Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Internet na Kartę PLAY RED BULL 500 GB / 150 dni

od Super Sprzedawcy SztukaBiznesu
149,90 zł
Przesyłka płatna z góry
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 15 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Dodatkowe urządzenie:
  Brak
 • Rodzaj karty SIM:
  Pełen rozmiar
 • Rodzaj usługi:
  Internet

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest starter Red Bull Mobile z usługą Darmowy internet LTE.

Starter przed użyciem należy zarejestrować w salonie lub w punkcie Play, na poczcie, albo w inny udostępniony przez operatora sposób.

Jest to najtańsza oferta internetu na kartę w Polsce. Miesięczny koszt utrzymania karty SIM wynosi 10 zł. Konto należy doładować nominałem 50 zł raz na 150 dni, aby utrzymać ważność numeru na połączenia wychodzące. Zgromadzone środki na koncie głównym nie przepadają, lecz kumulują się z każdym kolejnym doładowaniem. Miesięczny limit szybkiego transferu z prędkością do 15 MB/s w technologii LTE wynosi 100 GB * (w skali jednego doładowania za 50 zł jest to 500 GB na 150 dni), a po przekroczeniu limitu korzystanie z internetu nadal jest możliwe w ramach tzw. lejka z prędkością do 2 MB/s. Internet z darmowego pakietu działa wyłącznie w technologii 4G LTE, w zasięgu macierzystym operatora PLAY - usługa nie działa w roamingu krajowym, roamingu zagranicznym oraz w starszych technologiach transmisji. Karta może działać w dowolnym urządzeniu GSM bez blokady sim-lock.

Karta SIM sprzedawana jest wraz z plastikową ramką (na ramce wytłoczone są kody PIN i PUK, nr. telefonu, nr. ser. SIM), bez oryginalnego opakowania. SIM w standardowym rozmiarze bez możliwości wyłamania do micro SIM. Początkowy stan środków na koncie głównym wynosi 7 zł. Dopuszczalny termin aktywacji numeru to 60 dni, licząc od dnia zakupu.

Warunki korzystania z usługi Darmowy internet LTE:

 • posiadanie urządzenia GSM działającego w technologii 4G LTE
 • dostęp do zasięgu 4G LTE w sieci PLAY
 • stan środków na koncie głównym numeru - nie mniejszy niż 30 zł
 • utrzymanie ważności konta na połączenia wychodzące

Instrukcja aktywacji startera oraz usługi Darmowy internet LTE:

 • zarejestruj swój numer tel. Red Bull Mobile
 • włóż kartę SIM do telefonu, modemu, routera lub tabletu
 • użyj kodu *101#, aby aktywować numer
 • użyj doładowania o nominale 50 zł, aby wydłużyć ważność konta o 150 dni.
 • aktywuj darmowy internet wybierając kod *111*480*1# lub korzystając z serwisu Play24
 • ciesz się bezpłatnym internetem w technologii LTE przez 30 dni

Aby korzystać z internetu w kolejnych miesiącach, należy aktywować usługę co 30 dni (*111*480*1#). Darmowy pakiet internetu można odnawiać wielokrotnie, co 30 dni, w okresie ważności numeru na połączenia wychodzące, aż do odwołania promocji przez operatora. Odwołanie przez operatora którejkolwiek z opisanych w niniejszej ofercie usług lub proporcji, albo zmiana ich warunków w przyszłości nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego startera. Aktualny tekst regulaminu usługi Darmowy internet LTE udostępniony jest w załączniku, pod opisem oferty, w zakładce "Dodatkowe informacje".

*) Maksymalna prędkość transmisji oraz inne limity podane zostały wg. regulaminu. Na chwilę obecną, zdarza się, iż prędkość transmisji jest wyższa i w zależności od warunków może ona wynieść do 30 - 40 MB/s. W momencie przekroczenia 100 GB transmisji w 30 dniowym cyklu rozliczeniowym, obecnie lejek zmniejszający prędkość do 2 MB/s. nie aktywuje się, a internet działa nadal z pełną prędkością. Należy mieć na uwadze, iż operator w każdej chwili może przywrócić limity według oficjalnego regulaminu usługi.

Dodatkowe usługi na karcie SIM (usługi udostępnione przez operatora do odwołania):

Darmowe połączenia głosowe oraz darmowe SMS-y w ramach Play i Red Bull Mobile: Rozmawiasz i SMS-ujesz bez limitów ze wszystkimi w Play oraz w Red Bull Mobile. Z promocji można korzystać przez cały okres trwania ważności konta na połączenia wychodzące. Aby aktywować promocję, użyj krótkiego kodu *188# lub *111*188*1#.

Bezpłatny pakiet 0,5 GB na transfer internetowy po każdym doładowaniu konta za 50 zł: Po doładowaniu konta za 50 zł otrzymasz dodatkowy pakiet 0,5 GB internetu. Z bonusowego transferu możesz skorzystać wówczas, gdy jesteś poza zasięgiem 4G LTE. Pakiet wykorzystać możesz na transfer danych w dowolnych technologiach transmisji. Bonusowy transfer ważny jest tak długo, jak długo ważne są połączenia wychodzące. Doładowanie konta przed upływem ważności połączeń wychodzących skutkuje kumulacją transferu. Maksymalna wartość skumulowanego transferu wynieść może nawet 93 GB. Bonus nie podlega zużyciu, gdy korzystasz z darmowego internetu w technologii LTE. Stan dodatkowego transferu sprawdzisz kodem *107#.

--- --- --- --- --- ---

Informacja o sposobie rejestracji numerów w Red Bull:

https://www.redbullmobile.pl/rejestrujnumer/

Oferta internetu niskobudżetowego:

https://allegro.pl/uzytkownik/SztukaBiznesu?tags%5B%5D=SHOP-TAG-39456159-40f9c287-b260-4a8b-aa4f-9561b4bb5c4f&order=p

Dodatkowe informacje
Dostawa i płatność
od 6,00 zł

Lokalizacja: małopolska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

B.ART Paweł Teichner
Wola Skrzydlańska 100
34-625 Skrzydlna
Dodatkowe informacje

  

 1. Procedura związana z reklamacją zakupionego przedmiotu lub usługi zgodna będzie z obowiązującym prawem polskim i międzynarodowym. 
 2. W przypadku zakupu telefonicznej karty SIM pre-paid, sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za jakość świadczonych usług telekomunikacyjnych przez operatora telekomunikacyjnego. Problemy związane z działaniem usług na karcie SIM zgłaszać należy właściwemu operatorowi w przewidzianej przez tego operatora procedurze reklamacyjnej. 
 3. Nie podlega reklamacji telefoniczna karta SIM pre-paid, na której operator wycofał usługę lub zmienił warunki usługi, w sytuacji, jeśli w opisie oferty zawarta była informacja, iż usługa może zostać przez operatora odwołana w oznaczonym lub nieoznaczonym terminie. Jeśli w ofercie zastrzeżona została możliwość odwołania przez operatora usługi w nieoznaczonym terminie, sprzedający gwarantuje co najwyżej, że dana usługa obowiązuje i jest aktualna w momencie dokonania zakupu karty SIM.   
 4. Jeśli usługa została odwołana lub jej warunki zostały zmienione przez operatora, a sprzedający zawarł w opisie oferty zastrzeżenie o możliwości zaistnienia takiej sytuacji, wówczas kupującemu nie przysługuje prawo do zwrotu nakładów poczynionych w celu użytkowania / obsługi karty SIM (dot. zwłaszcza wydatków poczynionych na zakup doładowań telefonicznych). 
 5. Nie podlega reklamacji niezdatna do aktywacji telefoniczna karta SIM pre-paid, jeśli ze względu na przyczynę niezdatności takiej karty do aktywacji, zgłoszona została reklamacja, lecz zgłoszenie reklamacji nastąpiło po upływie podanego przez sprzedającego w opisie oferty dopuszczalnego terminu aktywacji oferowanej karty SIM. 
 6. W odniesieniu do starterów telefonicznych (karta SIM), sprzedawanych jako startery z określonym numerem telefonu, np. tzw. złote numery, sprzedający dołoży wszelkich starań, aby opis oferty był staranny, tj. zwłaszcza, aby numer telefonu podany był bezbłędnie, a oferowany starter nadawał się do użycia po zakupie, tj. aby karta SIM logowała się do sieci. Ze względu na ilość oferowanych do sprzedaży numerów tel., sprzedający nie może dać pełnej gwarancji, iż opis oferty jest bezbłędny. Ponadto z przyczyn niezależnych od sprzedającego, sporadycznie może zdarzyć się, iż zakupiony numer telefonu (starter) będzie nieaktywny, zarejestrowany lub uszkodzony fizycznie. W przypadku wystąpienia którejś z powyższych okoliczności umowę uważa się za niezawartą, a kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie w terminie maksymalnie do trzech dni roboczych, licząc od dnia zakupu. Należność za zakupiony numer telefonu (starter), którego sprzedaż okaże się niemożliwa z przyczyn losowych, zostanie zwrócona natychmiast przelewem na wskazane przez kupującego konto bankowe. Niemożność wywiązania się z umowy przez sprzedającego w okolicznościach podanych powyżej, nie może być dla kupującego podstawą dochodzenia odszkodowania.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

B.ART Paweł Teichner
Wola Skrzydlańska 100
34-625 Skrzydlna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
 2. Konsument ma 14 dni (licząc od dnia otrzymania przedmiotu) na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 3. Procedurze zwrotów podlegać mogą wyłącznie przedmioty nieużywane.
 4. Konsument zobowiązany jest przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed odesłaniem zakupionego przedmiotu.
 5. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zostać wysłane elektronicznie (e-mail: b.art@teichner.pl) lub listem poleconym.
 6. Zwrot zakupionego przez konsumenta przedmiotu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni, licząc od dnia przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 7. Sprzedawca zwraca zapłaconą przez konsumenta cenę w ciągu 14 dni, licząc od dnia otrzymania przedmiotu o którym mowa w pkt. poprzedzającym.
 8. Produkty lub usługi, których dostawa realizowana jest drogą elektroniczną (np. klucze dostępu do serwisów hostingowych, edukacyjnych, multimedialnych, albo doładowania telefoniczne itp.) nie podlegają procedurze zwrotów.
 9. Przedmioty zawierające dane poufne (np. startery telefoniczne sprzedawane wraz z ramką, na której wytłoczony jest kod PIN/PUK) podlegać będą procedurze zwrotu tylko wówczas, gdy po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy konsument odeśle zakupiony przedmiot w nierozpieczętowanej, tej samej kopercie, w której otrzymał zamówioną rzecz. Jeśli przedmiot zawierający dane poufne sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu (kartonik), wówczas zwrot jest możliwy nawet po otworzeniu koperty, lecz pod warunkiem, że kartonik stanowiący opakowanie przedmiotu nie zostanie naruszony. W przypadku, jeśli w opisie oferty brak jest informacji o sprzedaży przedmiotu bez oryginalnego opakowania, obowiązuje domniemanie, że przedmiot sprzedawany jest wraz z takim opakowaniem (kartonikiem).
 10. Po dokonaniu zwrotu zakupionego przedmiotu, umowa uważana jest za niezawartą, jednak konsument ponosi odpowiedzialność za ewentualne zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli nastąpiło ono wskutek korzystania z rzeczy w sposób więcej niż tylko potrzebny do stwierdzenia charakteru, cech lub funkcji przedmiotu.

O sprzedającym
SztukaBiznesu
SztukaBiznesu
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1700

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Paweł Teichner
B.ART
Wola Skrzydlańska 100
34-625 Skrzydlna
REGON: 361300395
NIP: 737-199-49-78

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

 1. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie wysyłkowo - odbiór osobisty zakupionych przedmiotów nie jest możliwy.
 2. Dodatkowa informacja o numerze przesyłki po jej nadaniu standardowo nie jest wysyłana do kupującego, jednak zostanie ona udzielona, jeśli kupujący wystąpi z odpowiednim zapytaniem w tej materii.
 3. Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej odbywać się będzie w wariancie przesyłki poleconej ekonomicznej lub przesyłki poleconej priorytetowej. Dla niektórych zamówień o niskiej wartości dostępna będzie również opcja wysyłki listem zwykłym nierejestrowanym. 
 4. Realizacja zamówienia (nadanie przesyłki) następuje najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia wpłaty z PayU / Przelewy24 lub otrzymania wpłaty bezpośrednio na rachunek bankowy.
 5. Listy polecone ekonomiczne oraz listy nierejestrowane ekonomiczne poczta doręcza zazwyczaj w terminie 3 - 5 dni roboczych, licząc od dnia nadania. Listy polecone priorytetowe oraz listy nierejestrowane priorytetowe doręczane są przez pocztę zazwyczaj w przeciągu 1 - 2 dni roboczych, licząc od dnia nadania. Sporadycznie zdarza się, że z winy poczty doręczenie dowolnego listu przedłuża się i trwać ono może nawet 7 - 14 dni.
 6. Wybór dostawy w wariancie przesyłki nierejestrowanej (list zwykły ekonomiczny, list zwykły priorytetowy) oznacza dla kupującego akceptację zasady, iż przesyłka zagubiona lub źle doręczona nie może podlegać procedurze reklamacji u doręczyciela, gdyż poczta nie wydaje potwierdzeń nadania dla tego typu listów. W przypadku braku doręczenia listu nierejestrowanego, list taki uważa się za zaginiony dopiero wówczas, jeśli jego doręczenie nie nastąpiło w terminie 30 dni, licząc od dnia nadania.
 7. W uzasadnionych przypadkach sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w formie przesyłki za zaliczeniem pocztowym (przesyłka za pobraniem). Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o przyczynach niezrealizowania zamówienia w formie przesyłki za zaliczeniem pocztowym oraz o dostępnych, alternatywnych opcjach dostawy. Odmowa realizacji zamówienia w formie przesyłki za pobraniem może nastąpić zwłaszcza w przypadku nienawiązania kontaktu z kupującym, braku odpowiedzi na zapytanie o potwierdzenie zakupu, niepełnych lub fałszywych danych kupującego, negatywnych opinii na temat kupującego, braku wywiązania się kupującego z wcześniejszych zamówień, itp.
 8. Wybierając opcję dostawy za zaliczeniem pocztowym (przesyłka za pobraniem), kupujący zobowiązuje się odebrać taką przesyłkę i zapłacić ustaloną cenę zakupu, powiększoną o koszt dostawy. Brak odbioru przesyłki za zaliczeniem pocztowym będzie co do zasady, (o ile w danym wypadku nie występują prawne lub umowne okoliczności zezwalające kupującemu na rezygnację z zakupu) traktowane jako działanie na szkodę sprzedającego, a kupujący w takiej sytuacji zostanie wezwany do zwrotu słusznych kosztów obsługi przesyłki. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wystąpienia z sądowym powództwem odszkodowawczym przeciwko kupującemu, w sytuacji gdy kupujący odmówi pokrycia kosztów obsługi zamówionej przez siebie, lecz nieodebranej przesyłki za zaliczeniem pocztowym.
 9. Jeżeli kupujący nie odbierze zamówonej przesyłki, a doręczyciel zwróci ją nadawcy, wówczas możliwe będzie ponowne nadanie listu lub paczki, pod tymże jednak warunkiem, iż kupujący uprzednio uiści koszty związane z wtórną obsługą zamówienia. Kupujący nie ponosi kosztów ponownej dostawy, jeśli pierwsza dostawa była nieskuteczna z powodu błędu sprzedajacego.
Wyświetlenia:1894
Numer oferty:6170002679
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry