1. pielęgnacja brody

  Pielęgnacja brody

  kosmetyki i akcesoria

 1. pielęgnacja brody

  Pielęgnacja brody

  kosmetyki i akcesoria

podziel się

Pielęgnacja brody - co ci się przyda?

 1. pielegnacja brody
 2. pielęgnacja brody 2
 3. pielęgnacja brody 3
 1. pielęgnacja brody

Broda jest jednym z najmodniejszych ostatnio typem zarostu u mężczyzn. Aby jednak dodawała uroku, należy o nią właściwie dbać. Regularne wizyty u barbera są koniecznością, jednakże w domu dzięki odpowiednim akcesoriom i kosmetykom, możesz dbać, by twoja broda była imponująca.

Najpopularniejsze zestawy do pielęgnacji brody

Kosmetyki do pielęgnacji brody

Na rynku dostępnych jest wiele środków do pielęgnacji brody. Szampon lub mydło do brody to niezbędne minimum, ale warto wzbogacić pielęgnację o odżywkę lub balsam do brody. Nie zapominaj też o olejku - dzięki niemu poprawisz kondycję włosów i zmiękczysz zarost.

Kosmetyki do układania brody

Posiadacze dłuższych bród nie obejdą sie bez produktów do jej stylizacji. Wosk do modelowania pomoże w układaniu brody. Ponieważ jest on dość twardy, należy najpierw rozetrzeć go w dłoniach, a następnie nałożyć na brodę. W niektórych przypadkach konieczne jest nałożenie kilku warstw tego kosmetyku.

Akcesoria do brody

W pielęgnacji brody ważne jest jej regularne przycinanie. Można to wykonać nożyczkami, ale precyzyjniejszą linię uzyska się, stosując trymer do brody. Obowiązkowo należy codziennie szczotkować brodę. Okrągła szczotka z naturalnego włosia idealnie sprawdzi się w pialęgnacji brody.