1. rozsiwetlony makijaz

    Rozświetlony makijaż

    jak go zrobić?

  1. makijaz rozswietlony

    Rozświetlony makijaż

    jak go zrobić?

Rozświetlona twarz – od czego zacząć?

  1. pielegnacja rozswietlajaca

Postaw na pielęgnację!

Jeżeli chcesz pochwalić się świeżą, rozświetloną cerą, w pierwszej kolejności zadbaj o zdrową skórę. Raz na kilka dni zaplanuj domowe SPA i nałóż maseczkę rozświetlającą. Nie pomijaj także żadnego etapu codziennej pielęgnacji! Pomyśl o wprowadzeniu do niej rozświetlającego serum oraz kremu do twarzy.

Idealna baza dla rozświetlenia
Po odpowiednim wypielęgnowaniu twarzy, można przejść do makijażu. Chcąc uzyskać maksymalny poziom rozświetlenia, warto zastosować specjalną bazę pod makijaż, na którą w kolejnych krokach nałożysz podkład oraz korektor. Dobierając kosmetyki, możesz skupić się na tych, które mają specjalne właściwości rozświetlające. Jeśli Twoja cera nie lubi takich produktów, wystarczy, że wybierzesz te o lekkiej, najlepiej nawilżającej formule. Po wyrównaniu kolorytu możesz użyć bronzera lub paletki do konturowania i różu. Pamiętaj jednak o tym, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Taką samą zasadą kieruj się, podkreślając brwi i rzęsy.

Efekt rozświetlonej skóry
Na tak przygotowanej twarzy możesz zacząć działać z rozświetleniem. Użyj do tego jak najdrobniej zmielonego rozświetlacza, który zapewni Twojemu makijażowi odpowiednie wykończenie. Nałóż go na szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, punkt między brwiami, łuk Kupidyna i podbródek. Rozświetlacz zastosuj też na dekolt i ramiona. Makijaż dopełnij delikatnym błyszczykiem.

Maseczki rozświetlające

Serum rozświetlające

Rozświetlający krem do twarzy

Baza pod makijaż

Podkład rozświetlający

Korektor rozświetlający

Rozświetlający róż do policzków

Rozświetlacz

Rozświetlacz w płynie

Błyszczyk nude

Przeczytaj o trendach w rozświetleniu

Najpopularniejsze produkty rozświetlające do ciała