Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
  1. k v banner 1600x300
  1. k v banner 600x200
  1. g if l p o na

Moda od zawsze szła w parze ze sztuką ilustracji. Od rysowanych kreacji w pierwszych magazynach mody, po odręczne szkice współczesnych kolekcji. 

Kampania „Moda z charakterem na jesień” łączy sztukę ilustracji ze sztuką wyrażania osobowości poprzez ubiór. Trzech polskich ilustratorów, o zupełnie różnych stylach, podjęło wyzwanie zilustrowania 12 charakternych postaci w jesiennych stylizacjach. 

Sprawdź koniecznie, która z tych osobowości jest odzwierciedleniem Ciebie!

  1. moda z charakterem 1000x700 0004 zadziorna
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 zadziorna

Zadziorna

Lubisz wyróżniać się z tłumu i zwracać na siebie uwagę. Nie interesują Cię najnowsze trendy i nudna klasyka. Zakładasz ciężkie buty, ramoneskę lub dżinsową kurtkę – to, co określa najlepiej Twoją zadziorną osobowość i ruszasz z przyjaciółmi na koncert w ulubionym klubie. Na co dzień nie potrzebujesz najmodniejszej torebki – wystarczy Ci bawełniana torba na ramię.

Ramoneski

Jeansy

T-shirty

Trapery

Kapelusze

Makijaż i perfumy

  1. moda z charakterem 1000x700 0005 romantyczka
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 romantyczka

Artystka

Jesteś delikatną, wrażliwą na piękno estetką i nie brakuje Ci kreatywnych pomysłów. Myślisz obrazowo, dlatego opisujesz rzeczywistość przez fotografię. Jako romantyczna dusza z głową pełną marzeń lubisz otulić się w jesienne wieczory ciepłym swetrem i odpłynąć z kubkiem gorącej herbaty w świat wyobraźni.

Swetry

Cygaretki

Legginsy

Kozaki

Biżuteria

Uroda

  1. moda z charakterem 1000x700 0006 spotsmanka
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 spotsmanka

Sportsmenka

Uwielbiasz aktywność i śmigasz przez życie tak, że czasem trudno Cię dogonić. Do pracy w biurze na 7 piętrze wbiegasz zawsze po schodach, a ulubione sneakersy zakładasz nawet do teatru. W sobotni poranek pijesz szybką kawę i meldujesz się jako pierwsza na ulubionym placu do street workoutu.