1. Postanowienia noworoczne

    Postanowienia noworoczne

    jakie są twoje?

Jakie jest twoje postanowienie noworoczne?

Postanowienia noworoczne mają to do siebie, że tak szybko jak wpadają nam do głowy, szybko z niej ulatują. Podobnie jest z ich realizacją… Zapalamy się do wcielenia planu w życie, jednak rzadko kiedy potrafimy w nim wytrwać. By zrealizować cel długoterminowy, postanowienie noworoczne potraktuj jak projekt, który musisz wykonać! Wszystko dokładnie przemyśl i zaplanuj, zbieraj pomysły, zapisz je w jednym miejscu i wybierz z nich cele, które chcesz zrealizować w pierwszej kolejności.

Postanowienie noworoczne: więcej podróżuję!

Wyposaż się na podróż - walizki, torby, akcesoria

Być może to właśnie podróżowanie jest Twoim wielkim i niespełnionym marzeniem. Być może już podróżujesz, ale jedne wakacje w ciągu roku to zdecydowanie za mało! Jeśli marzy Ci się wielka wyprawa na drugi koniec świata - skrzętnie ją zaplanuj. Oszacuj koszty wyjazdu, noclegów, jedzenia i atrakcji oraz to, ile jesteś w stanie na taką podróż odkładać. Przed wyjazdem zaopatrz się w solidne walizki lub wytrzymały plecak, namiot i śpiwór, jeśli marzy Ci się campingowy trip - i ruszaj zdobywać świat!

Wyposaż się na podróż - walizki, torby, akcesoria

Popularne artykuły o planowaniu podróży

Postanowienie noworoczne: zdrowo się odżywiam!

Zdrowe odżywianie się i odchudzanie to najbardziej popularne z postanowień noworocznych. By zrealizować je z sukcesem i być zmobilizowanym - zacznij od wizyty u dietetyka lub zapisz się na konsultacje online. Wyliczcie Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i ustalcie menu bazujące na zdrowych produktach.

Odśwież domową biblioteczkę i wyposaż się w książki o zdrowym gotowaniu. Może skusisz się na publikacje dotyczące wegetarianizmu lub flexitarianizmu? Pamiętaj, że zdrowe odżywianie często wiąże się ze zmianą nawyków, ograniczeniem cukrów, unikaniem alkoholu i fast foodów. Przejrzyj kuchenną spiżarnię i zaopatrz się w zdrowe produkty:

Twój organizm będzie Ci za to wdzięczny!

Postanowienie noworoczne: zdrowo się odżywiam!

Superfood - to warto włączyć do swojej diety

Te sprzęty pozwolą ci utrzymać zdrową dietę

Popularne artykuły o zdrowej diecie

Postanowienie noworoczne: będę eko!

Zanieczyszczenie środowiska to poważny problem globalny. Z powodu zanieczyszczeń powietrza, wody czy gleby cierpią miliony ludzi na świecie. By zmniejszyć ilość wytwarzanych śmieci, warto zacząć chociażby od małych rzeczy i próby ograniczenia np. plastikowych opakowań po jedzeniu. Do sklepu warto chodzić z własną, wielorazową siatką na zakupy oraz modnymi woreczkami na warzywa i owoce, tworzonymi w duchu zero waste. Plastikowy kubek po kawie na wynos zamień na kubek termiczny, którego użyjesz tysiące razy. Drugie śniadanie do pracy pakuj w poręczny lunchbox - produkowany z materiałów przyjaznych zarówno człowiekowi, jak i środowisku.