KLOCKI STRAŻ 21602 Wóz strażacki 301 elementów

52,99 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
17,00 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 4 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Wiek dziecka:
  6 lat +
 • Waga (z opakowaniem):
  910 kg
 • Materiał:
  Plastik
 • Certyfikaty, opinie, atesty:
  CE
 • Bohater:
  inny
 • Marka:
  Dromader
 • Liczba elementów:
  301
 • Rodzaj:
  kompletny zestaw
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

Oferowany na tej aukcji towar wysyłany jest z zewnętrznego magazynu:

 • Kurierem

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

KLOCKI STRAŻ 21602 Wóz strażacki 301 elementów

PRODUCENT: DROMADER

Klocki z serii Straż Pożarna od firmy Dromader - to idealna zabawka dla każdego małego chłopca! Zestaw umożliwia samodzielne złożenie z klocków wozu strażackiego z remizą strażacką. Ponadto w zestawie znajduje się 3 dzielnych strażaków, którzy chętnie pomogą innym w niebezpieczeństwie. Zestaw klocków zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia sprawnej akcji straży pożarnej przez każdego chłopca! Produkt posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE. Klocki łączą się z klockami LEGO i COBI!!!

ZAWARTOŚĆ:

 •  klocki: 301 elementów
 •  instrukcja

WIEK:

 • powyżej 6 lat

WYMIARY OPAKOWANIA:

 • 35 x 25 x 5,5 cm

ZASILANIE:

 • nie dotyczy

KUPUJESZ OD LEGALNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMY - PO ZAKUPIE OTRZYMUJESZ E-FAKTURĘ ORAZ MOŻLIWOŚĆ KONSUMENCKIEGO ZWROTU W CIĄGU 14 DNI OD OTRZYMANIA PRZEDMIOTU.

Na Allegro sprzedajemy jako:

 • pw_wiktoriak
 • HOBBYiZABAWA
 • HOBBYiZABAWApl
 • hobby-i-zabawa

Zamówienia wysyłamy na bieżąco w dni robocze wg kolejności dokonywanych wpłat. Po nadaniu przesyłki dostajesz link do śledzenia.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

#ID12947 #SKUCZ_1544

Dostawa i płatność
od 17,00 zł

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PW WiktoriaK
Jesionowa 14/3
43-300 Bielsko-Biała
Dodatkowe informacje

 

Sprzedajemy głównie produkty nowe, pełnowartościowe i z gwarancją producenta/dystrybutora/importera.

Tylko  na niektórych aukcjach sprzedajemy produkty używane, poserwisowe lub  pochodzące ze zwrotów - wówczas taka informacja jest podana w opisie  przedmiotu podobnie jak warunki dotyczące gwarancji lub jej wyłączenia.


WAŻNE:  Proszę zaczekać z wysyłką do czasu ustalenia na jaki adres należy to  zrobić - ustalamy to mailowo. Adresy wysyłki reklamowanego towaru zależą  od  kilku rzeczy. A ponieważ chcemy, żeby cały proces reklamacji  przeszedł sprawnie i bez zbędnego przesyłania między  klient-sklep-hurtownia-producent, prosimy o zastosowanie się do tej  prośby.


Reklamacja nie obowiązuje w przypadku  naturalnego zużycia się produktu, braku właściwej konserwacji lub  niewłaściwego, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania rzeczy. Zgłaszane  reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni. Termin ten może się wydłużyć  w przypadku zaistnienia potrzeby przesłania reklamowanego przedmiotu do  producenta/dystrybutora/importera. O każdym wydłużeniu tego okresu  powiadomiamy klienta drogą mailową. Reklamowany towar wraz z opisem  usterki oraz dowodem zakupu (rachunek, paragon lub potwierdzenie wpłaty)  należy dobrze zabezpieczyć/zapakować i wysyłać na adres, który podamy  po zgłoszeniu chęci reklamowania wadliwej rzeczy. Najczęściej będzie to  adres: PW WiktoriaK ul. Jesionowa 14/3 43-300 Bielsko-Biała. Jednak w  celu maksymalnego skrócenia czasu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji  może to być adres bezpośrednio do producenta/dystrybutora/importera. O  tym, na jaki adres wysłać, powiadamiamy bezpośrednio po zgłoszeniu  reklamacji, ponieważ zależny jest on od rodzaju usterki. W celu  sprawniejszej obsługi udostępniamy wysyłkę na nasz koszt kurierem lub  Pocztą Polską. W przypadku uznania reklamacji - naprawioną, bądź wymienioną na nową rzecz wolną od wad odsyłamy do klienta na własny koszt.


W  przypadku uznania reklamacji i braku możliwości naprawy lub wymiany na  rzecz nową wolną od wad, zwracamy klientowi wszystkie poniesione koszty.


W  przypadku nieuznania reklamacji - reklamowaną rzecz klient odbiera we  własnym zakresie w ciągu 7 dni. Po tym czasie naliczamy koszty  magazynowania zgodnie z obowiązującym cennikiem.


Na  koniec życzymy sobie, a zwłaszcza Wam Szanowni Klienci - zero usterek i  dużo zadowolenia z dokonanych w naszym sklepie zakupów.


Zespół sklepu Hobby i Zabawa

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PW WiktoriaK
Jesionowa 14/3
43-300 Bielsko-Biała

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, masz 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrotu przedmiotu proszę dokonać niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Podobnie jest ze zwrotem środków - możemy jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Otrzymasz zwrot poniesionych kosztów przy zakupie czyli koszt przedmiotu plus koszt przesyłki. Jeżeli koszt przesyłki był wyższy od najniższego dostępnego na danej aukcji - wówczas zwracamy najniższy dostępny koszt. Wówczas umowa jest uważana za niezawartą, a strony zwracają sobie świadczenia. Proszę pamiętać, iż ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Odsyłasz zwracane przedmioty na własny koszt i koszt ten przez nas nie jest zwracany.

WAŻNE: Proszę zaczekać z wysyłką do czasu ustalenia na jaki adres należy to zrobić - ustalamy to mailowo. Adresy wysyłki zwracanego towaru zależą od  kilku rzeczy. A ponieważ chcemy, żeby cały proces zwrotu przeszedł sprawnie i bez zbędnego przesyłania między klient-sklep-hurtownia-producent, prosimy o zastosowanie się do tej prośby. 


Klient odsyła towar na własny koszt - tego kosztu nie zwracamy. Do wysyłki, proszę odsyłaną rzecz odpowiednio zabezpieczyć aby nie uległa zniszczeniu w trakcie transportu. Wskazane jest skorzystać z przesyłki rejestrowanej - te bardzo rzadko giną w transporcie. Klient ma czas 14 dni na powiadomienie nas o chęci zwrotu - mailowo, telefonicznie, listownie i kolejne 14 dni na odesłanie rzeczy. W przypadku gdy zwracana rzecz, była używana wykraczająco poza zakres zwykłego zarządu - zwracana kwota zostanie pomniejszona o utraconą jej wartość. Pismo pt. "Odstąpienie od umowy", powinno zawierać dane kupującego, dane sprzedającego, datę i miejsce sporządzenia, nr aukcji na której rzecz została zakupiona, datę zakupu rzeczy, żądaną kwotę zwrotu, nr konta na jaki mamy wykonać przelew oraz podpis.
Przykładowe pismo można pobrać pod adresem:
www.wiktoriak.civ.pl/doc/oswiadczenie o odstapieniu od umowy.pdf
Po otrzymaniu zwrotu, wykonujemy niezwłocznie przelew na wskazany w "Odstąpieniu od umowy" numer konta. W przypadku gdy zwracana rzecz nosi ślady użytkowania, jest uszkodzona lub niekompletna - zwracana kwota będzie pomniejszona o stosowny do jej stanu procent. Po "Odstąpieniu od umowy" - umowa uznawana jest za niezawartą. Do wystawionej wcześniej faktury wystawiamy korektę, którą przesyłamy mailowo.

O sprzedającym
pw_wiktoriak
pw_wiktoriak
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Wiktoria Korusiewicz
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WiktoriaK
Jesionowa 14 nr lok 3
43-300 Bielsko-Biała
REGON: 241608870
NIP: 547-135-50-53

Kontakt

 • 517 *** *** (pokaż)
poniedziałek
zamknięte
wtorek - piątek
12:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

NUMER KONTA DO WPŁAT BEZPOŚREDNICH T-Mobile UB:

76 2490 1044 0000 4200 4679 1947

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WiktoriaK

Wiktoria Korusiewicz

ul. Jesionowa 14/3

43-300 Bielsko-Biała

Nip 547 135 50 53

Regon 241608870

Firma założona w roku 2010 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej dn.01.06.2010r pod numerem wpisu 65905.

Firma nie jest płatnikiem VAT i wystawia faktury korzystając z podmiotowego zwolnienia VAT.

Pozostałe informacje


Obecnie poza sklepem www.hobby-i-zabawa.pl sprzedajemy również na kontach allegro: HOBBYiZABAWA oraz HOBBYiZABAWApl

Zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych wszelkie dane jakie KLIENT podaje przy rejestracji przed zakupem bądź w celu dokonania zakupu bez rejestracji będą wykorzystane jedynie w celu realizacji zamówienia. Baza danych została zgłoszona w GIODO (nr księgi 120763), a administratorem bazy danych jest Korusiewicz Wiktoria (PW WiktoriaK, ul. Jesionowa 14 lok 3, 43-300 Bielsko-Biała). KLIENT w każdej chwili może modyfikować bądź usunąć swoje dane z bazy danych SKLEPU.

Wyświetlenia:47
Numer oferty:7163944459
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry