1. siłownia
    Powrót na siłownię Back to the gym

Back to the gym, czyli wróć na siłownię. Powroty do treningów nigdy nie są łatwe. Ale nikt nie mówił, że będą. Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę przed wakacjami, czy polepszyć formę na lato, to teraz jest najlepsza ku temu okazja. Z naszymi inspiracyjnymi pomysłami, powrót do ćwiczeń będzie odrobinę przyjemniejszy. Zobacz, w co się ubrać i co zabrać na siłownię. Jeżeli planujesz trenować w domu, też znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli szukasz prezentu dla osoby trenującej, to także dobrze trafiłeś. 

Powrót na siłownię - akcesoria

  1. akcesoria_silownia

Wybór akcesoriów na siłownię jest ogromny. W pierwszej kolejności warto pomyśleć o dobrym szejkerze. Przed i po każdym treningu będziemy go używać do mieszania białka, kreatyny i innych suplementów. Kolejną istotną rzeczą jest ręcznik. "Pot, to łzy tłuszczu", a w czasie treningu tych łez będzie naprawdę sporo. Innym akcesorium godnym uwagi będą specjalne rękawiczki. Dodatkowo można zadbać o własną skakankę, dopasowaną do naszego wzrostu.

Dla wielu osób pomocne mogą okazać się słuchawki, które odizolują nas od otoczenia i pozwolą skupić się na kolejnych powtórzeniach. Najlepiej wybrać bezprzewodowe, aby przy bardziej dynamicznych ruchach, nie zahaczyć o przewód.

Oczywiście, aby zabrać to wszystko na siłownię, będziemy potrzebowali solidnej torby.

Polecane akcesoria do treningu na siłowni

Męska odzież na siłownię

Damska odzież na siłownię

Buty do podnoszenia ciężarów

Nie rozpraszaj się - słuchawki na siłownię

Wyposażenie domowej siłowni