1. wyprawka dla psa

    Wyprawka dla psa

Jak przygotować się na pojawienie psa?

Psu do szczęścia wystarczy miska z wartościowym jedzeniem oraz druga, zawsze pełna, z wodą. Jeśli planujesz przygarnąć psa większej rasy, pomyśl o zakupie misek na stojaku. Przyda się również coś do gryzienia i tarmoszenia, np. gumowa zabawka. Jednak równie ważny jak pokarm,  jest Twój czas, który należy poświęcić na spacery oraz zabawę.

Pies w mieszkaniu to nowe reguły. Warto przypilnować, aby wartościowe przedmioty, nasze jedzenie czy niebezpieczne substancje, były odpowiednio zabezpieczone i poza zasięgiem pupila. Szczeniak ma potrzebę gryzienia, dlatego warto rozważyć zakup gryzaka czy innej zabawki. Pamiętaj, że pies będzie dość często bawił się tą zabawką, toteż warto, aby nie była zbyt głośna. Dodatkowo można rozważyć kupno specjalnych mat do nauki sikania. Niemniej, należy zawczasu przygotować mop i papierowe ręczniki.

Szczeniaki są bardzo ruchliwe i ciekawe świata, z tej przyczyny wskazany jest zakup adresówki, na wypadek gdyby Twój pies oddalił się za bardzo i zgubił. Dzięki adresówce znalazca będzie mógł oddać szczeniaka we właściwe ręce. Taką adresówkę warto sprawić pupilowi także, jeśli adoptujesz dorosłego już psa.

Polecane Top oferty dla psa

Karmy dla psa

Akcesoria dla psa

Do domu

Na spacer i w podróż

Zabawki

Czystość i higiena psa

Wszystko na temat psów


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro