Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Łóżko kontynentalne Sułtan 140/200 z Materacem

1 840,00 zł
183,99 zł x 11 rat (przykład)
1 osoba kupiła 1 komplet
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
150,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
150,00 zł
sprawdź szczegóły
Szerokość mebla
Liczba sztuk
z 55 kompletów
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Kup w zestawie

Łóżko kontynentalne Sułtan 140/200 z MateracemStolik nocny Mestre typ 22 - Super Szybka Dostawa
Cena za zestaw
2009,00 zł

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rozmiar:
  140x200
 • Kolor mebla:
  Czarny
 • Rodzaj łóżka:
  Podwójne
 • Głębokość mebla:
  212 cm
 • Szerokość mebla:
  140 cm
 • Wysokość mebla:
  120 cm
 • Styl:
  nowoczesny
 • Informacje dodatkowe:
  materac w komplecie, z zagłówkiem, ze stelażem, pojemnik na pościel otwierany do góry

Opis

Łoże kontynentalne Sułtan 140/200

Wymiary:

- długość - 212cm

- szerokość - 140cm

- wysokość - 120cm

Powierzchnia spania:

- długość - 200cm

- szerokość - 140cm

Łoże jest do samodzielnego montażu, zapakowane w paczki.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 15 dni roboczych.

Z przyczyn niezależnych od nas termin realizacji zamówienia może ulec zmianie.

Dowozimy wyłącznie naszym własnym transportem. Meble są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Materac główny:

- Sprężyny kieszeniowe pocket

- Piankę wysoko elastyczną T30

Topper z pianki:

Pianka T23 3cm

- Pokrowiec pikowany (zamek w kształcie litery C)

- Wysokość Toppera około 5cm

Twardość materaca do wyboru:

- H2 - Miękki

- H3 - Średnio twardy

- H4 - Twardy

Adres naszego salonu meblowego: 95-015 Głowno ul. Kilińskiego 24

Telefon: 722-221-215 / 502-036-122 / 503-853-432 / 514-694-944

Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00 oraz soboty w godzinach od 08:00 do 13:00.

Mail: www@pwpatryk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie opisu i zdjęć zabronione!

Istnieje możliwość wykonania łóżka w całości w innej tkaninie. Pełna oferta dostępnych wersji kolorystycznych jest dostępna poniżej:

Dostawa i płatność
od 150,00 zł

Lokalizacja: Baranów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
150,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
150,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11-12 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Przy wyborze opcji płatności "przelewem" zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty. Dowozimy do klienta własnym transportem. Dane do przelewu: P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk 63-604 Baranów ul. Rynek 9 NIP 619-149-18-79 Regon 250688043 Numer konta: 71 84 13 0000 0403 3196 2000 0001

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Wszystkie meble z naszej oferty są nowe oraz objęte 24 miesięczną gwarancją.  Termin gwarancji liczony jest od daty wydania rzeczy Kupującemu. 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych tkanin na  zdjęciach odpowiadała naturalnej, jednak ustawienia monitora mogą mieć  wpływ na prezentowaną kolorystykę.
Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. 

Wszystkie  wymiary podane są w cm z tolerancją ok +-2,5cm
 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
Rynek 9
63-604 Baranów
Dodatkowe informacje

1. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży,  Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  

2. Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację,  ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z  realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. 

3. Klient może  zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług  nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę.  Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres  biuro@meblefirany.pl . W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć  opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później  niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi  odpowiedzi.

4. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych tkanin na  zdjęciach odpowiadała naturalnej, jednak ustawienia monitora mogą mieć  wpływ na prezentowaną kolorystykę. Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie  wymiary podane są w cm z tolerancją ok +-2,5cm    

5.  Wszystkie  meble które proponujemy są do samodzielnego montażu zapakowane w  paczki. Nie mamy dostępnej usługi montażu lub demontażu mebli. W  przypadku stwierdzenia, że elementy są uszkodzne, nie należy  samodzielnie skręcać mebli. W przeciwnym razie reklamacja zostanie  automatycznie odrzucona. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
Sportowa 13
63-604 Baranów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

 • Zgodnie  z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U.  2014 poz. 827) Kupujący będący konsumentem, który zawarł umowę na  odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni  odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za  wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy Sprzedawcy wskazanych w  ust. 9 niniejszego paragrafu oraz kosztów wskazanych w ust. 7  niniejszego paragrafu.
 • Bieg  terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od daty wydania towaru  Kupującemu lub wskazanej przez niego osobie trzeciej, a w przypadku  umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno,  partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie przez Kupującego (lub  wskazanej przez niego osoby trzeciej) ostatniego towaru, partii lub  części.
 • Kupujący  będący konsumentem może odstąpić od umowy składając Sprzedawcy  oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć  korzystając z formularza, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy z  dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta lub przy użyciu wzoru  udostępnionego przez Sprzedawcę, stanowiącego załącznik nr 1 do  niniejszego Regulaminu, jednakże nie jest to obowiązkowe.
 • Do  zachowania prawa do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać oświadczenie o  odstąpieniu przed upływem terminu. Oświadczenie można wysłać  Sprzedawcy: 
 • pocztą na adres korespondencyjny: ul. Sportowa 13, 63 - 604 Baranów,
 • mailowo na adres: biuro@meblefirany.pl
 • W  przypadku odstąpienia od umowy na powyższych zasadach, Sprzedawca, nie  później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Kupującego o  odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu wszystkie dokonane przez niego  płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z zastrzeżeniem ustępu 6 i 7  niniejszego paragrafu.
 • Jeśli  Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze towar od Kupującego, może  wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Kupującego do chwili  otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu  jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Jeżeli  Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły  sposób, oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do  zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 • Kupujący  ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy nie później niż w ciągu 14 dni od  dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedawca zaproponował, że  sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru  przed jego upływem. Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na  przesyłce w widocznym miejscu napisać "ZWROT".
 • Będą  Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. W przypadku  zwrotu towaru sprzedający nie oferuje usługi transportowej.
 • Zwrot  środków na rzecz Kupującego nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu  zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na  inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 • Prawo  odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi  w odniesieniu do umów wskazanych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta,  a w szczególności w odniesieniu do umów: 
 • w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w  której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami.
 • Sprzedawca  może odstąpić od umowy w wypadku oczywistej pomyłki w cenie towaru  (cena towaru jest wyraźnie odmienna od zwyczajnej ceny towaru tego  samego rodzaju, jakości, typu itp.).
 • Kupujący  odpowiada jedynie za zmniejszenie wartości towaru wynikające z  korzystania z niego w sposób inny niż było to koniecznie do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 • Meble oznaczone jako "Mebel powystawowy" nie można zwrócić.
 • Wszystkie  meble które proponujemy są do samodzielnego montażu zapakowane w  paczki. Nie mamy dostępnej usługi montażu lub demontażu mebli.

Załącznik 1:

http://pwpatryk.iswift.eu/patryk/images/oswiadczenie.jpg 

O sprzedającym
PW-Patryk
PW-Patryk
96,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

434

 

15

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Ilona Mikołajczyk
P.W. Patryk
ul. Rynek 9
63-604 Baranów
REGON: 250688043
NIP: 619-149-08-79

Kontakt

 • 722****** (pokaż)
 • 502****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 19:00
sobota
08:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firmowy Salon Meblowy:

95-015 Głowno

ul. Kilińskiego 24

tel. 514-694-944

tel. 42-719-11-47


Jesteśmy  firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży i produkcji mebli. Zapewniamy państwu błyskawiczną dostawę, doskonałą obsługę oraz gwarancję udanej transakcji.Wszystkie meble z naszych aukcji są objęte 24 miesięczną gwarancją. Prowadzimy salon stacjonarny, gdzie mogą Państwo dokonać zakupu, obejrzeć na żywo proponowane rozwiązania, a także odebrać zamówiony towar.

Pozostałe informacje

Mamy dostępne 4 formy płatności:

- Pobranie - gotówką przy odbiorze

- Przelew

- Raty Santander

- PayU

Preferujemy płatność przy odbiorze. Możliwa jest wtedy szybsza realizacja zamówienia. Przy wyborze opcji płatności "przelewem" zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (1-2 dni roboczych).

Dostawa:

Czas realizacji zamówienia jest określony na każdej z aukcji. Z przyczyn niezależnych od nas termin dostawy może ulec zmianie. Dowozimy  meble wyłącznie naszym własnym transportem. Z uwagi na gabaryty paczek prosimy o zorganizowanie odbioru mebli. Kierowca nie wnosi mebli do domów oraz mieszkań. Istnieje możliwość "dogadania" się z kierowcą o pomoc przy wnoszeniu. Zależy to od czasu i sił jakimi dysponuje kierowca. Należy pamiętać, że kierowca ma trasę dwudniową i jest to bardzo męczące. Nie wymagam od kierowców aby pomagali wnosić meble. Dostarczamy w godzinach od 6.00 do 23.00. Dzwonimy do klienta 1-2 dni przed dostawą mebli podając Orientacyjną godzinę dostawy, a następnie kierowca na około 30 minut przed dostawą dzwoni do klienta, że już się zbliża. Można ustalić większe wyprzedzenie czasowe dla kontaktu od kierowcy. Przykro mi. Nie ma możliwości, aby kierowca dostarczył paczki na podaną przez Państwa godzinę.

Wyświetlenia:467
Numer oferty:7061756422
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry