Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

KRZESŁO FOTEL DZIECIĘCY MILANO DAW DSW NIEBIESKI

85,00 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
Przesyłka kurierska
20,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
35,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 8 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor:
  odcienie niebieskiego
 • Szerokość siedziska:
  26 cm
 • Wysokość siedziska:
  30 cm
 • Głębokość siedziska:
  29 cm

Opis

Fotel dziecięcy niebieski

Krzesło inspirowane ponadczasowym wzorem słynnych amerykańskich projektantów.

Siedzisko wykonane z wysokiej jakości polipropylenu w połączeniu z drewnianymi nogami idealnie wkomponują się w każdy dziecięcy pokoik.

Zastosowanie trzech różnych materiałów – metalu, drewna oraz tworzywa sztucznego to gwarancja niepowtarzalnego efektu zarówno w domu, ogrodzie, na tarasie a także w miejscach użyteczności publicznej: restauracjach, kawiarniach, salach weselnych i konferencyjnych.

Nasze krzesła cechuje: wygoda użytkowania, dostosowanie do anatomicznej budowy ciała, trwałość, bogactwo kolorów oraz design na wysokim światowym poziomie.

                                         Wymiary fotela

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
35,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

GWARANCJA

Czas trwania gwarancji wynosi 24 miesiące i zaczyna się od momentu  sprzedaży towaru Kupującemu. Data sprzedaży towaru umieszczona jest na  dowodzie zakupu.

Gwarancją nie są objęte:

1.1. Uszkodzenia wynikające z niewłaściwego montażu, użytkowania, konserwacji, czyszczenia oraz przechowywania towaru.

1.2. Uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego przewozu bądź  przenoszenia towaru oraz złego montażu (otarcia, rozdarcia, zarysowania,  pęknięcia itp.), jak również wynikłe po sprzedaży ze zdarzeń losowych i  innych okoliczności.

1.3. Wady, uszkodzenia, braki ilościowe elementów i akcesoriów widoczne przy zakupie.

1.4. Niewielkie różnice w wymiarach rzeczywistych mebli w stosunku do wymiarów podanych w aktualnych ogłoszeniach.

1.5. Uszkodzenia mechaniczne.

1.6. Zalania wodą i innymi cieczami.

1.7. Szkody i usterki spowodowane przez zwierzęta.

1.8. Uszkodzenia wynikłe z naprawy bądź przeróbki towaru wykonanej przez Kupującego lub na jego zlecenie.

1.9. Zabarwienia tkaniny odzieżą lub innymi barwnikami.

1.10. Towary, których obniżono cenę przy zakupie, w związku z wadami fabrycznymi, o których sprzedawca poinformował na aukcji 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

HOME DECOR
BIAŁOŁĘCKA 233A
03-253 WARSZAWA
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJE

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje  dotyczące zawartej Umowy pod adresem przedsiębiorstwa lub w formie  pisemnej na adres Sprzedawcy lub na adres mailowy  home.decor.waw@gmail.com. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać  co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,- datę  zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,- przedmiot reklamacji,  ze wskazaniem żądania Kupującego,- wszelkie okoliczności uzasadniające  reklamację. - Kupujący składający reklamację powinien dostarczyć  przedsiębiorcy wadliwy towar – odesłać go lub osobiście dostarczyć do  magazynu firmowego na adres: HOME DECOR Agnieszka Siemińska-Dąbrowska,  ul. Białołęcka 233a, 03-253 Warszawa Sprzedający rozpoznaje reklamację w  terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź  na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie, czas liczony na  rozstrzygnięcie reklamacji będzie liczony od momentu otrzymania przez  Sprzedającego wszystkich potrzebnych dokumentów.

Towary, których obniżono cenę przy zakupie, w związku z wadami fabrycznymi,  o których sprzedawca poinformował na aukcji nie podlegają reklamacji.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

HOME DECOR Agnieszka Siemińska-Dąbrowska
Białołęcka 233a
03-253 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Adres do zwrotu:

HOME DECOR Agnieszka Siemińska-Dąbrowska

Białołęcka 233a

03-253 Warszawa

1.1 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie OŚWIADCZENIA przed jego upływem na adres Przedsiębiorcy lub na adres mailowy: home.decor.waw@gmail.com. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu otrzymania przez Konsumenta towaru. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy. Informujemy, że nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

1.2 Termin 14-dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy kupna- sprzedaży, liczy się od dnia doręczenia towaru przez kuriera.

1.3 Zwrot towaru powinien nastąpić bezzwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

1.4 W miarę możliwości prosimy o załączenie do przesyłki dowodu zakupu (paragon) i karty gwarancyjnej.

1.5 Klient dostarcza towar na swój koszt, na adres firmy: HOME DECOR, Białołęcka 233a, 03-253 Warszawa

1.6 Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy oraz zwrotu towaru do magazynu przez kupującego, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, oprócz kosztów związanych z odesłaniem towaru, na numer rachunku bankowego, który został podany przez klienta.

1.7 Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy, zwykły sposób dostawy dostępny na aukcji, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

1.8 W przypadku, gdy towar został zakupiony na fakturę VAT, do klienta zostanie wysłana korekta faktury VAT.

1.9 Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami.

1.10 Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm. art. 12 ust. 1 pkt 9).

1.11  Towary, których obniżono cenę przy zakupie, w związku z wadami fabrycznymi, o których sprzedawca poinformował na aukcji nie podlegają prawu zwrotu. 

O sprzedającym
-HomeDecor-
-HomeDecor-
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

624

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Agnieszka Siemińska-Dąbrowska
HOME DECOR
Berensona 32A/4
03-287 Warszawa
REGON: 147488944
NIP: 7181816156

Kontakt

 • 602******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Zespół Home Decor tworzą ludzie, których pasjonuje design. Nasza oferta to zbiór nowoczesnych i funkcjonalnych mebli, dodatków wykończenia wnętrz czy oświetlenia - starannie wyszukanych, nowoczesnych i cieszących się rosnącą popularnością. Nasze produkty mają podkreślić piękno Państwa wnętrz a ich designerskie rozwiązania sprawią, że dostrzeżecie Państwo piękno w przedmiotach codziennego użytku.   Dzięki stałemu uczestnictwu w międzynarodowych targach meblowych czy branżowych możemy zaproponować Państwu m.in. najnowsze modele mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz. Jesteśmy bezpośrednim importerem, co pozwala nam stworzyć dla Państwa atrakcyjną ofertę produktową jak i cenową, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości przy umiarkowanych cenach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów producentów, z którymi mamy trwałe relacje możemy zapewnić produkty na zamówienie - zapytaj nas !   W naszej stałej ofercie znajdują się: Krzesła nowoczesne, krzesła designerskie, krzesła białe, krzesła z poduszką, inspirowane krzesła DSW, inspirowane fotele DAW, krzesła i fotele patchwork, inspirowane stół stoły i stoliki DSW, fotele bujane RAR, krzesła barowe, hokery, krzesła tapicerowane, krzesła inspirowane dziecięce, krzesła dla dziecka, Krzesła dla dziecka DSW DAW

Pozostałe informacje

Kodeks dobrych praktyk:

Każdy towar jest przez nas starannie pakowany i zabezpieczany na czas wysyłki. W chwili odbioru towaru prosimy sprawdzić stan i zawartość przesyłki- nawet jeśli nie nosi ona zewnętrznych oznak uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia naruszenia lub zniszczenia przesyłki prosimy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Protokół prosimy spisać w chwili doręczenia przesyłki przez kuriera.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur

rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

Zdjęcia umieszczone na naszych aukcjach są poglądowe. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.

Zdjęcia umieszczone na naszych aukcjach są naszą własnością i zakazujemy ich kopiowania.

Wyświetlenia:317
Numer oferty:7339888696
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry