1. sypialnia_marzen

    Sypialnia marzeń

    pościel, poduszki, koce, pledy

Sypialnia marzeń - jak ją stworzyć?

Sypialnia to jedno z ważniejszych miejsc w domu - prywatna przestrzeń, w której regenerujemy siły po całym dniu. Warto zadbać o to, by miejsce to sprzyjało relaksowi, a przebywanie w nim sprawiało nam przyjemność. Stwórz swoją wymarzoną sypialnię - wystarczy naprawdę niewiele.

  1. sypialnia_marzen

Tekstylia w sypialni

Jeśli chcemy odmienić wygląd sypialni, nie musimy od razu decydować się na generalny remont. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać tkaniny, by sypialnia przeszła metamorfozę i stała się przytulniejsza. Najważniejsze, to odpowiednio dobrać kolory - kapa i dywan mogą być w podobnych odcieniach, za to poduszki dekoracyjne w intensywnym kolorze lub geometrycznych deseniach staną się ożywczym akcentem. 


Pościel w sypialni

Nie zapominajmy o pościeli i dobierzmy materiał z jakiego jest wykonana do pory roku i naszych upodobań. Pościel frotte czy flanelowa znakomicie sprawdzą się zimą. Z satyny czy atłasu, elegantsza, jest bardziej odpowiednia na lato, bo przyjemnie chłodzi skórę. Przed zakupem sprawdź skład kupowanej pościeli  - ta z dużą zawartością sztucznych dodatków będzie co prawda tańsza, ale gorsza jakościowo.

Popularne artykuły o sypialni

Zobacz popularne poduszki - węzły

Śniadanie w łóżku

Jeśli chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, przygotuj dla niej weekendowe śniadanie i podaj je do łóżka. Wystarczy do tego stolik śniadaniowy, który dzięki temu, że się składa, nie zajmuje dużo miejsca.

Wybierz pościel do sypialni

Poduszki dekoracyjne do sypialni

Tekstylia do sypialni

Zobacz, czym udekorować ścianę w sypialni

Budziki do sypialni

Wszystko na temat sypialni


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro