Już od 28 września!
zamknij

Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
  1. k v banner 1600x300
  1. k v banner 600x200
  1. g if l p o na

Moda od zawsze szła w parze ze sztuką ilustracji. Od rysowanych kreacji w pierwszych magazynach mody, po odręczne szkice współczesnych kolekcji. 

Kampania „Moda z charakterem na jesień” łączy sztukę ilustracji ze sztuką wyrażania osobowości poprzez ubiór. Trzech polskich ilustratorów, o zupełnie różnych stylach, podjęło wyzwanie zilustrowania 12 charakternych postaci w jesiennych stylizacjach. 

Sprawdź koniecznie, która z tych osobowości jest odzwierciedleniem Ciebie!

  1. moda z charakterem 1000x700 0006 spotsmanka
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 spotsmanka

Sportsmenka

Uwielbiasz aktywność i śmigasz przez życie tak, że czasem trudno Cię dogonić. Do pracy w biurze na 7 piętrze wbiegasz zawsze po schodach, a ulubione sneakersy zakładasz nawet do teatru. W sobotni poranek pijesz szybką kawę i meldujesz się jako pierwsza na ulubionym placu do street workoutu.

Kamizelki

Bluzy

Spodnie

Buty sportowe

Czapki

Kosmetyki

  1. moda z charakterem 1000x700 0007 liderka
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 liderka

Kobieta sukcesu

Idziesz przez życie pewnym krokiem i znasz swoje możliwości. Wolisz być liderką niż zostawać na końcu peletonu. Jeśli trzeba, przyspieszasz i osiągasz zamierzony cel. Lubisz elegancką klasykę, modne dodatki i markowe torebki. Do jesiennych stylizacji wybierasz kolor butelkowej zieleni, która oddaje Twoją siłę i spokój. Bywa, że stawiasz na ciepły beż. 

Płaszcze

Spódnice

Legginsy

Botki

Torebki