Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

INTERKOM 1000M BLUETOOTH ZESTAW NA 1 KASK FM

249,00 zł
Przesyłka płatna z góry
List polecony priorytetowy
10,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 12 kompletów
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Producent:
  Inny

Opis

MOCNY INTERKOM BLUETOOTH 1000M

ZESTAW NA 1 KASK

Intercom z zasięgiem do 1000m pozwoli ci rozmawiać czysto i przyjemnie dzięki zastosowaniu cyfrowemu systemowi DSP

Dane techniczne:

Zasięg aż do 1000m

Czas czuwania do 300 godzin

Czas rozmów do 10h

Czas ładowania: 3h

Prosty montaż

Słuchanie muzyki mp3

Akumulatory 500 mAh

STEREO

Obsługuje: A2DP i AVRCP

Wodoodporny

Mocne anteny ze wzmacniaczem

Manualne odbieranie telefonu, połączeń interkomowych

Zasięg do 1000m dzięki czemu bezpiecznie i komfortowo możesz komunikować się z innymi użytkownikami interkomów a także słuchać muzyki czy rozmawiać przez telefon

Firma Best4you zajmuje się pośrednictwem w zamówieniach towarów bezpośrednio od zagranicznych partnerów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z godnymi zaufania dostawcami, którzy oferują najwyższej jakości produkty.

Wysyłka z za granicy bezpośrednio do Ciebie dlatego czas realizacji zamówienia wynosi od 7 do 28 dni roboczych. Paczki dostarcza Poczta Polska lub Kurier w zależności od wartości towaru i możliwości spedycyjnych. Przy wystawianiu komentarza prosimy o nie zaniżanie naszej oceny sprzedaży w polu "czas wysyłki" w przypadku gdy dostawa nastąpiła w podanym terminie.

Nie jesteś zadowolony z transakcji? Nie wystawiaj pochopnie łapki w dół / komentarza negatywnego. Poinformuj nas o zaistniałym problemie i daj nam szansę znaleźć dogodne rozwiązanie aby transakcja zakończyła się pozytywnie dla obu stron.

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Harbin, Chiny

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
7-28 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Wysyłka bezpośrednio z za granicy. Czas dostawy w przypadku wysyłki Pocztą międzynarodową EMS to od 7 do 28 dni roboczych. Czas dostawy w przypadku wysyłki kurierem DHL, UPS lub FEDEX to od 5 do 15 dni roboczych. Niektóre przesyłki mogą sporadycznie zostać objęte procedurami celnymi, co będzie wiązało się z naliczeniem dodatkowych opłat w postaci cła lub podatku VAT.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Best4you Andrzej Sołoducha
Sportowa 27A
05-840 Brwinów
Dodatkowe informacje

 

Procedura rozpatrywania reklamacji 

 • Reklamowany   towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej  miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego.  Reklamowany towar można również odesłać do firmy pośredniczącej w zakupach - Best4you Andrzej Sołoducha, ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów  która zajmie się reklamacją u Sprzedawcy zagranicznego.
 • Po rozpatrzeniu reklamacji Klient zostanie poinformowany maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Ważne  

 • Towar musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport.  
 • Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria  mające wpływ  na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn   nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu).  

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Best4you Andrzej Sołoducha
Sportowa 27A
05-840 Brwinów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem

 

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny dotyczy jedynie Kupujących będących konsumentami.    Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: pisemnie na adres: ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: best4you.company@gmail.com.    Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

 

Bieg terminu do odstąpienia od umowy  

Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: (A) dla umowy, w wykonaniu której Sprzedający wydaje Towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od objęcia Towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Towaru, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Towarów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Towarów; (B) dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.  


Zwrot wzajemnych świadczeń  

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez sprzedającego do odbioru, chyba że sprzedający zaproponował, że sam odbierze Towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Konsument może zwrócić Towar na adres: ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.  Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji). Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze Towar od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  


Możliwe koszty odstąpienia od umowy  

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.  Dodatkowo jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie danej Transakcji, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  


Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (1) świadczenie usług, jeżeli Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedającego utraci prawo odstąpienia od umowy; (2) w której przedmiotem świadczenia jest Towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; (3) w której przedmiotem świadczenia jest Towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; (4) w której przedmiotem świadczenia jest Towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (5) w której przedmiotem świadczenia są Towary, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; (6) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (7) dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; (8) dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

O sprzedającym
_Best4you_
_Best4you_
98,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

643

 

13

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,1

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Andrzej Sołoducha
Best4you Andrzej Sołoducha
Sportowa 27A
05-840 Brwinów
REGON: 361263903
NIP: 5342209094

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedającym Usługę w ramach Konta _BEST4YOU_ jest Andrzej Sołoducha prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Best4you Andrzej Sołoducha wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 5342209094, REGON 361263903. 

Dane kontaktowe Sprzedającego: 

adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów, adres poczty elektronicznej: best4you.company@gmail.com, 

Pozostałe informacje

Drogi Kupujący,  

zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie, dlatego też rzetelnie udostępniamy Ci informacje o nas, o warunkach świadczonej przez nas usługi pośrednictwa i prowadzonej przez nas działalności. 

Nie jesteśmy klasycznym sprzedawcą. Działamy w modelu dropshippingu. 

Oznacza, to, że za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oferujemy Ci możliwość zawarcia z nami umowy o świadczenie usługi polegającej na nabyciu od sprzedającego przez nas, ale w Twoim imieniu i na Twoją rzecz określonej w ramach Transakcji rzeczy (dalej Usługa). Wykonanie przez nas Usługi następuje na warunkach wskazanych w Transakcji oraz jest odpłatne na warunkach wskazanych w danej Transakcji – to tam znajdziesz wysokość naszej prowizji oraz cenę, jaką musisz zapłacić za daną rzecz, które to kwoty składają się na łączną wartość całej Transakcji. 


Ważne! Przyjęcie modelu dropshippingu powoduje, że nie jesteśmy stroną umowy sprzedaży rzeczy objętej Usługą – w tym wypadku sprzedającym jest podmiot, od którego w Twoim imieniu i na Twoją rzecz dokonaliśmy jej zakupu. Wykonując Usługę działamy w Twoim imieniu. 


W odpowiedniej zakładce informacyjnej znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nas i Transakcji zawieranych z nami za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oraz Twoich uprawnień jako Kupującego. Szczegółowe informacje dotyczące danej Usługi oraz Transakcji znajdziesz każdorazowo w jej opisie.  Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych podanych poniżej.  Zachęcamy Cię do uważnej lektury i zakupów,  Sprzedający _BEST4YOU_ PS. Dla ułatwienia lektury przyjęliśmy nazewnictwo z Regulaminu Allegro. Przykładowo jeżeli poniżej będziemy mówili o Towarze, Transakcji, Sprzedającym lub Kupującym, to ich definicje znajdziesz w Regulaminie. Sam Regulamin Allegro dostępny jest w zakładce „Regulamin” na stronie Allegro. Niniejsze informacje skierowane są zarówno do konsumentów, jak i innych podmiotów zawierających z nami umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem postanowień wyraźnie dotyczących jedynie konsumentów bądź innych podmiotów.


POZOSTAŁE INFORMACJE I WARUNKI SPRZEDAŻY 


Informacje dotyczące płatności 

Informację o dostępnych sposobach płatności dla danej Transakcji znajdziesz w jej opisie, w tym w zakładce „Płatność” 


W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy prosimy o podawanie w tytule przelewu nazwy Twojego Konta Kupującego na Allegro oraz numeru danej Transakcji – ułatwi to nam i przyśpieszy księgowanie płatności. Proponowany przez nas tytuł przelewu ma jedynie formę zalecenia i nie wpływa na realizację umowy sprzedaży w przypadku jego pominięcia.  


Termin płatności (chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej): w przypadku wyboru przez Ciebie płatności przelewem albo płatności za pomocą systemu PayU, jesteś zobowiązany do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży. 


Informacje o dostawie 

Informację o koszcie, sposobie i terminie dostawy dla danej Transakcji znajdziesz w jej opisie, w tym w zakładce „Dostawa” 

Dostawa Towaru dostępna na terenie całej EU. 


Sposoby dostawy Towaru – udostępniamy Ci następujące sposoby dostawy lub odbioru Towaru, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej: (1) przesyłka pocztowa; (2) przesyłka kurierska.  


Termin dostawy Towaru do Ciebie wynosi maksymalnie 28 dni roboczych, chyba że w opisie danej Transakcji podano krótszy termin. Początek biegu terminu dostawy Towaru liczy się w następujący sposób: w przypadku wyboru przez Ciebie sposobu płatności przelewem albo płatności za pomocą systemu PayU - od dnia uznania płatnością rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego w systemie PayU Sprzedającego. 


Ważne! Dniem roboczym jest jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Termin dostawy oznacza, że w tym terminie powinieneś już otrzymać Towar (na ten termin składa się czas kompletowania przesyłki przez nas oraz czas jej dostarczenia przez przewoźnika).  


Administrator danych osobowych 

Administratorem danych osobowych Kupujących biorących udział w Transakcjach Sprzedającego jest Sprzedający (dokładne dane Sprzedającego podane są w zakładce Informacje o Sprzedającym). Dane osobowe Kupujących Sprzedający otrzymuje od Grupy Allegro. Dane osobowe Kupującego są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.). Sprzedający zapewnia Kupującym realizację uprawnień wynikających z powyższej ustawy oraz z innych powszechnie obowiązujących przepisów. 


Cel zbierania danych i odbiorcy danych  

Dane osobowe Kupujących przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Transakcji Sprzedającego i z realizacją umów sprzedaży zawartych w wyniku Transakcji Sprzedającego. Podstawą przetwarzania danych osobowych Kupującego jest konieczność realizacji umowy sprzedaży, której jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem. Jeżeli Kupujący wyrazi uprzednią zgodę, to dane Kupującego mogą być przetwarzane także w innym celu, o którym mowa w udzielanej zgodzie przez Kupującego.  W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia zebrane dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego. 


Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Sprzedającego. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedającego wskazany na wstępie. 


Dobrowolność podania danych osobowych 

Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie Allegro danych osobowych niezbędnych do udziału w Transakcji i zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości udziału w Transakcji lub zawarcia umowy sprzedaży ze Sprzedającym. Dane niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży lub udziału w Transakcji są każdorazowo wskazane na stronie internetowej Allegro. 


Prawo właściwe, język 

Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 


Postanowienia dotyczące przedsiębiorców 

Odpowiedzialność Sprzedającego w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej lub należnej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu umowy sprzedaży. Sprzedający ponosi odpowiedzialność w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem.


Cła i podatki wiązane z importem Towarów 

Prezentowane w opisach Transakcji Towary oferowane są do sprzedaży przez sprzedawców mających siedzibę poza Unią Europejską. O tym fakcie Kupujący jest zawsze informowany przed zawarciem umowy o świadczenie usługi oraz Umowy Sprzedaży. W takim wypadku poza wynagrodzeniem tytułem umowy o świadczenie usługi oraz ceną za dany Towar dla Sprzedawcy tytułem Umowy Sprzedaży, Kupujący może być zobowiązany do zapłaty cła oraz podatku od towarów i usług (VAT) w związku z importem danego towaru na terytorium Polski (lub innego kraju członkowskiego Unii Europejskiej). W tym wypadku Kupujący jest zobowiązany także dopełnić formalności związane z odprawą celną i zapłatą cła oraz podatku. Obowiązki w tym zakresie wynikają z powszechnie obowiązujących przepisów prawa – więcej informacji w tym zakresie można uzyskać na stronach Ministerstwa Finansów pod następującymi adresami: 

• http://www.mf.gov.pl/web/wp/clo/ 

• http://isztar.mf.gov.pl/isztar/taryfa_celna/web/main_PL 

• http://www.mf.gov.pl/web/wp/vat/ 

Dodatkowe informacje w zakresie importu Towarów z Chin, można uzyskać w szczególności pod następującym adresem internetowym: 

• http://www.gochina.gov.pl/index/?id=e2c420d928d4bf8ce0ff2ec19b371514  

O możliwości powstania obowiązku zapłaty cła oraz podatku od towarów i usług (VAT) w związku z importem danego Towaru Kupujący jest informowany zawsze przed zawarciem umowy o świadczenie usługi oraz Umowy Sprzedaży (najpóźniej w chwili wyrażenia przez Kupującego woli związania się umową).
Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych kontaktowych podanych na wstępie.

Wyświetlenia:1003
Numer oferty:6287393280
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry