1. przepisy kulinarna idealne na sylwestra
    Przepisy kulinarne idealne na sylwestra

Talerzyki na sylwestrowe przekąski

Video przepisy idealne na sylwestra

Produkty spożywcze, które warto zakupić

Popularne artykuły z przepisami

Zobacz popularne książki kucharskie

Jak przygotować potrawy idealne na sylwestra?

Sylwestrowe szaleństo już niedługo ogarnie cały świat. Przygotowania ruszą pełną parą. Panie zaczną poszukiwać kreacji na ten wyjątkowy wieczór, panowie zaś rozpoczną poszukiwania sztucznych ogni, które będą zwieńczeniem imprezy sylwestrowej. Przydatne będą również dania na ciepło i zimno. Jak zatem przygotować potrawy idealne na sylwestra?

  1. przepisy kulianarne idealne na sylwestra

Jak przygotować potrawy sylwestrowe?

Nowy rok to czas szczególny. Zabawy sylwestrowe urządzane są na całym świecie, dużo z nich odbywa się także w domach. Niezależnie od tego, czy jesteśmy gospodarzami takiej imprezy czy też tylko goścmi, wypadałoby przygotować minimum jedno danie. Pamiętajmy, że ta noc powinna być wyjątkowa, również na stole. Potrawy powinny być zróżnicowane oraz kolorowe.Podstawą powinny być sałatki podane w przezroczystych salaterkach. Do nakładania powinniśmy mieć przygotowane po dwie łyżki na sałatkę bądź też specjalne szczypce. Niezbędne będą rownież rozmaite przekąski, podane w wielu wariantach na dużych talerzach bądź też półmiskach. Przyda się również tzw. deska serów lub wędlin, koreczki, chipsy oraz nachosy.

Dodatkowym, aczkolwiek przydatnym daniem jest ciepła zupa, która pokrzepi uczestników  domówki przed wyjściem (ale również i po powrocie) na nocne obserwowanie fajerwerków. Tak zaplanowany wieczór z pewnością spełni oczekiwania gości.

Przeczytaj również o makijażu sylwestrowym i urządzaniu sylwestra w domu.

Światło stworzy sylwestrowy klimat

Jako organizatory imprezy sylwestrowej powinniśmy pomyśleć również o odpowiednim oświetleniu. Niezaprzeczalnego uroku dodadzą świece, cotton balls czy też świecące łańcuchy ledowe. A może zdecydujesz się na kurtyny świetlne?

Grzane wino na rozgrzewkę

Dekoracja stołu sylwestrowego

Pożegnanie starego i powitanie nowego roku to chwila, w której każdy liczy na dobrą zabawę. Najczęściej myślimy o imprezowych gadżetach, potrawach na stół czy też fajerwerkach. Niezbędne jest również odświętne udekorowanie stołu, w końcu to przy nim spędzimy najwięcej czasu.

Wszystko na temat dekoracji sylwestrowych

Wszystko na ten temat przygotowywania sylwestrowych potraw


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro