1. Smog

    Smog

  1. Smog

    Smog

    jak z nim walczyć?

Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza to niezbędne wyposażenie domu, zwłaszcza po rozpoczęciu sezonu grzewczego. Suche powietrze nie sprzyja naszemu organizmowi i jest szczególnie uciążliwe  dla alergików. Nie zapominajmy zatem o nawilżaniu powietrza,  zadbajmy o to już od pierwszych przymrozków.

  1. nawilzacz_powietrza

Tradycyjny nawilżacz na kaloryfer - najprostsze i najtańsze rozwiązanie 

Prostym sposobem na suche powietrze jest nawilżacz zawieszany  na kaloryferze. Napełniamy go wodą, która parując, nawilża powietrze w mieszkaniu. Taki nawilżacz może być również dekoracyjnym dodatkiem - do wyboru mamy stalowe, o minimalistycznej formie - idealne do nowoczesnych wnętrz oraz ceramiczne - zdobione płaskorzeźbami. Do dziecięcego pokoju idelanie sprawdzą się nawilżacze zwierzątka w żywych kolorach.

Nowoczesne nawilżacze powietrza

Możemy także iść z duchem czasu - na rynku dostępne są modele nawilżaczy o zaawansowanych funkcajch: z pilotem, łączące funkcje nawilżania z aromaterapią, podświetlane ledami, które w nocy możemy wykorzystac jako lampkę oraz nawilżacze na usb. Tak nowoczesne urządzenia mają interesujące kształty dzięki czemu zyskujemy nie tylko nawilżone powietrze, ale również niebanalną ozdobę pokoju.

Nawilżacze powietrza

Filtry