1. przenieś swoją firmę do internetu

„Przenieś swoją firmę do internetu. Zarabiaj na e-handlu.” To hasła nowej kampanii społecznej prowadzonej przez Agencję Rozwoju Przemysłu skierowanej do przedsiębiorców MŚP posiadających sklepy stacjonarne.

Kampania zachęca firmy, które do tej pory nie prowadziły sprzedaży e-commerce, do współpracy z platformami sprzedaży internetowej. Kampania objęta jest patronatem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwa Rozwoju.

Allegro jest Partnerem tej akcji i wspiera przedsiębiorców w rozpoczęciu e- sprzedaży oferując zniżkowy pakiet powitalny oraz możliwość bezpłatnych webinarów, na których udostępniamy wiedzę o e-commerce.

Powitalny pakiet zniżek

Jako nowa firma, zarejestrowana pod unikalnym NIP-em na Allegro, będziesz mógł skorzystać z naszej oferty i wykorzystać wszystkie pakiety zniżek do 90 dni od momentu pojawienia się ich w Centrum Zniżek:

  • 100% zniżki na prowizję od sprzedaży, jeśli zarejestrujesz konto firmowe pomiędzy 1 a 30 czerwca
  • 80% zniżki na abonament profesjonalny Allegro (199 zł → 39,80 zł)
  • 50% zniżki na prowizję od oferty wyróżnionej
  • darmowe wystawianie ofert w kategoriach, w których zwykle naliczana jest opłata
  • 200 bezpłatnych 10-dniowych cykli promowania przez 'Wyróżnienie'

Ofertę oraz program powitalny można wykorzystać aż do końca września. Pakiet wyróżnień i zniżki aktywujemy automatycznie w ciągu 2 dni roboczych od chwili rejestracji konta Firma. Sprawdź szczegóły w regulaminie programu.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami! Dowiesz się więcej o tym, jak zwiększyć sprzedaż dzięki platformie oraz o specjalnych pakietach zniżek i bezpłatnych wyróżnień. 

Podaj nam nazwę swojej firmy
Podaj nam swoje imię
Podaj nam swoje nazwisko
Podaj nam swój adres email
Podaj nam swój numer telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i przedstawienia możliwości wsparcia Twojej działalności poprzez nawiązanie współpracy z Allegro.pl. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym celów i sposobu realizacji praw znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Mam świadomość, że podanie moich danych w powyższym formularzu oznacza: 

  • wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych opisanych powyżej; 
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie od Allegro.pl sp. z o.o. informacji handlowych z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (m.in. e-mail, telefon, komunikator internetowy); 
  • wyrażenie zgody na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w szczególności telefonu) dla celów marketingu bezpośredniego.