Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Listwy przyokienne pod szyby BRAVO II 2006- stal

189,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
18,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
22,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 3 kompletów
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Listwy przyokienne, profilowane, dedykowane, stalowe

Fiat Bravo II 2006-

Materiał - stal szlachetna, polerowana

Ilość elementów w komplecie -  6 sztuk listew

Sposób montażu - za pomocą taśmy dwustronnej 

Kod produktu - 3418

Rodzaj części - akcesoryjna

CERTYFIKAT TUV

Opis produktu

 • Nakładki wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej - 304 grade - zawierającej 18% chromu oraz 8% niklu, dzięki temu, stal jest bardzo trwała i odporna na czynniki zewnętrzne w tym wilgoć, a co za tym idzie korozję.
 • Wykorzystanie tego rodzaju stali oferuje uzyskanie produktu o czystej i jasnej powierzchni,
 • Poza aspektami czysto użytkowymi, łatwy, intuicyjny, nie wymagający użycia dodatkowych narzędzi montaż nakładek, pozwala w kilka chwil podkreślić i podnieść walory estetyczne i ogólny wygląd każdego pojazdu
 • Produkt nowy, fabrycznie zapakowany, objęty 24 miesięczną gwarancją.
 • Idealnie dopasowane i dedykowane do konkretnego modelu auta, 
 • Bezinwazyjny montaż nakładek za pomocą taśmy dwustronnej renomowanego producenta - umieszczonej od spodu nakładki.

Produkt posiada atesty ISO 9001:2008

Zapraszamy na pozostałe aukcję gdzie znajdą Państwo więcej akcesoriów do tego i innych modeli aut

Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Wałbrzych, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Wałbrzych okolice rynku/centrum miasta
Moniuszki 45 / 27
58-304 WAŁBRZYCH
woj. dolnośląskie
email: info@chromowane.com
tel.: (74) 842-12-19

 • poniedziałek - piątek 07:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

 Warunki ogólne

 1. Na każdy sprzedawany produkt udzielana jest gwarancja ustalona przez producenta. W każdym przypadku producent jest stroną rozpatrującą reklamację i od niego uzależniony jest czas jej rozpatrzenia. Okres gwarancji podany jest w opisie przedmiotu lub dostępny jest po zadaniu pytania na ten temat. 
 2. Firma KNS LTD nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania sprzedanych w sklepie towarów. 
 3. Jeśli produkt ma wadę fabryczną , jest źle spasowany lub nie można go poprawnie użytkować, prosimy o opisanie usterki i wykonanie jak najdokładniejszych zdjęć ukazujących wadę produktu. 
 4. Do wad fizycznych nie zalicza się różnic w wyglądzie. Kolory i wykończenia towarów prezentowanych w ofercie sklepu mogą nieznacznie różnić się od wyglądu artykułu w rzeczywistości. Może wynikać to ze stosowanych technik fotograficznych, zastosowania innych technologii przez producenta lub ustawień parametrów monitora. 
 5. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych pochodzenia zewnętrznego lub użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem,  klient traci prawo do gwarancji, rękojmi i prawo do odstąpienia od umowy kupna 

ZWROTY / REKLAMACJE, dotyczące zakupionych na naszych aukcjach towarów, po wczesniejszym poinformowaniu Nas o tym (preferowany kontakt mailowy - info@chromowane.com), należy odesłać Pocztą Polską lub inna firmą transportową na adres sklepu: 


KNS LTD

Ul. Moniuszki 45 lok 27

58-300 Wałbrzych 


Zwrot należności za towar zwracany lub pozytywnie rozpatrzoną reklamację następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją). W przypadku zwrotu pieniędzy przekazem pocztowym zostanie pobrana opłata w wysokości 6 zł. 


Firma KNS Ltd nie odpowiada za uszkodzenia przesyłek w trakcie zwrotu towaru od Klienta w procesie reklamacyjnym. W przypadku kiedy przesyłka będzie nosiła ślady uszkodzenia zostanie sprządzony protokół uszkodzenia i przekazany Nadawcy.


Firma KNS Ltd oświadcza iż zrzeka się  roszczeń pomiedzy Nadawcą przesyłki reklamacyjnej a firmą transportową / kurierską lub operatorem pocztowym realizującym zwrot.   

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

KNS Ltd
MONIUSZKI 45 lok.27
58-304 WAŁBRZYCH
Dodatkowe informacje


Reklamacje


Warunki ogólne


 1. Przesyłki są zawsze dobrze zabezpieczone. Przed podpisaniem odbioru przesyłki proszę ją dokładnie obejrzeć. Jeżeli są widoczne jakieś istotne uszkodzenia, proszę jej nie odbierać i sporządzić - w obecności kuriera - Protokół Szkody. Na podstawie tego dokumentu możemy uznać reklamację. 
 2. Firma KNS LTD nie uwzględnia Reklamacji z tytułu różnic między wyglądem zakupionego towaru, a jego wyglądem na stronie internetowej. Zdjęcia i rysunki zamieszczone na stronie sklepu mają charakter wyłącznie poglądowy - mają na celu przybliżyć rzeczywisty wygląd towaru.
 3. Firma KNS LTD nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania sprzedanych w sklepie towarów. 
 4. Producent nie dostarcza w okresie Reklamacji produktów zastępczych oraz nie zwraca kosztów przesyłek lub montażu.
 5. Reklamacji podlegają wady techniczne/fizyczne (wady fabryczne), lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy. Klient powinien niezwłocznie odesłać wadliwy towar na adres sklepu internetowego. 
 6. Reklamacji nie podlegają nieznaczne różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi (kolor), które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta. Nie stanowią one podstawy do składania Reklamacji. 
 7. W przypadku negatywnego rozpatrzenia Reklamacji oraz w przypadku zwykłego zwrotu towaru, koszty przesyłki pokrywa Klient. Nie odebranie takiej przesyłki przez klienta będzie skutkowało zaniechaniem ponownego wysłania produktu, chyba że klient pokryje koszty poniesione z tytułu wysłania oraz zwrotu reklamowanego produktu do sklepu. Produkty będą przechowywane przez 14 dni od momentu zwrotu nieodebranej przesyłki. 
 8. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Reklamacji, koszty przesyłki oraz całkowita wartość reklamowanego towaru, zwracana jest przelewem na konto wskazane przez Klienta. 
 9. Firma KNS Ltd nie odpowiada za uszkodzenia przesyłek w trakcie zwrotu towaru od Klienta w procesie reklamacyjnym. W przypadku kiedy przesyłka będzie nosiła ślady uszkodzenia zostanie sprządzony protokół uszkodzenia i przekazany Nadawcy. Firma KNS Ltd oświadcza iż zrzeka się roszczeń pomiedzy Nadawcą przesyłki reklamacyjnej a firmą transportową/ kurierską lub operatorem pocztowym realizującym zwrot.  
 10. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, przesyłka nie zostanie odebrana.
 11. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych pochodzenia zewnętrznego klient traci prawo do gwarancji, rękojmi i prawo do odstąpienia od umowy kupna.


Prosimy uprzejmie o załączenie wszelkich możliwych informacji na temat składanych przez Państwa reklamacji - dokumentów zakupu, zdjęć, opisu ewentualnego problemu, Państwa stanowiska czy niezbędnych danych, co znacznie ułatwi a także pozwoli przyspieszyć procedurę.


Kontakt


info@chromowane.com


 (74) 842 - 12 - 19

+48 668 - 245 - 426

+48 728 - 330 - 174


14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KNS Ltd
Moniuszki 45/27
58-304 WAŁBRZYCH

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwroty


Zwroty towaru zakupionego na aukcji.


Produkty zamówione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000r. nr 2 poz. 271) w terminie 10 dni roboczych od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Artykuły odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane. 

 1. Jeśli chcesz zwrócić towar w sklepie internetowym skontaktuj się mailowo z info@chromowane.com lub telefonicznie (74) 842-12-19
 2. W przypadku zwrotu towaru, konieczne jest, aby towar zwracany był nieużywany ( nie nosił oznak użytkowania), czysty, w oryginalnym opakowaniu, kompletny, z elementami, które posiadał on w momencie sprzedaży. Brak w/w elementów może być podstawą odmówienia przyjęcia zwrotu. 
 3. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę (o ile była wystawiona na życzenie klienta) oraz - w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu – protokół uszkodzenia/druk reklamacyjny sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i podpisany przez niego. 
 4. Brak dołączonego paragonu lub faktury VAT będzie skutkował odmową przyjęcia zwrotu. W takim przypadku sklep odeśle towar do klienta przesyłką pobraniową na jego koszt (opłata wg cennika kosztów wysyłki).  
 5. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki i przedmioty uszkodzone z winy Klienta. Taki towar zostanie ponownie odesłany do Klienta na jego koszt.  

 

O sprzedającym
dragsterak
dragsterak
98,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

516

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Andrzej Karpowicz
KNS LTD
ul. Ireny Grabowskiej 31/5
58-304 Wałbrzych
REGON: 020241981
NIP: 886-235-82-35

Kontakt

 • 074 *** ** ** (pokaż)
 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
07:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Właścicielem sklepu internetowego jest Firma :

KNS LTD

ul. I. Grabowskiej 31/5,

58-304 Wałbrzych,

NIP 886-235-82-35,

NIP EU PL8862358235   


Biuro i sklep mieszczą się pod adresem : 

ul. Moniuszki 45/27,

58-300 Wałbrzych


Wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy info@chromowane.com bądz telefonicznie

 (74) 842 - 19 - 12

+48 668 - 245 - 426

+48 728 - 330 - 174

Pozostałe informacje

email: info@chromowane.com
telefon: 074 842 12 19
telefon: +48 668 245 426
Wyświetlenia:119
Numer oferty:7340335960
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry