Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Kolorowe Soczewki Crazy WHITE ZOMBIE 17 mm

49,90 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 16,90 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,90 zł
 • Pocztex Kurier48 12,90 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,90 zł
 • Paczkomaty 24/7 11,90 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 19,90 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 7 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Krzywizna (BC) (mm):
  8.9 [mm]
 • Tryb noszenia:
  Soczewki roczne
 • Średnica (DIA):
  17
 • Uwodnienie (%):
  40
 • Liczba sztuk w opakowaniu:
  2 [szt]

Opis

 • Soczewki Crazy & Fun - nowe i ciekawe wzory w których znajdziesz coś ciekawego zarówno dla ciemnych jak i jasnych oczu.
 • Świetnie nadają się na imprezy karnawałowe, pokazy mody, Halloween, dyskoteki jak również dla każdego kto na co dzień chce się wyróżnić z otoczenia!
 • Soczewki są dostępne wyłącznie w opcji bez mocy - czyli 0 Dioptrii.
 • Zakup dotyczy 2 soczewek o wzorze podanym w tytule aukcji, zapakowanych oddzielnie.
 • 100% miękkie (przyjemne do noszenia), sterylne, oryginalne soczewki.

Dane techniczne:

 • Materiał: Polymacon
 • Uwodnienie: 40 %
 • Moc:  0.00 D (Plano)
 • Krzywizna (BC): 8.90 mm
 • Średnica (DIA): 17.00 mm
 • Czas noszenia : do 1 roku
 • Soczewki przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym
 • Soczewki nie powinny być noszone i używane podczas jazdy samochodem.

DO KAŻDEJ ZAKUPIONEJ PARY SOCZEWEK KONTAKTOWYCH POJEMNIK GRATIS!

Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

Uwaga: Soczewki kontaktowe są art. osobistego użytku i w przypadku otwarcia opakowania nie ma możliwości ich zwrotu. Z tego powodu prosimy o dokładne przyjrzenie się soczewkom czy ich kolor i wzór odpowiadają Państwa oczekiwaniom przed otwarciem opakowania.

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Zakupione produkty wysyłamy od poniedziałku do piątku.
 • Wysyłka następuje w ten sam lub następny dzień roboczy po wpłynięciu pieniędzy na konto (lub po złożeniu zamówienia - dotyczy przesyłek za pobraniem).
 • Zakupione produkty wysyłamy w jednej paczce.
 • Do zakupionych towarów dodajemy paragon. Na życzenie klienta, możemy także wystawić fakturę VAT.
 • Przy zakupie więcej niż jednego produktu, prosimy o skorzystania z Koszyka Allegro - dzięki temu koszty wysyłki zostaną dokładnie oszacowane.
Dostawa i płatność
od 6,90 zł

Lokalizacja: Gorzów Wlkp., Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,90 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
8
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
12,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
11,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

InterMarkt
ul. Prądzyńskiego 25
66-400 Gorzów Wielkopolski
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący może złożyć reklamację pod adresem e-mail: allegro2@telekam.pl lub w formie pisemnej na adres: Intermarkt, Prądzyńskiego 19-31 lok. 8 (parter), 66-400 Gorzów Wielkopolski.

2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres e-mail, datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji oraz wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

3. Podstawę procedury reklamacyjnej stanowi odesłanie Sprzedawcy reklamowanego towaru. Towar ten należy wysłać listem poleconym na adres: Intermarkt, Prądzyńskiego 19-31 lok. 8 (parter), 66-400 Gorzów Wielkopolski. W kopercie powinna znaleźć się kartka z dopiskiem: "REKLAMACJA" oraz nazwa użytkownika Allegro, a w przypadku klientów niezarejestrowanych imię i nazwisko.

4. Jeśli przedmiotem reklamacji są soczewki, powinny one zostać odesłane w pojemniku zalanym płynem. Należy też załączyć blister oraz paragon/fakturę.

5. Reklamowany produkt zostaje wysłany do producenta, który w ciągu 30 dni roboczych ma za zadanie rozpatrzyć zasadność reklamacji. Odpowiedź producenta zostaje bezzwłocznie przekazana klientowi drogą mailową bądź listowną.  

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

InterMarkt
Prądzyńskiego 19-31 lokal 8 a parter
66-400 Gorzów Wielkopolski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY:      

1.  Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na   odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin   do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym  weszli  Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż   przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby   skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas  o  swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze   jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą  tradycyjną  lub pocztą elektroniczną).      

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:      

- pisemnie na adres:  Intermarkt Sp. z o.o. ul. Prądzyńskiego 19-31 lok.8 a parter 66-400 Gorzów Wielkopolski   

- w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: sklep@intermarkt.pl. 

Jednocześnie  w celu uniknięcia upomnienia od allegro prosimy o  poinformowanie  e-mailem o odstąpieniu od umowy serwisu allegro.  Potwierdzenie o  odstąpieniu od umowy wymagane jest również w procesie  zwrotu prowizji  od transakcji jaką pobiera allegro. Powyższe 2 warunki są niezbędne do  uzyskania uzyskania szybkiego zwrotu  całości środków. 

 2.  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to można   wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):       Intermarkt Sp. z o.o. ul. Prądzyńskiego 19-31 lok.8 a parter 66-400  Gorzów Wielkopolski  Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym  informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:  [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] .      Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .      Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]     Login Allegro:  [login kupującego]     Adres: [adres kupującego]     Data: [data  odstąpienia od umowy]     Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w  wersji papierowej]      

3. Koszt zwrotu rzeczy w  przypadku odstąpienia od umowy:     W przypadku odstąpienia od Umowy  Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania  Towaru.     

4.  W przypadku zakupu na aukcji innego towaru niż ten którego dotyczyła   aukcja Kupujący zobowiązany jest do odstąpienia od umowy zgodnie z pkt.   

5.  Zwrot wpłaconych środków nastąpi po uzyskaniu  akceptacji zwrotów  prowizji pobranych przez allegro.  W innym przypadku  Kwota zwrotu będzie pomniejszona o prowizje allegro.  Czas zwrotu  uzależniony będzie od czasu rozpatrzenia sprawy przez  allegro. W  przypadku zwrotów w formie przelewu bankowego potracone zostaną koszty   operacyjne w kwocie 3 PLN od każdego przelewu bankowego. 

BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY:   

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje  Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:      

-  o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za   wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem   świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci   prawo odstąpienia od umowy;     

- w której cena lub  wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi  przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed  upływem terminu do odstąpienia od umowy;      

- w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego  zindywidualizowanych potrzeb;      

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu  zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

 -  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w   zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można   zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,   jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;      

- w  której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze   względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi   rzeczami;      

- w której przedmiotem świadczenia są napoje  alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy  sprzedaży, a których dostarcze

nie  może nastąpić dopiero po  upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi  przedsiębiorca nie ma kontroli;      

- w której konsument  wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego  przyjechał w celu dokonania  pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  przedsiębiorca świadczy  dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  konsument żądał, lub  dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania  naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje  konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;       

-  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne   albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,   jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;      

- o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy  o prenumeratę;      

- zawartej w drodze aukcji publicznej;      

-  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów   mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług   związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub   kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia   usługi;     

- o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są  zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia  rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o  utracie prawa odstąpienia od  umowy. 

O sprzedającym
intermarkt_pl
intermarkt_pl
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1385

 

12

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Krzysztof Kowalewski
Intermarkt
ul. Pocztowa 3/13
66-400 Gorzów Wlkp.
REGON: 008283747
NIP: 599-010-61-99

Kontakt

 • 504****** (pokaż)
 • 095 **** *** (pokaż)
poniedziałek - czwartek
08:00 - 16:00
piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Konto w serwisie Allegro.pl pod nazwą intermarkt_pl prowadzone jest przez: Krzysztofa Kowalewskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą InterMarkt Krzysztof Kowalewski wpisany do Centralnej

Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.

ADRES SIEDZIBY FIRMY:

ul. Pocztowa 3/13, 66-400 Gorzów Wielkopolski

ADRES DO DORĘCZEŃ I ODBIORU OSOBISTEGO:

ul. Prądzyńskiego 19-31 lok.8 parter, 66-400 Gorzów Wielkopolski

NIP 5992015779,

REGON 210447477

DANE DO PRZELEWÓW:

InterMarkt:

bank: Bank Zachodni WBK

Konto: 80 1500 1416 1214 1002 7086 0000

Na przelewach prosimy o podanie dokładnych danych kupującego.

Pozostałe informacje

WARUNKI ZAWIERANIA UMOWY SPRZEDAŻY  

1. Zawarcie Umowy Sprzedaży między Klientem, a Sprzedawcą następuje po uprzednim złożeniu przez Klienta Zamówienia za pomocą serwisu Allegro.pl  

2. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji następuje poprzez przesłanie przez serwis Allegro.pl Klientowi stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta, która zawiera co najmniej oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia i o jego przyjęciu do realizacji oraz potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży.  

Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Klientem, a Sprzedawcą.  

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT  

1.Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:  

- Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki (możliwa tylko dla klienta na którego zarejestrowane jest konto allegro).

- Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.  

- Płatności elektroniczne, płatności kartą płatniczą i płatności w systemie ratalnym za pośrednictwem serwisu PayU.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie internetowej http://www.payu.pl.  

2. Termin płatności:  

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.  

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.  

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTU  

1. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach produktu w zakładce Dostawa i płatności oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. Klient kupujący kilka produktów na różnych aukcjach sprzedającego w celu wyliczenia kosztów przesyłki powinien w pierwszej kolejności dodać produkty do koszyka, wówczas zostanie mu wyliczony wspólny koszt wysyłki.  

2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:  

- Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.  

- Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.  

3. Termin dostawy Produktu do Klienta podano w opisie danego produktu do którego należy doliczyć czas

potrzebny przewoźnikowi na dostarczenie przesyłki i podany jest on w dniach roboczych. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć maksymalnego terminu.

Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:  

- W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.  

- W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.  

- W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu.

Przesyłki za pobraniem wysyłane są wyłącznie po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia z numeru podanego w danych allegro lub numeru odbiorcy przesyłki.

Nie realizujemy przesyłek za pobraniem na aukcjach promocyjnych.

Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem Allegrowiczom  z negatywnymi komentarzami i z ilością pozytywnych komentarzy mniejszą niż 20.

Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem do osób bez pełnej aktywacji konta oraz do klientów innych niż właściciele konta allegro z którego dokonano zakupu.

Wyświetlenia:1079
Numer oferty:6912186820
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry