1. 1600x400

Powitalny pakiet zniżek

Jako nowa firma, zarejestrowana pod unikalnym NIP-em na Allegro, możesz skorzystać z następujących benefitów nawet przez 4 miesiące:

  • 100% zniżki na prowizję od sprzedaży, jeśli zarejestrujesz konto firmowe po 1 lipca 2020 roku
  • 80% zniżki na abonament profesjonalny Allegro (199 zł → 39,80 zł)
  • 50% zniżki na prowizję od oferty wyróżnionej
  • darmowe wystawianie ofert w kategoriach, w których zwykle naliczana jest opłata
  • 200 bezpłatnych 10-dniowych cykli promowania przez 'Wyróżnienie'

Oferta oraz program powitalny będzie obowiązywał w miesiącu przystąpienia do programu i przez kolejne 3 pełne miesiące kalendarzowe. Pakiet wyróżnień i zniżki aktywujemy automatycznie w ciągu 2 dni roboczych od chwili rejestracji konta Firma. Sprawdź szczegóły w regulaminie programu.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami! Dowiesz się więcej o tym, jak zwiększyć sprzedaż dzięki platformie oraz o specjalnych pakietach zniżek i bezpłatnych wyróżnień. 

Podaj nam nazwę swojej firmy
Podaj nam swoje imię
Podaj nam swoje nazwisko
Podaj nam swój adres email
Podaj nam swój numer telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i przedstawienia możliwości wsparcia Twojej działalności poprzez nawiązanie współpracy z Allegro.pl. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym celów i sposobu realizacji praw znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Mam świadomość, że podanie moich danych w powyższym formularzu oznacza: 

  • wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych opisanych powyżej; 
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie od Allegro.pl sp. z o.o. informacji handlowych z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (m.in. e-mail, telefon, komunikator internetowy); 
  • wyrażenie zgody na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w szczególności telefonu) dla celów marketingu bezpośredniego.