1. wyprawka dla szczeniaka
    Wyprawka dla szczeniaka karma, zabawki, akcesoria

Podstawowy element wyprawki - karma dla szczeniaka

Popularne artykuły o psach i szczeniakach

Zobacz popularne książki o psach

Jak przygotować się na pojawienie psa?

  1. wyprawka dla szczeniaka

Psu do szczęścia wystarczy miska z wartościowym jedzeniem oraz druga, zawsze pełna, z wodą. Jeśli planujesz przygarnąć szczeniaka większej rasy, pomyśl o zakupie misek na stojaku. Przyda się również coś do gryzienia i tarmoszenia, np. gumowa zabawka. Jednak równie ważny jak pokarm,  jest twój czas, który powinieneś poświęcić na spacery oraz zabawę.

Pies w mieszkaniu to nowe reguły. Warto przypilnować, aby wartościowe przedmioty, nasze jedzenie czy niebezpieczne substancje, były odpowiednio zabezpieczone i poza zasięgiem pupila. Szczeniak ma potrzebę gryzienia, dlatego warto rozważyć zakup gryzaka czy innej zabawki. Pamiętaj, że pies będzie dość często bawił się tą zabawką, toteż warto, aby nie była zbyt głośna. Dodatkowo można rozważyć kupno specjalnych mat do nauki sikania. Niemniej, należy zawczasu przygotować mop i papierowe ręczniki.

Szczeniaki są bardzo ruchliwe i ciekawe świata, z tej przyczyny wskazany jest zakup adresówki, na wypadek gdyby twój pies oddalił się za bardzo i zgubił. Dzięki adresówce znalazca będzie mógł oddać szczeniaka we właściwe ręce.

Akcesoria na spacer z psem

Akcesoria do domu dla twojego szczeniaka

Popularne zabawki dla psa