego przewożenia, przenoszenia i używania mebli niezgodnie z ich przeznaczeniem.

Wszelkie szkody i zniszczenia spowodowane przez zwierzęta.

Zalania mebli wodą lub innymi cieczami.

Stwierdzenie niewłaściwego wykonywania zabiegów czyszczenia i konserwacji pokryć tapicerowanych, podczas, których została uszkodzona powierzchnia ochronna skóry, tkaniny lub ekoskóry.

Producent nie odpowiada za odbarwienie materiału obiciowego, które są efektem migracji barwników z odzieży będącej w kontakcie z tapicerką.

Odkształcenia części wkładu piankowego powstałe w wyniku standardowego użytkowania mebla.

Naturalne zmarszczenia tkanin powstałe w trakcie prawidłowego użytkowania, które wynikają z naturalnych właściwości tkanin, oraz wkładu piankowego.

Wszelkiego rodzaju rozdarcia, zaciągnięcia, zadrapania tkaniny, ekoskóry bądź skóry naturalnej, które nie są wynikiem wady produkcyjnej tkaniny.

Mechacenie, kurczenie się, płowienie tkanin tapicerskich wynikających z techniki wykonania wyrobu oraz ich eksploatacji  przez kupującego.

Występujące fałdy i marszczenia w tkaninie obiciowej, jako cecha pożądana i zamierzona. Zewnętrzne  powłoki mebli wykonane z materiałów lub skór są luźne i miękkie, co jest spowodowane techniką wykonania Mebli.

Tkaniny obiciowe ze względu na swoją różną strukturę mogą wykazywać pewne cechy typowe takie jak: wrażliwość na dotyk, mienie się, uzależnione od układu włókien tkaniny oraz kąta padania światła, nawet w przypadku jednej partii tkaniny (np. mikrofibrylizacja włókien (piling), elektryzowanie się tkanin.)


CECHY NATURALNE NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI

Różnice w stopniu twardości poszczególnych elementów mebla, które mogą być spowodowane ich zróżnicowaną wielkością, lub zastosowaniem specyficznych rozwiązań technicznych.

Klient ma obowiązek pamiętać o dopuszczalnych różnicach w fakturze i odcieniu skóry naturalnej, a także wstępowaniu na niej charakterystycznych blizn, żył, znamion i różnic w grubości skóry. Są to bowiem specyficzne cechy dla skór naturalnych, które uznawane są jako potwierdzenie ich prawdziwości i zaletę.

Zmiany zachodzące naturalnie podczas standardowej eksploatacji mebla, które są następstwem upływu czasu i użytkowania typu: rozciąganie, marszczenie, przecieranie na szwach i miejscach najintensywniej użytkowanych oraz nabłyszczanie się skóry.

Różnice w odcieniach skóry oraz tkaniny, pomiędzy poszczególnymi elementami kompletu, które były produkowane w różnych okresach czasowych, bądź były nabyte w dużym odstępie czasowym.

Dopuszczalne różnice w odcieniu drewnianych elementów wynikające z naturalnego pochodzenia materiału.

ZASADY UŻYTKOWANIA I KONSERWACJI MEBLI

Meble powinny być użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem i zasadami ich użytkowania. Należy  unikać siadania na podłokietnikach, stawania na siedziskach, oparciach lub pojedynczych listwach sprężynujących. Po meblach nie wolno również skakać.

Meble należy użytkować w suchych i zamkniętych pomieszczeniach, gdzie są zabezpieczone przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych. Optymalne warunki do użytkowania mebla to: wilgotność względna powietrza od 30-70%, temperatura od 15 do 25 ⁰C.

Mebli nie wolno ustawiać blisko źródeł ciepła, odległość minimalna wnosi 1m.

Ozdobne, widoczne drewniane elementy mebla należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawach wieloosobowych, trzeba pamiętać, o równomiernym użytkowaniu siedzisk, tak aby uniknąć różnic w wyglądzie i zużytkowaniu mebla.

Meble wypoczynkowe z funkcją spania, nie służą do codziennego spania. Funkcję spania traktuje się jako funkcję tymczasową.

Przed pierwszym rozłożeniem należy się upewnić, że zostały zdjęte zabezpieczenia transportowe.

Zabronione jest samodzielne rozkładanie i składanie funkcji mebli przez dzieci.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu tkaniny obiciowej z potem ludzkim, bądź olejami i tłuszczami pochodzenia roślinnego.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Meble Prosna
Główna 69
46-134 Głuszyna
Dodatkowe informacje

 

Gwarancja na meble wynosi 12 miesięcy. Reklamacje składamy na maila reklamacje24@wp.pl 

Realizacja reklamacji w drodze nieodpłatnej naprawy nastąpi do 30 dni od daty jej rozpatrzenia.Termin rozpatrzenia i realizacji reklamacji może ulec przedłużeniu, jeżeli Kupujący wyrazi na to zgodę mailem lub w inny sposób na piśmie. Zwłoka w terminach realizacji reklamacji nie zachodzi w momencie gdy Sprzedający nie może wykonać czynności reklamacyjnych z powodów leżących po stronie kupującego. W takiej sytuacji Gwarant realizuje reklamację w nowym 30-dniowym terminie O przyjęciu reklamacji do realizacji bądź uznania jej za niezasadną kupujący jest informowany niezwłocznie po dokonaniu oględzin mebla, bądź przesłanych zdjęć dokumentujących dane uszkodzenie mebla. W dokumentacji powinien znaleźć się również protokół reklamacyjny. W pozostałych przypadkach o postępowaniu reklamacyjnym kupujący zostanie poinformowany w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. W przypadku gdy wada stanowiąca przedmiot reklamacji jest według oceny producenta usuwalna, świadczenie będzie realizowane przez naprawę u Kupującego na miejscu, w pozostałych sytuacjach naprawa wyrobu odbędzie się w Fabryce producenta . O sposobie realizacji reklamacji decyduje przedstawiciel producenta. Kupujący ma obowiązek wydania mebla, bądź jego części przedstawicielowi producenta w celu przewiezienia ich do serwisu i naprawy. Jeżeli Kupujący uniemożliwi dokonanie naprawy wad usuwalnych, uważa się, że zrezygnował z uprawnień wynikających z niniejszej karty gwarancyjnej. Producent nie ma obowiązku, dostarczenia mebla zamiennego, na czas realizacji reklamacji. W chwili gdy kupujący odmówi wydania wyrobu (lub jego części) do naprawy w siedzibie Producenta, bądź uniemożliwi jego naprawę, jest uznawane za rezygnację z uprawnień gwarancyjnych. Kupujący traci również prawa gwarancyjne w momencie, kiedy dwukrotnie nie zaakceptuje terminu wizyty serwisu producenta. Producent nie odpowiada za niezgodność towaru z umową, gdy Kupujący o tej niezgodności wiedział lub oceniając rozsądnie powinien wiedzieć (mebel z ekspozycji, uszkodzony itp.)

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

O sprzedającym
prosnakids_pl
prosnakids_pl
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

116

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Zbigniew Sobczak
PPUH Prosna
Mirkowska 42b
98-400 Wieruszów
REGON: 100229863
NIP: 9970071666

Kontakt

 • 694****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Płatności dokonuje się przy odbiorze mebli u kierowcy. Możliwa jest również płatność z góry przelewem, w takich wypadkach prosimy o kontakt, dane do przelewu wysyłamy indywidualnie. Czas oczekiwania na realizację zamówienia jest opisany w treści opisu każdego przedmiotu.  Z przyczyn od nas niezależnych, braku mebli na magazynie czas realizacji może ulec wydłużeniu. Koszt dostaw znajdują się na stronie w opisie przedmiotu.  O dostawie będziemy informować co najmniej dzień wcześniej, poprzez wiadomość sms. Prosimy pamiętać, że wzorniki tkanin są wyłącznie materiałem poglądowym i nie stanową podstawy do reklamacji. Gwarancja na meble wynosi 12 miesięcy. Reklamacje składamy na maila reklamacje24@wp.pl Meble tapicerowane wykonywane są pod indywidualne zamówienie i nie podlegają zwrotom.  Na pozostałe meble mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny po wcześniejszym wypełnieniu formularza odstąpienia od umowy lub w innej formie pisemnej. Koszty transportu w takim przypadku pokrywa kupujący. Zwrotu towaru można dokonać  wyłącznie naszym transportem ze względu na wielkość towaru. Zwrot kosztów zakupu następuje po odbiorze i sprawdzeniu mebli przez naszego pracownika w siedzibie firmy. Meble uszkodzone oraz zmontowane nie podlegają zwrotowi. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia zamówionego towaru aż do momentu, w którym zostanie przez Państwa odebrany. W przypadku zlecenia odbioru przez kupującego odpowiedzialność za towar ponosi kupujący aż  do momentu wydania go przez sprzedającego - przewoźnikowi. Wszystkie zdjęcia są własnością firmy MEBLE PROSNA i kopiowanie bez zgody będzie surowo karane. Wszystkie zestawy mebli łazienkowych są objęte ochroną wzoru przemysłowego zgłoszonego do URZĘDU PATENTOWEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W WARSZAWIE. Każde kopiowanie mebli oraz publikowanie zdjęć bez zgody naszej firmy będzie surowo karane. Wszystkie produkty oferowane w sklepie MEBLE PROSNA są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych, oraz objęte są roczną gwarancją producenta. Zamówienie skierowane do realizacji nie może zostać anulowane przez Klienta. Wszystkie meble dostarczamy tylko własnym transportem Koszt dostawy jest indywidualny dla każdego przedmiotu- wyszczególniony w opisie przedmiotu. Czas realizacji zamówienia wyszczególniony jest w opisie każdego przedmiotu O dostawie informujemy przynajmniej dzień przed dostawą. Dostawy odbywają się od poniedziałku do  soboty w godzinach od 6 do 23. Termin dostawy ustala sprzedający ze względu na łączone punkty. W przypadku nie odebrania mebli przez klienta w podanym przez nas terminie, koszty transportu pokrywa kupujący. Kierowcy nie wnoszą mebli do mieszkań. Klient ma możliwość wytyczenia własnego terminu oraz godzinę dostawy - dopłata 500zł do kosztu transportu Pod adresem firmy nie posiadamy ekspozycji mebli

Pozostałe informacje

email: sklep@prosnakids.pl
telefon: 694822389
Wyświetlenia:2080
Numer oferty:6999445004
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry