1. zimowy slub

    Bajkowy ślub zimą

Pudełka na obrączki z mchem

Popularne artykuły o ślubie

Diadem - ozdoba na wyjątkowe okazje

Zimowy ślub - o czym należy pamiętać

Zima to mało popularna pora roku na ślub. Tymczasem ma ona wiele plusów i daje możliwość stworzenia wyjątkowej oprawy tego wyjątkowego dnia. Przy odrobienie zaangażowania możemy stworzyć wyjątkową uroczystość - należy jedynie pamiętać o paru ważnych szczegółach i specyfice najzimniejszej pory roku.

  1. zimowy_slub

Najważniejsi tego dnia - strój młodej pary.

Zrozumiałym jest, że biorąc ślub zimą musimy zabezpieczyć się przed niskimi temperaturami. Panom jest łatwiej - wystarczy na garnitur założyć elegancki wełniany płaszcz. Panna młoda również nie może zapomnieć o stosownym, ale jednocześnie ciepłym nakryciu. Elegancka etola, futrzane bolerko a do tego mufka lub długie rękawiczki to optymalne rozwiązanie. 

Dekoracje zimowego ślubu - wykorzystaj świąteczne ozdoby.

Girlandy świąteczne, stroiki i lampiony będą piękną dekoracją weselnego stołu. Pozawieszane sople lodu, śnieżynki i gwiazdki znakomicie podkreslą atmosferę. Salę weselną oświetl lampkami choinkowymi, a okna niech mają oszronione szyby. Nie zapomnij jednak o tym, że najważniejsze jest, by gości nie zmarzli - ogrzewacze ogrodowe i grzane wino to niezbędny element zimowego wesela.  Fotobudka z gadżetami do zabawnych zdjęć to jedna z najpopularniejszych atrakcji weselnych, ale zimą możesz dodatkowo zorganizować lodowy bar, ognisko a nawet kulig.  Ślub zimą pozwala na atrakcje, które w żadnej innej porze roku nie mają szans realizacji.

Zimowy ślub - dekoracje sali

Zobacz popularną biżuterię ślubną

Pamiątki ślubne

Zadbajmy o to, by utrwalić ważne dla nas chwile. Nie tylko zdjęcia czy video są pamiątkami. Nie zapominajmy o gościach - podziękowanie za przybycie na ślub może być miłą pamiątką. Zdjęcie z fotobudki,  czy karykatura weselna - możliwości jest naprawdę sporo. Zadbajmy też o formę zaproszeń i księgę gości.

Wszystko na temat ślubu


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro