Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Kontrola rodzicielska w iPhone 5 i 6 - PODSŁUCH

od Super Sprzedawcy spy-shop_pl
3 000,00 zł
299,98 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
0,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

OPROGRAMOWANIE DLA IPHONE SPYPHONE EXTREME

Monitoruj połączenia, zabezpiecz telefon przed kradzieżą, kontroluj rejestrowane materiały

Zapewnienie bezpieczeństwa osobistego najbliższym osobom a szczególności dzieciom, ochrona przed oszustwem i nieuczciwymi kontrahentami, zdradą partnera – wszystkie te aspekty są dla każdego bardzo istotne. Obecnie prawie każdy korzysta z telefonu komórkowego, który stał się niezbędnym narzędziem do codziennej komunikacji zarówno w sferze osobistej jak też zawodowej. Łatwość i stosunkowo wysoka anonimowość korzystania z telefonu GSM umożliwiają wykorzystanie go do nadużyć, zastraszania, molestowania a także ułatwiają zdradę partnerską czy wyciek istotnych informacji z firmy.

Zdobądź dowód!

Oferowane przez sklep Spy Shop oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme Pro umożliwia uzyskanie kontroli nad telefonem i zapobiegnięcie w porę wielu niebezpieczeństwom, które mogą grozić najbliższym czy finansowej kondycji firmy. W kryzysowej sytuacji umożliwi odnalezienie telefonu osoby, która została na przykład porwana. Oprogramowanie działa w tle w maksymalnie dyskretny sposób, dlatego użytkownik może czuć się swobodnie w trakcie korzystania z niego umożliwiając niewidoczny podsłuch.

Pełny dostęp

Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme przeznaczone jest do kompleksowego monitoringu i namierzania telefonów iPhone oraz tabletów produkowanych przez Apple i pozwala w porę zareagować na pojawiające się sygnały o zagrożeniu, na przykład o złym wpływie wywieranym na dziecko przez osoby w jego otoczeniu, wynoszeniu danych z firmy i udostępnianiu ich konkurencji. Aplikacja SpyPhone iOS Extreme działa w tle a jej działanie jest niewidoczne dla użytkownika telefonu. Umożliwia prowadzenie podsłuchu rozmów i otoczenia w czasie rzeczywistym poprzez ustalony numer nadzorujący, podsłuch i nagrywanie dźwięków w otoczeniu urządzenia, namierzanie telefonu przez GPS i wiele innych.

Podsłuch rozmów na żywo

Podsłuch w czasie rzeczywistym rozmów prowadzonych przez telefon iPhone - w czasie trwania rozmowy wystarczy zadzwonić z numeru nadzorującego, aby automatycznie zostać włączonym w trwającą rozmowę i poznać jej treść.

Podsłuch otoczenia na żywo

 Monitoring iOS Extreme za pomocą podsłuchu na żywo dźwięków i rozmów w bliskim otoczeniu telefonu. Wystarczy zadzwonić z ustalonego telefonu nadzorującego w dowolnym momencie, co spowoduje samoczynne włączenie mikrofonu w telefonie SpyPhone (słyszalność jak w przypadku przypadkowo odebranego telefonu i zależy od mikrofonu w telefonie). Połączenie jest dyskretne, nie jest sygnalizowane ani rejestrowane w telefonie iPhone.

Nagrywanie dźwięków z otoczenia

Program SpyPhone iOS Extreme nagrywa dźwięki w otoczeniu - opcja na żądanie. Funkcja aktywowana poprzez panel do zarządzania telefonem po zalogowaniu się na konto użytkownika.

Precyzyjna lokalizacja GPS

Program SpyPhone iOS Extreme informuje o lokalizacji telefonu na podstawie danych z odbiornika GPS (dokładność do 5m), automatycznie śledzi położenie iPhone z określoną częstotliwością oraz informuje o aktualnym położeniu na żądanie (komenda SMS lub polecenie w panelu).

Pamiętaj!

Po zaktualizowaniu oprogramowania telefonu do nowszej wersji oprogramowanie SpyPhone może przestać działać(brak możliwości odblokowania telefonu poprzez Jailbreak przez pewien czas po opublikowaniu nowej wersji iOS i ponownej instalacji SpyPhone). Aplikacja jest maksymalnie dyskretna, ale ze względu na specyfikę systemu iOS nie ma możliwości usunięcia wszystkich informacji na temat zainstalowanych w telefonie aplikacji. Przed zakupem oprogramowania radzimy skontaktować się z nami w celu zdobycia dodatkowych informacji.

Nie kupuj w ciemno, przetestuj oprogramowanie za darmo!

W celu otrzymania kodu aktywacyjnego oraz instrukcji obsługi prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailem. Darmowy test trwa 3 dni i liczony jest od momentu wygenerowania przez nas licencji.

Warunki licencyjne i instalacja oprogramowania SpyPhone iOS Extreme Licencja udzielana jest na okres 1 roku od daty zakupu i może być aktywowana na jednym kompatybilnym telefonie. Po upływie terminu ważności licencji może być ona przedłużona odpłatnie na kolejny rok. WAŻNE! Ze względu na specyficzne środowisko systemu iOS przed instalacją konieczne jest wykonanie odblokowania (Jailbreak)! Proces instalacji jest bardzo prosty i przebiega w środowisku Cydia (dostępnym po wykonaniu Jailbreak) i przebiega identycznie jak dla innych aplikacji w tym środowisku.

W czasie instalacji konieczna jest łączność z internetem (sieć komórkowa, Wi-Fi). Dodatkowo, nasi sprzedawcy służą swoją wiedzą i doświadczeniem i wytłumaczą działanie wszystkich funkcji programu w taki sposób, aby żadna z dostępnych funkcji nie sprawiała kłopotu.

Oprogramowania działa na - iOS wersja iOS 6.x do najnowszej z możliwością zrobienia jailbreak'a.

Kompatybilne telefony:

iPhone 3GS, 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6, 6 Plus

iPhone 3GS i 4 nie jest już wspierany przez iOS - najnowsze uaktualnienia to kolejno 6.1.6 i 7.1.2

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Poznań, Wrocław, Kraków, Szczecin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

Paczki są wysyłane Kurierem UPS, Paczkomatem lub Pocztą Priorytetową, są bezpiecznie zapakowane i ubezpieczone. Błyskawiczna dostawa kurierska lub odbiór osobisty w naszych sklepach stacjonarnych: Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Szczecin, Gdynia

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

SPY SHOP Serwis
Ślężna 146
53-111 Wrocław
Dodatkowe informacje

Jeśli otrzymany przez Ciebie sprzęt z różnych przyczyn nie działa poprawnie lub jest niezgodny z opisem, skontaktuj się z nami pilnie, a wymienimy go na nowy.

na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy)

O sprzedającym
spy-shop_pl
spy-shop_pl
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

280

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Paweł Wujcikowski
SPY SHOP
Traugutta 137
50-419 Wrocław
REGON: 020504742
NIP: 8992547590

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

SPY SHOP Paweł Wujcikowski  

ul. Traugutta 137 50-419 Wrocław  

NIP: 899-254-75-90 REGON: 020504742 


 • +48 717 382 302  
 • +48 71 75 75 673 
 • zakupy@spyshop.pl   


Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin.

Pozostałe informacje

Odbiór osobisty sprzętu w sklepie stacjonarnym

Towar można osobiście odebrać w jednym z naszych sklepów firmowych po wcześniejszym kontakcie ze sprzedającym. Po sprawdzeniu dostępności konkretnego produktu sprzęt będzie można odebrać:

Spy Shop Wrocław: ul. Romualda Traugutta 143 (+48 71 341 50 50)

Spy Shop Kraków: ul. Długa 48 (+48 12 633 45 55)

Spy Shop Katowice: ul. Adama Mickiewicza 14 (+48 32 258 51 51)

Spy Shop Poznań: Głogowska 32 (+48 61 862 65 55)

Spy Shop Gdynia: Władysława IV 41 (+48 58 621 92 20)

Spy Shop Szczecin: B. Krzywoustego 51 (+48 91 484 04 04)

Spy Shop Bydgoszcz: Jana i Andrzeja Śniadeckich 19 (+48 52 346 64 64)

Spy Shop Rzeszów: płk. Leopolda Lisa-Kuli 1 (+48 17 250 09 07)


Regulamin sprzedaży realizowanej w serwisie Allegro

 1. Sprzedawcą jest Paweł Wujcikowski wykonujący działalność gospodarczą pod firmą SPY SHOP Paweł Wujcikowski ul. Gen. Romualda Traugutta 137, 50-419 Wrocław, NIP: 8992547590, adres poczty elektronicznej (e-mail): zakupy@spyshop.pl (konto na allegro: spy-shop_pl).
 2. Produkty oferowane na aukcji są wolne od wad prawnych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Każda umowa sprzedaży będzie potwierdzana stosownym dowodem zakupu.
 4. Brak wpływu środków w terminie 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia skutkuje wszczęciem procedury prowadzącej do przyznania ostrzeżenia Klientowi, a nawet zawieszenia jego konta na allegro.
 5. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczne serwisy płatności umożliwiają dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.
 6. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych.
 7. Zakupione na aukcji produkty są wysyłane na terytorium Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej.
 8. Na termin dostawy produktu, składa się czas kompletowania produktu oraz czas dostawy produktu przez przewoźnika: a) Czas kompletowania produktu, wynosi od 1 do 3 dni roboczych; b) Dostawa produktu przez przewoźnika następuje w ciągu deklarowanego przez przewoźnika tj. od 1 do 2 dni roboczych.
 9. Reklamacje z tytułu rękojmi obejmującej wady fizyczne i prawne,  określone w ustawie Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.): a) Zawiadomienia o wadach dotyczących Produktu oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zakupy@spyshop.pl b) Gdy jest to niezbędne dla oceny wad fizycznych produktu, należy go dostarczyć na adres: SPY SHOP SERWIS, ul. Ślężna 146, 53-111 Wrocław, z dopiskiem serwis.
 10. Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub załączenie go do paczki ze zwracanym produktem. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 11. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku umowy sprzedaży: a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 12. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w przypadku zawarcia umowy sprzedaży jest Paweł Wujcikowski wykonujący działalność gospodarczą pod firmą SPY SHOP PAWEŁ  WUJCIKOWSKI, ul. Gen. Romualda Traugutta 137, 50-419 Wrocław, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu zapewnienia kontaktu i realizacji złożonego zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji umowy. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych i ich poprawiania.


Wyświetlenia:620
Numer oferty:6687059895
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry