Jednorazowe prześcieradło folia 3W 150x210 10 szt.

49,99 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
13,99 zł
Paczkomaty 24/7
9,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
16,99 zł
Paczkomaty 24/7
11,99 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 498 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

Jednorazowe prześcieradło bibułowo - foliowe

3 warstwy, 54g/m2, 150cm x 210cm, 10 szt.!

Kolor: ŻÓŁTY

Standardowy, dwuwarstwowy podkład medyczny o szerokości 150 cm i długości 210 cm szczególnie chętnie wybierany przez gabinety lekarskie, zabiegowe, fizjoterapii, jak również i salony kosmetyczne, spa,lecznice i gabinety weterynaryjne.

Jednorazowe prześcieradło bibułowo - foliowe wykazuje zwiększoną odporność na przedarcie i rozciąganie oraz idealnie pasuje na większość modeli stołów, mat i łóżek zabiegowych, transporterów i legowisk.Warstwa folii zabezpiecza podłoże, uniemożliwiając zabrudzenie go środkami medycznymi, preparatami, kosmetykami czy wydzielinami.

Jednorazowe prześcieradło medyczne o gramaturze 54g/m2 zapewnia wysoki poziom higieniczny realizowanych zabiegów.

Jednorazowe prześcieradło zabiegowe bibułowo - foliowe, pomimo swojej wyjątkowo dużej chłonności nie stanowi odpowiednika, ani zamiennika podkładów chłonnych, mających za zadanie przyjąć i zatrzymać materiał płynny. Nie gwarantuje zatem pełnej izolowania wilgoci.

Dane techniczne:

Materiał: 2x bibuła celulozowa + folia

Gramatura: 54g / m2

Kolor: żółty

Długość: 210 centymetrów

Szerokość: 150 centymetrów

Dostawa i płatność
od 9,99 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u gold_coin_com_pl za co najmniej 599.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

Om.sklep.pl
os. Złotego Wieku 91/3
31-618 Kraków
woj. małopolskie
email: biuro@om.sklep.pl
tel.: 570 360 693

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Gold Coin sp. z o.o.
os. Na Wzgórzach 35/8
31-724 Kraków
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący będący osobą fizyczną, nabywający produkt w celach  niezwiązanych z prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą, ma  prawo do złożenia reklamacji tytułem rękojmi za wady fizyczne  zakupionego produktu w terminie 2-óch lat od daty wydania mu zamówionego  towaru, o ile w terminie dwóch miesięcy od dnia, w którym stwierdził  niezgodności dostarczonych produktów z umową, zawiadomi w formie  elektronicznej lub pisemnej Sprzedającego o stwierdzonej niezgodności.  2. Sprzedający w terminie 14-stu dni kalendarzowych ustosunkuje się do  reklamacji Kupującego i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania w  formie elektronicznej lub pisemnej. 3. Celem wniesienia reklamacji Kupujący winien dostarczyć Sprzedającemu  reklamowany towar wraz z dowodem zakupu, opisem niezgodności oraz  wnoszonymi roszczeniami. 4. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Kupującego,  Sprzedający naprawi lub wymieni reklamowany produkt na pełnowartościowy  lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci należność za reklamowany  produkt bezzwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 7-miu dni od daty  rozpatrzenia reklamacji.  5. W odniesieniu do Kupujących nabywających produkt w celu związanym z  prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą postanowienia ust. 1-4  stosuje się odpowiednio, przy czym odpowiedzialność odszkodowawcza  Sprzedającego zostaje ograniczona do ceny reklamowanego towaru, jaką  uiścił Kupujący w chwili nabycia. 6. Kupujący otrzymujący zamówione towary w sposób inny, niż w drodze  odbioru osobistego jest zobowiązany do zapoznania się ze stanem  przesyłki przed dokonaniem jej odbioru.  7. W przypadku, gdy opakowanie zewnętrzne przesyłki nosi ślady otwarcia  lub uszkodzenia, Kupujący winien odmówić odebrania przesyłki  zawiadamiając jednocześnie o wskazanym fakcie Sprzedającego. 8. W terminie 3 dni od daty dokonania odbioru przesyłki Kupujący winien  zapoznać się z jej stanem technicznym oraz zgłosić Sprzedającemu  wszelkie, stwierdzone wady i uszkodzenia.  9. W razie uchybienia terminowi wskazanemu ustępem poprzedzającym, wady  otrzymanego przez Kupującego towaru będą rozpatrywane na zasadach  określonych w ust. 1-5. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Gold Coin sp. z o.o.
os. Na Wzgórzach 35/8
31-724 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

 

1. Kupujący będący osobą fizyczną, dokonujący zakupów w Serwisie w zakresie niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową (konsument) może odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w Serwisie bez podawania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu), zgodnie z art. 27 Ustawy . 2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy dla umowy, w wykonaniu której Sprzedający wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Kupującego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik; 3. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym w ust. 1. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do zwrotu Sprzedającemu produktu w stanie niezmienionym (nieposiadającym jakichkolwiek śladów użytkowania, wyposażonym w oryginalne opakowanie oraz stosowne metki i naklejki), chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, w terminie 14 dni od daty odstąpienia od zawartej umowy. 4. Zwrot wniesionych przez Kupującego wpłat oraz zwrot kosztów dostawy towaru nastąpi w pełnej, otrzymanej przez Sprzedającego wysokości. 5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 6. Kupujący ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić produkt Sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru, chyba że Sprzedający zaproponował, że sam odbierze produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie produktu przed jego upływem. Kupujący może zwrócić produkt na adres Sprzedającego podany w dziale "Dane Sprzedawcy". 7. Kupujący może odstąpić od umowy w odniesieniu do całości zamówienia lub jedynie w jego części. W razie odstąpienia częściowego, Sprzedający zwróci Kupującemu część wpłaconej ceny całkowitej, odpowiadającej cenie jednostkowej zwróconego towaru wraz z przypadającymi na niego kosztami wysyłki. 8. Sprzedający zastrzega, że przesyłki zawierające towar zwracany w ramach odstąpienia od umowy, nadane za pobraniem nie będą odbierane, a odpowiedzialność Sprzedającego tytułem zwrotu kosztów przesyłki nieodebranej ulega wyłączeniu.

O sprzedającym
gold_coin_com_pl
gold_coin_com_pl
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

123

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Gold Coin spółka z o.o.
os. Na Wzgórzach 35/8
31-724 Kraków
REGON: 363532193
NIP: 6783158044

Kontakt

  • 570 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Kilka słów o nas: 

Gold Coin sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, działająca również w branży medycznej. Bazując na długoletnim, praktycznym doświadczeniu naszego zespołu opracowaliśmy ofertę sprawdzonych produktów medycznych i higienicznych, pochodzących od wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

Mając na uwadze wysoką jakość oferowanych artykułów, przyjęliśmy rolę dystrybutora produktów takich producentów jak Incomed (linia Protectiva Soft i Protrctiva Clasic), Mustaf (linia MedProx Eco, Line, Comfort, Kids) czy Weber&Weber (linia MedixPro oraz IT'S4KIDS). 

Tworząc ofertę naszej firmy zawsze pamiętamy, że:

 - każdy gabinet lekarski, fizjoterapeutyczny, kosmetyczny czy salon SPA wymaga do swej codziennej działalności odpowiedniego wyposażenia oraz materiałów eksploatacyjnych; 

- odpowiednie wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne kształtują bezpieczne, higieniczne oraz komfortowe warunki realizacji zabiegów; 

- zabiegi wykonywane przy użyciu właściwych akcesoriów odpowiedniej jakości, wpływają na postrzeganie gabinetu przez jego klientów, budując profesjonalny jego wizerunek oraz wpływając bezpośrednio na jego popularność, a przez to na generowane przychody; 

- każdy zakup musi być opłacalny, tak pod kątem finansowym jaki i jakościowym – inwestycja w wysokiej jakości materiały cechujące się korzystnymi cenami jest zawsze dobrą inwestycją, zwracającą się po wielokroć. 

Znając potrzeby naszych klientów, oferujemy produkty wysokiej jakości, przy zachowaniu niskich cen, maksymalizujących przychody z realizowanych zabiegów. 

Staramy się w każdym przypadku stosować indywidualne podejście do zapotrzebowań naszych klientów. Stąd też nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe i profesjonalne doradztwo oraz szybką obsługę. 

Cenimy sobie długofalową współpracę, dzięki czemu stali klienci naszego sklepu mogą liczyć na atrakcyjne upusty oraz akcje promocyjne, co dodatkowo wpływa na obniżenie  kosztów prowadzonej przez siebie działalności. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle poszerzamy naszą ofertę wprowadzając nowe pozycje – tak stricte medyczne, jak i przeznaczone do tworzenia wyjątkowego klimatu realizowanych zabiegów wszędzie tam, gdzie nastrój jest równie istotny, jak profesjonalizm. 

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązanie stałej współpracy!

Pozostałe informacje

Odbiór osobisty:

Co do zasady, działamy jako sklep wysyłkowy, jednakże na indywidualne życzenie kupującego możemy umożliwić odbiór osobisty zamówionych towarów.

Celem skorzystania z odbioru osobistego, przed dokonaniem płatności skontaktuj się z nami. Po skompletowaniu zamówienia powiadomimy cię o terminie odbioru zamówionych towarów.

Wyświetlenia:47
Numer oferty:6999804447
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry