1. Smog

    Smog

  1. Smog

    Smog

    jak z nim walczyć?

Smog - znajdź maskę antysmogową

Popularne artykuły o smogu

Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza to niezbędne wyposażenie domu, zwłaszcza po rozpoczęciu sezonu grzewczego. Suche powietrze nie sprzyja naszemu organizmowi i jest szczególnie uciążliwe  dla alergików. Nie zapominajmy zatem o nawilżaniu powietrza,  zadbajmy o to już od pierwszych przymrozków.

  1. nawilzacz_powietrza

Tradycyjny nawilżacz na kaloryfer - najprostsze i najtańsze rozwiązanie 

Prostym sposobem na suche powietrze jest nawilżacz zawieszany  na kaloryferze. Napełniamy go wodą, która parując, nawilża powietrze w mieszkaniu. Taki nawilżacz może być również dekoracyjnym dodatkiem - do wyboru mamy stalowe, o minimalistycznej formie - idealne do nowoczesnych wnętrz oraz ceramiczne - zdobione płaskorzeźbami. Do dziecięcego pokoju idelanie sprawdzą się nawilżacze zwierzątka w żywych kolorach.

Nowoczesne nawilżacze powietrza

Możemy także iść z duchem czasu - na rynku dostępne są modele nawilżaczy o zaawansowanych funkcajch: z pilotem, łączące funkcje nawilżania z aromaterapią, podświetlane ledami, które w nocy możemy wykorzystac jako lampkę oraz nawilżacze na usb. Tak nowoczesne urządzenia mają interesujące kształty dzięki czemu zyskujemy nie tylko nawilżone powietrze, ale również niebanalną ozdobę pokoju.

Nawilżacze powietrza

Zobacz popularne jonizatory powietrza

Filtry

Wszystko na ten temat


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro