1. wieczor panienski

    Wieczór panieński

    dekoracje i gadżety

  1. wieczor panienski

    Wieczór panieński

    dekoracje i gadżety

Jak zorganizować wieczór panieński?

Jak zaplanować wieczór panieński, by był on niezapomniany przez przyszłą pannę młodą? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Chcąc uczcić ostatnie chwile wolności, należy wziąć pod uwagę upodobania głównej bohaterki tego wieczoru. Nie każda żegnająca stan panieński kobieta marzy o szalonej imprezie w klubie połączonej z zabawami polegającymi na całowaniu obcych mężczyzn. Niektórym bardziej spodoba się wizyta w SPA, a innym - kameralne spotkanie z przyjaciółkami w domu czy na działce.   


Ciekawe jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego z określonym motywem przewodnim. Ostatnio popularnością cieszą się przede wszystkim imprezy w klimatach boho, ale równie dobrze można pokusić się o przyjęcie w stylu hawajskim, marynarskim, lat 20., bollywood, disco, country czy pin-up. 


Planując wieczór panieński, nie zapomnij o dekoracjach i gadżetach. Balony z helem, rozety, girlandy, papierowe naczynia nie kosztują wiele, a pozwolą wyczarować niepowtarzalny klimat. Można też wybrać element, który wyróżni wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego, np. szarfy, przypinki czy bardzo modne ostatnio - tatuaże


Pozostaje jeszcze kwestia prezentu. Nie jest on obowiązkowy, ale miło obdarować przyszłą panną młodą czymś wyjątkowym albo… zabawnym. Sama wiesz najlepiej, czy twoją przyjaciółkę rozśmieszy erotyczny gadżet, czy wolałaby dostać butelkę prosecco i elegancką bieliznę. 

Gadżety na wieczór panieński

Girlandy na wieczór panieński

Balony na wieczór panieński

Dekoracją, bez której trudno wyobrazić sobie wieczór panieński, są balony. Ich wybór jest naprawdę duży. Najpopularniejsze są te napełniane helem. W ofercie Allegro znajdziesz balony klasyczne, z napisami, a także wypełnione konfetti. Jest także wiele możliwości, jeśli chodzi o kształt balonów. Podczas wieczoru panieńskiego sprawdzą się zwłaszcza te przedstawiające pierścionek zaręczynowy oraz balony-litery, z których można tworzyć napisy, np. Bride to be czy imię przyszłej panny młodej. Najmodniejsze kolory? Złoto, róż, złoty róż, a także biel i srebro.

Rozety z papieru

Papierowe serwetki