Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

INTERAKTYWNY STOLIK 3w1 Explore&More SKIP HOP

od Super Sprzedawcy bubukids_pl
568,97 zł
56,89 zł x 11 rat (przykład)
2 osoby kupiły 2 sztuki
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
darmowa
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
17,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 667 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Skip Hop
 • Waga (z opakowaniem):
  4 kg
 • Bohater:
  brak
 • Wiek dziecka:
  6 m +
 • Materiał:
  Plastik
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki
 • Certyfikaty, opinie, atesty:
  CE, EN 71

Opis

Stolik interaktywny 3w1 Explore & More amerykańskiej firmy Skip Hop

Stolik interaktywny z siedziskiem 3w1 Explore & More firmy Skip Hop został zaprojektowany we współpracy z pediatrami i jest odpowiedzią na potrzebę doświadczania świata przez malucha wszystkimi zmysłami. umożliwia dziecku wspaniałą zabawę połączoną z nauką i w kompleksowy sposób wspiera motorykę dziecka.

Stolik wspiera dziecko w trzech etapach zabawy:

1. Bujanie się i obracanie. Dziecko poznaje świat siedząc w obrotowym siedzisku, które dodatkowo się kołysze. Może rączkami dotykać zabawek umieszczonych na blacie oraz ćwiczyć nóżki dzięki ruchomej platformie. Specjalne okienko pozwala dziecku obserwować w jaki sposób jego stópki grają na pianinku, które znajduje się na ruchomej platformie poniżej. Gdy jego stópki dotykają klawiszy, dziecko uczy się czym jest przyczyna i skutek. Pianinko można również umieścić na samym blacie stolika powyżej tak, żeby dziecko grało rączkami.

2. Nauka chodzenia i interakcja z zabawkami. Dziecko nie siedzi już w siedzisku, uczy się samodzielnie wstawać i chodzić. Przemieszcza się wokół stolika, na którym umieszczone są kolorowe i interaktywne zabawki. Ze stolika w prosty sposób można wyjąć siedzisko.

3. Kreatywna zabawa. Stolik zamienia się w funkcjonalny mebel dla starszego dziecka, przy którym może ono jeść posiłki, rysować, bawić się czy grać w gry.

Stolik ma w sumie ponad 25 możliwości aktywności wspierających rozwój dziecka. Zabawki mogą być umieszczone na stoliku stosownie do zdolności dziecka. Stolik rośnie razem z dzieckiem - można go zamienić w stół o gładkiej powierzchni, który świetnie nada się dla większego dziecka. Platforma nośna, którą dziecko ma pod nogami idealnie dostosowuje się do wysokości malucha.

Do stolika dołączono różne zabawki: sówka wyskakująca z dziupli - zabawa w "a kuku", chmurka na sprężynce z kolorowymi kuleczkami w środku, kołyszące się w przód i tył drzewa, jeżyk przesuwający się po druciku wraz z koralikami oraz kolorowym kołowrotkiem, grające i świecące pianinko, działające w trzech trybach: fortepianu, utworu oraz czujnika ruchu. Dodatkowo do stolika dodano miseczkę z buźką pszczółki, na przekąski, którą można myć w zmywarce.

Nogi stolika można odłączyć co sprawia, że jest łatwy do przechowywania.

Wymiary: 79 cm x 79 cm x 47 cm.

Wymagane: 3 baterie AAA (nie dołączone do zestawu).

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

Wiek dziecka: 4 m +

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.

Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.

Galeria zdjęć:

O Skip Hop:

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci. Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u bubukids_pl za co najmniej 450.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze

Punkty odbioru

BubuKids
Skośna 12
30-383 Kraków
woj. małopolskie
email: allegro@bubukids.pl
tel.: 607241472

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 21:00
 • sobota - niedziela 10:00 - 21:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

BubuKids
Zamiejska 11a/10
30-382 Kraków
Dodatkowe informacje

 

Warunki rękojmi 

1. Produkty dostępne pochodzą z legalnego źródła oraz są oryginalne.  

2.  Reklamacja Klienta w związku z wadami fabrycznymi produktów lub   niezgodnością produktu z umową powinna zostać przesłana w formie   pisemnej na adres Sprzedawcy wraz z reklamowanymi  produktami.   Reklamacja powinna zawierać:  

2.1. dane Klienta umożliwiające kontakt z nim,  

2.2. opis wady,  

2.3. okoliczności uzasadniające reklamację,  

2.4. okoliczności wystąpienia i wykrycia wady,  

2.5. ewentualną sugestię sposobu rozwiązania reklamacji.  

3.  Sprzedawca zobowiązany jest udzielić odpowiedzi na reklamację, w   terminie 14 dni roboczych od daty jej otrzymania, wskazując, czy uznaje   reklamację oraz w jaki sposób zamierza ją rozpatrzyć lub informując o   braku podstaw do uznania reklamacji wraz z uzasadnieniem swojego   stanowiska.  

4. Sprzedawca nie oferuje obsługi reklamacji na zasadzie door-to-door. 


Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń 

1.  Konsument posiada między innymi następujące możliwości  skorzystania z  pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń: 

1.1  może zwrócić się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej  z  wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego   zakończenia sporu między Konsumentem a Sprzedawcą,  

1.2 może  zwrócić się do stałego polubownego sądu konsumenckiego  działającego  przy wojewódzkim inspektorze Inspekcji Handlowej z  wnioskiem o  rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej umowy sprzedaży.  

2.  Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia  roszczeń mają  charakter dobrowolny i obie strony muszą wyrazić zgodę na  takie  postępowanie.  

3. W celu wszczęcia postępowania polubownego  należy złożyć do  właściwego terenowo Wojewódzkiego Inspektoratu  Inspekcji Handlowej  wniosek o mediację lub wniosek o rozpoznanie sprawy  przed polubownym  sądem konsumenckim. W sekretariacie każdego  polubownego sądu  konsumenckiego oraz na stronach internetowych  Wojewódzkich Inspektoratów  Inspekcji Handlowej dostępne są odpowiednie  formularze wniosków.  

4. Organizację i działanie stałych  polubownych sądów konsumenckich  określa Rozporządzenie Ministra  Sprawiedliwości z dnia 25 września 2001  r. w sprawie określenia  regulaminu organizacji i działania stałych  polubownych sądów  konsumenckich (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214).  

5. Dokładne  informacje o pozasądowych sposobach rozpatrywania  reklamacji i  dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do takich procedur  dostępne są  w siedzibach, a także na stronach internetowych powiatowych   (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji, które zajmują się   ochroną konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej  oraz  pod adresami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:   www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php,   www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php,   www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php.  

6. Konsument może  uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie  rozstrzygnięcia ze Sprzedawcą,  korzystając z bezpłatnej pomocy  powiatowego (miejskiego) rzecznika  konsumentów lub organizacji  społecznej, która zajmuje się ochroną  konsumentów.  

7. Spory transgraniczne pomaga rozwiązać Sieć  Europejskich Centrów  Konsumenckich. Dane tych instytucji dostępne są na  stronach  internetowych Europejskiego Centrum Konsumenckiego  www.konsument.gov.pl 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BubuKids
Zamiejska 11a/10
30-382 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zasady zwortów w BubuKids:

 1. Zgodnie Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.  z 2014 r. poz. 827) konsumentem, który zawarł za pośrednictwem allegro   umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez  podania jakiejkolwiek przyczyny.   

2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu, w  którym konsument odebrał produkt od przewoźnika lub dniu w którym  wskazana przez konsumenta osoba trzecia inna niż przewoźnik odebrała  produkt od przewoźnika.  

3. W przypadku umowy, która obejmuje kilka produktów, które są  dostarczane w oddzielnych przesyłkach bieg terminu do odstąpienia od  umowy rozpoczyna się od dnia dnia, w którym konsument odebrał ostatni  produkt z zamówienia lub dniu w którym wskazana przez konsumenta osoba  trzecia inna niż przewoźnik odebrała ostatni produkt z zamówienia.  

4. Konsument może odstąpić od umowy informując Sprzedawcę o decyzji o  odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie  takie może być wysłane pocztą na adres: Kotyras.com Daniel Kotyras,  Zamiejska 11a/10, 30-382 Kraków lub wysłane pocztą elektroniczną na  adres: allegro@bubukids.pl.  

5. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć korzystając z  formularza, który dostępny jest na stronie:  http://www.bubukids.pl/formularz_zwrotu/. Skorzystanie z wzoru  dostarczanego przez Sprzedawcę  nie jest to obowiązkowe.  

6. W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa do odstąpienia  od umowy, konsument ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, nie później  jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o  odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy, że  konsument wyśle towar przed upływem 14- dniowego terminu na adres:  BubuKids, ul. Zamiejska 11a/10, 30-382 Kraków.  

7. Konsument zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.  

8. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta  o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie otrzymane od  niego płatności. Sprzedawca  zwraca także, koszty dostarczenia towaru do  konsumenta, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego  przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.  

9. Sprzedawca ma prawo wstrzymać zwrot płatności otrzymanych od  konsumenta do momentu otrzymania towaru od konsumenta lub dostarczenia  przez niego wiarygodnego dowodu odesłania towaru, w zależności od tego,  które zdarzenie nastąpi wcześniej.  

10. Sprzedawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takich samych  sposobów płatności, jakich użył konsument, chyba że konsument  jednoznacznie wybrał inny sposób zwrotu płatności. W obu przypadkach  konsument nie ponosi żadnych opłat w związku ze zwrotem wykonywanym  przez Sprzedawcę.  

11. Konsument ponosi całkowitą odpowiedzialność za zmniejszenie  wartości zwróconego produktu, które było wynikiem korzystania z niej w  sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy.  

12. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach  konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), prawo odstąpienia od umowy  zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do  umów:  

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę  za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed  rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez  przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;  

2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;  

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu  zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

5) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po  dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie  połączone z innymi rzeczami.  

13. Jeśli wraz z zakupami konsument otrzymał gratisy (świadczenia  dodatkowe), kupujący zobowiązany jest do zwrotu otrzymanych gratisów. 

O sprzedającym
bubukids_pl
bubukids_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

452

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Daniel Kotyras
Kotyras.com
Zamiejska 11a/10
30-382 Kraków
REGON: 120727456
NIP: 7642084887

Kontakt

 • 607****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
10:00 - 17:00

Informacje o sprzedającym

Naszą firmę założyliśmy w 2008 r., ponieważ już wówczas chcieliśmy dać rodzicom poszukującym dla siebie i swoich dzieci akcesoriów, odzieży i zabawek niedostępnych w marketach i popularnych sklepach sieciowych.   

BubuKids to nie tylko grupa kilku sklepów internetowych oraz kilku kont na allegro, ale także przytulny showroom działający w Krakowie (ul. Skośna 12), do którego zapraszamy po odbiory osobiste zakupionych na allegro produktów (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 607 241 472). 

Sami jesteśmy świadomymi rodzicami i jednocześnie świadomymi konsumentami – dlatego klientom dostarczamy produkty, które sami kiedyś testowaliśmy lub chcielibyśmy używać.  Oprócz tego klientów traktujemy w taki sposób, w jaki chcielibyśmy być obsługiwani w sklepach.  Dlatego też po odbiór zakupionych na allegro produktów do naszego showroomu zwykle zapraszamy 7 dni w tygodniu, często nawet o 21:00 (rozumiemy, że podróż przez Kraków w godzinach szczytu potrafi być męcząca – dlatego można umówić się z nami na pasujące obu stronom godziny).   

Jak wiele osób, często dokonujemy zakupów w internecie, stąd przykładamy ogromną wagę, aby zamówione produkty były u naszych klientów, w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu zamówienia. Z dumą musimy przyznać, że ponad 99% klientów otrzymuje zamówione produktu w ciągu jednego dnia roboczego od chwili, gdy zamówienie zostanie opłacone. Świadczą o tym też bardzo wysokie oceny, jakie wystawiają nam klienci dokonujący zakupów przez nasze konto na allegro.   

BubuKids to także bezpośredni importer wielu cenionych i prestiżowych marek. W przeszłości, m.in. dzięki nam w Polsce zaczęły się pojawiać rowerki biegowe i rowery dziecięce marki Puky (których byliśmy bezpośrednim importerem od 2009 do 2014 r.). Aktualnie jesteśmy bezpośrednim importerem plecaków niemieckich marek Ergobag oraz Satch, kuferków brytyjskiej marki Sass&Belle oraz także pochodzących z Wielkiej Brytanii suchych termoforów firmy Intelex.  

W Polsce współpracujemy z dziesiątkami rodzimych producentów oraz małych niezależnych importerów wielu różnych marek.  W naszej współpracy z kontrahentami stawiamy duży nacisk na partnerskie relacje, prowadzenie firmy dla nas to nie tylko praca, ale także ogromna przygoda. Staramy się, aby nasi partnerzy biznesowi także czerpali przyjemność ze współpracy z nami.  

Nasze wysiłki i długoletnia działalność dostrzegane są w całej branży dziecięcej w Polsce. Daniel Kotyras (współzałożyciel firmy) od kilku lat zasiada w Radzie Programowej Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME – jest to jedna z najważniejszych tego typu imprez w Europie, której ostatnia edycja zgromadziła ponad 460 wystawców z całego świata oraz kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli branży. Oprócz tego jako od 2017 r. przedstawiciel BubuKids zasiada w jury nagrody KIDS' TIME STAR – jednej z najważniejszych nagród branżowych w Polsce.

Zasady zakupów


I. Postanowienia ogólne

1. Regulamin oznacza Regulamin zakupów w sklepie internetowym na allegro oraz sprzedaży prowadzonej dla konta: bubukids_pl.

2. Klient w rozumieniu Regulaminu oznacza podmiot (osobę fizyczną lub prawną), który dokonuje zakupów.

3. Konsument to klient będący osobą fizyczną, która dokonuje czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową, w szczególności która składa zamówienie.

4. Sprzedawca dostarcza klientom towaru bez wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca ponosi wobec klientów odpowiedzialność za wady towaru na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U.

z 2014, poz. 121 z późn. zm.), w szczególności w art. 556 i następnych

Kodeksu cywilnego.

Pozostałe informacje

Dowód zakupu 

1. Każdy zakup dokumentowany jest stosownym dokumentem fiskalnym: paragonem lub fakturą VAT. 

2. Kupujący wyraża zgodę na otrzymanie faktury vat za dokonane zakupy w formie elektronicznej (mailem). 


Wysyłki 

1. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku, chyba że klient ustali z Bubukids, że firma zrealizuje wysyłkę w weekend. 

2. Jeśli zamówienie zostaje złożone w dni wolne od pracy (weekendy i święta), to czas na wysyłkę liczony jest od pierwszego dnia roboczego następującego po zamówieniu. 

3. W przypadku niektórych aukcji czas wysyłki może być dłuższy niż 24 godziny i jest to wówczas wskazane w polu "czas wysyłki". 

4. Czas wysyłki podawany jest w dniach roboczych (bez sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy). 

5. Sprzedający zgadza się na wysyłkę paczek do innych krajów niż Polska, jednak koszt wysyłki będzie wówczas ustalany indywidualnie w zależności od realnych kosztów dostawy do danego kraju.

6. W przypadku klientów niezarejestrowanych lub podających nieprawdziwe lub nieaktualne dane adresowe sprzedawca może odmówić wysyłki paczki "za pobraniem" i wezwać do wpłaty należoności na konto. 

7. Transakcja z kupującym, którego dane są nieprawdziwe lub nieaktualne jest anulowana zaraz po weryfikacji danych adresowych.

Wyświetlenia:506
Numer oferty:7064210439
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry