Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

LOMVUM DALMIERZ MIERNIK LASEROWY 0,05 - 100M

145,00 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
List polecony ekonomiczny
0,00 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 94 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury

Opis

DALMIERZ LASEROWY LOMVUM - 100M

Produkt wysyłany jest z zagranicy. Przewidywany termin dostawy: 21-36 dni

Wykorzystując precyzję technologii laserowej,  dalmierz firmy LOMVUM zapewnia szybki i łatwy pomiar za każdym razem.

 • Pomiar odległości do 100m,
 • wysoka dokładność
 • szybki pomiar odległości, powierzchni oraz objętości
 • pomiar pośredni roboczych przez użycie twierdzenia Pitagorasa
 • pomiar ciągły
 • Min/Max śledzenie odległości
 • łatwe dodawanie, odejmowanie pomiarów
 • łatwe kierowanie jasnym wskaźnikiem laserowym
 • duży wyświetlacz LCD z podświetleniem
 • pamięć 20 wyników
 • wyposażony w poziomice
 • wskaźnik niskiego poziomu baterii
 • Funkcja wyciszenia

Dane techniczne:

 • Zakres pomiarowy: 100m
 • Dokładność : ± 2 mm
 • Klasa lasera : Klasa II
 • Klasa ochrony : IP 54
 • Typ lasera : 635nm < 1 mW
 • Temperatura przechowania: -20 ~ 60 °C
 • Temp. pracy: 0 ~ 40 ° C
 • Zasilanie: 3 baterie 1,5V
 • Laser Auto off: 20S
 • Power Auto off: 150S

Produkt wysyłany jest z zagranicy. Przewidywany termin dostawy: 21-36 dni

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Shenzen, Chiny

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
24-25 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Produkt wysyłany jest z zagranicy. Przewidywany termin dostawy: 21-36 dni

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja realizowana jest na wybrane produkty objęte gwarancją w autoryzowanych serwisach producentów na różnych kontynentach, w zależności od importowanego towaru. Koszt przesyłki gwarancyjnej ponosi kupujący. Po naprawie paczka odsyłana jest z  powrotem na nasz koszt (pod warunkiem że uszkodzenie nie powstało z winy  kupującego).  Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14dni. Sprzedający zobowiązuje się na dostarczenie towaru bez wad. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Andrzej Paszkowski
Rybacka 8/1
66-460 Witnica
Dodatkowe informacje

  Ważne! Przyjęcie modelu dropshippingu powoduje, że nie jesteśmy stroną umowy sprzedaży rzeczy objętej Usługą – w tym wypadku sprzedającym jest podmiot, od którego w Twoim imieniu i na Twoją rzecz dokonaliśmy jej zakupu. Wykonując Usługę działamy w Twoim imieniu. Mając powyższe na uwadze – do nas możesz kierować oświadczenia związane z umową wykonania Usługi, natomiast do sprzedającego – oświadczenia związane z umową sprzedaży.    Reklamację dotyczącą zarówno Usługi jak i samego towaru możesz złożyć na przykład:    

• pisemnie na adres: ul. Rybacka 8/1, 66-460 Witnica;  

• w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: andrewpaszk8@gmail.com;  


Pamiętaj my rozpoznajemy twoje reklamacje dotyczące Usługi pośrednictwa kupna. W zakresie reklamacji wad samego Towaru jesteśmy pośrednikiem między Tobą a sprzedawcą.  Reklamacje i wszelkie roszczenia z gwarancji możesz kierować również bezpośrednio do sprzedającego towar.  W opisie reklamacji podaj: (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyśpieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.  Wykonując uprawnienia z tytułu rękojmi, jesteś obowiązany na nasz koszt dostarczyć Towar wadliwy na adres: Rybacka 8/1, 66-460 Witnica.  Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.  


Postanowienia dotyczące przedsiębiorców  Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za Towar wobec Kupującego nie będącego konsumentem zostaje wyłączona. Z chwilą wydania przez Sprzedającego Towaru przewoźnikowi przechodzą na Kupującego nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z Towarem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Towaru. Sprzedający usługę  pośrednictwa, ani Sprzedający towar w takim wypadku nie ponoszą odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Towaru powstałe od przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Kupującemu oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki. 


Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Kupującego będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php. Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: (1) wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/); (2) wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz (3) pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).  Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Andrzej Paszkowski
Rybacka 8/1
66-460 Witnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
Andreew_21
Andreew_21
97,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1399

 

31

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,5

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Andrzej Paszkowski
SMARTBANDY.PL
Rybacka 8/1
66-460 Witnica
REGON: 369463317
NIP: 599-274-64-48

Kontakt

 • 534 *** *** (pokaż)
poniedziałek
09:00 - 18:00
wtorek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedającym Produkty i usługi w ramach Konta ANDREEW_21 jest Andrzej Paszkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Smartbandy.pl Andrzej Paszkowski wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 599-274-64-48, REGON 369463317. 

Dane kontaktowe Sprzedającego:   

adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Rybacka 8/1, 66-460 Witnica, adres poczty elektronicznej: andrewpaszk8@gmail.com, numer telefonu: 534 300 405

Pozostałe informacje

Drogi Kupujący,  

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie, dlatego też rzetelnie udostępniamy Ci informacje o nas, o warunkach świadczonej przez nas usługi pośrednictwa i prowadzonej przez nas działalności. 

Nie jesteśmy klasycznym sprzedawcą. Działamy w modelu dropshippingu. 

Oznacza, to, że za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oferujemy Ci możliwość zawarcia z nami umowy o świadczenie usługi polegającej na nabyciu od sprzedającego przez nas, ale w Twoim imieniu i na Twoją rzecz określonej w ramach Transakcji rzeczy (dalej Usługa). Wykonanie przez nas Usługi następuje na warunkach wskazanych w Transakcji oraz jest odpłatne - nasza prowizja oraz cenę, jaką musisz zapłacić za daną rzecz, składają się na łączną wartość całej Transakcji podaną w aukcji. 

Ważne! Przyjęcie modelu dropshippingu powoduje, że nie jesteśmy stroną umowy sprzedaży rzeczy objętej Usługą – w tym wypadku sprzedającym jest podmiot, od którego w Twoim imieniu i na Twoją rzecz dokonaliśmy jej zakupu. Wykonując Usługę działamy w Twoim imieniu. 

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nas i Transakcji zawieranych z nami za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oraz Twoich uprawnień jako Kupującego. Szczegółowe informacje dotyczące danej Usługi oraz Transakcji znajdziesz każdorazowo w jej opisie.  

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych podanych poniżej. 

Zachęcamy Cię do uważnej lektury i zakupów,  

Sprzedający ANDREEW_21  

PS Dla ułatwienia lektury przyjęliśmy nazewnictwo z Regulaminu Allegro. Przykładowo jeżeli poniżej będziemy mówili o Towarze, Transakcji, Sprzedającym lub Kupującym, to ich definicje znajdziesz w Regulaminie. Sam Regulamin Allegro dostępny jest w zakładce „Regulamin” na stronie Allegro. 

Niniejsze informacje skierowane są zarówno do konsumentów, jak i innych podmiotów zawierających z nami umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem postanowień wyraźnie dotyczących jedynie konsumentów bądź innych podmiotów.. 

POZOSTAŁE INFORMACJE I WARUNKI SPRZEDAŻY 

Informacje dotyczące płatności 

Wykonanie przez nas Usługi następuje na warunkach wskazanych w Transakcji oraz jest odpłatne - nasza prowizja oraz cena, jaką musisz zapłacić za daną rzecz, składają się na łączną wartość całej Transakcji podaną w aukcji. 

W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy prosimy o podawanie w tytule przelewu nazwy Twojego Konta Kupującego na Allegro oraz numeru danej Transakcji – ułatwi to nam i przyśpieszy księgowanie płatności. Proponowany przez nas tytuł przelewu ma jedynie formę zalecenia i nie wpływa na realizację umowy sprzedaży w przypadku jego pominięcia.  

Termin płatności (chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej): (1) w przypadku wyboru przez Ciebie płatności przelewem, jesteś zobowiązany do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usługi. 

Informacje o dostawie 

Informację o koszcie, sposobie i terminie dostawy dla danej Transakcji znajdziesz w jej opisie, w tym w zakładce „Dostawa” 

Sposoby dostawy Towaru – udostępniamy Ci następujące sposoby dostawy lub odbioru Towaru, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej: (1) przesyłka pocztowa; (2) przesyłka kurierska.  

Termin dostawy Towaru do Ciebie wynosi maksymalnie 45 dni roboczych, chyba że w opisie danej Transakcji podano krótszy termin. Początek biegu terminu dostawy Towaru liczy się w następujący sposób: (1) w przypadku wyboru przez Ciebie sposobu płatności przelewem- od dnia uznania płatnością rachunku bankowego. 

Ważne! Dniem roboczym jest jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Termin dostawy oznacza, że w tym terminie powinieneś już otrzymać Towar (na ten termin składa się czas kompletowania przesyłki przez nas oraz czas jej dostarczenia przez przewoźnika).  

Administrator danych osobowych 

Administratorem danych osobowych Kupujących biorących udział w Transakcjach Sprzedającego jest Sprzedający (dokładne dane Sprzedającego podane są w zakładce Informacje o Sprzedającym). Dane osobowe Kupujących Sprzedający otrzymuje od Grupy Allegro. Dane osobowe Kupującego są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.). Sprzedający zapewnia Kupującym realizację uprawnień wynikających z powyższej ustawy oraz z innych powszechnie obowiązujących przepisów. 

Cel zbierania danych i odbiorcy danych  

Dane osobowe Kupujących przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Transakcji Sprzedającego i z realizacją umów sprzedaży Usługi zawartych w wyniku Transakcji Sprzedającego. Podstawą przetwarzania danych osobowych Kupującego jest konieczność realizacji umowy sprzedaży Usługi, której jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem. Jeżeli Kupujący wyrazi uprzednią zgodę, to dane Kupującego mogą być przetwarzane także w innym celu, o którym mowa w udzielanej zgodzie przez Kupującego.  

W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia zebrane dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego. 

Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania 

Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Sprzedającego. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedającego wskazany na wstępie. 

Dobrowolność podania danych osobowych 

Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie Allegro danych osobowych niezbędnych do udziału w Transakcji i zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości udziału w Transakcji lub zawarcia umowy sprzedaży ze Sprzedającym. Dane niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży lub udziału w Transakcji są każdorazowo wskazane na stronie internetowej Allegro. 

Prawo właściwe, język 

Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 

Postanowienia dotyczące przedsiębiorców 

Odpowiedzialność Sprzedającego w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej lub należnej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu umowy sprzedaży. Sprzedający ponosi odpowiedzialność w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych kontaktowych podanych na wstępie.

Wyświetlenia:715
Numer oferty:6999650660
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry