1. Promocje Monet Allegro
  1. Promocje Monet Allegro

Wyróżniaj oferty Monetami

Największe grono klientów

Docieraj aż do 17 mln Polaków korzystających z Allegro. Wykorzystując mechanizm zniżek znacznie wpływasz na swój biznes.

 

Program prosty i wygodny

Dzięki jasnym regułom płacisz wyłącznie za efekt. Możesz w łatwy sposób określić swoją kampanię oraz to ile klient otrzyma Monet w pojedynczej transakcji.

Przewaga nad konkurencją

Oferty wyróżnione przez klientów są wybierane o 18% chętniej. Monety to najtańszy sposób zbudowania przewagi nad ofertą konkurencji.

Aktualności

Zapoznaj się z wynikami badań wśród naszych klientów

Zastanawiasz się, jak Monety wpływają na decyzje podejmowane przez klientów? Poniżej znajdziesz kilka przykładów z naszego badania na początku roku. 

Mając do wyboru dwie oferty tego samego przedmiotu, różniące się jedynie dostępnością Monet za zakup, zdecydowana większość respondentów wybrała ofertę z Monetami.

Mając do wyboru dwie oferty tego samego przedmiotu, różniące się ceną, ponad 60% respondentów wybrało nieco droższą ofertę z Monetami.
Większość kalkulowała, że po otrzymaniu Monet zyska więcej niż kupując tańszą ofertę bez Monet.

Mając do wyboru dwie oferty tego samego przedmiotu, różniące się oceną Sprzedającego dodatkowe Monety znacznie zachęcały do kupna.

To był rekordowy rok!

Oferty z Monetami w 2019 roku przyciągnęły aż o 50% więcej klientów niż w 2018 roku!

  • Zwiększyliśmy zasięg. 2019 rok zakończyliśmy rewelacyjnym zasięgiem 6 mln użytkowników Monet Allegro. 
  • Przygotowaliśmy więcej akcji promocyjnych. W 2019 roku przeprowadziliśmy ponad 100 akcji promocyjnych Allegro Monet. Są one tak popularne, że 25% uczestników bierze udział w więcej niż jednej akcji.
  • Więcej dla klientów. Monety mogą zbierać użytkownicy prywatni, jak i przedsiębiorcy. Od startu programu klienci zaoszczędzili 100 mln złotych dzięki Monetom!
  • Zwiększyliśmy przychody. Rok 2019 pozwolił na zwiększenie obrotu naszych Sprzedających z Monetami o 40% w porównaniu do roku poprzedniego.

Przygotuj się na wzrost sprzedaży

Odwiedź Akademię Allegro, obejrzyj, poczytaj i posłuchaj jak działają Monety.

Przejdź do Akademii Allegro

Poznaj korzyści płynące z wyróżniania ofert Monetami

  • Włączasz i wyłączasz wyróżnienie Monetami według swojego uznania

  • Płacisz tylko za efekt. Prosty przelicznik - 1 Moneta to koszt tylko 1,23 zł.  Przykład: Wyróżniasz swoją ofertę 5 Monetami. Za każdym razem, gdy ktoś kupi przedmiot, do Twojego rachunku doliczymy 6,13 zł

  • W przypadku przyznania rabatu transakcyjnego otrzymasz zwrot naliczonej opłaty za Monety Allegro (zwrot robimy raz w miesiącu, wraz z wystawioną fakturą)

  • Prawie 6 mln klientów zbiera aktywnie Monety

  • Klienci zbierający Monety wydają ponad 2 razy więcej niż pozostali

Przygotuj swoją promocję z Monetami już dziś! Wystarczy konto firma i ocena konta min. 4,8 (przynajmniej 5 ocen "polecam") w ostatnich 30 dniach. 

Przydatne linki:

Instrukcja dodawania Monet do ofert - przeczytaj jak krok po kroku dodawać Monety do ofert

Akademia Allegro - odwiedź platformę szkoleniową i poznaj Monety Allegro

Dodaj Monety do ofert - przejdź do narzędzia i dodaj już teraz Monety do swoich ofert


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro