Już od 28 września!
zamknij

Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
  1. k v banner 1600x300
  1. k v banner 600x200
  1. g if l p o n

Moda od zawsze szła w parze ze sztuką ilustracji. Od rysowanych kreacji w pierwszych magazynach mody, po odręczne szkice współczesnych kolekcji. 

Kampania „Moda z charakterem na jesień” łączy sztukę ilustracji ze sztuką wyrażania osobowości poprzez ubiór. Trzech polskich ilustratorów, o zupełnie różnych stylach, podjęło wyzwanie zilustrowania 12 charakternych postaci w jesiennych stylizacjach. 

Sprawdź koniecznie, która z tych osobowości jest odzwierciedleniem Ciebie!

  1. moda z charakterem 1000x700 0010 geek
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 geek

Geek

Masz wiele nietypowych zainteresowań i jesteś mocno wkręcony w najnowsze technologie. Lubisz wiedzieć więcej niż inni, dlatego spędzasz długie godziny na szperaniu w Internecie. przed monitorem komputera. Gdy masz okazję pogadać o tym, co Cię najbardziej kręci, stajesz się prawdziwym krasomówcą. Cenisz oryginalność i niezależność. Ubierasz się po swojemu, choć nie są Ci obce modne, odjechane dodatki.

Kurtki

T-shirty

Jeansy

Obuwie sportowe

Okulary

Kosmetyki i zapachy

  1. moda z charakterem 1000x700 0011 gentleman
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 gentleman

Dżentelmen

Klasa i elegancja to słowa, które najlepiej określają Twój codzienny styl. Do osiedlowego spożywczaka nie wyskoczysz w dresach, bo… po prostu ich nie masz. Jesteś kulturalny i szarmancki, masz bardzo dobre maniery i super wyczucie – wiesz jak odnaleźć się w każdej sytuacji. Lubisz rzeczy z wyższej półki i starasz się nigdy nie zaniżać lotu. Twoja garderoba łączy tradycję z nowoczesnością.

Płaszcze

Swetry

Chinosy

Sztyblety

Torby

Uroda

  1. moda z charakterem 1000x700 0008 podroznik
  2. moda z charakterem z oo m 1000x700 podroznik

Podróżnik

Jesteś obserwatorem natury, ciekawym świata wagabundą i eksploratorem tego, co nieznane i warte zobaczenia. Lubisz rzeczy praktyczne i trwałe, dlatego najlepiej znasz się na odzieży outdoorowej. Doskonale znosisz trudy podróży – wiesz, że najważniejsza jest droga, niekoniecznie cel.  Najważniejsze wrażenia i obrazki z życia rejestrujesz swoim aparatem.