Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

KOLCZYKI KLIPSY SREBRNE CYRKONIE

14,90 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
13,00 zł
Pocztex Kurier48
12,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
15,00 zł
Pocztex Kurier48 pobraniowy
14,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  0.4 kg
 • Płeć:
  Produkt damski
 • Rodzaj:
  Klasyczne
 • Materiał:
  Metal
 • Kamień :
  Inny kamień
 • Kolor dominujący:
  srebrny
 • Długość całkowita:
  2.5 cm
 • Cechy:
  nie zawiera niklu
 • Dostawa z Polski:
  Tak

Opis

KOLCZYKI KLIPSY SREBRNE CYRKONIE

Opis produktu

Charakterystyka produktu:

 • Materiał: Tworzywo sztuczne, cyrkonie, metal nieszlachetny
 • Wymiary: wysokość : 2,5 cm, szerokość : 1,2 cm
 • Zapięcie / mocowanie: Klips
 • Kolor: stylizowane na stare srebro, kolor koralika: kremowy

Kolczyki są antyalergiczne, nie zawierają niklu, kadmu czy ołowiu.

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Gdynia, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u pinkboxonline za co najmniej 99.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Pink Box Arkadiusz Lawryn
Ślusarska 3
84-230 Rumia
Dodatkowe informacje

  

SPOSÓB SKŁADANIA REKLAMACJI

oraz ważne informacje na temat reklamacji w sklepie PINK BOX Shop Online

1. Firma Pink Box jest zobowiązana sprzedać i dostarczyć klientowi towar, bez wad fizycznych i prawnych.

2. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku, gdy towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

3. Wada fizyczna polega na niezgodności towaru z umową sprzedaży. W  szczególności towar jest niezgodny z umową sprzedaży jeżeli: towar nie  ma właściwości, które towar tego rodzaju powinien mieć ze względu na cel  w umowie sprzedaży oznaczony albo wynikający z okoliczności lub  przeznaczenia towar nie ma właściwości, o których istnieniu Pink Box  zapewniał towar został klientowi wydany w stanie niezupełnym

4. Firma Pink Box, ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady  fizyczne, które istniały w chwili wydania towaru klientowi lub wynikły z  przyczyny tkwiącej w towarze sprzedanym w tej samej chwili.

5. Towar sprzedany ma wadę prawną, jeżeli stanowi własność osoby  trzeciej albo jest obciążony prawem osoby trzeciej, a także jeżeli  ograniczenie w korzystaniu lub rozporządzaniu rzeczą wynika z decyzji  lub orzeczenia właściwego organu.

6. Klienci powinni kierować ewentualne reklamacje e-mailem na adres:  sklep@pinkbox.com.pl, bądź za pośrednictwem poczty na adres: Pink Box  Arkadiusz Lawryn, ul. Chopina 11 m.14, 81-407 Gdynia, z dopiskiem  „Reklamacja”.

7. Jeżeli towar sprzedany ma wadę, klient ma prawo: żądać wymiany  Towaru wadliwego na wolny od wad albo żądać usunięcia wady złożyć  oświadczenie o proporcjonalnym obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy,  przy czym w takim przypadku Pink Box, może niezwłocznie i bez  nadmiernych niedogodności dla klienta wymienić towar wadliwy na wolny od  wad albo wadę usunąć. Jednakże jeżeli towar był już wymieniony lub  naprawiany przez Pink Box, albo Pink Box nie uczynił zadość obowiązkowi  wymiany towaru na wolny od wad, lub usunięcia wady, powyższe  ograniczenie nie stosuje się i klient może złożyć stosowne oświadczenie o  proporcjonalnym obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy.

8. Klient nie może odstąpić od umowy sprzedaży, jeżeli wada jest nieistotna.

9. Klient zamiast zaproponowanego przez Pink Box usunięcia wady, może  żądać wymiany towaru na wolny od wad, albo zamiast wymiany towaru,  żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie towaru do zgodności z umową  sprzedaży w sposób wybrany przez klienta jest niemożliwe albo  wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym  przez Pink Box.

10. Firma Pink Box, może odmówić wymiany towaru wadliwego na wolny od  wad albo usunięcia wady, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową  sprzedaży towaru wadliwego w sposób wybrany przez klienta, jest  niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem wymagałoby  nadmiernych kosztów. Reklamacje dotyczące wyczerpanej baterii w zegarku,  będą rozpatrywane negatywnie dla klienta (wszystkie zegarki przed  wysłaniem do klienta, są sprawdzane pod kątem sprawności baterii i  sprawności mechanicznej).

11. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 (czternastu)  dni od daty otrzymania przez Pink Box reklamacji, o czym klient zostanie  powiadomiony za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mailowy,  podany przez klienta, albo SMS na podany przez klienta nr telefonu,  albo przesyłką pocztową na adres wskazany przez klienta.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PINK BOX Arkadiusz Lawryn
Ślusarska 3
84-230 Rumia

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Klient może odstąpić od umowy sprzedaży towaru (tj. zrezygnować z Towaru zakupionego w sklepie pinkboxonline i zwrócić towar bez podania przyczyny), w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania towaru przez klienta, lub wskazaną przez klienta osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy sprzedaży, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach w terminie 14 (czternastu) dni od dnia objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części. 

2. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towaru, klient powinien w terminie wskazanym w pkt.1, złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru kierując je na adres: Pink Box Shop Online, ul. Chopina 11 m.14, 81-407 Gdynia, z dopiskiem "Odstąpienie od umowy", albo przesłać na e-mail: sklep@pinkbox.com.pl. Jeżeli klient skorzysta z możliwości złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną tj. wysyłając e-mail na adres: sklep@pinkbox.com.pl, Pink Box prześle klientowi niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy również pocztą elektroniczną. Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towaru wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu wskazanego w pkt.1 na wskazany powyżej adres lub e-mail. 

3. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży towaru, klient zobowiązany jest – poza przesłaniem oświadczenia o którym mowa w pkt.2 - zwrócić firmie Pink Box towar, na adres wskazany poniżej: Pink Box Arkadiusz Lawryn, ul. Chopina 11 m.14, 81-407 Gdynia, z dopiskiem "Odstąpienie od umowy" 

4. Klient zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru na wskazany powyżej w pkt.3 adres, jednakże nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym klient odstąpił od umowy sprzedaży towaru. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed upływem tego terminu. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu takiego towaru (koszty przesyłki związanej ze zwrotem towaru). Towar nie może nosić znamion użytkowania, musi posiadać oryginalne opakowanie oraz wszystkie metki dostarczone z produktem. 

5. W razie odstąpienia od umowy sprzedaży towaru na zasadach określonych w niniejszym punkcie, umowa sprzedaży uważana jest za niezawartą. 

6. Z zastrzeżeniem pkt.7 poniżej, Pink Box zobowiązany jest niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru, zwrócić klientowi uiszczoną przez klienta cenę za towar wraz z kosztami dostawy towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Pink Box. Firma Pink Box dokona zwrotu, przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki użył klient, chyba, że klient wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu. 

7. Firma Pink Box, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od klienta, do chwili otrzymania towaru z powrotem, lub dostarczenia przez klienta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

8. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru, będącą wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Pink Box zastrzega sobie - w razie zwrotu takiego towaru - możliwość żądania odpowiedniego obniżenia ceny towaru, podlegającej zwrotowi na rzecz klienta. 

9. Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży towaru, nie przysługuje klientowi w odniesieniu do umów sprzedaży, których przedmiotem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, lub rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, lub rzecz, która po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostaje nierozłącznie połączona z innymi rzeczami oraz w innych przypadkach wynikających z przepisów prawa. 

10. Klient musi zwrócić zakupiony towar w stanie nieużywanym. Jeśli Klient zwróci towar, który będzie nosił ślady użytkowania, zużycia, lub będzie uszkodzony, prawo do odstąpienia od umowy nie obowiązuje i firma Pink Box nie będzie musiała zwracać Klientowi pieniędzy za zwrócony towar. Towar który został zwrócony przez Klienta w ramach odstąpienia od umowy, a nosi ślady użytkowania, lub zużycia, lub jest uszkodzony, może ponownie wrócić do klienta, po uiszczeniu przez Klienta kwoty za wysyłkę.

 

UWAGA!!! Nie wysyłamy przedmiotów zagranicę.


W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej, Kupujący jest zobowiązany, do pokrycia kosztów związanych z nie odebraniem przesyłki. Jeśli Kupujący będzie chciał ponownie otrzymac przesyłkę, musi ponownie zapłacić kwotę przesyłki w podwójnej wysokości.

O sprzedającym
pinkboxonline
pinkboxonline
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

196

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Arkadiusz Lawryn
PINK BOX Arkadiusz Lawryn
Chopina 11/14
81-407 Gdynia
REGON: 221852108
NIP: 5862010714

Kontakt

 • 798 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Podążamy za najnowszymi trendami światowymi w dziedzinie dodatków i akcesorii damskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepów i stoisk handlowych, oferujących do sprzedaży takie towary jak biżuteria sztuczna, zegarki, odzież, portfele, apaszki, akcesoria do włosów, torby, buty, czy też w okresie zimowym, takie dodatki jak czapki, szaliki, rękawiczki, kominy, kurtki oraz wiele innych... Nasze towary w większości są sprowadzane z Włoch oraz Francji, co oznacza, że charakteryzują się wysoką jakością oraz najnowszymi trendami w dziedzinie mody i dodatków. 

Pozostałe informacje

Mamy nadzieje, że obsługa transakcji spełni Państwa oczekiwania.  

W przypadku wybrania opcji przelewu na konto, proszę użyć poniższych danych:  

PINK BOX Arkadiusz Lawryn  

Nr rachunku bankowego: 67 1160 2202 0000 0002 3687 6799  

Rachunek jest prowadzony w Banku Millennium. W tytule przelewu podaj proszę swój nick z allegro i numer aukcji, to zdecydowanie przyspieszy realizację zamówienia. Postaraj się zrobić przelew, za zamówione przedmioty w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Po tym czasie, zamówienie zostanie anulowane. 

ADRES MAGAZYNU WYSYŁEK I ZWROTÓW:  

PINK BOX Arkadiusz Lawryn  

ul. Ślusarska 3

84-230 Rumia

Kontakt e-mail: sklep@pinkbox.com.pl  

Kontakt telefoniczny: 798-208-133  

Pracujemy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00 i w tych godzinach można się z nami kontaktować, pod wyżej podanymi formami kontaktu.

Wysyłki będą realizowane w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00  

Przedmioty zamówione w dniu roboczym, do godziny 11.00, najprawdopodobniej będą wysłane w tym samym dniu roboczym. 

Przedmioty zamówione w dnu roboczym, po godzinie 11.00, będą wysłane w następnym dniu roboczym.  

Przedmioty zamówione w piątek, po godzinie 11.00, będą wysłane w poniedziałek.

UWAGA!!! Nie wysyłamy przedmiotów zagranicę.

W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej, Kupujący jest zobowiązany, do pokrycia kosztów związanych z nie odebraniem przesyłki. Jeśli Kupujący będzie chciał ponownie otrzymac przesyłkę, musi ponownie zapłacić kwotę przesyłki w podwójnej wysokości.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół sklepu Pink Box 

Wyświetlenia:98
Numer oferty:7095513863
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry